Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

iAuto Reģ.: 17.07.2001

Kāpēc tik traka ņemšanās ap koronavīrusu Covid-19? Cik tas ir bīstams!

 
650 Reģ.: 25.01.2017
1 0 Atbildēt

Nojaust "patesību" kļūst ar katru dienu grūtāk.Nupat Liepājas raj atklāts jaunaiss Ugandas paveids.Ok.Jau pirms nedēļas jautāju,vai Liepājā ir Lohi.Nee,nav.Cūkass atlidoja pa gaisu, ar nosēšanos Uk.Ok.Brauciet,Latvji,jūriņā,Pohhu- Jā,tral lall Lā.

Kamēr apkārt tiek kladzināta savstarpēji pretrunīga info,Itālija šodien paziņojusi, ka AZ vakcīna esot ok UN tā derot arī pret jaunajiem paveidiem.Bet tas viņiem netraucēšot iet "savu" ceļu.Vēl (itāļi) ziņo,ka nupat iznācis Win10 jauninājums, kurs radījis katastrofu doku nosūtīšanā uz atsevišķu modeļu tīkla prinetriem.Ok..

Austrija tikmēr spiež uz visaptverošu testēšanu.Mode esot bloķēt ceļus un testēt visus ie/ un iz/ braucējus bez izņēmuma.Aizvakar Vīnes apkārtne, bet no trešdienas "kratīs" Tiroles kalnu kūrortus.

Šodien fonā klausos Rīga24 tenkutv.Nu tas ir pzc, cik daudz ir visādu neapmierināto.Katrs stāsta kādu ārprātu.Biroja likvidācijas paraksti savākti,tikai nav skaidrs ko tālāk.Loģistika netiek galā- hmm,bet izrādās, ka pārvietoti (pagaidām) tiek kabatas apjoma daudzumi.Pelna ievērību tirgoņu associācijas pr-tājs HenriksD.Tas viszmaz godīgi sacīja (beidzot), ka atsevišķie it kā neloģiskie ierobežojumi ir tīri psiholoģiski.It kā domāts gudri, bet tomēr sanācis primitīvi pastulbi un strīdīgi.Zemtekstā skaidrs, kam Tribīne- tam Taisnība.Kāpēc sabtransā var braut iekš 0,5 m2, bet veikalā vajag 25m2- nu attiecīgi, veikalos nejēga noteikta dēļ tam, lai transā būtu mazāk interesentu vispār kkur braukt.Vai 100kvm platībā ielaistie 4gab lohi ieturās katrs savos 25kvm- nu protams.Kamēr līdz banaānu stendam nokļūst.

Vispār vajagot pārvietoties "individuāli".Lip mans arīdzan runāja.Viņš pazīst visu hokeju, nu ok.Bet- viņš neko/nav īsti dzirdējis, ka viņa pārstāvēti uzņēmumi kko tur par kādu mistisku razošanu nupat ruājuši.Būšot "jāpainteresējas".Jā.

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 1 Atbildēt
GB12 Reģ.: 29.03.2011
3 0 Atbildēt

Ziedojumu prasa pie tam, uz citas personas kontu.

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
0 0 Atbildēt

Pizdec ir visi mirsim, bet ne šodien: www.delfi.lv/news/national/politics/latvija-uz-laiku-aptur-vakcinaciju-ar-astrazeneca-vakcinu.d?id=53022795

Redzēs kā Sputņikam ies, bet placebo jau blakņu nav tā ka viss būs štokos.

650 Reģ.: 25.01.2017
1 0 Atbildēt

Tas i vnk Zb jau.Šodien pa dienu itālijas augsta amatpersona "paziņoja", ka AZ esot ok.Bet pēcpusdien sanāca Eiropa un paziņoja ka mussolinizētais tautietis lai iet hanuj, un ka itin nekas nav ok.Tad itāļi vakarā ziņo, ka,lai arī īsti nav ok, tomēr riski atsver jēgu un gan/jau tomēr būšot ok.Pēc šī varētu spreist, ka kārtējais tēijāteris.Lai drusciņ noliktu AZ kaktā par bravūrību un termiņu kavēšanu.Vai nu no trešās puses, itāļi tūliņ pateiks, ka viņiem viss/apnika un ka "tieši tāpēc" ražos "savu",ātri un bez želastības (un 99% skaidrs, kuru). tg24.sky.it/salute-e-benessere/2021/03/15/covid-vaccino-astrazeneca-sospeso-italia ..Prottams,ka Latvijai šai visā jezgā ir Savs Ciets Vietoklis,nu kā nu ne.

Krievi visu dienu kladzina, ka ES "esot gandrīz gatava iepirkumam".Kamēr pats ES visu laiku saka pretējo, tamēr (izrādās,brīnumi, kāda sagadīšanās) aizkadrā notiek citādas darbības.Pēc vienām tenkām,lai ES ātrāk "piekristu",esot svarīgi vismaz 4 valstu "balsis".3gab jau ir, ceturtajā pašlaik par/to notiek valdības skandāls.Vācijā kāds esot plati izplatījis "viedokli",ka Vē esot labāks par Azē.OstapsBē (siles)malā nerzozi pīpē,neko tādu viņš nebūtu iedomājies.

Lūk "razklads", bet tas bija zināms jau sen,1dien no rīta... www.reuters.com/article/idUSKBN2B70KO ..tagad uz nakti neliels starpbrīdis,bet rītdien filmēšana atsāksies ar jaunu sparu..

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
0 0 Atbildēt

Bla, bla...

Ne jau valstu balsis to nosaka, bet kad to EMA sertificēs. Reģistrēšanu var paātrināt tas, ja ražos vakcīnu ES, tad nebūs jāļauj apskatīt savas Novičok ražotnes Putleristānā.

«РФПИ уже достиг соглашений с компаниями из Италии, Испании, Франции и Германии для запуска производства «Спутник V». В настоящее время ведутся переговоры еще с целым рядом производителей, чтобы увеличить объемы производства в ЕС», — отметил он.

По словам Дмитриева, это позволит после получения одобрения Европейского агентства по лекарственным средствам (EMA) начать поставки вакцины на европейский рынок. Гендиректор отметил, что пока ЕМА рассматривает поданную российской стороной заявку на регистрацию вакцины.

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
1 0 Atbildēt

Milžu cīņas.

www.statista.com/statistics/1195971/number-of-covid-19-vaccine-doses-by-manufacturer/

Astra Zeneca ir paspējuši sagrābt visvairāk pasūtījumus. To nevar paciest ne citi ķīmiķi, ne ģeopolitiķi.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
2 0 Atbildēt

Loģistika un cena... bet, nu, kā redzam, pasūtījumi jau nenozīmē to, ka viss būs uz ūsiņu. Izskatās, ka AZ visvairāk arī uzmet pasūtītājus.

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
0 0 Atbildēt

Bet cik reāli saražots statistikas nav. Ir visiem tikai piegāžu kavējumi.

imzz Reģ.: 27.02.2015
1 0 Atbildēt

Nu, man radās iespaids, ka AstraZeneca tika masīvi lobēta ES jau no paša sākuma, vēl pirms tam, kad pašas vakcīnas lietošana tika apstiprināta ES un pirms skaidrības par ražotāja iespēju nodrošināt apjomus.

Conqueror Reģ.: 15.10.2002
3 1 Atbildēt

Aizvadītajā nedēļā tviterpublika turpināja šūmēties ap “Vakcinācijas biroja” neizdarībām un visu, kas ar šo vakcināciju saistīts. Pateikt kodolīgāk, kā to izdarījis Mahris Zmeycharauski (Mičerevskis), grūti: Visi šitie idiotismi, ar kuriem apgūst kovid naudu, ir tik kaitnieciski un kaitinoši, ka labāk būtu vienkārši to naudu nozaguši bez paskaidrojuma.

imzz Reģ.: 27.02.2015
1 0 Atbildēt

Jāsaka, ka antivakseru un panikas cēlāju aktivitātātēm ir zināmi panākumi: pēc tam, kad AstraZeneca lietošanu iepauzēja bez dažām mazākām valstīm arī Vācija, Francija, Itālija, to pašu izdarīja arī Latvija.

www.tvnet.lv/7202359/ari-latvija-aptur-astrazeneca-vakcinas-izmantosanu

GB12 Reģ.: 29.03.2011
3 2 Atbildēt

Un pēc nedēļas, maksimums divām, atkal atjaunos... bet vakcinācijas procesam tik dārgās dienas un stundas tiks atkal padristas. Un antivakseri ar Aldi priekšgalā atkal bļaus, ka "Kariņš vainīgs".

imzz Reģ.: 27.02.2015
1 0 Atbildēt

Latvijas krievi tāpat gaidīs Sputņiku. Un patiesību sakot, kapitālisma pamats ir iespēja izvēlēties produktu, ja pieejami vairāki. Potēšana tāpat turpināsies visu vasaru. Aprīlī, iespējams, arī Latvijā būšot pieejama Johnson&Johnson vakcīna, kurai pietiek ar vienu devu, nevis divām, kā līdzšinējām vakcīnām.

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
0 0 Atbildēt

Par savu naudu lūdzu vari izvēlēties.

imzz Reģ.: 27.02.2015
2 0 Atbildēt

Nav iebildumu. Vispār, sen jau vajadzēja piesaistīt veselības komerciestādes , piem. VC4 un laboratorijas vakcinācijai par maksu.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
1 0 Atbildēt

Varētu jau... ja būtu ar ko vakcinēt.

eidis Reģ.: 07.11.2001
1 0 Atbildēt

Es domāju, ka nevar. Komerciestādes sāks iepirkt visādas dīvainas vakcīnas. Piemēram Vaņas Bezbiļetņikova "īpaši diskontētas partijas speciāli iegūtas sērijas" 2x lētākas Pfizer vakcīnas, kurām būs uzlabots glabāšanas režīms.

kontradmiral Reģ.: 07.12.2004
2 1 Atbildēt

Izskatās, ka AstrasZenecas problēmām kājas aug no Pfizer. Jo šiem ir izdevies saražot krietni vairāk nekā plānots un tad nu ar melno PR piebremzē konkurentus, lai var notirgot savējo vārījumu. Šeit daudz nevajag, vajag tik pamest dzirksteli un Gobzemveidīgie visā pasaulē uzpūtīs lielu uguni

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 0 Atbildēt
Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
1 0 Atbildēt

Ne dodas ne tik drīz dosies:

Официальный представитель правительства подчеркнул, что поставка российской вакцины на Кипр произойдет лишь после того, как она пройдет сертификацию Европейского агентства лекарственных средств (EMA).

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 2 Atbildēt

Nu, viņi ir visu sarunājuši. Gaidām tūrisma sezonas sākumu, varēs organizēt vakcinēšanās tūres.

viencexperc Reģ.: 13.02.2017
4 0 Atbildēt

Tu taču biji pret vakcināciju. Tagad, par nesertificētu vakcīnu jau fano.

Tipisks sazvērestības teorijas upuris. Bez sava prāta, bet ar pilnu galvu ar citātiem.

imzz Reģ.: 27.02.2015
0 0 Atbildēt

Nu, tās ir Krievijā ražotās. Krievi visai iecienījuši Kipru, un var tur noorganizēt gan vakcīnas, gan banku krīzi :-/

Tomēr, tiklīdz Eiropas aģentūra apstiprinās Sputņik V, to varēs ražot arī tieši ES valstīs. Darījumi jau esot noslēgti par Sputņik V ražošanu Vācijā, Spānijā un Francijā.

www.euronews.com/2021/03/15/sputnik-v-russia-announces-more-deals-to-produce-its-vaccine-in-the-european-union

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
0 0 Atbildēt

Tā jau šiem vienīgā reālā iespēja citādi bus jāļauj savas ražotnes inspicēt un tad var rasties jautājumi par ražošanas kvalitātes atbilstību ES prasībām. Par iespējamiem ražošanaa apjomiem ar nekādas skaidrības.

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 0 Atbildēt

Krievi Krievijā tā pat var dabūt Sputņiku, nav jābrauc uz Kipru. Ja Eiropā ir pieprasījums un nav piedāvājumā, tad lūdzu - Kipra tevi gaida. Tādu praksi piekopj Emirāti, tur tūristiem Ķīnas vakcīnu špricē.

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
0 0 Atbildēt

Bet kāds ir tas piedāvājums? Nekāds, vakcīnu trūkst arī Krievijā.

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 1 Atbildēt

Ta ka grūtgalvis. Tur tak viss rakstīts, bet Tev nekāds izlasās.

Nu, ok, Kiprai būs nekāds piedāvājums. Galvenais, ka mums ir labi piedāvājumi

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
1 0 Atbildēt

50tk devas? Nu jā iespaidīgi, iespaidīgi.

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 0 Atbildēt

Nu, noorganizē 35 čārterreisus un tad bļauj, ka pa maz. Atvedīs, tur tak rakstīts

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
0 0 Atbildēt

Kā var nesolīt. Tādu solītāju netrūkst tik realitātē ar to solījumu realizāciju švaki.

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 0 Atbildēt

Kāda solīšana? Es tak tev piedāvāju organizēt čarterus. Ja tūrisma mēneši ir 5, 2 reisi nedēļā = 40 čārteri. Aptuveni 150 cilvēki čārterī = 6000 vakcīnas vajadzīgas tūristiem no LV. Diez vai vairāk izdosies organizēt. Tātad pāri paliek vēl 7 Latvijām

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
0 0 Atbildēt

Mūsu apspiestā tautas daļa to varētu izmantot, kas nevar sagaidīt savu tēvzemes poti. Bet 6k ir piliens jūrā.

650 Reģ.: 25.01.2017
1 0 Atbildēt

Nauko miist,tak ieguvumi pārsniedz riskus.Protams, būtu gana interesanti "uzzināt",kā viš i, kad/ja risks pēkšņi pārsniedz ieguvumus.Tāda maza atelpa, bet 4dien vakarā atkal viss būs okej un turpināsies ar 2kāršu sparu.

Ja jau te pa-kreviski iet vaļā,ok,reku, svežākā info "AutoPortālsu" lietotājiem.Ko imollerautoss tev (šodien,pagaidām) nestāsta,aber etollmetss piesardzīgi gavilē: НОВОСĶИ 16 марта,

Компания Audi полностью прекратила разработку классических бензиновых и дизельных двигателей следующего поколения. Об этом изданию Automobilewoche рассказал главный инженер немецкого бренда Маркус Дюсманн.

По словам топ-менеджера, Audi продолжит совершенствовать нынешние силовые агрегаты внутреннего сгорания, чтобы соответствовать новым экологическим нормам в Европе. При этом доводка моторов под стандарты «Евро-7», которые должны вступить силу в 2025 году, окажется «чрезвычайно трудной задачей».

Дюсманн раскритиковал чрезмерно агрессивную политику Евросоюза по ужесточению норм количества вредных выбросов, заявив, что польза для экологии от более «чистых» двигателей будет минимальной и не оправдывает огромные затраты на модернизацию моторов.

Jā.Pacietīgi uzgaidām velojoslass gar kekav vistukūti und visā pskovass šossē platumā.

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
0 0 Atbildēt

Kamēr dzer viens pats apskaties kurā topikā pļūtī.

650 Reģ.: 25.01.2017
2 0 Atbildēt

Es tač tev te vairākkārt ziņoju, ka bez īpašas vajadzības nedzeru un nelitoju.Pat šodien te tīšām nebiju, lai tavu pretīgo šakāļfeisu nebūtu jāiztēlojass;)..

Bet LV baducietēju d-portāls skatos ka Atkal tevi apdrirsis- jo tikai šovakar piedāvā tev to, par ko tu/mani šitik sāpīgi centies apkakkāt..

Pag', nav laika, drusk vēlāk tev iekopēšu to, par ko te kladzināju pagājušnedēļ- atkal ir piepildījies.Jesss.Bet arī par TO tavi "patiesoo" ziņu lohportāli tev šodien nav uzrakstījuši.Jo tagd taču ir sbvarīgākas ziņass,sile jāpāardala un taa.

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
0 0 Atbildēt

Astrologiem ar viskaut kas piepildās, jo raksta tikpat nesakarīgi un nekonkrēti, ka pēc tam var bakstīt ar pirkstu, re, re es taču prognozēju. Tā ir arī ar tavām garīgi veselajām prognozēm.

650 Reģ.: 25.01.2017
0 1 Atbildēt

Man šaubu nav, ka konkrēti Tu šeit esi tas viskonkrētākais un garīgi visveselākais.Jo vairāk šādu dalbajobu, jo veselāka nācija un atvieglotāka urinācija.Konkrēti Tev es prognozēju to, ka Tu (visdrīzāk) drīz sūkāsi pimpi.Pat neesi pamanījis, ka īstenībā dari to jau labu laiku.Neesi spējīgs kko izlasīt principā,ta kur nu vēl starp rindām.Pacenties to savu sūdu paturēt sevī (vai ierij atpakaļ tā izlīdušo daļu) un drusciņ pievaldi šos savus personīgi orientētos pidarasa cienīgos izteicienus.

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
1 0 Atbildēt

zini, šitais jau iet pāri visām ciknecik pieklājīga pisloņa sabiedriskajām normām.

650 Reģ.: 25.01.2017
0 0 Atbildēt

Pieklājīgais pislonis te tika ciknecik pieklājīgi brīdināts npacmit reizes- izbeigt personiska rakstura uzbraucienus.Ar šakāļiem jārunā šakāļu valodā.Ja šeit tiek joprojām kultivēti un atbalstīti personiski slimi komentāri, tātad turpināsim tajā pat garā.Tā te sen nav normāla "saruna". Klasisks idiotu topiks, kurā katrs ienāk parādīt to, ka (viņaprāt) visi citi ir dalbajobi.Neviens te neko nedzird- visi tikai drirš cits citam uz galvass.

Kur diez tas otrs viņa pārinieks xpertpidars palicis, tak izsūtījumu gadadienas un komunisma atceres dienass tuvojas- vajadzētu nocitēt to suudu, ko viņš te vienubrīd bija izstūmis.

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
0 0 Atbildēt

Nu pag, ne jau es sāku pirmais par gara veselumu spriedelēt, tas ka personīgu uzbraucienu vietā lietoji jautājumu formu jau nemaina būtību. Pasūkā savu vafeli un atslābsti, varbūt sanāks arī par tēmu diskusija.

650 Reģ.: 25.01.2017
0 0 Atbildēt

Jā, labi, turpināsim drošvien tādā pat garā.Pagaidām 5:5, šaibušaibu.Jā.

ZZZZ Reģ.: 26.02.2014
1 0 Atbildēt

Ņjuvs mums galvenās ziņās visās ziņās ir kaardašjāmĀSS un kaut kādas citas zemes meganes ko viņā tur kam teica Vēl pa vidu kam tur navaļivajet vai naļivajet

GB12 Reģ.: 29.03.2011
4 2 Atbildēt

Vēl viens kaut ko salietojies un vairs rakstīt nemāk...

ZZZZ Reģ.: 26.02.2014
0 0 Atbildēt

Šie arī lieto Vairāk vai mazāk

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 1 Atbildēt

Zini, es diezgan lielā mērā saprotu to ko viņi runā/apspriež, un es īsti neteiktu ka "lieto", nu vai pretēji - tad es ar tajā pašā "līmenī lietoju" ...

650 Reģ.: 25.01.2017
1 0 Atbildēt

Jā.Izrādās,kā pa brīnumu, kasjaunss un bruttonets tomēr ir priekavēsti publicējuši.Vismaz daļēju tās ofic atreferējumu- lai salietojušies LVLohi pirmajā lassījumā tā īsti nesapasstu, pa ko ta šoreiz tas bazāars.

Kamēr itāļi nosauca galvenās lietass saprotamākos vārdos un 5h agrāk, tg24.sky.it/mondo/2021/03/17/ue-pass-covid#00 ,pie viena NEAIZMIRSTOT pieminēet,ka tuvojass ilgi gaidītā 4diena:

Fon der Leijena : " Es uzticos AstraZeneca," viņa teica. "Rīt Eiropas Zāļu aģentūra (EMA) sniegs vēl vienu paziņojumu, un es esmu pārliecināta, ka tas ļaus noskaidrot situāciju .".....

-Jā,Lohi,nepavisam nau labi, atkal mums nāksies pusnaktī pa fiksam lemt par piekrišanu "noskaidrotajai" situācijai. Passaulē taču viss mainīgs.Sodien visi šuj, a rītā jau h/uj...

.....Eiropas pilsoņi šovasar varēs atgriezties ceļojumos, sniedzot pierādījumus, ka viņiem ir veikta vakcinācija , testu rezultāti ir negatīvi vai viņi ir izārstēti no Covid-19 un ir izveidojuši antivielas. Šis ir galvenais jaunās Covid caurlaides saturs, ko šodien prezentēja ES Komisija, lai atsāktu ceļošanu Eiropā. "Ar vakcinācijas sertifikātu mūsu mērķis ir palīdzēt dalībvalstīm atgriezties" pie drošas un koordinētas mobilitātes, skaidroja Eiropas Komisijas priekšsēdētāja Urzula fon der Leijena.

.....Sertifikāts, kas, domājams, būs pieejams no jūnija digitālā vai papīra formātā, būs sadarbspējīgs un juridiski saistošs dalībvalstīm, un tajā tiks iekļautas visas tirgū pieejamās vakcīnas, skaidroja Eiropas tieslietu komisārs Didjērs Reinards.....Jaunā ES Covid pase " nav vakcinācijas pase, bet gan zaļais sertifikāts, lai izvairītos no šķelšanās un bloķēšanas" starp ES valstīm, "atvieglotu Eiropas pilsoņu pārvietošanos" un atsāktu tūrismu, ņemot vērā vasaru, paskaidroja komisārs Reynders....

......."Caurlaide ir savietojama un saistoša ES valstīm", uzsver Reinders, precizējot, ka "lai izvairītos no jebkāda veida diskriminācijas", tā piedāvā " trīs alternatīvas ", lai atgrieztos ceļojumā : "demonstrējiet vakcināciju , negatīvu pārbaudi vai Covida dziedināšanu. "

....."ES ir reģions, kas visvairāk eksportējis, 41 miljonu devu uz 33 valstīm, taču mēs vēlamies redzēt savstarpīgumu. Nav nekas atgriezies ES ". Un "mēs esam gatavi izmantot jebkuru rīku", lai sasniegtu mērķi redzēt savstarpīgumu un proporcionalitāti, saka Von der Leyen.....

-Jā.Pase nav pase, ja nav ta nav, kā ir tā ir.Kamēr dažas dalībvalstis sūkā ledu un uzdzer pipeļašķu tēju, tamēr izrādās 41 ļimons devu ķuķū. Pojezd na Varkuķu pajģot pa treķjemu puķu.Poka ja s vami tut šuču, pojezd na Varkuķu uže ķuķu.Tu-tū,pajaehaļi vzipdū.

Cerams, ka 6dienas vispassaules massu passākuma organizātori (lohiem) tagad pabliski izskaidros,kā tad viņiem turpmākos gadus "plānota" pārvietošanās un pļūtīšanās brīvība,brīvprātīgi nepildot uzmundrinoši brīvprātīgos passākumus.

Nav jau brīnums, ko tad te tāds modes trends beidzmajos mēnešos bija manāms, kad katrs sevi cienošs savas zemes patriots centās kaut/ko "izslimot".Kamēr Lohi dzers nātres novārījumu un dziedās kopkorī,iespējams Vorkuķass vilciens būs klāt jau pa nākamo riņķi.Bet nekass,šaiba,mildornāts un savlaicīga notekūdeņu anaalīze mums palīdzēs izvilkt lielo Lōzi.Jā.

ZZZZ Reģ.: 26.02.2014
0 0 Atbildēt

Njā vakar dārgās vakcīnas izlietnē lēja, aizvakar varēja gribētāji dabūt...Ātri gan mainās lietas. Eksperts varēja sapotēties

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
1 1 Atbildēt

》Krievijā iedzīvotāju vakcinēšanas tempi līdz šim nav bijuši tik strauji, kā varētu likties. Dati liecina, ka, rēķinot uz iedzīvotāju skaitu, tie būtiski atpaliek no Eiropas Savienības, un temps ir aptuveni līdzīgs kā Latvijā, kas ar īpaši labiem rādītājiem patlaban nevar lepoties.

Tie būs tie mūsu glābēji? Izskatās ka pašus vajag glābt.

www.lsm.lv/raksts/zinas/arzemes/sputnik-v-vakcinu-iegadasanas-izraisa-politisko-krizi-slovakija.a397116/

iciks Reģ.: 29.05.2013
2 0 Atbildēt

Tad ta jaunums... Kad ir bijis savādāk? Sākumā vajag Angolā nēģerus pabarot, tad Fidela kubiešus, bet savējie - hm... pēc pārpalikuma principa.

650 Reģ.: 25.01.2017
1 0 Atbildēt

Tripperpacient, ko tur te vecu meeslu publicē?? Tev par to Igora valdības krīzi jau pagājušnedēl te tika ziņots!

Cik, pletj, krievijā ir krievu skaitliski un KAD tur tika atklāta vakcinācija? Cik tur šobrīd tā ir obligāta un kādā mērā publiski pieejama?

Vizuālos matteriālus esi redzējis no krievu ielām,skolām un izklaides vietām? Līķus un mušas sasskaitīji tur? Varbūt krieviem ir noteikts kaut kas jauns digitālās zilizaļās passes sakarā?

Reku tas glumeklis šodien LVijas Lohiem skaidro, cik slikta ir Izraēla un cik nejauka tās rīcība.Mēs/LV esam godīguma e-talons.Viens lohs atklāj avioreisus, otrs drirš katru dienu aiz sava Celma, trešais paziņoo ka sūudi būs jebkurā gadījumā- pilnīgi po/uj, vai tu dursies vai gāzmassku nēsāsi.Gods kalpot, tāteikt..

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
1 0 Atbildēt

Esmu redzējis vizuālos materiālus no Krievijas slimnīcām un tām sarūsējušām gazelēm kurās to šprici dur, paldies ar tiem materialiem pietika. Nu jā oficiāli viss jau ir skaisti un pa smuko.

Līķus un mušas krievi vēl par pagājušo gadu nav spējuši saskaitīt joprojām, nevar izdomāt uz kā rēķina netipisko mirstību norakstīt nu ne jau uz atipisko pneimoniju, tas nebūtu smuki valstij ar 7 mēnešos dzimušo zīdaini ar papildus hromosomu.

Tādu paniku te sēj it kā mēris plosītos un visus uz ātrāko jāsapotē, ierobežojumi arī darbojas tā kā vakcīna nav vienīgā panaceja.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
2 0 Atbildēt

Vakar ievēroju, ka kovids ir devis vēl vienu plusu. Vakar vakarā nācās braukt uz Stradiņiem. Uzņemšanā nebija praktiski neviena cilvēka - atceros, ka pirms gadiem 15, kad mani ar ātrajiem uz turieni aizveda, bez manis uzgaidāmajā telpā vēl tusēja kādi 5 nariki, alkāni, bomāri u.tml... Tas kontingents arī laikam mazāk socializējas tagad...

spainis Reģ.: 27.04.2006
2 0 Atbildēt

Tas ir pizģec, kā tiek pasniegta informācija! Ka tik dramatizēt!

Virsraksts sākas ar to, ka "Trešdien Latvijā reģistrēti 482 jauni Covid-19 gadījumi un saņemta informācija par 12 ar šo slimību sasirgušu personu nāvi...". Raksts ar iesākas ar to pašu teikumu, bet tā vietā, lai loģiskā secībā turpinātu, ka 482 gadījumi atklāti pārbaudot XX pilsoņu un kas saslimušie bijuši XX%, tiek uzskaitīti mirušie visās vecuma grupās gan pa diennakti, gan kopā, kumulatīvie rādītāji utt...

Nu nevar tak sākumā rakstīt, ka tikai 3% no pārbaudītajiem inficēti, tas tak būtu pārāk labi!

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
3 1 Atbildēt

ziņa speciāli spaiņiem: vakar 1.899 miljoni iedzīvotāju Latvijā nav saslimuši ar jauno koronavīrusu

GB12 Reģ.: 29.03.2011
2 0 Atbildēt

... un vakar nav saņemti ziņojumi par 1.9 miljonu mīnus 12 personu nāvi...

spainis Reģ.: 27.04.2006
0 0 Atbildēt

Sūds par to, cik tur veseli un slimi, vairāk runāju par pašas ziņas struktūru. Tad, kad slimo procents pret pārbaudītajiem bija virs 4% tiem noteiktajiem procentiem, tad procentus rakstīja ziņas sākumā. Šobrīd, kad procents krītas, to rakstam ziņas beigās, lai dzīve par aveni neliekas.

www.lsm.lv/raksts/zinas/latvija/latvija-mirusi-vel-30-slimnieki-ar-covid-19-inficejusies-824-cilveki.a387719/

www.leta.lv/home/important/48A49DC7-C496-4F31-AD67-CB4A3FBADA5C/

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 3 Atbildēt
viencexperc Reģ.: 13.02.2017
1 2 Atbildēt

Neviens tavas sazvērestības teorijas nelasa.

Starp citu. Sen gribēju pajautāt:

Vai amerikāņi bija uz Mēness?

Vai piramīdas cēla ēģiptieši?

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 0 Atbildēt

To es tev jautāju, bet joprojām tā arī neesi atbildējis.

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
0 0 Atbildēt

Vēl jau otra deva jāiepotē un tad jau manīs... Ja tas ir celonis tad atliek saprast kuriem nešpricēt un lieta darīta. Sputņikam tie rezultāti ar diez kas nav salīdzinot mirstību ar placebo grupu:

---Lancet---

During the study, four deaths were recorded: three (<0·1%) of 16 427 participants in the vaccine group and one (<0·1%) of 5435 participants in the placebo group. No vaccine-related deaths were reported.

raimondsm Reģ.: 22.05.2004
1 0 Atbildēt

Nupat ziņās.

Aprūpes centra klienti inficējušies, taču praktiski neslimo.

Visi saņēmuši pirmo devu.

imzz Reģ.: 27.02.2015
0 0 Atbildēt

Visai nezinātniski: Viens aprūpes centrs, neilgs laiks, nav salīdzinājuma ar citiem aprūpes centriem, nav salīdzinājuma ar šo pašu aprūpes centru pirms vakcinācijas, ko nozīmē "praktiski neslimo".

GB12 Reģ.: 29.03.2011
3 0 Atbildēt

Bija nesen (pirms apm. 2 nedēļām) info par Gaiļezera slimnīcu - decembrī tur slimoja ap 200 darbinieku, tagad laikam 8 bija... pazīstamie, kas strādā citās lielās medicīnas iestādēs, saka to pašu...

viencexperc Reģ.: 13.02.2017
0 0 Atbildēt

Volx rakstīja: To es tev jautāju, bet joprojām tā arī neesi atbildējis.

Negribi atbildēt. Nebaidies. Nevajag baidīties no sava viedokļa. Bet es sapratu arī bez vārdiem, tāpēc pārējām nākošā līmenī:

Vai zeme ir plakana?

Vai mūs kontrolē ilumināti?

taaneko Reģ.: 30.07.2008
1 2 Atbildēt

Interesanti tu uzdod jautājumus pats nezinot precīzu un korektu atbildi. Tas ka tavs runasveids un pielietotie apzīmējumi atbilst 5 klases skolnieka līmenim daudz liecina par tavu intelektu un erudīciju.

Ko tu domā ar vārdu " amerikāņi" ASV pilsoņi vai Amerikas pamatiedzīvotāji? Amerikas pamatiedzīvotāji nav apmeklējuši Mēnesi.

Vai tie ēģiptieši, kas dzīvoja piramīdu celšanas laikā etniski ir tie paši kas patlaban apdzīvo Ēģiptes teritoriju? Nē mūsdienu ēģiptiešiem praktiski nav nekā kopīga ar tiem ēģiptiešiem kas uzbūvēja piramīdas.

Vai tev ir informācija, kā sevi sauc tie, kas pārvalda pasauli satiekoties pirtī/piknikā/vienalga kur neformālā gaisotnē relaksētā dvēseles stāvoklī?

Zeme ir irdena ja nav sakaltusi vai samirkusi.

Kaut kā tā pamuļķi.

viencexperc Reģ.: 13.02.2017
1 0 Atbildēt

Amerikāņi tie ir AMERIKĀŅI. es nerakstīju indiāņus, vāciešus vai francūžus.

Pēc tavas loģikas latviešu vispār nav, jo tos pārstāv latgaļi, kurši un citas tautas.

Un Eiropieši vispār neeksistē, tāpat kā senlatvieši, jo senos laikos te dzīvoja neandertālieši.

Un kas tad dzīvoja senajā Ēģiptē, ja ne ēģiptieši? Varbūt krievi?

Tu piekasies tāpēc, ka mēģini aizstāvet savu sazvērestības teoriju ar vārdiem - redzi, tu saki nepareizi, tur un tur nepierakstīji komatu, tātad, tu raksti nepareizi...bet es pareizi.

Tāds lēts triks darbojas tikai uz taviem un Volx feisbuka pamuļķiem.

viencexperc Reģ.: 13.02.2017
0 0 Atbildēt

ru.m.wikipedia.org/wiki/%D0%90%D1%80%D0%BC%D1%81%D1%82%D1%80%D0%BE%D0%BD%D0%B3,_%D0%9D%D0%B8%D0%BB

Speciāli priekš tevis, tavā valodā.

"американский астронавт", ja pirmais būtu apaču indiānis, tad es prasītu - vai indiāņi bija uz Mēness? Bet es prasīju - vai amerikāņi bija uz mēness.

Bet vari neatbildēt. Visu jau atbildēji, tāpēc parej uz otro līmeni, par plakano zemi un iluminātiem

taaneko Reģ.: 30.07.2008
0 0 Atbildēt

Tā nav mana valoda.

Jā piekrītu, ka varbūt ar ASV iun eiropu sanācis kāzuss, ka visus tur dzīvojošos bāž vienā maisā nešķirojot pēc mentalitātes un pamatnācijas. Latvijas krievs taču nav latvietis. Vācijā dzīvojošs turks ir vācietis? Vai īrs ir anglis?

Nu un par ēģipti- vispār zināms fakts, ka patreizējās ēģiptes teritorijā dzīvojošo vidū ir tikai niecīgs procents no tās tautības, kas būvēja piramīdas.

Vai zināji ka wikipēdijā rakstu var pievienot jebkurš, galvenais ir rakstītprasme?

viencexperc Reģ.: 13.02.2017
0 0 Atbildēt

Nē, tas nav kāzuss.

Americans are the citizens and nationals of the United States of America.

Ja tu piekasies, kāpēc lieto terminu "vācieši".

Nav nekādu vāciešu. Tie visi ir radušies no desmitiem ģermāņu cilšu pārstāvjiem.

Un Francijā nedzīvo franči. Jo tādu nemaz nav. Ir franku un ģermāņu pēcteči. Un neviens mūsdienu itālis nav uzbūvējis Pizas torni. Tā, ka tas nav nekāds itāļu lepnums....tavuprāt.

viencexperc Reģ.: 13.02.2017
0 0 Atbildēt

Atklāšu noslēpumu, ko diez vai zināji - uz Mēness bija 6 misijas, viena bija neveiksmīga ( 13.tā) , tātad kopā tur pabija 12 cilvēki.

Bet es prasīju - vai amerikāņi bija uz mēness? Tātad, pat ja no tiem 12 bija tikai 2 "tīrie" amerikāņi, tad jau jautājums bija pareizs.

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
0 1 Atbildēt

Vismaz saīsinājumus RNS un DNS iemācījies atšķirt?

viencexperc Reģ.: 13.02.2017
1 0 Atbildēt

RNS ir VIENS nukleotīdu pavediens, DNS - DIVI.

Vīrusiem ir VIENS pavediens ( RNS), un ja es rakstu, ka vīrusiem ir RNS tad tā ir taisnība.

Tu domā, ka vīrusiem ir DNS, tāpēc jebkurš skolnieks par tevi ierēks. Un godīgi sakot, domāju, ka tu joko. Bet izrādās, ka reāli nezināji.

NEVIENAM VĪRUSAM NAV DNS. Jo tur jau tā lieta, ka vīrusa RNS nonāk šūnā, un šūnā tam izveido otru pavedienu UN SANĀK DNS.

tāpēc arī vakcīnām ir RNS.

raimondsm Reģ.: 22.05.2004
0 5 Atbildēt

dna virus

viencexperc Reģ.: 13.02.2017
0 0 Atbildēt

RNA virus.

Tu jau piekasies pie vārdiem. Komentārs bija par ko citu. Tu izbrīnījies, kad es RNS vakcīnām pieminēju RNS. Tu biji šokā, un pieminējis, ka RNS vakcīnām ir DNS. Turklāt, tās vakcīnas bija pret RNS vīrusiem, kuru ir 90% no visiem vīrusiem. Tavs DNS vīruss ir tik pat bieži izplatīts, cik oldējēji zīdītājiem. Tad jau es arī varu teikt, kā tu teiktu, ka zīdītāji dēj olas, nevis dzemdē dzīvus.

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
0 0 Atbildēt

Un kur es esmu par DNS minējis? Kaut kā neatminos. Bet ar RNS sapinies, ne jau pēc RNS organisms vīrusus atpazīst, organismā nav PĶR testa.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
4 0 Atbildēt

GB12 rakstīja: Man bija iespēja pirms divām dienām ielaist to Geitsa čipu. Interesanti, ka pēdējā februāra dienā piereģistrējos manavakcina.lv, jau nākamajā dienā zvanīja ģmenes ārste un piedāvāja. Es jau nodomāju - jomajo, tad nu gan ātri info nodeva. Izrādās, "info" bija nevis no tās lapas, bet gan viņa vienkārši apzināja savus riska grupas pacientus un, tā kā es jau agrāk biju izteicis interesi, tad piezvanīja. Sākumā pateicu "jā", pēc tam tomēr pārdomāju, jo pieejams bija tikai Zenecas čips. Nobremzēja tas, ka revakcinācija ir tikai pēc 2.5 mēnešiem, pie tam, ārste pateica, ka ļoti iespējams, ka salīdzinoši zemās efektivitātes dēļ varētu būt nepieciešama arī trešā pote, bet tā jau ap rudeni. Da nu nah gaidīt tik ilgi līdz normālai imunitātei. Nolēmu riskēt un nogaidīt - varbūt aprīlī tomēr saņems tos miljons Corminaty... Tai pašā laikā, vakar runāju ar vienu pazīstamu ārstu, kurš bija kaut kur atradis pētījumu, ka AZ esot efektīvāka tieši pret britu un brazīļu mutācijām... da, HVZ...

Nupat zvanīja ģimenes ārste - šodien piegādāta Moderna. Pierakstījos uz nākamo ceturtdienu.

viencexperc Reģ.: 13.02.2017
0 0 Atbildēt

Piektdien uzraksti, sazvērestības teoriju piekritēji sajuks prātā, ka tu vēl dzīvs...

GB12 Reģ.: 29.03.2011
4 0 Atbildēt

Dzīvs ta' būšu... es vairāk uztraucos par to, vai nesākšu ar jums te flirtēt un par saulstariņiem/mīļumiņiem saukt... īsāk sakot, vai tik man neiepotēs geju...

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
2 0 Atbildēt

Būs labi:

Volx Reģ.: 22.11.2018
1 1 Atbildēt

Sveiki, sveiki. Redzu, ka jūs esat noilgojušies pēc antivaxeru jaunumiem.

Mairis Briedis pievienojas antivaxeriem www.facebook.com/watch/?v=191018589161921

650 Reģ.: 25.01.2017
1 0 Atbildēt

-es pa kreviski nesapront...

19 марта 2021, 22:58

Италия может самостоятельно принять решение о допуске ...., если потребуется, заявил премьер-министр страны Марио Драги.

Как сообщил Драги на первой пресс-конференции в качестве премьера, канцлер Германии Ангела Меркель заявила ему, что если Европейское агентство лекарственных средств «одобрит ..... – хорошо, а если нет – то это будет сделано в Германии». По мнению Драги, «это нормальный прагматизм». Он считает, что «нужно опираться на европейское единство». Однако в том случае, если «оно не достигается, нужно делать по-другому». Премьер-министр не исключил того, что Италия сама закажет «.....»: «Закажем, посмотрим. Если европейская координация, особенно в здравоохранении, не работает, нужно быть готовым действовать самим»...

Напомним, Меркель заявила, что в ЕС «должны использовать любую вакцину, которая допущена Европейским агентством по лекарственным средствам». При этом она «предпочла бы европейские закупки», но «если дело не дойдет до таких европейских закупок», то ее страна готова «пойти по германскому пути в одиночку»..

tg24.sky.it/politica/2021/03/19/cdm-decreto-sostegni-oggi

2021. gada 19. marts - 23:37

(IT premjērs..)Dragi: "Vairāk naudas visiem, cik ātri vien iespējams"...Zaļā gaisma dekrētam, ar kuru tiks sadalīti 32 miljardi, ko apstiprinājis (IT) Parlaments...Tagad "(naudu) neprasa, bet dod", uzsvēra premjers... "S....? Pragmatiski ir nepieciešama ES koordinācija"..."Runa ir par saskaršanos ar ekonomiku ārkārtas situācijā, lielo ekonomisko izvēļu laiks pieder normālumam, un es ceru, ka tas pienāks drīz, bet tagad tā nav. Par nolīgumu neievērošanu ir jāsoda un Eiropas koordinācija ir pirmais ceļš uz vakcīnu meklēšanu ... Ja ES turpinās ar S...., labi, pretējā gadījumā tā turpināsies citādi", preses konferencē sacīja Dragi. "Ar pragmatismu ir jāmeklē Eiropas koordinācija, ja to nav iespējams uzturēt, var redzēt citus veidus", viņš teica, atsaucoties uz Angela Merkel vārdiem...

raimondsm Reģ.: 22.05.2004
2 3 Atbildēt

viencexperc rakstīja: RNA virus.

Tu jau piekasies pie vārdiem. Komentārs bija par ko citu. Tu izbrīnījies, kad es RNS vakcīnām pieminēju RNS. Tu biji šokā, un pieminējis, ka RNS vakcīnām ir DNS. Turklāt, tās vakcīnas bija pret RNS vīrusiem, kuru ir 90% no visiem vīrusiem. Tavs DNS vīruss ir tik pat bieži izplatīts, cik oldējēji zīdītājiem. Tad jau es arī varu teikt, kā tu teiktu, ka zīdītāji dēj olas, nevis dzemdē dzīvus.

DNA virus examples

DNA viruses comprise important pathogens such as herpesviruses, smallpox viruses, adenoviruses, and papillomaviruses, among many others.

DNS vīrusi ir tādi svarīgi patogēni (slimības izraisoši vīrusi), kā, piemēram, herpes vīruss, baku vīruss, adenovīruss un papillomas vīruss.

Pareizā atbilde, kura, protams, nebūs, tāpat, kā kālija potašas potassium gadījumā: nu jā, te es drusku kļūdījos, sajaucu. Un COVID protams ir RNS vīruss, jā.

Citādi, par COVID izplatību, profilaksi - pareizi jau ir.

imzz Reģ.: 27.02.2015
1 0 Atbildēt

Tas notika pat ātrāk , nekā gaidīts: Latvijā konstatēts arī Covid-19 Dienvidāfrikas paveids ( zināms kā B.1.351 vai 501.V2. ) DA pamatā izmanto Johnson&johnson vakcīnu.

www.lsm.lv/raksts/zinas/latvija/ministrs-latvija-konstatets-aricovid-19-dienvidafrikas-paveids.a397602/

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti