Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

iAuto Reģ.: 17.07.2001

Kāpēc tik traka ņemšanās ap koronavīrusu Covid-19? Cik tas ir bīstams!

 
GB12 Reģ.: 29.03.2011
4 0 Atbildēt

Interesanti, ka uz manu vakardienas jautājumu tā arī neviens neko sakarīgu nespēja atbildēt, tikai štata vēmekļi izpaudās ar kārtējo vemšanu. Kas tikai apliecina, ka kovidnoliedzēji un antivakseri uz neko vairāk kā tupu vissirslikti.lv bļaustīšanos nav spējīgi...

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
1 1 Atbildēt

Tipisks propagandas troļļa gājiens - uzdevi jautājumu formā, kas liedz uz to atbildēt un pēc tam "brīnies", ka neviens neatbild.

Jautājumā skaidri norādīji, ka jāatbild tiem, "kuri uzskata, ka pret kovid nav jācīnās, jo tas tāds sūda gripenieks vien ir".

Un es tev atbildēju - tu esi mēsls, jo apgalvo, ka pret "sūda gripenieku" nav jācīnās, un gripas slimniekiem ir jāļauj mirt.

Pret covid ir jācīnās, pat tad, ja tas būtu "sūda gripenieks" un tikai tavā mēsla loģikā vispār ir iespējama šāda jautājuma formulēšana, attiecīgi izslēdzot iespēju uz to atbildēt normālam cilvēkam, kurš uzskata, ka visas dzīvības ir svarīgas un pret visām slimībām ir jācīnās.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
4 0 Atbildēt

Klasisks meļa un sociopāta gājiens - bļaut to, kā nav. Es rakstīju, ka tie "kuri uzskata, ka pret kovid nav jācīnās, jo tas tāds sūda gripenieks vien ir", var neatbildēt, nevis ka tiem jāatbild. Varbūt lasīt iemācies. Par pārējo nav pat vērts komentēt, tikai smieklīgi lasīt tavus pārmetumus pārējiem, ka tie kaut ko rauj ārā no konteksta.

Tev nav apnicis visu laiku izgāzties?

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
0 0 Atbildēt

Nē, man nav apnicis norādīt uz mēslu patieso dabu - tikai tā ir iespējams sabiedrības līmenī pretototies totalitārisma attīstībai - parādot, kā izskatās režīma pakalpiņi un ko tie dara savā ikdienā.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
4 0 Atbildēt

Tad iesaku to darīt, neizplatot melus. Citādi izklausies pēc jukuša tūdaliņa. No otras puses, vienalga jau - pats vien sevi par apsmieklu padari. Bet baigā jau "pretošanās totalitārisma attīstībai" - anonīma d3.14šanās interneta forumos ar pašizdomātiem "faktiem". Visi, kuri vēstures gaitā ir pretojušies totalitārismam, var pusijam brokastis pienest un čības padot, jo viņš, lūk, dara sabiedrības labā ļoti vērtīgu darbu.. Varonis misionārs, ibio...

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
0 0 Atbildēt

Redzi, tas, vai es nodarbojos tikai ar "anonīmu d3.14šanos interneta forumos", nekādi nemaina tavu mēsla dabu. Tev diemžēl ir pagrūti aptvert konceptu, ka tu esi un paliksi mēsls, neatkarīgi no tā, ko teiksi par mani

GB12 Reģ.: 29.03.2011
4 0 Atbildēt

"Mēsla daba" ir tavos slapjajos sapnīšos un slimajā sociopāta uztverītē, balstoties uz izdomājumiem par it kā nāves vēlēšanu tavam tuviniekam, pēc tam piekabināji pārējo atbilstoši saviem naratīviem. Pats rakstīji, ka tas ir personīgi, tātad par kaut kādu objektiviāti tur runas vispār nevar būt. Turklāt sākumā par mēslu sauci pavisam citu cilvēku.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
0 0 Atbildēt

Kā tas, ko sauc par izdomājumiem pagātnē un tas, ko domāju par vēl kādu citu, maina faktu, ka tu turpini šķirot cilvēkus svarīgajos un nesvarīgajis? Nekā.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
4 0 Atbildēt

Tikai to, ka tā '''šķirošana" ir tāds pats no konteksta izrauts bulšits, lai bīdītu savus naratīvus kā gandrīz viss pārējais, ko raksti.

Un vai tad tie nav izdomājumi? Tu vēl joprojām neesi uzrādījis vietu, kur esmu vēlējis nāvi tam tavam tuviniekam. Tikai izmisīgi mēģinājis kaut kādas frāzes izraut no konteksta.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
0 0 Atbildēt

Tu izmisīgi piesauc konkrētu frāzi, jo ceri noslēpt, ka ir runa par tavu būtību - tu uzstāji, ka ir pareizi nerēķināties ar tiem, kas mirst dēļ ierobežojumiem, jo izglābtie no Covid ir svarīgāki. Mans tuvinieks diemžēl nokļuva starp ierobežojumu upuriem. Un tu turpini savu "tikai Covid upuri ir svarīgi" naratīvu līdz šim brīdim, jo esi mēsls, kas piesauc dzīvību glābšanu tikai tad, ja tā atbilst tavam pareizajam politikskajam viedoklim. Tādi kā tu izpildīja "tīrīšanas" Staļina un Hitlera vārdā.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
3 0 Atbildēt

No kā lai es kaut ko slēptu? No tevis, vai? Kas tu tāds esi, lai mani uztrauktu, ko te ļurini? Tak neglaimo sev. Tas, ka tu man uzbāzies ar savu žulti, mani galīgi neuztrauc, kā redzi. Jau minēju, labāk dari to šeit, nekā ej sist sievu, kā tev līdzīgie to bieži mēdz darīt.

Tu savu tuvinieku un viņa nāvi tikai izmanto kā ieganstu savu naratīvu bīdīšanai un žults izgāšanai. Ja uzšķirtu to pašu 25.lappusi un vēlreiz pārlasītu to mūsu sarunu, no kuras tu izvilki to nāves vēlēšanu, redzētu, ka tieši es biju tas, kurš mēģināja tevi pierunāt cīnīties par taisnību un tu biji tas, kurš tipiska interneta īdētāja stila sāki visādas atrunas malt. Tā ka, nevajag mēģināt novelt savu atbildību par tuvinieka nāvi uz "ierobežojumiem". Bet tas jau ir tipiski tavā stilā - vienmēr visi citi ir vainīgi.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
0 0 Atbildēt

Tu nevis mudināji cīnīties par taisnību, bet mēģināji pierādīt, ka viss ir pareizi, ja saskaņā ar pastāvošo kārtību cilvēkam tiek atteikta medicīniskā aprūpe. Jo tikai "Covid saasinājumi" roniskām problēmām ir svarīgi. Tikai tiem nedrīkst atteikt aprūpi. Un to tu sludini līdz pat šim brīdim. Mēsla daba ir grūti noslēpjama, atkal un atkal tev sanāks to izrādīt un man neapniks uz to norādīt.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
2 0 Atbildēt

Mani komentāri 25. lpp. uz tavu ziņu par tā cilvēka nāvi:

GB12

11.11.2020 10:03

Litri: 16389, Līmenis: 4

Reģ.: 29.03.2011

00Atbildēt

Ja tiešām nāves iemesls ir Covid ierobežojumu dēļ laicīgi nesniegta palīdzība, tad vajadzētu būt iesniegumam sākumā veselības inspekcijai, pēc tam ECT, vai ne?

GB12

11.11.2020 10:28

Litri: 16389, Līmenis: 4

Reģ.: 29.03.2011

20Atbildēt

Cik atceros, tā nu gluži arī nebija. Cilvēki, kuriem bija jāsniedz dzīvībai svarīgas manipulācijas, tās varēja saņemt. Jau pieminēju paziņu (kurš gan arī nesen nomira) ar vēzi pēdējā stadijā, kuram palīdzība sniegta tika arī tajā laikā.

Ja atteikums bija no ārstu puses, tad tā ir vistiešākā veselības inspekcijas komptence (viņiem ir jāpārbauda, vai šis atteikums ir bijis pamatots). Ja VI konstatē, ka "Kariņš un VIņķele ir aizlieguši pildīt viņu doto Hipokrāta zvērestu", tad tas jau ir ECT jautājums, jo Lavija nav nodrošinājusi iedzīvotājiem pamattiesību uz medicīnisko aprūpi (Satversmes 111.pants) un dzīvību (93.). Bet, ja par "zināšanu un pacelšanu" - viņiem taču esi tu. Lūdzu, parādi, ka esi spējīgs ne tikai anonīmi čīkstēt internetā. Tu taču mums te visu zini labāk. Bez tam, vēl taču mums ir "Latvijas labākais politķis" ar juridisko izglītību, kurš tā vien meklē iespējas tiesāties pret Kariņu un VIņķeli... te nu ir iespēja.

GB12

11.11.2020 12:24

Litri: 16389, Līmenis: 4

Reģ.: 29.03.2011

20Atbildēt

Man ir pretenzijas pret jebkura veida čīkstētājiem. Un šajā situācijā vispār es mudināju tieši cīnities pret tavas izpratnes "covidiotiem". Bet, nu, tev jau, kā parasti, tikai kašķīti gribējās pameklēt... "Kārtējais pierādījums", ka nekur diži tālāk par "atlajst sajmu" līmeni neesi ticis un ne uz ko vairāk spējīgs neesi.

Kādām čurām ir jābūt cilvēka galvā, lai no šī izzīstu, ka esmu mēģinājs pierādīt, ka tas ir pareizi un ka tikai kovidniekiem nedrīkst atteikt aprūpi? Vispār tur ir tieši pretējais apgalvots.

Bet, nu, vari jau, protams "norādīt", man no tā ne silts, ne auksts. Un, kā redzi, vairumam pārējo lietotāju tāpat (šīrs neskaitās). Neba jau mani tu pazemo. Esi jau ne reizi vien pierādījis savu meļa un sociopāta dabu, un turpini to darīt. Arī šodien kārtējo reizi ar saviem meliem izgāzies. Tā ka, turpini vemt tālāk.

imzz Reģ.: 27.02.2015
0 0 Atbildēt

Drīzumā Lielbritānija veiks testu "vai vakcinācija pasargā no delta, jeb Indijas varianta" , jo Boriss Džonsons paredzējis atvērt Lielbritānijas ekonomiku ar 19.jūliju. Lielbritānija ir ar lielāko vakcinēto personu īpatsvaru pasaulē: 68% saņēmuši vismaz vienu devu 57% vakcinēti pilnībā ( Izraēla 62.8/57.3 )

graphics.reuters.com/world-coronavirus-tracker-and-maps/vaccination-rollout-and-access/

www.reuters.com/world/uk/uk-pm-johnsons-new-covid-gamble-worries-some-scientists-2021-07-08/

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 1 Atbildēt

Meli vai propaganda. UK nekad(pasvītrots) nav bijusi ar lielāko vakcinēto īpatsvaru pasaulē.

Uz šo brīdi tāda ir AAE. Viens paziņa jau decembrī tur atpūtās un atbrauca mājās savakcinēts.

imzz Reģ.: 27.02.2015
0 0 Atbildēt

Taisnība. Pārskatīju vēlreiz rakstu, tur Lielbritānija minēta kā "viena no" vakcinētākajām valstīm, nevis "pati". AAE ir 75.4/65.1

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 2 Atbildēt
anonimikis Reģ.: 18.10.2002
3 0 Atbildēt

Cik reiz Tev jāsaka, ka attiecībā uz Ciekuru jālieto vārds "dirš", nevis informē ....

GB12 Reģ.: 29.03.2011
6 0 Atbildēt

ŠIs apzīmējums būtu jālieto attiecībā uz jebkuru no tās šlakas - Ciekuru, Jeremejevu, Lasi, Marinu utt.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
4 2 Atbildēt

Pareizi ir... Mēsla dabā ir kārtīgs ad hominem - likuma citēšana ir "diršana", ja to dara "nepareizais" cilvēks. Bet jebkāda propaganda ir "zinātne", ja to dara "pareizais".

GB12 Reģ.: 29.03.2011
1 0 Atbildēt

Kurš nu būtu kādam pārmetis ad hominem... Bet vispār tava uzbāšanās man sāk jau kļūt aizdomīga...

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
0 0 Atbildēt

Tu jau te uzbāzies ar savu vēlmi šķirot cilvēkus. Un mēģini uz mani projicēt savu uzbāšanos. Pārstāj sludināt savu nevērtīgo cilvēku ideoloģiju un es tev "neuzbāzīšos".

GB12 Reģ.: 29.03.2011
1 0 Atbildēt

Kuram es bāžos virsū? Tev? Es tavu sūdu vispār nelasu un nu jau labu laiku nekomentēju, kamēr tu nebāzies man ar saviem mēsliem virsū. Tu esi tas, kurš lien pie manis kā bērnelis, kurš rausta meitenes aiz bizēm, lai pievērstu uzmanību savai necilajai personībai. Turklāt nez kāpēc tieši man... CIti jūzeri par šo tēmu ir izteikušies daudz sulīgāk - viencexperc, piemēram, daudz izteiktāk runā par cilvēku šķirošanu. Bet bāzies virsū tieši man... Nē, nu, it kā jau no psiholoģiskā viedokļa var saprast - uzmanības trūkums...

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
0 0 Atbildēt

Ar saviem mēsliem un totalitārisma pakaļlaižas sindromu tu te bāzes visiem virsū, publiski aicinot uz Hitlera un Staļina cienīgiem varas izgajieniem. Un varu paskaidrot arī visiem tavu vēlmi teikt, ka nevajag tukši runāt internetā, bet iet un cīnīties par taisnību iestādēs. Klasiska pieeja - apklusināt publisku pretī runāšanu un paedresēt pie lojalista ierēdņa, kas zin kā problēmu "norakt'.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
1 0 Atbildēt

Neesi pamanījis, ka tavai "paskaidrošanai" te neviens uzmanību nepievērš? Bet atkal jau parādīji savu sociopāta (nu, vai prasta stulbeņa) dabu. Nu jau Staļinu un Hitleru piesauc. Interesanti, kas tavā komēdijšovā būs nāķamais? Un atkal jājautā - kādām čurām ir jābūt cilvēka galvā, lai aicinājumu cīnīties internetīdēšanas vietā uztvertu kā mēģinājumu "apklusināt"? A

par bāšanos virsū - šis ir publisks forums un tikpat labi jebkuru komentāru var nosaukt par "bāšanos visiem virsū". Pats biji aiztinies no šejienes jau kuro reizi, kad uzmeti lūpu, bet atgriezies, lai "bāztos visiem virsū". Bet šajā gadījumā tu bāzies virsū tieši man.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
1 1 Atbildēt

Kādām čurām? Zināšanām par vēsturi un to ka tev līdzīgie palīdzēja radīt minētos režīmus, kamēr sabiedrība pieklājīgi klusēja.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
1 0 Atbildēt

Vispār jau to darīja tev līdzīgie - atrada cilvēku, izzīda no pirksta izdomātu vainu, pasludināja bez pierādījumiem vai arī tos pievilka atbilstoši saviem naratīviem, un izpildīja spriedumu. Gluži kā tu.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
1 0 Atbildēt

Nesanāks. Es esmu strikti pret cilvēku šķirošanu grupās - un masu iznīcināšana nestrādā indivīdu līmenī. Tu kaut kā vēl varētu "pievilkt" man personīgu izrēķināšanos, lai novērstu uzmanību no savas mēsla dabas, bet koncentrācijas nometnes un masu slepkavības var izpildīt tikai tādi pareizo un nepareizo dzīvību šķirotāji kā tu.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Tur nav ko pievilkt. Tu pats teici, ka tas ir personīgi, jo esmu tavam tuviniekam nāvi vēlējis. Parādīt vietu, kur esmu to darījis, tu vēl līdz šai dienu spējis neesi. Kā visus tavus slimā suņa murgus, ko esi manā virzienā raidījis.

A no kā man būtu jānovērš uzmanība? Tavam mēsla naratīvam tici un uzmanību pievērs tikai tu pats, adekvātiem cilvēkiem tava vemstīšanās ir dziļi vienaldzīga. Turklāt tā arī līdz šim neesi uzrādījis nevienu "šķirošanas" pierādījumu. Tikai tik, cik histēriski mēģinājis aiz matiem pievilkt kaut kādas frāzes, izraujot tās no konteksta. Normāli cilvēki to arī saprot. Bet tādi staļinveidīgie un kimčenunveidīgie kā tu, kuriem vajag tikai cilvēku un gan jau pants atradīsies, nu jā, lai turpina gāzt žulti...

Un jā - par "strikto cilvēku šķirošanu" - nez kāpēc tu ne pušplēsta vārda neiepīkstējies, kad arī šeit tika ielikts links, kur vakcīnrealitātes Duņeca atlaida no darba aukli tikai par to, ka viņa bija vakcinēta. Pēc tavas loģikas, arī tu šķiro cilvēkus pareizi atlaistos un nepareizi atlaistos. Esi tieši tāds pats mēsls un cilvēku šķirotājs.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
1 0 Atbildēt

Tas, ka tu esi ieciklējies uz prasību parādīt konkrētu frāzi, lai gan jau neskaitāmas reizes izskaidroju, ka vienkārši mans tuvinieks gadījās tavu "nevērtīgo" cilvēku grupā, kuriem ir jāmirst tavu ideālu vārdā.

Lai ievietu totalitārismu ir jānovērš sabiedrības uzmanība no tiem procesiem, ko tādi mēsli kā tu izpilda, sākot sabiedrības šķirošanu. Hitlera pakalpiņi arī, veidojot geto, uzreiz arī nestāstīja ar ko tas beigsies, bet darīja to "sabiedrības interesēs".

Jā, "ne pušplēsta vārda neiepīkstējos" par konkrēto gadījumu. Tāpat kā par daudziem konkrētiem gadījumiem tavā "nometnē". Te nu ir tā daļa, kas ir personīga - tu esi redzamākais šķirotāju piemērs un varas pusē, tādēļ ieņem šo piemēra pozīciju. Un tas nekādi nenozīmē, ka tu esi vienīgais vai es attaisnoju šādu rīcību, ja tā ir opozīcijas pusē. Viena konkrēta spilgta mēsla piemēra izcelšana NAV cilvēku šķirošana grupās - tieši otrādi!

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Tu rakstīji, ka esmu personīgi vēlējis nāvi konkrētam cilvēkam, tā ka, varbūt beidz muldēt un stulbi attaisnoties. Turklāt arī par tiem "nevērtīgajiem" cilvēkiem tu neko uzracis neesi. Nemaz nerunājot par to, ka neesi spējīgs aizdomāties līdz tam, ka pastāvīga varas nenodiršana un kādu varas lēmumu atbalstīšana apriori nenozīmē piiekrišanu visam, ko "režīms" dara un tās atbalstīšanu. Un vēl mazāk runājot par to, ka esmu varu arī kritizējis un daudz ko neatbalstu no tā, ko vara dara gan pandēmijas laikā, gan pirms tās. Bet tādam melim ujn sociopātam kā tu jau ir izdevīgi to nepamanīt, citādi visi naratīvi bruks kā kāršu namiņš.

Labi, turpini savu samazgu tālāk viens pats ar sevi. Neesi tā vērts, lai tavai nožēlojamajai personībai tērētu kaut minūti vairāk (es gan, kā izrādās, esmu pieitekami vērtīgs, he-he).

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
0 0 Atbildēt

Es jau izskaidroju kādēļ tavs "nokonkrētais" novēlējums kļuva personisks. Bet tu jau turpināsi piesieties nepieciešamībai pierādīt, ka tu esi vēlējis nāvi konkrētam cilvēkam, jo tas redz ir attaisnojums vēlēt nāvi veselai "nevērtīgo" cilvēku grupai.

Un tu esi nevis vērtīgs, bet bīstams mēsls. Un bīstamām lietām uzmanība IR jāpievērš! Tā ka vari turpināt stulbi ņirgt un turpināt celt savu totalitātrismu.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
1 1 Atbildēt

Turpini drukāt un bāzties man virsū, sēne. Es tavu sūdu pat neizlasīju...

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
3 0 Atbildēt

Diemžēl vai par laimi, bet ja cilvēks nepārtraukti dirš un melo tad sev piekabina dirsēja birku un viņa zinojumi automātiski ir ar ļoti zemu ticamību(iepļūtījums). Un tad vēl atsaucas uz saviem iepriekšējiem pļūtījumiem un nav jau vairs iespējams tur mēģināt ko pierādīt, jo tad vēl visi iepriekšējie ziņojumi jaskatās un tāds arī mērķis pelnīt sev klikšķus.

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
2 4 Atbildēt

Nu apmeram tā kā tu un tavs dibenčoms GB12

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
3 0 Atbildēt

Shiiri atsūkā sev un atslābsti, atkal jau seksuāli norūpējies par citu dibeniem. Ej palasi tās Tomiņa lapas.

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 2 Atbildēt

Kanibāl, tev ir viens pielūdzējs, kurš postā par "atsūkāšanu sev" ir ielicis laiku. Iespējams GB12. Jūs varētu beidzot iznākt no skapja un pievienoties kašera komandsi

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
2 0 Atbildēt

Domāju ka pats pieliki laiku, jo izpildīji norādes. Mīnusu ta neesi ielicis. Tik labi informēts par kašeriem, aš nevar vien nobrīnīties kādā Purvā apgrozies. Interesē tev tā tēma, būsi no svārstīgajiem.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
3 2 Atbildēt

Pag, bet kā tad "pareizie" var "dirst un melot", cik vien ienāk prātā, bet viņiem nav nekādas birkas un vienmēr ir taisnība?

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
2 0 Atbildēt

Ir robežas kur ir prasta diršana ar konkrētu mērķi pelnīt klikšķus un kur ir muldēšana.

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 0 Atbildēt

Par Ciekuru vēlējāties komentāru?

Var redzēt, ka pavisam atšķirīgs cilvēks, ja salīdzina ar citiem antivaxeriem. Kā jau programmētājam viņam patīk meklēt kļūdas programmā. Zin, ja skriptā ieviešās kāds nepareizs simbols vai burts, tad tur īsti kkas nestrādā. Tā arī Ciekurs tos video montē - pats kko atrod, pēta, norāda uz aizdomīgām vietām, kas nestrādās. Vispār gaišs čalis, bet nu ir savas dīvainības.

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
3 0 Atbildēt

Aņuks par programmētājiem:

Sieva vīru programmētāju aizsūta uz bodi, piekodinot: “Nopērc maizi. Ja ir olas - nopērc desmit”. Vīrs atnāca mājās ar desmit maizes klaipiem.

Par ko stāsts? Par to ka programmētājiem ir bināra domāšana.

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 0 Atbildēt

Nākotnē jākļūst par parlementāro sekretāru, jāmeklē kļūdas un jāsavieno ar realitāti

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
3 0 Atbildēt

Nu nē, tam amatam (un daudziem citiem) obligāta prasība ir lojālista kvalifikācija, kas automātiski nozīmē kļūdu slēpšanu, nevis meklēšanu. Kurš katrs par parlamentāro sekretāru nevar kļūt.

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
2 0 Atbildēt

Vai arī jābūt ar nevainojamu reputāciju, lai nevar izvilkt kompromata mapīti. Kad VL jaunie deguni tika Saeimā un nebija par šiem mapītes ātri viem tādas tika sagādātas, vēl tagad šad tad uzpeld, lai tautai neaizmirstās. Metode atstrādāta.

Tāpat arī antivakseri pavelkās uz viņiem izmestām informācijas drumslām var tik pabrīnīties par plaša redzējuma piesaukšanu cik daudz šie lasot, bet atsaucās tik uz atseviščām drupačām, ko šiem piespēlē.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
3 1 Atbildēt

Nu tā, lai nav pārpratumu - nosaukšu "nevainojamās reputācijas" latiņu. Piesakoties izvērtēšanai pielaidei valsts noslēpumam tiek parakstīta apņemšanās mēneša laikā ziņot par visām izmaiņām snietajā informācijā - kas ietver, piemēram, administratīvo sodāmību vai kontaktus ar personām ārpus ES/NATO. Sods par neziņošanu - līdz 5 gadiem aiz restēm. Tātad ar minētajiem 5 gadiem riskē jebkurš, kas mēneša laikā nav uzrakstījis ziņojumu, piemēram, par saņemtu fotoradara kvīti vai FB saraksti ar klasesbiedru, kas ir pārvācies uz citu pasaules malu (piemēram strādā par niršanas instruktoru Ēģiptē). Viena šāda ziņošanas laža, un tava nepakļaušanās vajadzīgās pavēles izpildei ir formāli sodāma ar 5 gadiem aiz restēm.

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
1 1 Atbildēt

Tavuprāt Ādamsons nenoziņoja par FR kvīti?

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
0 0 Atbildēt

Un ko ar to gribēji pateikt?

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
1 0 Atbildēt

Pat tam esi par pārgudru?

Cik tevis piesaukto 'parkapumu' veicēju ir sasêdinati uz kaut 5 dienām, nerunājot par 5 gadiem?

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
2 1 Atbildēt

Visticamāk neviens. Jo tālāk strādā mafijas princips - pirmo "darbiņu" iedod tādu, kas neliekas pārāk briesmīgs brīdī, kad tev drošības iestādes piedraud ar 5 gadu alternatīvu, aprunājoties kabinetā un "pakratot ar pirkstu". Un tas eskalējas ar katru nākamo, kamēr esi iesaistīts līdz ausīm un "izstāšanās" jau ir sodāma pēc pavisam citiem pantiem.

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 1 Atbildēt
Volx Reģ.: 22.11.2018
0 1 Atbildēt
aizejošais Reģ.: 23.05.2005
2 0 Atbildēt

Točs tur dirš par VIENU, bet tu jau piedzejo daudzskaitli. Vēl trakāks melis par Toču

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

www.facebook.com/100029675694356/videos/1123742664815374

3 reizes variet minēt, kurš jūzeris pirmais ienāca prātā. Visiem jauku dienu, arī šim jūzerim!

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 0 Atbildēt

Jūsu uzmanībai pieejama antivaxeru programma www.facebook.com/105955711544520/posts/189994853140605/?sfnsn=mo

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 2 Atbildēt

Nu jā. Ļoti noderīgi. Tu tak arī startēji pašvaldību vēlēsanās drsudziņ

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 0 Atbildēt

Es? Kādā sarakstā?

Bernis točna nestartēja.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt
Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
3 0 Atbildēt

Tas jau bija uz pazudušās Satversmes spēku.

gunbox Reģ.: 23.12.2016
0 0 Atbildēt

Bernis savu antivakses demagoģiju uztver kā savu otro bērnu? Ja vien fiška strādātu pareizajā virzienā, kur tiešām ir problēmas un tās būtu jārisina, varu derēt kaut kas no viņa sanāktu. Pagaidām? - jāizolē no cilvēkiem un jābloķē konti, lai nečakarētu stulbajam aitu baram smadzenes. Kamēr pašam kāds ģimenē nemirs dēļ covid, tikmēr neaizdomāsies.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
1 0 Atbildēt

Pareizi ir. Jebkuru, kas runā pretī varai, nepieciešams likvidēt.

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 1 Atbildēt

Iespējams, ka lielākais aitu bars ir tas kur atrodies pašlaik tu, nevis berņa sekotāji. Nezinu ar ko tas bernis jūs ta ir aizskaris. Plānprātiņus neviens normāls cilvēks nopietni neuztver, kur nu vēl tādus kuri tirgo atmiņas ūdeņus.

gunbox Reģ.: 23.12.2016
0 0 Atbildēt

Neviens normāls cilvēks neklausās, ko katra pakšķa aita blēj, bet domā ar savu galvu. Ja pieņemsim, ka ar galvu draudzējas labi ja 20% sabiedrības, tad lielākā problēma sākas tajā momentā, ka viena no aitām sāk uzskatīt, ka viņas viedoklis ir vienīgais pareizais un māk blēt skaļāk. No tām 80% atradīsies, kurām kompostrēt smadzenes ir īzī.

Lūk video par Berni un jūsmotāju baru.

youtu.be/__Vd1i10FqU

Uzdod sev vienu jautājumu - kā tev pašam liekas, vai Berņa sekotājos ir kaut viens, kuram ir kāds radinieks vai draugos, paziņās miris dēļ covid?

Ar šo būtu jāsāk. Bernis atrodas šobrīd tajā pašā grupā, kuri runā par 5G un magnēta pielikšanu.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
1 1 Atbildēt

Tagad pārlasi pats, ko uzrakstīji un padomā, ko nozīmē vārds "normāls"!

Pats skaidri pasaki, ka domāt ar savu galvu ir nenormāli - "labi ja 20% sabiedrības" ir izņēmums, nevis norma.

gunbox Reģ.: 23.12.2016
0 0 Atbildēt

Slinkums bija vēl plāšākus taisīt teikumus. Ja tev njevsosalo, par ko runāju, tad tas noteikti nav domāts priekš tevis. ;)

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
2 0 Atbildēt

Ir skaidrs par ko tu runā - kaut kā mēģini "izshēmot", kā nosaukt Berņa aklos sekotājus par aitām, vienlaikus to nepasakot par Pļūta ganampulku.

gunbox Reģ.: 23.12.2016
0 0 Atbildēt

Neredzu nekādu starpību starp Berni un Pavļutu. Katram savs ganāmpulks.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
1 0 Atbildēt

Ak neredzi gan? Kā Bernis var ietekmēt tavu ikdienu? Kādas ir viņa iespējas tev atņemt dzīvi?

gunbox Reģ.: 23.12.2016
1 1 Atbildēt

Ja tu neizproti monētai abas puses, kāda jēga diskutēt?

Tad tev Pavļuts ir atņēmis dzīvi? Hmm... nabadziņš.

Kāpēc jūs bļāvēji nebraucat uz kristajam zonām un necenšaties tur pierādīt, ka Covid ir mīts? Piesakieties eksperimentiem, lai injicē visas iespējamās mutācijas un pierādiet pasaulei, ka Covida vispār nav.

650 Reģ.: 25.01.2017
1 2 Atbildēt

Pareiz ir, drīz atkal jādodas muttējošajā svētceļojumā pie indianāņiem.Paēst suudus unt izpeldēties brīvajā gangabanga mīzallstailā.Tad uzreiz tā saucamā Passaules Apskaidrība būs klāt kā likts.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
2 0 Atbildēt

Tadēļ, ka tu, piederot Pļūta ganampulkam, nespēja aptvert, ka tam, ko dara vara nav tiešas saistības ar Covid un visi, kas netic tavai absolūtajai Pļūtreliģijai nebūt neuzskata, ka Covid ir mīts.

gunbox Reģ.: 23.12.2016
2 1 Atbildēt

Antiņ, es vados no tā, ko redzu apkārt un situācijas. Man rados ir miris no Covid, kā arī ir 75 gadus vecs plaušu slimnieks, kurš tikko vēl pārcieta sirds operāciju. Ja tev būtu kaut mazākā pieredze, kas notiek medicīnas iestādēs un kāda ir mediķu attieksme pret vīrusu, tad dziedātu citu dziesmu. Vadoties pēc tā un daudz papildus info, es esmu vakcinējies, lai mazinātu pēc iespējas maksimāli riskus nokļūt smago gadījumu palātā un uzskatu to par tādu pašu vakcīnu kā pret jebko, kas līdz šim ir bijis. Tā pati vakcīna pret gripu. Absolūti tas pats. Un tam nav nekāda sakara ne ar valdības lēmumiem ne ar antivakseriem.

Bet viens ir tiešām skaidrs - antivakseri ir debīli.

Jebkuram cilvēkam ir brīvas tiesības izvēlei, kā arī nepiekrist otrai pusei, bet par to nav jābļaustās un jāuzspiež savs viedoklis citiem, kurš tikai tev priekš tevis paša ir pareizais.

Starp citu tā statistika, ka starp vakcinētajiem ir tikai viens saslimis ir ļoti labs, ne 100%tīgs, bet labs piemērs no kā vadīties.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
0 2 Atbildēt

Ja tev būtu kaut mazākā pieredze, ko domā mediķi ārpus tava infoburbuļa, tad tu dziedātu citu dziesmu.

Ja tev būtu rados daži izdzīvojušie, kuru ģimenes nogalināja totalitārie režīmi, tad arī tu dziedātu citu dziesmu.

Bet viens tiešām ir skaidrs - totalitārisma aizstāvji ir debīli. Jo īpaši tādi, kas bļaustās un uzspiež savu viedokli citiem.

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
1 2 Atbildēt

Gunbox, tad tu esi 80% vai 20%?

"Domāts priekš tevis" liecina ka esi tomēr 80%.

20% rakstitu "domāts Tev".

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
0 0 Atbildēt

Shiira 20% nu jau ir 35% tā neko prognoze, kas ar katru dienu attālinās. Prognozētaja hrenovijs.

ourworldindata.org/covid-vaccinations?country=LVA

GB12 Reģ.: 29.03.2011
1 1 Atbildēt

Bernis ir pagalam nekaitīgs. Visticamāk 5% barjeru viņš nepārvarēs. Ar viņu gan ir viena lieta - diezgan nesen viņš savos laivos sūkstījās par to, ka tagadējās krīzes dēļ tiesu izpildītāji daudzām ģimenēm ņems nost īpašumus. Cik zinu, šādu gadījumu gan ir ļoti maz un daudzu no tiem cēloņi sākās vēl pirms Covid. Bet, ja papētam Berņa biogrāfiju, pirms vissirslikti.lv atklāsmēm minētais kungs ilgus gadus ir nostrādājis komercbankās. Viņš tur strādāja arī iepriekšējās krīzes laikā, kad patiešām ļoti daudzas ģimenes nesakārtotu normatīvo aktu un banku lobija dēļ palika bez pajumtes, turklāt ar lielu parādu par "starpību" starp kredīta atlikumu un pārdošanas cenu, ko 90% gadījumu bankas pārdeva saviem meitas uzņēmumiem. Toreiz kaut kā Berni nepavisam neuztrauca bez pajumtes palikušas ģimenes. Nerunāsim par to, ka šis te Bernis ir radinieks (kaut kur lasīju, ka brālēns) vienam no Latvijas bagātākajiem cilvēkiem ar tādu pašu uzvārdu, kurš uz iepriekšminētu shēmu, plus kredītņēmēju šantāžas rēķina nopelnīja kaudzīti naudas. Tagad šams tēlo baigo tautas aizstāvi.

Bet vispār - ja es būtu antivakseris un/vai kovid noliedzējs, būtu pavisam grūti izvēlēties, par kuru balsot, jo Latvijā nav normālas "antivakseru" partijas - ir vai nu narciss/muldoņa Aldis, tad vēl tas Bernis, kurš tāpat neiegūs 5%, tātad nav vērts savu balsi par šamo, plus jau manis pieminētais... Nu, un Šlesers (pasarg' Visaugstākais). No otras puses, arī no vakserpartiju piedāvājuma nekā jēdzīga nav Hmmm, varbūt kāds kovidnoliedzējs vai antivakseris var padalīties, par ko balsotu un kāpēc...

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
2 4 Atbildēt

Tu esi pimpis. par ko pimpji balsos. Rakstat šeit.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
1 1 Atbildēt

Šīri, tak nāc beidzot no skapja ārā. nav ko sevi mocīt. Atbrīvo sevi - truth will set you free. Tā locekļu piesaukšana jau sāk palikt apnicīga. Šitas joks skaitījās smieklīgs, kad gāju 5. klasē.

fckns Reģ.: 29.11.2020
0 2 Atbildēt

Atbildi uz jautājumu - ja paņemsim "sausu info", atmetot tā autora lietotājvārdu, tavu seksuālo orientāciju un pieņemot ka ticamība ir ap 85% no tā ko viņš konkrētajā rakstā ierakstīja, ko nepareizu viņš pateica?

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 1 Atbildēt

Ja viņš nespēja atbildēt uz jautājumu, kas tika uzdots iepriekšējā lappusē, kāpēc lai spētu uz kaut ko tik vienkāršu atbildēt?

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
1 2 Atbildēt

Pats atbildi no sākuma pipuk. Par konpipuki balsoja?

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 1 Atbildēt

Es pirmais uzdevu jautājumu. Tu gan vari neatbildēt. Tāpat skaidrs, kā elektorāts esi.

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
1 2 Atbildēt

Es pirmais... es pirmais... nē es pirmais....

Bērna prātā esi? Saki pipuk par ko balsoji. Man grūti uzturēt diskusiju ar imbicīliem sarunubiedriem, nav vairs tas vecums.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
2 1 Atbildēt

Ja tu neatbildi, kāpēc man būtu jāatbild?

Ja grūti uzturēt diskusiju "vecuma" dēļ, neviens nespiež tevi te līst... Ej kaut kādā vecūkšņu forumā un "uzturi diskusiju" par protēzēm, demenci un visu pāŗējo, kas tavam vecumam pienākas.

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
1 3 Atbildēt

Nu tad ej uz līko nabag un meklē atbildes pavļuta preses konferencēs

GB12 Reģ.: 29.03.2011
2 0 Atbildēt

Ieliec sev laiku par šo intelektuālo komentu...

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
1 3 Atbildēt

Jus ejat abi un "ieliekat" viens otram "laikus" purkšķī jums saskan.

fckns Reģ.: 29.11.2020
3 1 Atbildēt

Izskatās ka galīgi esi nodzēris smadzdenes.

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
2 3 Atbildēt

Izskatās ka tu esi dalbajobs

fckns Reģ.: 29.11.2020
0 1 Atbildēt

Dieviņam nepatīk, kad nabagi trako.

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
1 1 Atbildēt

Izskatas ka tu pats regulari smel pajoliņ

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
2 1 Atbildēt

Pētījums: homofobija ir saistīta ar homoseksuālu uzbudinājumu

Kā tas nākas, ka paši kvēlākie homofobi(Shiirs,650) par divu vīriešu mīlestību izsakās tik sīkās un niansētās detaļās, it kā pēdējos pāris mēnešus būtu pavadījuši, aktīvi skatoties geju pornofilmas?

Atbilde uz šo jautājumu, protams, pateikta jau virsrakstā. Skaļa homofobija jau izsenis asociējusies ar nepiepildītu vēlmju un sapņu noliegšanu, un izrādās, ka tas ir pat zinātniski pierādīts jau tālajā 1996. gadā...

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
1 1 Atbildēt

Tevi broileris izperēja? Riktīgs cāļasmadzene

Chalenger Reģ.: 31.12.2020
5 3 Atbildēt

Pārāk daudzi Latvijā un citur pasaulē ir ieinteresēti pēc iespējas ilgāk uzturēt kovidhistēriju un tās aizsegā netraucēti šiverēt. Diemžēl arī mūsu valdošajā koalīcijā neatrodas neviens politisks spēks, kuram pietiktu drosmes pateikt kariņistu/pavļutistu kliķei - vienreiz pietiek!

Tā vietā tiek turpināta sabiedrības šķelšana, demokrātijas graušana un sabiedrības morāli ētisko pamatu izskalošana, veicinot cilvēku zemāko instinktu atraisīšanu. Tiek kurināts naids pret atsevišķām sabiedrības grupām, kuras nevēlas pakļauties kariņistu/pavļutistu diktātam, un šīs grupas vainotas par to, par ko patiesībā būtu jāvaino valdība. Piemēram, par obligātu auduma strēmelītes nēsāšanu priekšā mutei un degunam. No tā, vai šī neko un ne no kā neaizsargājošā auduma strēmelīte saucas aizsargmaska vai kā citādi, šīs prasības absolūtā bezjēdzība nemazinās. Tāpēc pie tā, ka cilvēkiem šajā karstumā jāpilda šādas idiotiskas prasības, vainīga it tikai un vienīgi Kariņa valdība, nevis kāds cits.

citāts no NRA

gunbox Reģ.: 23.12.2016
0 1 Atbildēt

Piemērs iz dzīves. Sieva izgāja pie ginekologa. Ginegologs izrādijās ar Covid. Ja nebūtu abiem maska, tad sieva būtu inficējusies. Protams es šeit nerunāju, par tām lupatiņām, ko daži nosaukuši par maskām.

Man pa lielam ir bijis pie vienas vietas, ko valdība lemj, jo kopš Šķēles, tas ir dažu indivīdu kabatu pildīšanas inkubators un neviena Saeima to nav mainījusi. Lai to visu noslēptu, tiek ļoti veiksmīgi projicētas ilūzijas par to, ka valdība arī kaut ko dara. Ko dara - tam nav nozīmes, jo neviens no viņiem neko nesajēdz. Nav jau arī bijis tāds plāns. Visādas komitejas pieņem lēmumus tikai savās interesēs. Netiek pat izskatīti iebildumi un kraiņijos izdzen no sēdes. Tāpēc lēmumi ir absurdi un ļoti efektīgi ir pa vidu ieliet kaut kādu "grupu" šķelšanu. Ja tie nebūs kobid/antikovid, tad tie būs latvieši/krievi.

Ne jau Pavļuts diktē, bet tas, kurš rausta Pavļutu aiz striķīšiem. Domāju vairākums cerēja, ka Kariņš var būt kaut kas līdzīgs Freibergai ar stingru vārdu. Redz kā iznāca - arī pakalpiņš bosiem.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
2 1 Atbildēt

Kariņš un stingrs vārds? Tu to nopietni? Kariņš bija kompromisa figūra, kurš nemaz nerāvās pie varas, bet tika ielikts tikai tāpēc, ka lielie reformētāji ar jaunajām sejām nespēja izveidot valdību...

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
2 2 Atbildēt

"Ja nebūtu abiem maska, tad sieva būtu inficējusies." Un pēc šādām frāzēm mediķi brīnās, ka viņiem neviens vairs netic. Kopš kura laika inficēšanās ir "obligāta"? Kopš kura laika "zinātnē" ir pārstājusi eksistēt virālā slodze un dabiskās imunitāte? Tieši stulbeņi, kas zinātni ir pārvērtuši par reliģiju, ir vainīgi pie arvien pieaugošās neticības tai. Tu jau vari šeit auto forumā ierakstīt, ka nerunā "par tām lupatiņām, ko daži nosaukuši par maskām", bet tieši tā jau ir problēma - nevis "daži", bet Pļūta propoganadas armija, kam piebalso tavi mediķi. Un tad brīnās, kādēļ tauta negrib kausīt.

Tas, ka Pavļutu kāds rausta aiz striķīšiem, ir skaidrs. Tikai lielā atšķirība ir tā, vai tas raustāmais ir lupatu lelle vai tomēr agresīvs raustītaju gribas izpildītājs ar "stingru vārdu" un papildus pašiniciatīvu. Un tieši tāda bija VVF, kura pārstāvēja tieši tos pašus raustītājus, kurus tagad Kariņš, kurš, kā pareiz saki, ir krietni mīkstāks.

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
0 4 Atbildēt

》ir pārstājusi eksistēt virālā slodze un dabiskās imunitāte

Kur ir dabiskā imunitāte pret vējbakām? Kur ir imunitāte pret trakumsērgu?

Un maskas samazina viràlo slodzi tā kā neko nepareizu nepateica.

》Tieši stulbeņi, kas zinātni ir pārvērtuši par reliģiju, ir vainīgi pie arvien pieaugošās neticības tai.

Kā reiz stulbeņi kas pārvertuši par reliģiju ticēšanu kaut kādai mītiskai stiprai imunitātei un veselīgam uzturam netic zinātnei, jo tad neiet kopā ar viņu ticību 5G, āderēm un virpuļūdenim.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
3 3 Atbildēt

Tu perfekti demonstrē mūsdienu "zinātnes" reliģiozo dabu. Viss, ko vari pateikt - atkal piesaukt bakas un trakumsērgu, nevis reāli runāt par koronavīrusu, tā kopīgajām un atšķirīgajām iezīmēm ar citiem respiratorajiem vīrusiem. Un pats galvenais - neviens nedrīkst apšaubīt to absolūto saslimstību. Turpini vien izplatīt savus melus, ka jebkura ekspozīcija ar respiratoro vīrusu beidzas ar saslimšanu. Un turpini brīnīties, ka tev netic. Arī tad, kad pārmaiņas pēc nemelo.

Stulbeņi ir gan tie, kas nepārtraukti melo un diskreditē zinātni, gan tie, kas nespēj atšķirt melus no patiesās zinātnes un rezultātā pievēršas sazvērestības teorijām.

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
1 3 Atbildēt

Pēdējā teikumā sevi pareizi noraksturoji. Vismaz kaut cik paškritikas vēl palicis.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
1 2 Atbildēt

Labs ad hominem īstajā brīdī lieliski apliecina, ka oponentam ir taisnība ;)

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
1 2 Atbildēt

Bradypus ir reklāmas upuris, kas tic imūnsistēmas stiprināšanai, veselīgam uzturam un vitamīniem. Ā un vēl sports kas novēršot visas kaites, jo sportisti neslimo.

Un beidz melot, iemācies atškirt vējbakas no bakām, pilnigi atšķirīgas slimības. Atkal iekriti uz nosaukumu līdzību. Tev varbūt pote un vakcīna arī ir dažādi jēdzieni?

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
0 0 Atbildēt

Ā, tipa nu jau imūnsistēma vispār tavā pasaulē neeksistē? Un sportisti neslimo... Ko vēl izdomāsi?

"Iekritu" uz drukas kļūdu, jo doma no tā nemainās. Tu mērķtiecīgi piesauc citas slimības, lai nekādā gadījumā nerunātu par tām, kas ir Covid tuvākās - t.i. citiem koronavīrusiem un gripu. Kādēļ? Tādēļ, ka vakcīnas ne tuvu nav vienlīdz iedarbīgas attiecībā uz dažādām slimībām un ir izmisīgi nepieciešams salīdzinājumā ar C19 piesaukt kaut ko tādu, kam ir lieliskas vakcīnas, neatkarīgi no tā, vai vispār ir pamats salīdzināt. Tev piesaukt un uzskaitīt visus vīrusus, kam vakcīnu vispār nav? Un uz to bāzes apgalvot, ka Covid vakcīnas neeksistē? Tieši tā tas notiek - ja tu melo vienā virzienā, pretējā puse dara to pašu savā virzienā.

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
0 1 Atbildēt

Es piesaucu lai paradītu, ka nav tādas universālas imunitātes un labāka veida kā uzlabot imunitāti par vakcīnām nav.

Kā tev vispār ar kritisko domāšanu? Ja Covid testā ielej Colu un tas uzrāda pozitīvu tad tests ir neprecīzs un sūds?

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
1 0 Atbildēt

Nez, kā tieši tas kaut ko parāda? Universālā imunitāte tikai nosaka, cik augsta ir virālās slodzes latiņa, lai notiktu saslimšana, nevis to, ka tā garantē nesaslimšanu.

Un ar kritisko domāšanu viss kārtībā. Būtu dīvaini, ja tests, kas Colā uzrādītu C19, nebūtu neprecīzs sūds.

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
0 2 Atbildēt

Skaidrs tad tu esi apaļš idiots ar kritiskās domāšanas trūkumu nevis viss kārtībā. Ambālis totālākais.

Dīzeļmotors arī ir sūds, jo to darbinot ar benzīnu tas noklapē. Ko tie ražotāji neiedomājas rakstot ka dīzeļmotora auto jālej tikai dīzelis un nepieraksta ka benzīnu un kolu neliet.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
1 0 Atbildēt

Apaļš idiots esi tu. Testam ir jāizgāžas (jābūt sabojātam), nevis jāuzrāda pozitīvu rezultātu.

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
0 1 Atbildēt

Testā ir jāiepilina paraugs nevis skābes vai sārmi. Testa salaušanai nav nekāda sakara ar testa kvalitāti. Nu nevar cerēt ar lakmusa papīru kas paredzēts pH līmeņa noteikšanai ūdenī bāzt to visur citur un cerēt uz rezultātu. Tādu testu izveidot notestējot ar visām neiespējamām ķīmiskajām vielām ir ilgi, dārgi un nevajadzīgi.

Tikai idiots bez kritiskās domāšanas uz šo argumentu par kolu var pavilkties.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
2 0 Atbildēt

Tieši tā, tikai idiots var izdomāt, ka par kvalitatīvu ir saucams tests, kura rezultātā var iegūt pozitīvas C19 analīzes kolai. Ja būtu kaut mazākā izpratne par to, kas vispār ir PCR tests un kā tas atšķiras no lakmusa papīra, tad nevajadzētu stumt sūdu.

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
0 0 Atbildēt

Tu jau pats idiots būdams neatškir PCR testu no antigēna testa.

Iepazīsties kā jātestē kola un ne jau pilinot pa taisno testā - youtu.be/CMcUzvrn75E

Patisons Reģ.: 24.04.2017
3 2 Atbildēt

Vēl vienam imunitāte labo visu ko var salabot. Imunitāte pret nezināmu kaiti faktiski neeksistē. Ir niecīgas procenta daļas, ka viss nostrādās pret C19. Tā var iedzimt vai to var iegūt dabiski, vai mākslīgi. C19 vēl neiedzimst. Zinātnē vismaz ir pamatojumi, arī reizēm kļūdaini, bet tos kvalitatīvi labo. Viedokļus un apgalvojumus gan var bārstīt cik iegribās. Ir izpotētas 3.4 miljardu devas, nav jaunu blakņu. Žēl, ka letiņu 1.5 miljons nespēj vienoties un izmantot doto iespēju un ir gatavi maksāt augstu cenu. Tā ir konspirācija jau 200 gadu garumā, kopš izgudroja poti !!!

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
3 8 Atbildēt

Uh kā propogandas trollis uzsprāga, kad kāds viņa melus apšauba. Piedod, bet eksistē kaut kāda universāla imunitāte pret jebkuru kaiti un katrai kaitei/indivīdam tā ir atšķirīga. Tieši tādēļ eksistē jēdziens virālā slodze. C19 papildus vispārējai imunitātei vēl ir kaut kāda daļa daļēji specifiskās imunitāte, ko ir radījuši citi koronavīrusi. Tāpat - organisma ekspozīcija ar C19 zem kritiskā virālās slodzes darbojas kā vakcīna - t.i. organisms mācās aizsargāties pret konkrēto vīrusu un veido specifisko imunitāti. Tad kad propagandas meļi sāks atzīt šo politskajam naratīvam neērto patiesību, iespējams veidosies diskusija par šīs imunitātes (ne)pietiekamību. Bet tieši tās eksistences noliegšana ir tas, kas rada stāstus par "konspirāciju jau 200 gadu garumā" pretējā nometnē.

Laikam jau savā "zinātnes" sektā neesi dzirdējis, par piemēram, AIDS. Ja neeksistē tā vispārējā imunitāte, kas tad ir tas, ko HIV sgrauj?

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
1 1 Atbildēt

Un ko tad tā vispārējā imunitāte ar AIDS netiek galā? Jāsporto vairāk.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
1 2 Atbildēt

Tiek. Un netiek. Tu turpini tupi malt pa riņķi kaut ko melnbaltu, lai tikai noliegtu, ka eksitē virālās slodzes jēdziens.

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
0 1 Atbildēt

Virālā slodze, jo ne visi vīrusi iekļūst vairoties spējīgi, gluži kā vakcīnas deva ir ar miljoniem ierosinatājiem, jo ne visi ir pārdzivojuši ražošanu, transportēšanu, ievadīšanu. Tur pat imunitati nevajag, lai tiktu ar daļu galā. Un kā reiz virālo slodzi maskas samazina, par ko vispār cepiens.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
1 2 Atbildēt

Kā tad īsti ir - vai apgalvojums, ka bez maskas noteikti saslimtu, ir nepašaubāmi patiess? Vai ar maska garantē nesaslimšanu? Vai tomēr būtu pareizi teikt, ka "maska samazina saslimšanas iespeju".

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
0 1 Atbildēt

Maska samazina iespēju eksponenciāli pie ievērotas distances, un cik zināms C19 nav STS līdz ar to ginekologa apmeklejums ir vēl drošāk. Vai pareizi teikt, ka uz ielas nesatiksi dinozaurus, jo visi izmiruši, bet iespēja taču niecīga, ka kāds ir izdzīvojis?

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
2 2 Atbildēt

Uz uzdoto jautāju bail atbildēt tieši? Ir tā vai nav, ka var nesaslimt bez maskas un saslimt ar masku? Un tiešam tā iespēja ir līdzvērtīga dinozaura stikšanai? Nez... Es vairākus esmu saticis. Ā nē. Ne dinozurus, bet cilvēkus, kas nav saslimuši, dzīvojot kopā ar slimo. Bez maskām. Un guļot vienā gultā. Kā tas iet kopā ar tavu dinozauru teoriju?

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
0 1 Atbildēt

Kā tu zini ka nesaslima? Testi taču nekam nederot. Nesaslima ar simptomiem.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
3 2 Atbildēt

Es - "pa vecam". Tas "bezsimptomu saslimšanas" koncepts ir nepieciešams tev līdzīgajiem, lai attaisnotu PCR testus, kuru problēma ir viltus pozitīvi rādītāji. Tev, protams, ir nepieciešams to pārfrāzēt uz "nekam nederot", lai atkal noslēptu patieso problēmu - C19 "diagnostiku", kas balstās plikā binārā testā ar "false positive" rādītāju līdz pat 80%. Ja jau slimo ar un bez simptomiem, kāda jēga ir temperatūras mērīšanai? Vajadzētu taču izolēt visus slimos, nevis tikai "simptomātiskos", vai ne tā? Jeb tava propagandas patiesība ir kā puņķi - ieņems jebkuru vajadzīgo formu?

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
0 1 Atbildēt

Kā redzi diagnostika nebalstās uz bināro testu, jo ka redzi temperatūru mēra un visus neizolē. Kāpēc melo par false positive?

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
1 1 Atbildēt

Diagnostika balstās - statistikā, uz kur balsta ierobežojumu politiku, pieskaita pozitīvos testus, nevis simptomātiskos. Temperatūru mēra, piemēram, pie ieejas tajos pat vakcinācijas centros - t.i. ir gatavi vakcinēt slimus cilvēkus (saskaņā ar pašu devinīciju), ja saslimšana ir asimptomātiska.

Tev jau gribētos, lai melojo par "false positive", bet tā vis nebūs: journals.lww.com/joem/Fulltext/2021/03000/False_Positive_Results_With_SARS_CoV_2_RT_PCR.23.aspx

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
0 0 Atbildēt

Tā jau nav testa vaina, ja nemāk paņemt tīru paraugu un notestēt.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 2 Atbildēt
Bradypus Reģ.: 09.06.2017
2 7 Atbildēt

Šķirotājmēsls mēģina novērst uzmanību no šķirošanas ļaunuma attaisnojot, ka citi tā dara... Nē, mēsl - šķirošana ir ļaunums, pat tad, ja kāds maldīgi ir iedomājies, ka tā notiek "tikai Latvijā".

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
0 2 Atbildēt

Škirošana ir labums, palielinās vakcineto skaits. Egoisms ir ļaunums.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
1 1 Atbildēt

Ja vēl to atšķirotos tautas ienaidniekus pareizi iznīcina, tad "labo" īpatsvars palielinās vēl straujāk. Vēl viens totalitārisma sludinātājs - CV uz gāzes krāna atgriezēja posteni jau iesūtīji?

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
1 2 Atbildēt

Es tevi apbedināšu, bet jau tagad škiro klientus, jo plikus tos restorānos neielaiž. Tā kā šķiroja, šķiro un šķiros, mūžīga šķiru cīņa. Vēl tač tāds ārprāts, ka bez reāla pamata it aizliegts smēķēt citu klātbūtnē, totalitārisms.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
2 1 Atbildēt

Atkal kārtējā izlocīšanās. Totalitārisms ir varas, nevis biznesa jēdziens. Kamēr šķiro bizness, tā nav nekāda škiru cīņa. Pie masu slepkavībām noved varas pakalpiņu atbalsts šķirošanas procesiem, ko realizē varas pārstāvji.

Bet nav aizliegts citu klātbūtnē staigāt ar cigaretēm kabatā. Tu jau vēlies, lai par izvarošanu soda visus, kam ir nepieciešamais aprīkojums, nevis kas to ir izdarījuši. Klasiski, kā pēc grāmatas.

fckns Reģ.: 29.11.2020
3 4 Atbildēt

Whataboutism at its finest. Ļauj minēt - esi 40-45 gadus vecs vīrietis/sieviete/nekatrās dzimtes pārstāvis, kas ir dzimis un audzis plaukstošajā Padomju savienībā un tavs mīļākais sporta veids ir krēslā bezdēšana un interneta karatē.

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
2 1 Atbildēt

Vai tad neiekļūstot restorānā kāds no bada nomirs? Tā nav pirmā nepieciešamība gluži kā auto ar saviem totalitārajiem CSN un nevienam nevajadzigam vadīšanas tiesibām un vēl tās pazemojošās medicīniskās pārbaudes.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
5 1 Atbildēt

Ko tu tiem restorāniem piesējies? Kā ar atlaišanu no darba un atstāšanu bez iztikas līdzekļiem?

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
0 5 Atbildēt

Es arī vēlos strādāt sievieši pirtī, bet nelaiž. Nelieši totalitārie.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
3 1 Atbildēt

Nesatraucies. Nu jau laiž. Un arī sieviešu cietumā var tikt, ja pie vīriešiem garlaicīgi paliek. Tieši tāda izskatās tava jaunā pasaule.

gunbox Reģ.: 23.12.2016
5 4 Atbildēt

Kaut ko jūs te par daudz muldat, nosveroties uz kaut kādu vienu pusi, neņemat dzīvos piemērus. Ja cilvēks ir kļuvis pārnēsātājs dēļ tā, ka nav visu iespējamo darījis, lai no inficēšanās izvairītos, un viņš spējīgs inficēt aiz sevis 100 cilvēkus, kuriem, laikam ejot, nav vēl paspējusi izveidoties kaut kāda minimāla imunitāte (kas ir arī piemērs no gripas), un no tiem 100 cilvēkiem daži ir ar smagiem gadījumiem un viens no viņiem mirst, tātad šis pirmais pārnēsātājs ir tiešā veidā atbildīgs par to, ka dēļ viņa ir miris cilvēks. Problēma ir tajā, ka Covidam seko līdzi pārāk strauja izplatība dēļ bez-simptomiem + noved pie letāla iznākuma. Un šie ir fakti no dzīves, nevis kādas tālas valsts dzeltenā prese. Pret gripu arī ir vērtīgi vakcinēties, bet tomēr, imunitāte ir pietiekamā līmenī, lai neielaistu gripu izārstētu bez letālā. Jo ātrāk visi iegūs imunitāti, jo mazāka iespēja pastāvēs vīrusam mutēt. Un vakcinācijas galvenā nozīme ir mazināt smagos gadījumus. Ja šo kāds antivakseris vai žigists nespēj norīt, tad viņiem nekas arī nepalīdzēs. Vēlreiz atkārtošos - šim uzskatam nav nekāda sakara ar valdības lēmumiem, bet ar faktiem.

Mediķi pa lielam visu laiku ir bijuši neatkarīgi pret valdības lēmumiem. Kā reiz viņi skatās reālo situāciju. Un ļoti labi saprot sekas. Es te nerunāju par kaut kādiem jūsu kaktu dakteriem, bet tiem, kuri strādā tur pat blakus letālajiem.

Bradypus ...Mucā dzīvojot neko tālāk par visādām Berņa demogoģijām neredzēsi. Vismaz izņem spundi. Lietas uzreiz citā gaismā parādīsies. ;)

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
3 5 Atbildēt

Kā tad tur īsti ir - ir tā saslimšana pie jebkuras ekspozīcijas garantēta, vai tomēr ne?

Turpināsi melot par medicīnu un zinātni un to, ka tie, kas redz taviem meliem cauri, sauksi par "dzīvošanu mucā"?

gunbox Reģ.: 23.12.2016
1 1 Atbildēt

Kur ir vispār izrauta tāda doma, ka kaut kas ir garantēts? Mucā gaisa trūkums? Saslimšana ir iespējama un letāla iznākuma risks konkrētā vecuma grupā augsts. Ja negribam palikt katrs piektais bez sava vecvecāka, tātad mazinām riskus vakcinējoties.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
3 3 Atbildēt

Laikam neesi dzirdējis, ka to vakcīnu efektivitāte ir tieši letāla iznākuma riska mazināšanā vakcinētajām personām. Kāpēc atkal kaut kas jāmuhļī, ka jāvakcinējas, lai glābtu citus?

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
3 1 Atbildēt

"Kur ir vispār izrauta tāda doma, ka kaut kas ir garantēts?"

Te: "Ginegologs izrādijās ar Covid. Ja nebūtu abiem maska, tad sieva būtu inficējusies."

Kā tad ir - ir zināms, vai būtu inficējusies? Tu jau esi tas, kas te ar absolūtiem apgalvojumiem mētājas.

gunbox Reģ.: 23.12.2016
0 1 Atbildēt

Labrīt, mucai biezas sienas? Vai kognitīvie traucējumi, ka neatceries neko senāku par 2h. Laikam tie n-tie gadījumi, kad viens cilvēks aplipina baru ir atkal dzeltenā prese priekš tevis? Tāds dunduks! Varbūt pietiek šķobīties kā blondīnei un meklēt iemeslus apstrīdēšanai, slēpjot kopainu? Nav jums antivakseriem ko likt pretī faktiem un tas ir arī fakts.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
1 0 Atbildēt

Nu tak tups kā zābaks. Kā tas, ka viens var aplipināt vairākus pierāda, ka viņš aplipina VISUS?

Un tev, kā jau klasiskam pamuļķim, jēdziens "antivakseris" ir tik lieliska birka, ka esi pilnīgi pazaudējis tā jēgu, karinot to cilvēkiem, kas ir vakcinēti un par vakcinēšanu, ja tik atļaujas kaut ko iebilst pret tavu politisko propagandu

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
7 7 Atbildēt

Nu re. Muca, spunde, bernis. Viss pēc labākajām vakseru demagoģijas tradicijām.

Potenciālajiem klepotājiem un mirējiem ir iespēja izolēties, neiet sabiedrībā un nesaslimt. Un problēma atrisināta.

Bet tādu scenāriju klepotāji neizskata. Viņi pie savas slimības vaino berni, gobzemu un tos kuri nevakcinēsies, jo viņiem ar veselību viss ir kārtībā.

650 Reģ.: 25.01.2017
4 1 Atbildēt

Tikai total Lohi var "sasskatīt" mediķu un/vai skolotāju bezpiespiedu vaksācijas akcijā kādu "medicīnisku" iemeslu "prioritāti".Lohu ir da/uja daudz.Daudzi aiz/rīdamies blēj pat tur,kur varētu vnk parunāties.Jā.

fckns Reģ.: 29.11.2020
5 5 Atbildēt

Parasti tas, kurš visus sauc par lohiem, izrādās ir vislielākais lohs.

eidis Reģ.: 07.11.2001
1 0 Atbildēt

Tak stroikā atrodoties tev jānēsā ķivere. Uzkritīs ķieģelis un tev nebūs ķivere, darba devēju izvazās pa visām instancēm. Tad antiķiveristu (piem musulmani, kuram to dvieli nedrīkst ņemt nost) ir vienkāršāk atlaist, nekā radīt īpašus bezķieģeļu apstākļus.

Tas pats ir vaksācija un profesijas, kur jāapgrābsta daudz puņķaini bērni vai apčurājušies bomži. Apgrāpstītājs atsviedīsies no covida un darba devējam būs jāatbild.

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
2 3 Atbildēt

Var redzēt ka tu stroiku tikai pa tv esi redzējis. Stroikā ķiveres nēsā tikai plānā galdiņa urbēji, to es tev no pieredzes saku. Tās bildītes no stroikas, kurās attēloti smaidīgi jampampiņi spīdīgas ķiverītēs ir feiks.

msh Reģ.: 16.04.2007
1 0 Atbildēt

"Dvieli" valkā sikhs, nevis musulmanis, un atlaišanu par tā valkāšanu progresīvās valstīs likumi nepieļauj. Apvienotās karalistes celtniecības laukumos neesmu bijis tāpēc nezinu ko sikhi dara tur, liek ķiveri pa virsu turbānam vai nē - pārtikas ražošanas uzņēmumā turbānam pa virsu tiek uzvilkts tīkliņš.

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
5 0 Atbildēt

Gribēju saslimt un dabīgā ceļā uzveikt vīrusu, neizdevās. Šobrī jūtos nosodīts, par to, ka esmu spēcīgāks par to lielo daļu "vājākiem" nekā es. Ir liela daļa cilvēku, kuri tā arī neslimos ar Covid un neko nepārnēsās. Viņus likt mierā vispār.

Skatījos datus, vairāk par 14k pacientu bija slimnīcā, ATVESEĻOJĀS un tika izrakstīti. Tātad, Covid nav vis nāves spriedums. Visiem veselību.

Iauto - AUZĀS. Mēslaine pēdējā laikā. Steidzamu Māra iesaisti.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
2 2 Atbildēt

2539 mirušie ietilpst tajā 14k statistikā vai tos uzskaita atsevišķi? Ja ietilpst, sanāk, ka 18% tas tomēr bija nāves spriedums. Ja atsevišķi, tad nāves spriedums bija ap 15%. Diezgan padaudz, vai ne tā?

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
5 2 Atbildēt

Ne daudz, ne maz, bet pilnīgi bezjēdzīgs cipars. Tam, kāda daļa no hospitalizētajiem mirst, patiesībā nav nekādas nozīmes, jo tas ir tikai loģistikas jautājums - ieliec slimnīcā visus pozitīvos un tavs cipars nokritīsies, ved uz slimnīcu tikai tos, kam nav cerību un dabūsi 100%. Nozīmīgā mirstība ir tikai pret saslimušajiem vai sabiedrībā kopumā. Kardioloģijā vispār ļoti daudzi mirst, nepaspējot līdz slimnīcai - kā tur rēķināsi savus procentus?

eidis Reģ.: 07.11.2001
0 3 Atbildēt

Principā problēma nav pat tas cik daudz mirst, bet cik viņi ierodas slimnīcā. Viņi pārtērē slimnicas resursus, kurus nav iespējams jaudīgi palielināt. Pārtērējot resursus, sabojā pieejamību citiem. Kopā šis laikā, kad pieejama vakcīna, apzīmējams ar vārdu "cūkošanās".

Ja Satversme būtu spējīga šo iznest, es ierosinātu referendumu par antivaxeru pienākumu atteikties no med pakalpojumiem. Resp atteikums vaxētie = atteikums pieprasīt med pakalpojumus.Ar ierakstu e medicinā. Vienīgi tad soc nodokli kautkā godīgi jāsamazina

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
7 0 Atbildēt

Tas tik būtu kruta, es būtu pirmais kurš atteiksies no valsts apmaksātas veselības aprūpes, ja drīkstēšu nemaksāc SOC. To drazu ko sauc par valsts apmaksātu veselības aprūpi jau gadu desmitiem vairs nelietoju, pietam tas viss nestrādā un tāpat par visu visur ir jāmaksā, tāpēc sen jau izmantoju tikai privātu dakteru pakalpojumus. Tas ir ātrāk un kvalitatīvāk.

Par ietaupīto naudu man sanāktu tīri ok vecumdienas, jo nebūtu jāuztur tādi kā tu.

robchix Reģ.: 04.03.2002
4 0 Atbildēt

Par šo pievienojos! Tā sauktā valsts apmaksātā ir lidzvertīga izmeklēsim, kad nomirsi.

Ar atrunu, neatliekamā ir ok, jebkuru bomzi aizvedīs, nomazgās un izmeklēs! Pie tam, pirmām kārtām un kamēr tas klās matom dakterus, kamēr pieklājīgs cilvēks lēnām dzisīs, gaidot savu rindu!

eidis Reģ.: 07.11.2001
0 0 Atbildēt

Neatliekamā kāreiz ir vienīgā, kas apsolīta Satversmē. To arī sargā. Tie irsēju, kas saka, ka valsts palīdzība po, ir pirmie, kas ārdās, kad pie muteres neatliekamā ierodas necerēti vēlu.

fckns Reģ.: 29.11.2020
0 1 Atbildēt

Bez valsts apmaksātās veselības aprūpes tu līdz 60 neizvilksi, tāpēc sēdi rāms un turpini pirst biksēs. Sagaidīsi savu bezmaksas ētalonu un varēsi čunčināt ar 40. autobusu uz Juglas pansionātu.

mefisto Reģ.: 22.05.2017
0 0 Atbildēt

Tev derētu palasīt, kas VSOAI.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
2 1 Atbildēt

Visi citi, kas savu veselību bojā, nepārtērē slimnicas resursus? Kadēļ tikai šajā vienā gadījumā pieprasi atteikt med pakalpojumus?

iciks Reģ.: 29.05.2013
1 0 Atbildēt

Es jau rakstīju iepriekš - kad visiem citiem veselības bojātājiem atteiks veselības aprūpi, tad arī runāsim par "īpaši briesmīgo slimību". Pīpētāji, resnētāji kā piemērs - kā resnē, tā ļuļķē un tāpat tiek ārstēti un aprūpēti. Kāpēc to var, bet citu ne?

eidis Reģ.: 07.11.2001
0 0 Atbildēt

īpaši briesmīgās slimības slimotāji slimnīcu apmeklē pēkšņi lielā barā. Tad kad pīpētāji ar savu kaiti ieradīsies visi reizē 2. septembrī plkst 22.00, tad tas arī kļūs par Satversmes apdraudējumu

iciks Reģ.: 29.05.2013
2 0 Atbildēt

Ideju tas tāpat nemaina - vienus uztver kā īpaši sliktus, kurpretī citus kā "ai, pajāt".

Paturēsi ļaudis vēl gadu, divus šādā stāvoklī kā šoziem, skaties, varbūt arī resnēšanas problēmas sāks nākt uz slimnīcu masveidā.

eidis Reģ.: 07.11.2001
0 0 Atbildēt

Nu nē - šim ir gala datums. Vārīgākie neimunizētie organismi izmirs, pārējie atsāks normālu dzīvi. Visi ierobežojumi jau ir tikai tāpēc, lai izmiršana nenotiek 1 mēnesī un tie, kas vēlas lai paspēj sapotēties. Attiecīgi korelācija maz imunizēto = ilgs lockdowns saglabāsies un mainīsies atbilstoši vienādojuma kreisās puses izmaiņām.

Un jā: sekas būs. Jo ilgāk lokosimies, jo lielākas.

Būs daudz tušņu, būs antisociāli bērni, kas strādās štruntīgi un štruntīgi pelnīs tev pensiju.

Tāpēc milzu demokrātija ar vakcinēšanos liekas drusku nepareiza pieeja. Galu galā ar baku poti nekādas demokrātijas nav un situācija ir ļoti laba

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
0 0 Atbildēt

Kurš, kas vēlas, vēl nav paspējis? Muldēt vajag mazāk - ir palikuši tikai politiski mērķi un visi, kas gribēja, jau sen ir sapotējušies.

Patisons Reģ.: 24.04.2017
1 0 Atbildēt

Pašapziņa tā ir laba štelle. Slimnīca neņēma viegli slimos, skābekļa baloni bija norma. Būtu pavisam cita statistika, nepalīdzot. Potēts nevar pārnēsāt un tā ir tā lielā atšķirība. Paziņa kārtīgs skapis super duper veselīgs tuvu 40 gadiem noslimoja 3 mēnešus, tā arī pateica, ka tā noteikti nav gripa. Es ar neslimoju, sportoju 4x nedēļā, un pret gripu nepotējos, C19 gan, pārāk lieli tie riski. Var paskatīties mazliet tālāk, kaut vai Indiju, kā tur iet un kā šķiroja. Viņiem gan nav latviešu puper duper imunitāte.

mnm Reģ.: 25.01.2018
0 0 Atbildēt

Shiirs rakstīja: Tas tik būtu kruta, es būtu pirmais kurš atteiksies no valsts apmaksātas veselības aprūpes, ja drīkstēšu nemaksāc SOC. To drazu ko sauc par valsts apmaksātu veselības aprūpi jau gadu desmitiem vairs nelietoju, pietam tas viss nestrādā un tāpat par visu visur ir jāmaksā, tāpēc sen jau izmantoju tikai privātu dakteru pakalpojumus. Tas ir ātrāk un kvalitatīvāk.

Par ietaupīto naudu man sanāktu tīri ok vecumdienas, jo nebūtu jāuztur tādi kā tu.

No vienas puses var jau tā teikt, kamēr esi vesels, bet ko darīt, ja cilvēks nopietnāk saslimst un jānoloka kādi 100k par slimnīcu vai operācijām kā US ja nav apdrošināšanas un vēl kādi 5k katru mēnesi par zālēm ar ierobežotām darba spējām?

P. S. un soc nodoklim nav nekāda sakara ar medicīnu, tas viss pārsvarā aiziet esošo peņdžu uzturēšanai, ko ar viņiem darīt?

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
3 1 Atbildēt

Zini man ar tevi baigi nav jēgas diskutēt. Ar cilvēkiem, kuri dala nodokļus SOC, UIN, PVN utt man vispār nav pa ceļam. Tos skaita uz vienu kontu. Tā ir nauda kas man vairs nav. Un to es nevaru ne uzkrāt, ne par to varu nopirkt apdrošināšanu.

Savukārt tas ko es saņemu pretī ir "pagaidiet 6 mēnešus uz magnētisko rezonansi". Aaaa par maksu? nu tur 320 eiro. nāciet ceturtdien 10tos kabinets tieši tas pats kur jums taisītu par velti pēc 6 mēnešiem....

darklight Reģ.: 29.10.2013
1 0 Atbildēt

Tak beidziet šito neauglīgo dir$anu! Viens bezsakarā lamājas, vēl viens trollis maļ simtiem reižu vienu un to pašu, kā valdība viņu apspiež, pārējie kaut ko cenšas ar viņiem diskutēt un arī maļ vienu un to pašu. Trolli pārrunāt nav iespējams, tā ka atslābstiet! Iepostējiet, kad būs kādi jaunumi!

GB12 Reģ.: 29.03.2011
1 2 Atbildēt

Redzēji, ar ko beidzās mans posts par obligāto vakcināciju Francijā?

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
2 2 Atbildēt

Biedzās? Nekas nebeidzās - tu nespēj atteikties no savas cilvēku šķirošanas sludināšanas. Mēsla daba tā vienkārši nebeidzas.

650 Reģ.: 25.01.2017
0 0 Atbildēt

.."atslābstiet"- tas ir nepopulāri.Šeit saka "atp/isaties" vai vismaz "atpišieties".

Bet WHO jaunumi jau pāris trīs nedēļas ir tādi, ko "ārsti tev nesaka"- mazgadīgajiem razbainiekiem pirms "9/1" visdrīzāk tiks rekomendēts drusku novilkt bikses.Žagari,tāteikt, buus.Jā.

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
2 2 Atbildēt

Opiņā. Saradās vesels bars ar "mefistoveidīgiem" demagogiem. Viņam redzi viens nodoklis nav tas pats kas cits nodoklis.

Nodoklis ir nodoklis. Tas viss aiziet valsts budžetā. Tas ir tas kas man vairs nav, par ko es varētu nolīgt privāto palātu.

Varbūt tad vajadzētu darīt tā. Tam kurš nomaksājis riktīgi daudz nodokļos, tam ir privilēģija ārstēties pa velti, savukārt tiem lūzeriem, kuri šancē visādos tur valsts darbiņos par 900eiro, un principā algu un nodokļus maksā no maniem nodokļiem, tie lai sprāgst nost, ja nu sanāk "dārgāk" saslimt.

Te dažiem nav saprašanas kuri ir tie kas papildina valsts budžetu, lai šitie plānā galdiņa urbēji varētu pohujā potēties par velti, saņemt pabalstiņus, neiet uz darbu un saņemt algu.

Visādi mefisto, fukeni, eidīši utt tie točna nav tie kas sajēdz kur rodas valsts budžets.

mefisto Reģ.: 22.05.2017
1 1 Atbildēt

Nu tad dalies ar informāciju, cik esi nomaksājis valsts budžetā, ja šādi vari plātīties. Nojaušu, ka esi uzņēmējs.

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
4 0 Atbildēt

Kam tev interesē cipari? Lai tu vari aprēķinat konkrētu summu cik ir aizgājis veselības aprūpei un pēc tam paziņotu, ka tas ir salidzinoši maz no kopējās summas?

A kurš pie tā vainīgs ka veselības aprūpei tiek novirzīts tik maz? Atbilde ir vainīgs ir tavs trusītis rodžers & gobļini, un ne vis bernis un nevis gobzems.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
2 0 Atbildēt

Šaubos, ka viņam cipari palīdzētu - viņš jau visticamāk ir no tiem, kas apgalvo, ka darbaspēka izmaksas ar PVN neapliekas.

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
1 0 Atbildēt

Viņš ir duraks kurš vispār neko nerubī.

mefisto Reģ.: 22.05.2017
0 0 Atbildēt

Tādu apgalvojumu es neesmu teicis, bet pastāsti sīkāk, ko ar to biji domājis?

Ja pie darbaspēka izmaksām biji domājis darbinieku apmācību un rēķina izrakstītājs ir PVN maksātājs, skaidrs, ka var likt priekšnodoklī. Bet tev jau bija cita ideja, vai ne?

mefisto Reģ.: 22.05.2017
1 0 Atbildēt

Nē, gribu redzēt, cik esi nomaksājis nodokļus no savas saimnieciskās darbības, lai varētu lielīties par valsts budžeta papildinājumu. Parasti tie, kas skaļi runā, nodarbojas ar nodokļu "optimizāciju" un alga maksāšanu aploksnē...

Un tā nauda, ko tu nesamaksātu nodokļos par darbinieku, visticamāk aizietu tava paša kabatā, vienlaikus sociāli neapdrošinot darbinieku.

Jā, piekrītu, ir nozares, kur nodokļu slogs ir liels un būtu jāmeklē risinājumi, bet tu tak nedarbojies tādā lauciņā, vai ne?

Ja gribi magnētisko rezonansi rītdien, tad ir jāmaksā, jā.

fckns Reģ.: 29.11.2020
1 3 Atbildēt

Valsts iestāžu darbinieki arī maksā nodokļus, un reizēm pat ievērojami vairāk kā tu. Nesaprotu to mindset - "es maksāju nodokļus, tāpēc valsts nauda ir mana nauda". Tā nav. tu, tāpat kā tie paši valsts darbinieki, maksā nodokļus neatkarigi no ienākuma avota, lai valsts kā uzņēmums varētu nodrošināt dažādus pakalpojumus gan tev, gan arī citiem BEZ MAKSAS - bezmaksas ģimenes ārsts, sociālie pakalpojumi un citas lietas. Tas, kā valsts izlieto šo naudu jau ir pavisam cits stāsts.

Tā kā, šīr, vari aiziet slaidi dirst ar savu domāšanu. Tas, ka kā palīgstrādnieks stroikā tu esi spējis sashēmot sev lietotu Teslu vēl nenozimē ka citus cilvēkus tagad vari noniecināt. It īpaši jau valsts sektorā strādājošos, kas ir principā visnepateicīgākais darba sektors jo tādi intelektuāļi kā tu dien dienā čakarē smadzenes šiem cilvēkiem ar savu asprātību un raudāšanu.

gunbox Reģ.: 23.12.2016
3 0 Atbildēt

Valsts nauda ir valsts nauda. Cilvēki ir valsts sastāvdaļa. Tobiš tā nauda pieder tautai un valsts kase ir tikai tās turētājs. Jebkurš cilvēks drīkst izteikties par tās izlietojamības pareizību. Bet turētajam būtu jābūt kā neatkarīgai izlietojamības kontrolei, kurai no ekonomiskā viedokļa tautas interesēs būtu jādod zaļā gaisma vai jāpasūda nahren. Faktiski katram posmam jābūt neatkarīgam. Bet šobrīd ir tikai divas puses - atkarīga tauta un neatkarīga Saeima, kura ar visām piecām ir ierakusies tautas naudā un neviens viņus nekontrolē. Gudri legalizēta kriminālnoziedzība.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
2 1 Atbildēt

Būvbniecības sektors ir viens no lielākajiem (ja ne pats) ēnu ekonomikas perēkļiem. Ja celtnieks ar Teslu tagad vēl sāks stāstīt, ka viņš godīgi maksā visus nodokļus, es aiz smiekliem laikam no krēsla nokritīšu. Bet šito "mēs - uzņēmēji" mantru (kurai gan lielā mērā var piekrist) diezgan bieži publiskajā telpā uztur viens sabiedrībā labi zināms un it kā cienīts uzņēmējs. Ne vienā vien intervijā, arī visādos domburšovos u.tml., čalis ir mācījis dzīvot citus, tikai man tuvs radinieks pie viņa strādā... oficiāli par minimālo, pārējais aploksnē.

gunbox Reģ.: 23.12.2016
0 0 Atbildēt

Tu to Teslistu ņem par pilnu? Viņam tak nav pilns rublis.

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
2 2 Atbildēt

Jā nācās pirkt lietotu teslu, 6 mēnesus vecu, jo jaunu virs 60tūkstošiem diemžēl latvijā uzņēmējam nav lemts pirkt, jo uzņēmējam ir jābūt bomzim un jābrauc ar citroen berlingo.

Jo ja cilvēks 7 gados ir spējīgs sakrāt 70 tūkstosus mašīnai, viņš noteikti ir zaglis un tā ir sodāma rīcība. Sods 30 tūkstoši.

GB12 tu esi tipisks furaškas piemērs. Riktīgs mēsls kā par tevi šeit jau izteicās.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
1 1 Atbildēt
Shiirs Reģ.: 13.07.2006
1 0 Atbildēt

Tas ir par viņa kolēģi producentu un mūziķi Lotāru jeb Tuneli no bmwpower pajoliņ. Kāds man sakars ar tā smalkās balstiņas īpašnieka murdziņiem. Tev tikai kaut ko iedirst mēsl.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
1 0 Atbildēt

Kurš nu būtu ļurinājis par "tikai kaut kā iediršanu"

A sakars tāds, ka tieši tavējie teksti. Tas Lotārs ir precīza tevis kopija.

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

Un tu esi kopija kūpošam mēslam.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
1 0 Atbildēt

Nevis bomzim, bet tieši otrādi - pietiekami bagātam, lai nomaksātu visus nodokļus, nevis optimizētu. Es, kā nabags tavā ieskatā, par saviem auto esmu varējis nomaksāt pilnus nodokļus ;)

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

Tu arī nemaksā uznēmuma transporta nodokli, tas būtu kādi papildus700- 1000eiro gadā papildus pārējiem nodokļiem atkariigā no motora tilpuma.

Tā kā nelolo ceribas uz bagātnieka statusu, nekādus pilnus nodokļus tu nemaksā, to starpcitu dara tavs darba devējs un par cik tā nav tava nauda, tev ir pajāt.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
0 0 Atbildēt

Nē, man nav pajāt, es labi zinu, cik mana "uz rokas" alga izmaksā darba devējam un neesmu sajūsmā par nepeiciešamību to atdot Pļūtam izsaimniekošanai pabalstos tiem, kas nestrādā. Ja tas nebūtu nepieciešams, noteikti vismaz daļa no tās kļūtu par "manu".

Un uz "bagātnieka" statusu nepretendēju - tāpat kā tu. Sēdēšana ikdienas korķī ar mazlietotu oplīzes auto raksturo vien tipisku vidusšķiras mietpilsoni, kurš ir sajuties, kā bagātnieks, jo izrāvies no nabadzības.

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

Atpisies bomār ar saviem bomāru lizingiem

msh Reģ.: 16.04.2007
1 1 Atbildēt

www.tvnet.lv/7292093/malaizija-nakas-slegt-covid-19-vakcinacijas-centru-jo-saslimusi-200-darbinieki malciņš realitātes potēšanās faniem

gunbox Reģ.: 23.12.2016
0 0 Atbildēt

Tūlīt mucā augušais sāks raudāt, ka nav pierādījumu, ka tas ir Covid. Ka nav iesniegti ziņās visi 200 analīžu rezultāti. Dzeltenā prese. Mirušie vispār ir uzzīmēts cipars un tvnet jau nav ziņu bez izklaides portāls.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
1 0 Atbildēt

Nu kā gan savādāk - jāpsteidzas pa priekšu, kaut ko iekakājot, lai novērstu uzmanību no šī: "vairums inficēto Šahalamas pilsētas vakcinācijas centrā paši jau bija sapotēti".

eidis Reģ.: 07.11.2001
2 0 Atbildēt

Un tavs iespiediens savukārt ir lai novērstu uzmanību no "Tiesa gan, inficētajiem vīrusa koncentrācija bijusi zema un nevienam nav bijis nopietnu simptomu, iespējams, tāpēc, ka vairums inficēto Šahalamas pilsētas vakcinācijas centrā paši jau bija sapotēti, viņš norādīja, neminot, kādas vakcīnas izmantotas šo darbinieku potēšanā."

Šis galu galā arī paskaidro potēšanas jēgu - briesmīgā sērga tiek iekļauta normālā vieglas saslimšanas apritē un beidz ietekmēt ekonomiku.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
1 2 Atbildēt

Kādēļ atkal melo? Es tieši visu laiku mēģinu pievērst uzmanību, ka vakcinēšanās jēga ir tieši šāda, nevis politiskie meli par pūļa imunitātes sasniegšanu.

gunbox Reģ.: 23.12.2016
0 0 Atbildēt

Hmm... muca laikam veido pārāk biezu filtru, ka nevelk cauri, ka sapotēts nenozīmē, ka nevar saslimt jeb būt pārnēsātājs.

Citāts kā reiz runā par pūļa imunitāti - zema koncentrācija.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
0 0 Atbildēt

Klau, pamuļķi - tieši es visu laiku saku, ka vakcinācija nenovērš saslimšanu/izplatīšanu. Un "zema koncentrācija" nav nekāda "pūļa imunitāte" - tas raksturo vieglu slimības gaitu - t.i. to, ka vīruss nespēj savairoties līdz organismu apdraudošai koncentrācijai. Pūļa imunitāte ir tad, kad nesaslimst un neizplata. Bet tas "prakstiski veselais", kurš pēc vakcīnas nekādus simptomus nejūt, var ilgstoši vazāties riņķī, neārstējoties, bet izplatot to "zemās koncentrācijas" vīrusu. Kur atradīsies slimais ar "augstu koncentrāciju"? Slimnīcā, izolācijā!

gunbox Reģ.: 23.12.2016
0 0 Atbildēt

...tad tava kaite ir piesiešanās vārdiem? Nedod vēl kāds neieliks komatu pareizā vietā? Da visi, kuriem darbojas, tā pat to saprot un pie kājas tava iemīļotā valdība. Un man pajāt kā tu ko klasificē un pārgrieztām acīm centies panākt, lai citi tā pat dara. Priekš manis visus novakcinēt, nozīmē samazināt letālos gadījumus, kas jau ir pierādīts un mazināt mutāciju risku. Tas arī viss. Attiecīgi šo panākot kā reiz tiek sasniegta pūļa imunitāte. Un arī šeit pajāt, ja tu to klasificē savādāk, jo pūlis ir aitas, kurām kaut kas garāks par "bēē", ir pārāk grūti sagremojams.

Tas, ka valdība tev ne pa ķeksim dara, nav valdības kā tādas problēma, bet tajā, ka tur ir vieni idioti, kuri jau no paša sākuma nenosauca ierobežojumiem un vēlāk jau vakcīnai galvenos iemeslus. Un tu tur vari plēsties kā gribi, no tām aitām šobrīd ir samutējuši antivakseri un tajā nav nekā pozitīva.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
1 0 Atbildēt

Un tie "vieni idioti" dara ko grib, jo otri idioti, kā tu, to pieļauj, saucot par antivakseriem visus, kas neklausa tiem "vieniem idiotiem" uz vārda. Un tās aitas kļūst ar vien spītīgākas, jo nesparotamu iemeslu dēļ tādi kā tu negrib saukt lietas īstajos vārdos, kā rezultātā faktiski izplata melus un, kad tiek pieķerti, sauc to par "piesiešanos vārdiem".

Pat tagad vajadzēja iepīt melus, ka letālo gadījumu samazināšana samazina mutāciju risku. Nē - letāla mutācija nomirst kopā ar tās nevakcinētu nēsātāju, kamēr vakcīna padara šo pašu mutāciju par "vieglu" un ļauj izplatīt, tādejādi palīdzot vīrusam evolucionēt letālā virzienā.

eidis Reģ.: 07.11.2001
0 0 Atbildēt

Pūļa imunitāte IR zema koncentrācija un viegla slimības gaita.

Herd Immunity

Herd immunity, or community immunity, is when a large part of the population of an area is immune to a specific disease. If enough people are resistant to the cause of a disease, such as a virus or bacteria, it has nowhere to go.

While not every single individual may be immune, the group as a whole has protection. This is because there are fewer high-risk people overall. The infection rates drop, and the disease peters out.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
2 2 Atbildēt

Tev ir kaut kāda nojausma, ko nozīmē "immune to a specific disease"?! Pūļa imunitāte ir tad, kas pūlis ir IMŪNS - t.i. nesaslimst un neizplata, nevis tad, kad turpina slimot un izplatīt, tikai slimojot vieglākā formā.

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
1 0 Atbildēt

Ja jau sapotētie var pārnēsāt un saslimt, tad kāpec viņi drīkst piedalīties pasākumos, nevalkāt maskas, sūkties viens ar otru, nodračīt viens otram ādas biksēs, bet nesapotēetie to nedrīkst? Nešķiet pašam dīvaini?

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
1 0 Atbildēt

Un vai tevi izbrīna tas, ka tiem vakcīnreliģijas pielūdzējiem tas nešķiet dīvaini? Ticīgie nemēģina apšaubīt svētos rakstus - tā vienkārši ir.

msh Reģ.: 16.04.2007
2 0 Atbildēt

Man patīk kā gunbox apsvieda kažoku riņķī; sākotnēji viņam noteikti pašam lēni aizgāja par to ka potētie var gan saslimt, gan izplatīt, lai arī visādi delfi un tvneti to bazūnēja, bet nu viņš tāda fakta palaišanu garām piedēvē citiem, un joprojām uzskata ka visiem jāpotējas...

gunbox Reģ.: 23.12.2016
1 0 Atbildēt

msh atrodi kaut vienu manu teikumu, kur es apgalvoju pretējo? Tu mani javno ar kādu jauc.

Bet vispār es redzu, ka tu pat pusi neesmu sagremojis, ko pateicu. Intersanta pieeja. Tu ir labs pētījums blondismam, kad no konteksta izrauj kaut ko priekš sevis.

gunbox Reģ.: 23.12.2016
0 0 Atbildēt

P.S. Sajūta, kā runātu ar kaut kādu bērnudārzieku. Episki!

Shiirs

atbildot līdz "nevelkāt maskas" - ja pasākumā tiek ielaisti tikai sapotētie, tad kāpēc lai to nevarētu darīt?

atbildot uz pārējo - man vairāk šķiet dīvaini, kā ir pieļauti kaut kādi nepotēto homoseksuāļu pasākumi. Varēji jau publiski to nereklamēt.

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
2 0 Atbildēt

Gunbox, tad kāpēc jādala sapotētie no nesapotētajiem? Ka vieni tā otri var saslimt, kā vieni tā otri var pārnēsāt. Kur ir atšķirībā?

Varbut pauņnķu ņnammātājam aldim ar žīdu zvaigzni bija taisnība?

gunbox Reģ.: 23.12.2016
0 3 Atbildēt

Izlasi vēlreiz to, ko rakstīju augstāk, kāpēc ir jāpotējas. Es saprotu, ka priekš tevis gari, pakārtoti teikumi ir sarežģīti, bet iesaku pacensties vismaz šoreiz, lai neizskatītos pavisam nepieskaitāms. ;)

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
3 0 Atbildēt

Es nerunāju par potēšanos bet par to kāpēc jānošķkir potētie no nepotēetajiem.

Tevi broileris izperēja?

eidis Reģ.: 07.11.2001
1 1 Atbildēt

Tāpēc ka nepotētajiem saķerot sērgu liela daļa nonāks slimnīcā, potētajiem ne. Tāpēc ir risinājums neielaist nepotētos pulcēšanās (aktīvas vīrusa izplatības) pasākumos.

Viena idiota veselība nevienam neinteresē, sabiedrībai kaitē situācija, kad pēc Jāņa bamšļa masveida patēriņa vienlaicīgi jādodas pie 300 nepotētiem idiņiem, kuriem pēc bamšļošanas ar citiem ākstiem ir sākusies sērgas sliktākais scenārijs.

Katra atsevišķa idiņa lēmumi un vēlmes šajā gadījumā nav svarīgas. Līdzīgi: mājās vari pats vārīt un ēst govs astes uzlējumu mušmirēs, bet Dziesmusvētku barošanā to nepieļaus. Pat krimināli sodīs.

gunbox Reģ.: 23.12.2016
0 0 Atbildēt

Mnjā... šis ir smags gadījums.

Ok. Tev ir doti 100 sapotēti, kuriem arī visi ģimenes locekļi un kolēģi potēti. Bet visi ir pārnēsātāji, no kuriem letālais iznākums ir faktiski 0%. Un tad pielaiž 100 nepotētus, veselus cilvēkus. Kā tev liekas, kādā progresijā izplatīsies starp nepotētajiem vīruss? Un cik būs letālo gadījumu, ja ņemam kā faktu, ka antivakseriem arī vecvecāki nepotēti? Šai nepotēto grupai ir ļoti labas izredzes nogalināt katru 4-5 vecvecāku un ar mazāku procentu jaunāka gada gājuma.

Ok, kuru interesē mirstība, vai ne? It taču karantīnas priekš letālajiem. Un te mēs kā reiz atduramies pret galveno un vienīgo, uz ko vajadzēja valdībai likt akcentu - vietu skaits slimnīcā pie elpināšanas aparātiem. Mums tas bija uz robežas.

Bet cik saprotu, antivakseri to uztver kā dabīgo atlasi un mēģina pielīdzināt gripas epidēmijai, kurai šogad dēļ roku dezinfekcijas un mutes aizsargiem nav pat bijusi.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
2 0 Atbildēt

Nē, tieši tev - potētajam ir lieliskas izredzes kādu "nogalināt", jo varēsi bez simptomiem vazāties apkārt, izplatot nepotētajiem letālu vīrusa mutāciju. Tā nu beigās sanāk, ka vakcinētie ir apdraudējums sabiedrībai kopumā, jo sava egoisma dēļ ir izvēlējušies samazināt personisko letalitātes risku, pārnesot to uz citiem - t.sk. tādiem, kuru vakcinācija nav iespējama medicīnisu kontrindikāciju dēļ.

Un kārtējo reizi vajadzēja piesaukt "dēļ roku dezinfekcijas un mutes aizsargiem nebijušo" gripu, lai gan tam nekādu pierādījumu nav, bet ir iemesli domāt, ka šāda celoņsakarība nepastāv.

gunbox Reģ.: 23.12.2016
0 0 Atbildēt

Liela daļa zinātnes pastāv uz cēloņsakrītībām un teorijām, un, jo ticamāk, jo tuvāk patiesībai. Šis gadījums nav izņēmums, nepētot, kāds ir bijis iemesls.

Par potētajiem - tev degrādēta domāšana, jo beigās tā nesanāk. Ja vakcinācija darbotos varbūt tikai uz 50%, tad varētu piekrist. Bet šobrīt tu to tā pagriez, nevis tā sanāk.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
1 0 Atbildēt

Tieši tā, jo ticamāk, jo tuvāk pateisībai. Tieši tādēļ arī rakstīju un jau iepriekš esmu izskaidrojis, kādēļ "ir iemesli domāt, ka šāda celoņsakarība nepastāv".

Degradēta domāšana ir tev, nepārtraukti melojot un sagrozot faktus. Ko es uzrakstīju nepareizi? Tu regulāri par savu naudu veic testu, lai pārliecinātos, ka neesi kļuvis par izplatītāju? Vai tomēr dzīvo lepns, ka esi vakcinējies un ne mirkli nedomā par to, vai tieši šādi neesi kļuvis par bīstamas mutācijas izplatītāju?

mefisto Reģ.: 22.05.2017
0 0 Atbildēt

Uz šo brīdi dati rāda, ka jaunās mutācijas rodas nevakcinētajās populācijās. Jauna mutācija var rasties arī vakcinēto populācijā, bet risks ir niecīgs.

Ja vakcinācijas īpatsvars saglabāsies tikpat zems, varam rudenī gaidīt kārtējo vilni. Tādēļ jau valdībai nākas pieņemt nepopulārus lēmumus.

Vispār, ja paskatās vakcinēto īpatsvaru pasaulē, tad īpatsvars ir augstāks top ekonomiski attīstītajās valstīs. Savukārt, zemāks nabadzīgajās valstīs, jo vakcīnas pieejamas ierobežotā daudzumā.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
2 0 Atbildēt

Nevis "rodas", bet tiek konstatatēta - šķietami sīka semantiska atšķirība, bet patiesībā kārtējā manipulācija, lai novērstu izpratni par to, ka konstatējot mutāciju nav nekādi iespējams pateikt, ka "aplipinātājs" ir vai nav bijis vakcinēts, savukārt vakcinētie netiek pārbaudīti, jo ir pasludināts, ka "bezsimptomu slims" ir jebkurš nevakcinētais ar pozitīvu PCR testu, bet "vesels" ir reāli slims vakcinētais bez simptomiem. Līdz ar to ir ļoti loģiski, ka jaunās mutācijas "rodas" nevakcinētajās populācijās.

mefisto Reģ.: 22.05.2017
0 0 Atbildēt

Šobrīd aktuālā delta radās un izplatījās Indijā pāris mēnešus pirms vakcinācija tika uzsākta valstī.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
2 0 Atbildēt

Nu, nu... Pastāsti, kā tu zini, ka tā radās Indijā, nevis to nevakcinētajiem "iezemiešiem" aizveda kāds vakcinēts "pētnieks", kurš vazājās apkārt, izplatot mutāciju neaizsargātā populācijā?

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 1 Atbildēt

Tā, kas te jauns?

Notiek uzbrukumi Bernim?

Vaxeriem būs jauns ienīšanas objekts

gunbox Reģ.: 23.12.2016
0 0 Atbildēt

Bernis pats sevi noliek zem sitiena. Bet aitu bars ir liels, tā kā lai tik turpina. Gan jau tiks pie šņaukšanas valsts kasē. Cita pēc jau neblētu.

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 0 Atbildēt

Parasts gopņiku arguments.

Tjip es jau neko, pats uzprasījās

Volx Reģ.: 22.11.2018
1 0 Atbildēt

Iemetīšu provokatīvu infu.

Vakcinētajiem ir 6.7 reizes lielāka iespēja saslimt ar Covid, nekā dabiskā ceļā pārslimojušiem

www.israelnationalnews.com/News/News.aspx/309762

mefisto Reģ.: 22.05.2017
0 0 Atbildēt

Skaidrības pēc ielikšu garāku tekstu no linka:

"With a total of 835,792 Israelis known to have recovered from the virus, the 72 instances of reinfection amount to 0.0086% of people who were already infected with COVID.

By contrast, Israelis who were vaccinated were 6.72 times more likely to get infected after the shot than after natural infection, with over 3,000 of the 5,193,499, or 0.0578%, of Israelis who were vaccinated getting infected in the latest wave.

According to a report by Channel 13, the disparity has confounded – and divided – Health Ministry experts, with some saying the data proves the higher level of immunity provided by natural infection versus vaccination, while others remained unconvinced."

Nav nekas neparasts. Pieļauju, ka pēc pārslimošanas (it īpašu smagā formā), imunitāte pirmos 6-8 mēnešus tiešām būs spēcīgāka nekā no vakcinācijas. Pfizer vakcīnas efektivāte bija līdz aptuveni 95%, bet pret Delta variantu gan jau nedaudz zemāka.

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

Gunbox un eidi, jūs esat normali izskaloti. Jums ludzu pie zila kalna martas un pa ceļam atveldzējaties ar berņa atmiņas ūdeni

650 Reģ.: 25.01.2017
0 0 Atbildēt

Jajā, atliek vel iz/apskatīt variantu, ja Lohu būtu vēl 3x mazāk un tikpat mazāks arī vakcinēto procents.Kā airopa tad p/stu LVijas Varoņus par neizdarību un nepakļaušanos un cik "cerību un atvieglojumu" būtu sagaidījuši tie pārējie ne/lohi.

Vai kādam neliekas, ka pie eironaudass saņemšanas tomēr bija jāuzņemās arī kādas zināmā mērā saistības?

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti