Dārza sēdekļi no vecām riepām

imzz Reģ.: 27.02.2015
 
aizejošais Reģ.: 23.05.2005
5 0 Atbildēt

stulbi - pielīs lietus riepas iekšpusē, ūdens smirdēs, tajā vairosies odi. Karstā laikā riepas smako.

imzz Reģ.: 27.02.2015
0 0 Atbildēt

Jā, tā video komentāros ūdens uzkrāšanās pieminēta. Risinājums ir papildus drenāžas caurumu izurbšana.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Pietrūkst atzveltne...

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
1 1 Atbildēt

"Stylish" Labs šrota stiliņš paaudzei, kam rokas aug no pakaļas un radīt kaut ko, piemēram, šādu ir par grūtu.

thethriftycouple.com/how-to-make-a-diy-bench-that-folds-into-a-bed-perfect-space-and-money-saving-solution/

gunbox Reģ.: 23.12.2016
0 0 Atbildēt

Jā parādi, kā tu radi arī saliekamo matraci. Un matraci, nevis vates polsteri.

Rokas aug no pareizās vietas tam, kurš paredz arī savam darbam efektīvu pielietojumu.

Bet no riepām tiešām ir bezjēdzīgi. Tas ir ārā vienīgi kā galdiņu uztaisīt.

msh Reģ.: 16.04.2007
1 1 Atbildēt

Nevajag salīdzināt pirkstu ar krānu - dod piemērus ar krutākām mēbelēm no riepām!

Mainigais Reģ.: 13.12.2022
1 1 Atbildēt

Starp citu šī ir laba tēma. Vecās riepas izrādās ir lielisks izejas materiāls lai savā dārzā daudz ko labu izdarītu - ne tikai mēbeles. kad es izlēmu ka gribu pirkt privātmāju, ilgi meklēju un domāju kurā tieši pilsētā vai piepilsētā. Svarīgākais ar sievu biju izrunāts ka gribam palikt savā novadā un meklējām māju Kurzemē. Dzīve pieslēja lielisku vietu un tur blakus bija vesela kaudze ar vecām riepām, kuras iepriekšējie īpašnieki lika malā bet tā arī nekur prom utilizēt neaizveda. Kad viss lēmums kabatā un grasāmies to visu noformēt īpašumā uz sevis - pirms pirkt māju  šamējais izteicās ka var visu satīrīt un aizvest uz ko sieva kategoriski iebilda un tā mums īpašumā vēl nonāca kaut kādas padsmit tās riepas.. nu pēc sievas iniciatīvas beigās mums bija gan dažādas mēbeles, gan arī vēl piemājas dārzā norobežojām ar viņām dažādu augļus, ogas un dārzeņus - beigās sanāca smuki ierīkot to dārzu un arī noderēja kā pamatnes veidošanai dārza galdam. Tā kā es pievienojos tam ka nevajag mest laukā un ja grūti utilizēt - vajag ieslēgt mazliet fantāziju

zekunde Reģ.: 02.01.2023
0 0 Atbildēt

No torņa dārza var izvelt riepas priekš sēdekļa

Viencexpercs Reģ.: 26.11.2023
1 0 Atbildēt

Daudz ērtāki un skaistāki sēdekļi sanāk no sūdiem. Izgāzi no tualetes, iesēdies, lai ieņem tavu formu un saulē izkaltē. Būs ērti un skaisti.

imzz Reģ.: 27.02.2015
1 0 Atbildēt

Kas nu kuram tuvāks, tas to iesaka.

Viencexpercs Reģ.: 26.11.2023
0 0 Atbildēt

tieši tā.

Vecas riepas - dārzā.

Var vēl krēslu uztaisīt no veciem akumulatoriem, vecām prostitūtām.

0pis Reģ.: 16.02.2023
1 0 Atbildēt

👍 speciālists jums nedos sliktu padomu

0pis Reģ.: 16.02.2023
1 0 Atbildēt

Lo-fi cienītājiem neienāk prātā, ka krēsli no riepām, gultas no paletēm un vasaras mājas no jūras konteineriem varētu atstāt iespaidu uz t.s. vesselību? Visādi ne pārāk izgarojumi, tā teikt. Gadījuma saskare nenogalinās, bet regulāra par labu arī nenāks.

Krotow Reģ.: 09.09.2008
2 0 Atbildēt

Un vizuāli velk atpakaļ uz PSRS spontāno pagalmu dizainu. Tie, kuriem 50+, to gan jau vēl atceras.

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Paletēm ir marķējums un viena daļa ir tikai "heat treated" - tā ka tā nav lielākā problēma saprast kuras paletes var likt "zem pakaļas" ... Man nāk paletes ar datordzelžiem - varu ņemt jebkuru un kaut pliku d=su uz tās gulēt ... ja nav bail no skabargām ...

0pis Reģ.: 16.02.2023
1 0 Atbildēt

Ar pliku desu es labāk guļu uz Poletes, vai polietes, nevis paletes.

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Atzīstama izvēle

spainis Reģ.: 27.04.2006
1 0 Atbildēt

Man bērnība laukos blakus mājā dzīvoja ukraiņi. Tur viss dārzs bija no vecām riepām! Lai Dies' nogrābstās, kas tā bija par "šanhaju"! Apmēram, kā tajos video no Āfrikas geto rajoniem.

0pis Reģ.: 16.02.2023
1 0 Atbildēt

Paskat, viņiem bija iekopts dārzs ar riepu klumbām. Tagad man kaimiņos latvijci kas kas šauj salūtu 23:00, atpūsties brauc uz Spāniju un kunkst ka Pūķinan Ukrainā iet tik grūti tāpēc, ka saudzē civilos un nešauj pa pilsētām.

Krotow Reģ.: 09.09.2008
1 0 Atbildēt

Tas līdz brīdim, kamer orki iebliezīs pa viņiem pašiem.

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Riepas izmatoju tikai zemes nostiprināšanai, a la kā pagraba uzbēruma nostiprināšanai utml. un tā ka jamām saule netiek klāt ...

Merikurrats Reģ.: 07.10.2016
0 0 Atbildēt

Par mēbelem neesmu domājis,bet pārvietojamas dobes puķēm, zemenēm,tomātiem lieliskas.

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti