1.. 6 7 8 9 10 11 12 13
Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

GB12 rakstīja:

Shiirs rakstīja: Ta jau domaju ka proktologs iekomentēs.

Tā jau domāju, ka Alda klēpja sunītis ievaukšķēsies.

Aizveries bomzi

GB12 Reģ.: 29.03.2011
3 0 Atbildēt

Tu sāki, tu arī aizveries. Vari iepūst un droši iet turpat, kur krievu kuģis un tavs mīļais Aldis.

Volx Reģ.: 22.11.2018
1 0 Atbildēt

Aldis ziņo, ka GB12 esot izdevies iznīcināt viņa dzīvi

t.me/aldisgobzems/5435

MMX Reģ.: 03.03.2022
1 0 Atbildēt

Viņs tak jau bija apvainojies uz visiem un taisījās doties prom tad kad viņu par premjeru nepaņēma, tad viņš tepat februārī jau bija aizbraucis prom, tagad atkal uz visiem apvainojies? A kas Latviju cels?

darklight Reģ.: 29.10.2013
1 0 Atbildēt
GB12 Reģ.: 29.03.2011
2 2 Atbildēt

Ja jau čalis spēja uzzīmēt divus bērnus, tad jau gluži gejs nav. Bet, nu, jā, metodes, ar kādu šams cenšas sev pievērst uzmanību, kļūst arvien komiskākas. Un ir stulbeņi, kas uz to uzķeras, kaut arī tādu paliek arvien mazāk.

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
3 2 Atbildēt

Tu pēc sevis spried? Tas ka tev ir bērni galīgi neliecina ka ka neesi pidars rūgts pidar.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
3 2 Atbildēt

Alda klēpja šunelis kārtējo reizi ievaukšķējās, lai savu pusjukušo saimnieku vateni aizstāvētu...

GB12 Reģ.: 29.03.2011
2 0 Atbildēt

Vispār jau, ja gejs ir cilvēks, kuram patīk sava dzimuma pārstāvji. Loģika saka, ja tev "stāv" arī uz pretējo dzimumu, tad esi bisītis. Bet, nu, tev labāk zināms, neiešu jau par šo strīdēties ar pieredzējušu speciālistu.

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 1 Atbildēt

Pidars pidaru vienmēr aizstāvēs, tas ir vispārzināms fakts. neliedzies cukirdupsīt, te visiem viss ir slaidrs.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Nu, ņemot vērā, kā tu Aldi aizstāvi, ko lai saka - tev labāk zināms, tu šajās lietās eksperts.

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 1 Atbildēt

Palasi savu iepriekšējo postu umņik. rūgts gaiļa!

GB12 Reģ.: 29.03.2011
1 1 Atbildēt

Tu varētu pārlasīt visus savus postus - vairāk kā jebkurš izsakies par šo tēmu, sūti bučas utt. Tāpēc jau ir redzams, ka lielāka eksperta par tevi geju lietās šeit nav.

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

Ļoti negribi lai Aldža tagad ir kopā ar jūsējiem? Bet viņš taču pats pateica ka ir pidars, kas tur nav skaidrs. Nāksies vien samierintāties un sākt cienīt.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Jāsamierinās jau ir tev - tu jau te par viņu stāvēji un kriti...

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

Bet nejau pidarasu jautājumā. Es saku ka vins ir pidars, jo pats tak atzinās. Tu gan nevēlies to pieņemt.

Ari aldim ir tiesibas but pidaram, īpasi ja vina pats tā grib un tadiem pidariem ka tev nav tiesibas vinam to aizligt, jo mes dzivojam briva valsti, lai ka ari tev negribētos...

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Kārtējo reizi parādīji, cik stulbs esi. Kurā vietā es viņam kaut ko aizliedzu? Es, atšķirībā no tevis, nevērtēju cilvēkus pēc tā, ko viņi dara savās gultās, un nelamāju viņus par to.

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

Tu kā jau īsts pediņš negribi atzīt ka arī aldis var būt pediņš, jo tad tev nāksies viņh cienīt nikers:

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Atkārtošos īpaši apdāvinātājiem - mana cieņa vai necieņa pret cilvēku, atšķirībā no tik sekla cilvēka kā tu, nav atkarīga no tā, ar ko viņš guļ, ar kādu mašīnu brauc vai kādas šmotkas velk. Pagaidām Aldis nav izdarījis neko tādu, par ko viņu cienīt.

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

Bet tagad jūs abi esat pidari! Pidari viens otru stutē un atbalsta.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 1 Atbildēt

Kā jau teicu - tu esi eksperts šajā jomā. Tev labāk zināms, ko viņi tur stutē vai atbalsta.

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

Kāda viņi. Jūs abi ar aldi esat tikuši pie bērniem. Tu saki ka neesi pidars un ka aldis nav pidars, bet aldis saka ka vins ir pidars, bet mes savukart zinam ka tu esi pidars, bet vienkarši nesaki ka ir patiesiba. Ka jau ists dirsejs. Tatad tu noliedz to kads esi, bet aldis ne. Aldis nav dirsejs bet tu esi. Juti atšķirību?

GB12 Reģ.: 29.03.2011
1 1 Atbildēt

Aldis nav dirsējs? Nu gan sasmīdināji... Kaut ko tādu var pateikt tikai pilnīgs idiots. Bet, nu, to, ka tu tāds esi, arī bez šī esi n reizes pierādījis.

Jā, interesanti, kas ir tie "mēs"?

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

"Mēs" iauto lietotāji

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Tas jau ir uzbrauciens visiem iauto lietotājiem. Neviens šeit nav tik stulbs kā tu.

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

Nu viņš nedirš par to ka ir pidars atšķirībā no tevis

Par citām lietām ganjau ka dirš, bet tēma tagad šeit ir -aldža pidars un nez kāpēc tu aizstāvi aldi pidaru darīšanā. Ļoti aizdomīgi. Izskaidrojums ir augstāk minēts. Tu taču citus podarus cieni? Kapec aldi negribi cienīt?

GB12 Reģ.: 29.03.2011
1 0 Atbildēt

Vienā brīdī tu raksti, ka es viņu aizstāvu, otrā - ka necienu. Varbūt pats tiec ar savām nodzertajām smadzenēm skaidrībā. Turklāt, kurā vietā es viņu aizstāvu? Jopcik, kas par stulbeni...

Starp citu, "pidarus" aizstāv daudzi ne-"pidari", toties gejus par pidariem sauc daudzi latentie, kuri aiz savas bravūras patiesībā slēpj paša homoseksualitāti un cenšas sev melot. Ņemot vērā, kā tu te izpildies par šo tēmu - "ļoti aizdomīgi".

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
2 0 Atbildēt

aizstāvi - skaidri lasam tavā postā - neesot pidars, jo ir bērni. saprotu, ko tu tēmē - jo tev arī ir bērni un tāpēc it kā tu neesi pidars, kaut gan esi mēmākais pidars, katram uzreiz redzams.

necieni tu aldi jo sauc par dirsēju, bet pidaram pidars ir jāciena, tas tā kā būtu skaidrs, pidari vienmer ir turejusies kopā un viens otru ruchiijushi. vienkarsi tev ar aldi ir kopiigs tas, ka esat pidari, bet jums ir atskirigi politiskie uzskati. bet pidari jus esat abi. tapec buus vien jaasaak cieniit, jo shokolades cehs ir augstaks par politiku.

pidars un gejs mana uztvere tas ir viens un tas pats, tu ka ists pidars varbut zini atskiribas, bet man vini visi vienadi, tici man, es nezinu un negribu zinat detaljas.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Ko nu muldi - tu "detaļas" zini labāk par jebkuru šeit. Kā jau īsts latentais. Bet "tava uztvere" nav nekāds rādītājs. Tu ar katru savu komentu parādi, cik ļoti tev tā "uztvere" klibo. Bet turpini tik drukāt. Līdzīgi kā Saeimā ir vajadzīgs kāds klauns kā tavs Aldis, arī šeit kādam ir jābūt. Agrāk tāds bija iedgars, tagad godpilno klauna un stulbeņa vietu ieņem tu,

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

Aha. Pēkšķi aldža tev saeimā ir vajadzīgs! pirms tam tu gribēji redzēt viņa galvu uz mieta!

Ļauj minēt, jo fujaks iznāca no skapja un tagad ir par vienu pidaru vairāk un tu kā jau kā rūdīts pidara tagad nevari viņu norakt.

Tu varētu lūdzu vienreiz pieturēties pie viena konkrēta viedokļa lūdzu? Runājot par mani. Man arī šeit ir jābūt jo tev ir aizdomas ka esmu latentais pidars? Pirms tam tu ar zobiem un nagiem gribēji manu banu, bet tagad ir ok ka es šeit esmu?

Vo tu tak esi riktīgs pidars!

Man tev ir sliktas ziņas. Neesmu pidars. Nebūs jau pirmā reize kad tu nošauj garām. Aldžais gan ir pidars konkrēts, pats ari nenoliedz. Rūgts peģik

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Vispār jau, es kādu laiku atpakaļ jau rakstīju, ka manis pēc viņš kādu balsi var arī dabūt un sēdēt parlamentā, galvenais, lai pie teikšanas netiek. Un tas bija stipri pirms viņa iznākšanas. Bet tev jau ar savām nodzertajām un nonarkotajām smadzenēm tādas detaļas prātā nepaturas. Un nē - tev nav šeit jābūt, bet, ja reiz kaut kāda dīvaina iemesla dēļ esi izdīcis no Māra žēlastību, tad vismaz nav jāmeklē iauto lielākais klauns un stulbenis, jo tu šo titulu godam turi.

Kas attiecas uz tevi - ja tu šādā gara turpināsi, tevi tāpat izbanos. Tu esi kā tipisks krievu gobļins - 3 reizes esi nobanots (vienīgais šeit) un tāpat savā stulbumā neesi bijis spējīgs aizdomāties, ka problēma ir tevī, nevis citos. Krievu vateņi tāpat tie arī domā, ka problēma ir visā pārējā pasaulē, tikai ne šamajos.

Interesanti, ka par "vienu konkrētu viedokli" ļurina deģenerāts, kurš vispirms ar putām uz lūpām bazarē, ka nebalsos par vatņikiem, bet pats atbalsta vateni Gobzemu.

A tas, ka tu mēģini noliegt, ka esi pi..., nav arguments, ja tu uzvedies kā latentais. Cilvēkus tomēr vērtē pēc darbiem, nevis pēc tā, ko viņi muld. Ak jā, tu taču esi Gobzema fans, tev pietiek ar muldēšanu.

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

Peģik šitāds palags par neko.

Nopērc lubriķi labāk, lācis nāk.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
1 0 Atbildēt

Ā, tu pat zini, kas viņiem ir jāpērk? Un vēl pasaki, ka neko nezini un neesi pieredzējis specs tajā visā...

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 1 Atbildēt

To zina visi i,ņemot tevi. Protams.

Pidar tu varētu izdomāt beidzot - narkomāns, dzērājs, deģenerāts, latentais? kā jau īsts pidars histēriķis tu rausties kā puņķis uz drāts un nevari izlemt. Tāpat kā par aldžu. Pakārt viņu pie staba vai tomer sūtīt sarkanas rozes un šokolādes kasti.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Tur nav ko domāt un izlemt - visi kopā.

Un kāpēc lai es zinātu, ja mani tādas lietas neinteresē? Atšķirībā no tevis...

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

Apskaties kurš pirmais komentēja šo threadu? Tu pirmais izteici "viedoklīti" attiecībā uz tēmu gobzis pitars. Tu un neviens cits. Fakti.

Ja neinteresētu, tad nebūtu arī svarīgā viedoklīša.

Fakti.

Nav jau tā ka tikai te tu viņam uzmācies un komentē. Pats taču atzinies ka arī soctīklos gobzis tevi ir nobanojis.

Fakti.

Jo esi uzmācīgs pidrila. Un iespējams, viņam apaļīgi pelmenīši ne pārāk

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Vispār jau darklight pirmais, nevis es.

"Nav jau tā ka tikai te tu viņam uzmācies un komentē... Jo esi uzmācīgs pidrila"

Nu, pēc šī jau tad sanāk, ka tu savu latento tieksmi uz mani projicē, jo tu visu laiku man uzmācies un centies pievērst savu nožēlojamo uzmanību.

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

Aaa Darklight pirmais. Ok tad viņš ir pidars, tu nē. Ļoti atvainojos.

Tev jau ap 40, bet domāšana apstājusies imbicīla bērnudārznieka stadijā. diemžēl nekas labs tas nav.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Un tev tā domāšana tā kā būtu pieauguša cilvēka līmenī, ja? Indivīds, kurš 3 reizes ir izbanots un ne tikai no iauto, visur meklē kašķi, bāžas virsū citiem ar geju tēmām, nesaprot elementāru statistiku, kurš, kad nav vairs, ko argumentēt, sāk tupi lamāt visus par bomžiem un pidariem, jau nu būs tas, kurš spēs izvērtēt kāda cita stadiju. Nesmīdini, latentais.

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

Ok. Ja nesaukšu tevi par pidaru, bet par geju, tad tak tu neapvainosies?

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Man ir pilnīgi pajāt, kā tu mani sauc. Tas tikai par tavu kartupeļa līmeni liecina.

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 1 Atbildēt

Ā nu tad ok pidar. nav problēmu tad jau. Par ko tad stress bija? Gobzi es tev nenocelšu nemīz.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Tu jau sāki stresot un kārtējo reizi bāzties man virsū.

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

Opā. Atkal šitie peģiku izteicieni, ko nozīmē "bāzties virsū"?

GB12 Reģ.: 29.03.2011
1 0 Atbildēt

Tieši to, ko tu dari - bāzies man virsū, stulbi komentējot manus ierakstus kā, piemēram, atbildi uz darklight komentu, rakstot ar manu niku, kad tevi izbanoja, visu laiku geju tēmu pinot iekšā utt. Apmēram kā piektklasnieks, kurš ar stulbībām mēģina pievērst klasesbiedreņu uzmanību...

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

Atkal tev vajāšanas mānijas uzliesmojums? domāju, ka tvaiķenē pediņus neatraida, tev pedejais laiks to iestādi apmeklēt, jo paliek par traku.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

To saka apsēstais, kurš visus redz "pediņus" Bet tas, ko tu domā, mani pilnīgi un galīgi neinteresē. PN, latentais.

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
1 0 Atbildēt

Tu un gobzis jūs abi neesat nekādi "visi",es te redzu tikai divus pediņus, konkrētak tevi un gobzi.

Neinteresē? Paskaties cik esi sadrukājis mēģinot aizstaveties un slept ka esi derdzīgs pidars. Nesanāks. Rūgts gaiļa!

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 2 Atbildēt

Vēlreiz saku, ja lēni pielec - at3.14ies un beidz man bāzties virsū.

viencexperc Reģ.: 13.02.2017
9 2 Atbildēt

Visi alda sekotāji ir pidari. Kā var sekot kādam vecim?

Es saptotu, kad puņķains tīnis parakstās instagrama uz kādu čiksu un tad kulakā rauj.

Bet kā var parakstīties, sekot un citēt uz kaut kādu vīrieti, turklāt - pamuļķi? Tikai tas, kuram patīk viņš fiziski.

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 0 Atbildēt
Volx Reģ.: 22.11.2018
0 0 Atbildēt

Jāņos noticis Toma Zeltiņa uzbrukums AG. Esiet uzmanīgi!

t.me/aldisgobzems/5656

darklight Reģ.: 29.10.2013
2 0 Atbildēt

Man šitādus nerāda. Un kas ir Toms Zeltiņš? Vai viņš uzbrūk tikai Jāņos vai arī citās brīvdienās? Vai viņš arī man var uzbrukt?

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 0 Atbildēt

Tas esot tas slaveno masku iepircējs. Uzbrucis Aldim britu latviešu pasākumā Straumēnos.

Tīri teorētiski viņš jau tev ir uzbrucis. Visticamāk kādu no viņa maskām tu esi sev uzstūķējis

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

www.facebook.com/gobzems/videos/1100386347240883

Aldis kārtējo reizi pierāda, ka ir ne tikai vates gabals, bet vēl arī mīzals. Tā vietā, lai ar konkrētu "pret" aizstāvētu savus vatesbrāļus, šams aizmūk un, kā runā, noslēpjas atejā. Laikam jēdziens "nomīza" ieguva jaunu nokrāsu.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
2 0 Atbildēt

www.tvnet.lv/7617927/gobzems-pamet-partiju-katram-un-katrai?fbclid=IwAR1Ap-ujwtS1mml8MNfBFuShVQXLhTRdfxGqXSfU0optjsWP6d6GlsFEihY

Interesanti, šoreiz pa īstam vai tomēr gribēsies patērēt valsts finansējumu...

aigi Reģ.: 01.08.2005
5 0 Atbildēt

Man vairāk interesē kā sauksies nākošais viņa "politikas" projekts un cik mazizglītoto uzķersies 3.reizi.

eidis Reģ.: 07.11.2001
0 0 Atbildēt

Domāju, ka vairāk sponsoru neatradīsies. Un par šo nieri būs jāatdod

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Atkarīgs no tā, cik lielus sūdus valdīkļi taisīs. Ja vajadzēs, tad gan jau tas pats gobzems būs atpakaļ, jo vadāmā opozīcija tādos gadījumos ir nepieciešama. Padomā tikai cik būtu slikti ar īstu opozīciju - vēlēšanās tāda varētu savākt nevēlami daudz balsu, un pret kaut ko protestējot var arī izdomāt šturmēt kādu valdības ēku...

WALA Reģ.: 19.06.2002
2 0 Atbildēt

Tev ar kaut kur zemapziņā sēž vēlme pēc "revolūcijas" nevis evolūcijas ... bet nu nez ko tauta cer no tādām iegūt, jo nu pārsvarā superbagātie paspēj notīt, un pa galvu dabū tie kas tikko izsitušies pie kait kādas turības ...

eidis Reģ.: 07.11.2001
1 0 Atbildēt

Tev kkur loģika skolā pagājusi garām. Nu kā var:

"Padomā tikai cik būtu slikti ar īstu opozīciju - vēlēšanās tāda varētu savākt nevēlami daudz balsu,"

Daudz balsu = pozīcija. Maz balsu = opozīcija. Maz balsu = maz teikšanas. Viss ir vienkārši. Gribi revolūciju, zini, ka citi arī - ej politikā un taisi, ne forumos mels par ķirzakcilvēkiem, augstāko varu un sazvērestību

eidis Reģ.: 07.11.2001
2 0 Atbildēt

Aldis koši pierādīja, ka uzdiršot visām vēlētāju grupām, balsis nevairojās. Nepietiek uz autobusa aizmugures uzlipināt sūdu, lai iekļūtu parlamentā. Precīzāk: kas sanāk Gribulei ne obligāti sanāks Govzemam. Vēl tāda nianse, ka Gribule neuzdirsa katram un katrai

Iautofans Reģ.: 28.05.2022
0 0 Atbildēt

Nevar nepiekrist. Cilvēks kuram viaur ir heiteri un vēlme visus nobanot, nebūs tas īstais

Krotow Reģ.: 09.09.2008
0 0 Atbildēt

Pēc teksta varam sagaidīt arī viņu pakārušos rododendrā.

imzz Reģ.: 27.02.2015
3 0 Atbildēt

Tā Katram un katrai nedarbojas tad nākošreiz vajag ko spēcīgāku, piemēram: "Visiem no vietas", "Visiem uzreiz", jeb "Visiem uzreiz daudz" ;)

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
0 0 Atbildēt

"Šlesera Reformu partija LPP/LC", "Par labu Latviju", "Vienoti Latvijai" arī nenostrādāja, taču "Latvija pirmajā vietā" beidzot nostrādāja. Tā kā nosaukums svarīgs.

Agaga Reģ.: 25.07.2007
0 0 Atbildēt

Paātrinātas apmācības diennakts, manuprāt.

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 1 Atbildēt

Aldis ir atpakaļ tg

t.me/aldisgobzems/6862?single

Suntazi Reģ.: 08.08.2017
6 0 Atbildēt

Tu ikreiz beidz, kad ieraugi Alda aktivitātes? zb jau!

Iautofans Reģ.: 28.05.2022
4 0 Atbildēt

Irir. Reāli apsēsts ar Aldžu. Laikam zilais.

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
2 0 Atbildēt

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 0 Atbildēt

Viss var būt, bet man liekas, ka te dažiem vajadzētu tomēr lietot tos hormonu bloķētājus.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
3 0 Atbildēt

Volx rakstīja: Aldis ir atpakaļ tg

t.me/aldisgobzems/6862?single

Tas tikai kārtējo reizi pierāda, kāds dirsējs šams ir. Tak teica, ka viss - nekādas politikas, nekādu soctīklu utt., veltīšot laiku tikai sev un ģimenei. Es gan no paša sākuma tam neticēju, jo valsts finansējuma barjeru ta' pārvarēja, pateicoties visādiem šīriem un bredīpusiem, kas par šamo balso.

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 0 Atbildēt

GB12 rakstīja:

Volx rakstīja: Aldis ir atpakaļ tg

t.me/aldisgobzems/6862?single

Tas tikai kārtējo reizi pierāda, kāds dirsējs šams ir. Tak teica, ka viss - nekādas politikas, nekādu soctīklu utt., veltīšot laiku tikai sev un ģimenei. Es gan no paša sākuma tam neticēju, jo valsts finansējuma barjeru ta' pārvarēja, pateicoties visādiem šīriem un bredīpusiem, kas par šamo balso.

Aldis ziņo(dirš) par pārbīdēm RD

t.me/aldisgobzems/6869

imzz Reģ.: 27.02.2015
3 0 Atbildēt

Vislatvijas tūre autobusā un solījumi, ka tūlīt, tūlīt kaut kas notiks. Kuru katru mirkli varas kliķei jākrīt. Tūdaļ būs rododendrs! Kāds vēl atceras rododendru? Kas tas tāds bija?

notika divas būtiskas nianses, kas sagrāva šo ieceri jau saknē. Pirmkārt – pie apvāršņa parādījās kāds cits populistisks politiķis ar līdzīgu retoriku, bet daudz lielāku pieredzi diršanā.Otrkārt – pandēmija vienkārši izbeidzās. Labi, ne pandēmija, bet vismaz ierobežojumi

Bet, lūk, – vīrišķīgas rīcības vietā Gobzems pameta savu partiju un pameta Latviju. It kā solīja pat aizvērties sociālajos tīklos, bet tam neviens tāpat neticēja.

Tagad Aldis publicē video ierakstus no saulainās Spānijas, kuros stāsta, cik ļoti slikta valsts ir Latvija, ja reiz mums nevajadzēja tādu politikas spīdekli kā viņš. Un vispār jau mēs nemaz neesam viņu pelnījuši.

Citāti no Toma Lūša, Klikā

klik.tvnet.lv/7626592/atvadas-no-latvijas-lielaka-klauna-alda-gobzema

viencexperc Reģ.: 13.02.2017
0 0 Atbildēt

Parodija par gobzemu.

Hlamīdiju nav. Gailītis struto, jo tas raud, ka jādzīvo Latvijā

www.tiktok.com/@daugavpilchanin/video/7154209183741644037?is_copy_url=1&is_from_webapp=v1

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 1 Atbildēt

Aldis atklāj savu dzīves vietu

t.me/aldisgobzems/7376?single

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 0 Atbildēt

Aldis paredz, ka AS sašķelsies un nebūs vairs valdībā. Tālākā nākotnē paredz JV diktatūru.

t.me/aldisgobzems/7395

topinamburs Reģ.: 12.04.2019
2 0 Atbildēt

Aldis ir morāli bankrotējis mudaks, kurš neko nevar ne ietekmēt, ne ciknecik droši pareģot. 

Gan viņš, gan Šķēliski - Tautpartejiskais oligarhu un kremlinu Apvienotais saraksts ir izgāzies kā veca sēta, un viņiem nekas cits neatliek kā sašķelties un izšķīst. Gan jau mēģinās pārformēties ar laiku par it kā kaut ko citu un atkal jau pavisam jaunu.

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 0 Atbildēt

D bet jūs tak ar Aldi vienu un to pašu sakat.

eidis Reģ.: 07.11.2001
0 0 Atbildēt

Volx rakstīja: Aldis paredz, ka AS sašķelsies un nebūs vairs valdībā. Tālākā nākotnē paredz JV diktatūru.

t.me/aldisgobzems/7395

Aldis pārņēmis stafeti no Levita paskaidrot acīmredzamas lietas

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Aldis arī paredzēja, ka šajās vēlēšanās viņam būs "kontrolpakete".

MMX Reģ.: 03.03.2022
0 0 Atbildēt

Ja izsaka pietiekami daudz dažādu pareģojumu vienā brīdī var gadīties arī trāpīt. Ar savu "kontrolpaketi" netrāpīja, AS izšķīšanu viņš prognozē pēc savas personīgās pieredzes.

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 0 Atbildēt

eidis rakstīja:

Volx rakstīja: Aldis paredz, ka AS sašķelsies un nebūs vairs valdībā. Tālākā nākotnē paredz JV diktatūru.

t.me/aldisgobzems/7395

Aldis pārņēmis stafeti no Levita paskaidrot acīmredzamas lietas

Vispār jau nē.

Visu laiku kkādas studijas taisīja ar tiem kandidātiem un nekas tāds nebija dzirdams. Tad vienu vakaru ieslēdzu Panorāmu un hops- kkāds JV keks stāsta, ka tagad esot jādomā par koalīcijas paplašināšanu. Wth, atgriežamies atpakaļ kur nesen bijām? Aaa, nu jā, prezidenta vēlēšanās tak bija. Karoče tā Vienotība sāk izskatīties pēc rūdītiem uzmetējiem.

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 0 Atbildēt

GB12 rakstīja: Aldis arī paredzēja, ka šajās vēlēšanās viņam būs "kontrolpakete".

Varbūt nākošajās?

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Gribi saderēt?

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 0 Atbildēt

GB12 rakstīja: Gribi saderēt?

Tas ir jautājums.

1.. 6 7 8 9 10 11 12 13
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti