1.. 5 6 7 8 9 10 11 12 13
topinamburs Reģ.: 12.04.2019
3 0 Atbildēt

Gobzema

KAtram un

KAtrai

Gobzema KAKA

GB12 Reģ.: 29.03.2011
3 0 Atbildēt
Volx Reģ.: 22.11.2018
0 0 Atbildēt

Aldis brīdina par viltus ziņu izplatītajiem

t.me/aldisgobzems/4977

fckns Reģ.: 29.11.2020
4 0 Atbildēt

Viltus ziņu izplatītājs brīdina par viltus ziņu izplatītājiem.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
3 0 Atbildēt

Tam, ka viņi nav čomi, varētu vēl ticēt, bet par to, ka šams viņu nepazīst un nekad nav ticies, lai ned3.14š. Tajā virtuvē maksātnespējas administratori tiesu izpildītājus pazīst ļoti labi un TOP funkcionāri (kāds MN pusē bija Gobzems un ZTI pusē Veinbergs) lietas bieži vien pirtīs kārtoja.

topinamburs Reģ.: 12.04.2019
5 0 Atbildēt

Gobzems tviterī stāsta, ka šams gribot paņemt ukraiņu bēgļu ģimeni, bet šiem neesot vīzas, un ne poļi , ne latvieši vīzu nedodot, redz, kādi liekuļi šie esot. Aizmirsa tikai, advokātelis tāds, ka ukraiņiem nevajag vīzu lai iebrauktu Šengenā.

aigi Reģ.: 01.08.2005
5 0 Atbildēt

Tas vispār ir smieklīgi, tāda laža. Un ir vēl kāds, kas domā par šo idiotu balsot un Šlesers vakar raustīdams balsi arī bija ievietojis video ar vārdu savārstījumu, ko nekā savādāk nosaukt nevar.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
5 1 Atbildēt

Jā, līdzīgi kā viņš "gribēja" iet aprūpēt kovida slimniekus. Mēsls un sociopāts, kuram nav nekā svēta, kurš jebkuru nelaimi izmantos savu spalbu spodrināšanai.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
2 0 Atbildēt

Nepatīk galīgi man Staķis, bet, nu, šis bija vietā

www.facebook.com/LauciniekuMemes/photos/a.225303697939323/1331079784028370/

eidis Reģ.: 07.11.2001
1 0 Atbildēt

šis glīti un vietā sanāca

Krotow Reģ.: 09.09.2008
3 0 Atbildēt

- Krievu kuģi, ej d...!

Pat nezinu, kur pēc Putina nahrenizēšanas Šlesis un Gobzems liksies. Varēs doties celt komunismu Abhāzijā.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
0 1 Atbildēt

Krotow rakstīja: - Krievu kuģi, ej d...!

Pat nezinu, kur pēc Putina nahrenizēšanas Šlesis un Gobzems liksies. Varēs doties celt komunismu Abhāzijā.

Komunismu šeit ceļ citi, kuru saimnieku plāni brūk reizē ar Putina plāniem. Līdz ar to zināma taisnība ir - šīs savdabīgās "opozīcijas" politiskā jēga visticamāk izzudīs šajās pārmaiņās.

Krotow Reģ.: 09.09.2008
0 0 Atbildēt

Bradypus, ej na**i!

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
1 3 Atbildēt

Aizej iedzer baldriānu. Drīz vajadzēs kaut ko stiprāku, kad tava pasaules ilūzija bruks, bet pagaidām varbūt pietiks.

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
2 0 Atbildēt

Russkij mir nav mūsu ilūzija.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
2 1 Atbildēt

Jūsu ilūzija ir par Vašingtonas un Briseles īsto dabu un to, ka Davosā tikai slēpo. Un nepārvarama vēlme runāt par jums tik tuvo "Russkij mir".

fckns Reģ.: 29.11.2020
3 3 Atbildēt

Tu tak i viens dalbajobs.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
1 6 Atbildēt

Pat leksiku esi no saviem primātiem aizņēmies

msh Reģ.: 16.04.2007
1 15 Atbildēt

Krotow rakstīja: - Krievu kuģi, ej d...!

Pat nezinu, kur pēc Putina nahrenizēšanas Šlesis un Gobzems liksies. Varēs doties celt komunismu Abhāzijā.

Tev pat ir zināma taisnība, tikai savādāk nekā tu esi iedomājies Reku nesen Kasiņš diezgan precīzi nosauca pie varas esošo kliķi par politiskajiem līķiem. Un tas ir papildus iemesls kāpēc pagājušonedēļ piepeši, kā uz burvju mājiena, kovidu nomainīja Ukraina - ir atrasts jauns. briesmīgs bubulis, piedevām ārējs, nevis iekšējs, un tādējādi rodas iespēja reanimēt politiskos līķus. Jūs, izmisīgie bļāvēji, tajā reanimācijā pildāt papildus lomu - ar savu bļaustīšanos un lamāšanos jūsu uzdevums ir panākt lai cilvēki ar švakāku atmiņu neieklausītos tajos, kas norāda ka tagadējie lielie patrioti/pretkrievu cīnītāji ir tie paši vakardienas apspiedēji. Tā ka uz priekšu briseles kuģi - ja labi bļausiest, gan jau panāksiet ka jenotība un paristi būs arī nākamajā valdībā, un pat ar tādiem pašiem nosaukumiem.

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
1 0 Atbildēt

Shiirs tev tulīt izskaidros saprotamā valodā kur ir atšķirība. Apspiestais.

Krotow Reģ.: 09.09.2008
1 0 Atbildēt

Tiešām esi izliecies vai tikai izliecies?

eidis Reģ.: 07.11.2001
5 0 Atbildēt

Mēs panāksim, ka tādi pid%$#ari kā Gobzems, Šlesers un pārējie antivaxeri neiekļūs pie siles. Tādejādi atbrīvosies vieta normāliem politiķiem. Un tie normālā procesā nomainīs Bordānus un citus reakcionārus.

A esošā vara atgriezīsies tikai atsevišķu personāžu veidā. Pārējie c19 nepārdzīvos.

Krotow Reģ.: 09.09.2008
0 1 Atbildēt

Uzmanieties arī no NA. Pēdējā valodu likuma labojuma sakarā tur parādās sauklis, kas velk uz brūnā kreklā tērpto ūsaino puisi. Vai nu Iesalnieks ir saspiedies, vai arī Ozoliņam ir taisnība. Starp citu - pietiek skaldīt latviešus savā starpā. Taču neadekvātus tipus gan ir jānogriež no politikas taisīšanas.

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
2 2 Atbildēt

NA kļūs neaktuāli, krievi jau atnāca.

eidis Reģ.: 07.11.2001
0 1 Atbildēt

Piekrītu. Bilance ir izmainījusies. NA vairs nav uz ko pakāpties

Krotow Reģ.: 09.09.2008
0 1 Atbildēt

Sejasgrāmatā viņi vēl joprojām rosās. Tiesa viņu burbulis izskatās ļoti mazs.

fckns Reģ.: 29.11.2020
0 0 Atbildēt

Bradypus rakstīja: Pat leksiku esi no saviem primātiem aizņēmies

Kā garšo Putina ļenganais?

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
0 0 Atbildēt

Nu jau vairs nav Putinam ļengans, apskaties pa TV kā tas vecais impotents savos pamperos sēžot uzbudinās no kara eiforijas. Pat Kabajevu vairs blakus nevajag, laikam vairs nepalīdzēja arī, nācās sākt kariņu.

core Reģ.: 03.01.2017
1 0 Atbildēt

Kāpēc tev tas interesē?

GB12 Reģ.: 29.03.2011
1 0 Atbildēt

Shiirs, tu vēl joprojām domā par Aldi balsot?

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
2 5 Atbildēt

Jā, es "domāju", atšķirībā no tevis.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
3 0 Atbildēt

Pareizi darīji, ka "domāju" ieliki pēdiņās.

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
2 1 Atbildēt

Atpisies nelaime

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 2 Atbildēt

Varēji neatbildēt, vateni.

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
2 0 Atbildēt

Tev sūdīgi pielec?

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 2 Atbildēt

Nē, man labi pielec. Pieleca tas, ka tu esi tāds pats vatņiks. Nekas nav mainījies.

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
3 0 Atbildēt

Vjačeslavs tevi mīl un Ņils arī.

Bučas demagog

msh Reģ.: 16.04.2007
1 2 Atbildēt

eidis rakstīja: Mēs panāksim, ka tādi pid%$#ari kā Gobzems, Šlesers un pārējie antivaxeri neiekļūs pie siles. Tādejādi atbrīvosies vieta normāliem politiķiem. Un tie normālā procesā nomainīs Bordānus un citus reakcionārus.

A esošā vara atgriezīsies tikai atsevišķu personāžu veidā. Pārējie c19 nepārdzīvos.

Jā, jūs panāksiet to, ko tu rakstīji pirmajā teikumā, un kuram es pilnīgi piekristu, tajā skaitā tam vārdiņam kuru tu izkropļoji. Bet otrajā un trešajā gan ir kaut kādas fantāzijas no pasaku zemes sarakstītas... Vecas, piedevām - par šito dažādi jūsmiņi sapņo jau hvz cik četrgades pēc kārtas. Jā, sejas varbūt nomainās, bet cilvēki paliek tikai sūdīgāki - piemērs kaut vai tie paši PARisti. Un tāpēc, nē - jūs cīnāties par piekariņu un papļūtu, jo tevis piesauktie baltie bruņinieki nekur neuzradīsies.

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
7 2 Atbildēt

Ko Tu te vispār vaimanā? Jums tur gaterī nekas nemainīsies vienalga kāda būs valdība.

eidis Reģ.: 07.11.2001
0 1 Atbildēt

Es neko nesapņoju. Es esmu reālists. Jenoti un Paristi ir tipiski korumpanti un silisti, bet tie pārējie ir pilnīgi idioti

msh Reģ.: 16.04.2007
0 1 Atbildēt

Nu tad kur radīsies tie normālie politiķi?

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

msh rakstīja: Nu tad kur radīsies tie normālie politiķi?

Nu, tu, piemēram.

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

Nē, Vjačeslavs un viņa drugāns Ņils esot baigi normālie. Jā tev patīk viņu akcentiņš vai ne? :fapfap:

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Tavuprāt, Karīnas "akcentiņš" daudz labāks, vai ne?

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

Nezinu kas ir Karīna un par tiem kuriem ir akcentiņš es nebalsoju un nebalsošu atšķirībā no tevis

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Sanāk, ka esi vēl stulbāks kā izliecies, ja nezini par partijas, kuru te tā apoloģē un par kuru balsosi, valdes locekļiem. Un šāds stulbenis sevi sauc par domājošu

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

Piedod bet es par vatņikiem neinteresējos.

Ņils un Vjač3slavs tev sūta būčas. Maijā uz "svētkiem" iesi?

GB12 Reģ.: 29.03.2011
1 0 Atbildēt

Ā, tu arī neinteresējies par tiem, par kuriem balsosi. Nu jā, tipisks noderīgais idiots.

Hmmm, interesanti, ka viņi bučas sūta tieši caur tevi. Vēl interesantāk, ka tu jau kuro reizi man sūti bučas.

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 1 Atbildēt

Vates pikucīt, es par "viņiem" nebalsošu. Tu gan! jūti atšķirību? Tuļipus Vjačikam un Ņilam ar kurjeru jau aizsūtīji?

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Kā tad nebalsosi? Tu taču teici, ka par Alda partiju balsosi. Ņemot vērā to, kādu "komandu" Aldis vāca (Točs, Steoaņenko, tā pati Sprūde, Švecova), plus viņa izteikumus un izgānienus kara sakarā, kādos RU kanālos paviesojies utt., ir jābūt izcili stulbam, lai neredzētu, ka tavs Aldis ir viens no top Latvijas vatņikiem. Jā, tu pareizi saprati - tu esi izcili stulbs. Turklāt tik stulbs, ka nesaproti atšķirību starp "balsošu" un "varētu apsvērt iespēju balsot atkarībā no tā, kāda būs komanda un programma". Nemaz nerunājot, ka par Ņilu es jau pašā sākumā pateicu, ka nebalsošu nekādā gadījumā.

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 1 Atbildēt

Grūtdieni, es par vateņiem nebalsošu, es jau to teicu. Ja vate būs viņa partijā, tad viņam manu balsi neredzēt kā savas ausis. Kas tev dauni vēl nav skaidrs?

Bet huļi tu pats balsosi par izbijušu saskaņas vateni?

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Nē, tu teici, ka balsosi par Alda partiju. Tajā partijā ir vate, turklāt partijas valdē, es tev uz to norādīju, un tu tāpat teici, ka balsosi, zinot, ka tur ir vate. Turklāt Aldis pats ilgi nenosodīja UA karu (varbūt pat tagad to vēl nav izdarījis), arī tad, kad Dombrovskis jau bija, nosaucot Putinu par slepkavu. Politiķis - partijas līderis, kurš max 2 dienu laikā publiski un ļoti skaidri nenosoda Krievijas rīcību, mēģinot lavierēt, kā to darīja Gobzems, ir vatņiks, un jebkurš, kurš tādu atbalsta, ir vatņiks. Tātad, tu esi vatņiks. Tik vienkārši.

Es neteicu, ka balsošu, es teicu, ka varētu apsvērt iespēju balsot. To saprast vajadzētu pat tik neaptēstam stulbenim kā tev.

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 1 Atbildēt

tu esi slims galvā.

Ņils un Vjačeslavs tev sūta neļķes un kvēlus skūpstus demagog

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Nu jā, kad argumentu, ko likt pretī vairs nav, tad "slims galvā".

Un atkal caur tevi sūta skūpstus. Droši vien ir patīkami tos skūpstus saņemt, ja jau tik daudz reizes esi piekritis man nodot tālāk, vai ne?

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

Beidz veimanāt meitenit un pieliecies vjaceslavam

GB12 Reģ.: 29.03.2011
3 0 Atbildēt

Nu, dziļāk pieliekties, kā tu liecies Aldim, nav iespējams, vateni. Ak jā, un vēl pieņem bučas no Ņila un tā paša Vjačeslava.

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

Es pa kreisi nelaižu, jo tu jau lēkā uz Nila un Vjačika dzindzelēm, taka es pass, lai tev tiek

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Saka Alda dzindzeles lēkātājs.

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

Tātad Aldis nav vatņiks jo atbalsta netradiocionālas vērtības kā īsts sapuvušo rietumu pārstāvis.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
1 0 Atbildēt

Tad jau Ņils un Česiks arī nav

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

Diemžēl ir, akcentiņš nodod bet tev jau patīk...

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Ak, tad tev vatņikumu nosaka tikai "akcentiņš"... Mjā, kad jau liekas, ka Šīrs ir sasniedzis sava stulbuma virsotnes un tālāk vairs nav kur, šams pasaka ko tādu...

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

Vatņikus viennozīmīgi nodod akcentiņš. Piemēru ir simtiem. Ņils, vjačiks (tavs elks), ždanoka, burovinskis mamikinu andža. Visi kā viens ar akcentiņu. Ui es varētu saukt un saukt, saraksts ir ļoti garš.

Gribētos zināt vai arī tev ir tipiskais vateņa akcentiņš, vai esi latentais? Nu tāds kā urbanoviču janka...

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Tu tiešām esi stulbs. Vispirms nosauc mūs - tīrasiņu latviešus par vateņiem, pēc tam paziņo, ka vateņi ir tikai tie ar akcentiņu. Pēc tavas loģikas sanāk, ka, piemēram, Ņemcovs, Navaļnijs, Manskis arī ir vateņi.

Jā, saraksts ir ļoti garš - bez tevis pieminētajiem vēl ir Šlesers, Točs, Gobzems... tiem nav akcentiņu.

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

Eu kādus "mūs"? runa ir tikai un vienīgi par tevi vates pikucīt. beidz fantazēt.

Neviens īsts latvietis nemūžam neapsvērs balsot par vjačeslavu ar akcentiņu! Nekad! To es tev gatantēju!

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Tu šeit arī citus esi par vateņiem saucis. Paskaties pats Ukrainas topiku, ja smadzenes esi tik ļoti nodzēris, ka neatceries. Bet, nu, tu visu laiku pinies pats savās kājās, tā ka nav brīnums, ka ar atmiņu švaki. Bet neviens gudrs cilvēks nevērtēs otru pēc "akcentiņa" vai nacionatlitātes. Tā dara tikai stulbeņi. Secinājums - tu esi stulbenis.

Es tev garantēju, ka neviens domājošs cilvēks nebalsotu par Gobzemu. Bet, nu ja tu cilvēkus vērtē tikai pēc "akcentiņiem"...

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

Ok nosauc kurus es esmu saucis par vat3ņiem?

Un jā es vērtēju arī uzsveru īpaši pēc akcentiņiem, piedod draugs bet lv politika tikai lohiem nav skaidrs kurš ir un kurš nav vatenis.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Sanāk, ka esi lohs...

eidis Reģ.: 07.11.2001
0 0 Atbildēt

msh rakstīja: Nu tad kur radīsies tie normālie politiķi?

Man viens čoms bija izdomājis: Jāpiesaka ministra (un deputāta kautkā pakārtoti) alga 10k pēc 10 gadiem un šie 10 gadi ir pietiekams liaks, lai ambicioza publika mērķtiecīgi sagatvotos un samazinātu savus koruptīvos riskus, lai konkurenti nenoēstu. Budžetā tas nemaz tik daudz nemaksā un korupcijas izmaksas ir stipri stipri lielākas

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 0 Atbildēt

Nu, experti, kas tur ir ar to Aldi? Itkā telegramā un FB izdzēsis visus ierakstus. Tagad tg parādījās ieraksts, ka tjip dzīvojiet dzīvi ārpus soc tīkliem. Kas notiek, kā mēs tālāk dzīvosim?

GB12 Reģ.: 29.03.2011
3 0 Atbildēt

Nu kā, šamam teica, lai atpisās, viņš to arī izdarīja.

Bet laikam vate vairs naudu nesūta. Šiem šobrīd ņe do Aļģisa...

eidis Reģ.: 07.11.2001
4 0 Atbildēt

Vīriešiem strauja novājēšana bieži saistīta ar onkoloģiju. Ka tik nebūs veselību aizdevies pieremontēt

eidis Reģ.: 07.11.2001
0 0 Atbildēt
mefisto Reģ.: 22.05.2017
1 0 Atbildēt

Baumoja, ka finansējums nāca no Krievzemes. Varbūt aptrūkās un vairs nav jēgas darboties...

GB12 Reģ.: 29.03.2011
1 0 Atbildēt

Kaut kā tā... Beidzot turēja solījumu tīties prom, ja netiks par premjeru. Ko lai saka, labāk vēlāk, nekā vēl vēlāk. twitter.com/polittehnologs/status/1502382632457355270

darklight Reģ.: 29.10.2013
4 0 Atbildēt

Moš nobijās no krievu tankiem? Es zinu divus cilvēkus, kuri panikā aizlaidušies no Latvijas. Viens tā normāli ceļo ar ģimeni pa Spāniju un strādā attālināti (nenoliedzot to, ka aizbraucis aiz bailēm nevis dēļ vēlmes ceļot, bet otrs... Pilnīgā panikā, klaigādams par atomkaru, sameta busā iedzīvi, pameta māju, īpašumu, darbu un aiztesās arī uz Spāniju, kur neviens viņu negaida. Buss vecs, kaut kā sametināts, Vācijā saplīsa Varu tikai brīnīties par šiem panikotājiem. Ā - tas pirmais pirms tam jau divus gadus praktiski nebija no mājas izgājis - kovids taču!

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
1 1 Atbildēt

youtu.be/micESyRkaoE

Latviešu karavīrs Ukrainā no 4:00

Drēbītes tik tīras un smukas, var redzēt - īsts karavīrs, kaujas lauka pieredze lien pa visiem galiem ārā

1984 Reģ.: 30.11.2021
0 0 Atbildēt

Līdzīgi kā kādreiz Lielais Ļeņins uz Bruņumašīnas

rudens68 Reģ.: 17.04.2006
0 0 Atbildēt

Shiirs rakstīja: youtu.be/micESyRkaoE

Latviešu karavīrs Ukrainā no 4:00

Drēbītes tik tīras un smukas, var redzēt - īsts karavīrs, kaujas lauka pieredze lien pa visiem galiem ārā

Nebalsoju par Jurašu . Bet šeit drīzāk atbalstu . ES deputāti ieradušies palīgā , kaut viņš vien veiks selfijus . Info karam noderēs .

rudens68 Reģ.: 17.04.2006
1 3 Atbildēt

msh

kā uz burvju mājiena, kovidu nomainīja Ukraina - ir atrasts jauns. briesmīgs bubulis, piedevām ārējs, nevis iekšējs,

.

Pat nezinu ko teikt ..bļin ...

1984 Reģ.: 30.11.2021
0 0 Atbildēt

darklight rakstīja: Moš nobijās no krievu tankiem? Es zinu divus cilvēkus, kuri panikā aizlaidušies no Latvijas. Viens tā normāli ceļo ar ģimeni pa Spāniju un strādā attālināti (nenoliedzot to, ka aizbraucis aiz bailēm nevis dēļ vēlmes ceļot, bet otrs... Pilnīgā panikā, klaigādams par atomkaru, sameta busā iedzīvi, pameta māju, īpašumu, darbu un aiztesās arī uz Spāniju, kur neviens viņu negaida. Buss vecs, kaut kā sametināts, Vācijā saplīsa Varu tikai brīnīties par šiem panikotājiem. Ā - tas pirmais pirms tam jau divus gadus praktiski nebija no mājas izgājis - kovids taču!

Kā mana vecāmāte mēdza teikt - Dievam visādi vajadzīgi

Chalenger Reģ.: 31.12.2020
4 1 Atbildēt

svēta vieta tukša nepaliks - parādīsies cits "gobzems" pie apvāršna

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 0 Atbildēt

Bernis vāc pakas ukraiņiem

eidis Reģ.: 07.11.2001
2 0 Atbildēt

Tur jau laikam gribētāji ir Šobrīd izskatās, ka vietu mēģina aizpildīt kkāds Kaspars no Vasiļevska apkārtnes. Toč Gobzema retorika

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 0 Atbildēt

Lasis?

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 0 Atbildēt

Es piedāvāju kādam jaunietim, kurš studē jurisprudenci (vai ir nesen finišējis studijas) un vēlas gan iegūt nebijušu un neatsveramu pieredzi, gan ar laiku kļūt populārs jurists (kā savulaik man tas izdevās pirms daudziem gadiem, pārstāvot kādu pazīstamu personu tiesā) uzņemties pārstāvēt mani prasībās pret Latvijas valsti, lai piedzītu visus man nodarītos zaudējumus sakarā ar nepārprotamo manis vajāšanu kā opozīciju varai (prettiesiski ieturētā alga, nesamērīgie un neadekvātie sodi utt.). Gan Latvijas tiesās, gan Eiropas Cilvēktiesību tiesā.

Tāda iespēja bieži netiek piedāvāta jaunajiem censoņiem. Pieteikties, rakstot aldis.gobzems@gmail.com. Uzvarot šādas lietas, tiktu iegūta neatsverama pieredze visai turpmākajai jurista karjerai.

Uz tikšanos!

GB12 Reģ.: 29.03.2011
2 0 Atbildēt

Volx rakstīja: Es piedāvāju kādam jaunietim, kurš studē jurisprudenci (vai ir nesen finišējis studijas) un vēlas gan iegūt nebijušu un neatsveramu pieredzi, gan ar laiku kļūt populārs jurists (kā savulaik man tas izdevās pirms daudziem gadiem, pārstāvot kādu pazīstamu personu tiesā) uzņemties pārstāvēt mani prasībās pret Latvijas valsti, lai piedzītu visus man nodarītos zaudējumus sakarā ar nepārprotamo manis vajāšanu kā opozīciju varai (prettiesiski ieturētā alga, nesamērīgie un neadekvātie sodi utt.). Gan Latvijas tiesās, gan Eiropas Cilvēktiesību tiesā.

Tāda iespēja bieži netiek piedāvāta jaunajiem censoņiem. Pieteikties, rakstot aldis.gobzems@gmail.com. Uzvarot šādas lietas, tiktu iegūta neatsverama pieredze visai turpmākajai jurista karjerai.

Uz tikšanos!

Toties zaudējot tiktu sa3,14sta reputācija un kļūtu par izsmieklu.

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
2 1 Atbildēt

Ta jau domaju ka proktologs iekomentēs.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
2 1 Atbildēt

Shiirs rakstīja: Ta jau domaju ka proktologs iekomentēs.

Tā jau domāju, ka Alda klēpja sunītis ievaukšķēsies.

viencexperc Reģ.: 13.02.2017
3 0 Atbildēt

GB12 rakstīja:

Volx rakstīja: Es piedāvāju kādam jaunietim, kurš studē jurisprudenci (vai ir nesen finišējis studijas) un vēlas gan iegūt nebijušu un neatsveramu pieredzi, gan ar laiku kļūt populārs jurists (kā savulaik man tas izdevās pirms daudziem gadiem, pārstāvot kādu pazīstamu personu tiesā) uzņemties pārstāvēt mani prasībās pret Latvijas valsti, lai piedzītu visus man nodarītos zaudējumus sakarā ar nepārprotamo manis vajāšanu kā opozīciju varai (prettiesiski ieturētā alga, nesamērīgie un neadekvātie sodi utt.). Gan Latvijas tiesās, gan Eiropas Cilvēktiesību tiesā.

Tāda iespēja bieži netiek piedāvāta jaunajiem censoņiem. Pieteikties, rakstot aldis.gobzems@gmail.com. Uzvarot šādas lietas, tiktu iegūta neatsverama pieredze visai turpmākajai jurista karjerai.

Uz tikšanos!

Toties zaudējot tiktu sa3,14sta reputācija un kļūtu par izsmieklu.

tāpēc piedāvā jaunietim. Jo normāls jurists uz tādu avantūru neies.

Bet zinot, ka cilvēki ir stulbi. Dazi pat ticēja, ka krievija var uzvarēt karu, tik pat pamuļķi tic, ka masku nēsāšana ir noziegums pret cilvēci

1.. 5 6 7 8 9 10 11 12 13
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti