1.. 7 8 9 10 11 12 13
Volx Reģ.: 22.11.2018
0 0 Atbildēt

Alda fani ierodas pat Spānijas mājā

t.me/aldisgobzems/7400

WALA Reģ.: 19.06.2002
6 0 Atbildēt

Es tevi nesaprotu, mani priecē ka Aldis vairs īsti nav uz politiskās skatuves, un tā kā nešķiet intersanti sekot viņa "dzīves stilam", man pilnīgi vienalga, ko jams dara un kurš pie šamā un kur ierodas ...

Ja jams pēkšņi no sevis izspiestu kaut ko gudru un noderīgu, tad tas vēl varētu būt intersanti, bet citādi ...

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 5 Atbildēt

Aldis ir kā Rainis Kastaņjolā

topinamburs Reģ.: 12.04.2019
1 0 Atbildēt

Volx rakstīja: Aldis ir kā Rainis Kastaņjolā

tas ir, kaismīgs padomju savienības draugs, un kopoto rakstu autors, ko neviens nelasa?

Krotow Reģ.: 09.09.2008
1 1 Atbildēt

Mūsdienās laikam pieņemts lepoties ar personīgo neizglītotību 😏

darklight Reģ.: 29.10.2013
4 0 Atbildēt

Volx, lūdzu beidz lietot to draņķi, uz kura atkal esi uzsēdies! Vai atsāc dzert ārsta parakstītās zāles, kas nu tev tur ir. Vienu brīdi atkal biji normāls čalis, bet tagad atkal sāc ciest no halucinācijām un realitātes kropļojumiem.

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 3 Atbildēt

Kāpēc tu pieņem, ka cilvēki tik strauji mainās? Mana pieredze rāda tieši pretējo. Bet vispār šitas ir atkal tas pats gadījums ar krastmalas mītiņu. Es šeit prasu kas, kur, kāpēc un neviens īsti nezin, posto kkādus pieņēmumus. OK, pats sāku meklēt kas tie par keksiem un dalos ar info šeit. Uzreiz uzrodas cilvēki, kas apgalvo, ka organizators esmu es D

Šeit arī tiek postēta  info par Aldi(te ir tāds speciāls topiks), bet nu ir cilvēki kas nāk, lasa un ir ar kko neapmierināti. Ar ko tieši, nav saprotams. Vai tad Aldis vairs nedzīvo Spānijā, ka man ir realitātes traucējumi?

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 0 Atbildēt

topinamburs rakstīja:

Volx rakstīja: Aldis ir kā Rainis Kastaņjolā

tas ir, kaismīgs padomju savienības draugs, un kopoto rakstu autors, ko neviens nelasa?

Nelielies, ka esi izlasījis Pučes grāmatu. Protams, tad jau PSRS laikos viņam tik daudz pieminekļu nebūtu sacelti.

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
0 0 Atbildēt

Pučes grāmata ir diletantisms, bet zināma taisnība ir, ka PSRS pētījumi un fakti ir jāpārskata. Bet nav nekāda pienākuma mīlēt Raini vai Pušķinu. Kam patīk lai lasa.

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

Kaut kur dzirdēju, ka Aldis atbalstīja jauno prezidentu.

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 0 Atbildēt

Nu, to mēs redzēsim vai jaunais prezidents dosies vizītē uz Spāniju. Pagaidām Aldis paliek uz vietas

topinamburs Reģ.: 12.04.2019
1 0 Atbildēt

Volx rakstīja:

topinamburs rakstīja:

Volx rakstīja: Aldis ir kā Rainis Kastaņjolā

tas ir, kaismīgs padomju savienības draugs, un kopoto rakstu autors, ko neviens nelasa?

Nelielies, ka esi izlasījis Pučes grāmatu. Protams, tad jau PSRS laikos viņam tik daudz pieminekļu nebūtu sacelti.

Neesmu lasījis, nelielos. Bet socdemu Rainis bija padsavienības draugs - tas jau vispārzināma lieta - šams tik pamanījās aiziet pirms tēviem, pirms viņam bija iespēja sašmucēties kā citiem lāčiem un kirhenšteiniem. 

Bet par Gobzemu - nevajag to prasto, no advokatūras izsviesto iznireli salīdzināt ar diženu rakstnieku - lai ar kādām politiskām nosliecēm.

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 0 Atbildēt

topinamburs rakstīja:

Volx rakstīja:

topinamburs rakstīja:

Volx rakstīja: Aldis ir kā Rainis Kastaņjolā

tas ir, kaismīgs padomju savienības draugs, un kopoto rakstu autors, ko neviens nelasa?

Nelielies, ka esi izlasījis Pučes grāmatu. Protams, tad jau PSRS laikos viņam tik daudz pieminekļu nebūtu sacelti.

Neesmu lasījis, nelielos. Bet socdemu Rainis bija padsavienības draugs - tas jau vispārzināma lieta - šams tik pamanījās aiziet pirms tēviem, pirms viņam bija iespēja sašmucēties kā citiem lāčiem un kirhenšteiniem. 

Bet par Gobzemu - nevajag to prasto, no advokatūras izsviesto iznireli salīdzināt ar diženu rakstnieku - lai ar kādām politiskām nosliecēm.

Pirmkārt Rainis bija dzejnieks. Netiek salīdzināti neviss literārie sasniegumi, bet gan politiskā darbība. Rainis dzīvoja emigrācijā, jo pie esošās varas viņš nokļūtu cietumā/izsūtījumā. Identiski arī Aldis ziņoja par spiedienu no tiesībsargājošās sistēmas un izvēlas dzīvot emigrācijā. Gan jau arī atgriezīsies tikai tad, kad uz perona viņu sagaidīs fanātu pūļi, kā Raini. 

Starp citu Aldis arī nesen paziņoja, ka rakstīs grāmatu.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
3 0 Atbildēt

Es tā lasu šito sviestu un domāju - tu tiešām pats tam sūdam tici? Aldis uz Spāniju pārvācās pavisam cita iemesla dēļ.

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 1 Atbildēt

Jā, bet tas tavs variants būs pieņēmums, varbūtība. Es tak šeit cenšos publicēt Patiesas ziņas. Neviens tak nav paziņojis, ka Aldis tagad konsultē Spānijas premjeru, kas būtu cits iemesls. Piemēram.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
1 0 Atbildēt

Volx rakstīja: Jā, bet tas tavs variants būs pieņēmums, varbūtība. Es tak šeit cenšos publicēt Patiesas ziņas. Neviens tak nav paziņojis, ka Aldis tagad konsultē Spānijas premjeru, kas būtu cits iemesls. Piemēram.

Varbūt tu arī centies, bet, nu, nesanāk galīgi.

topinamburs Reģ.: 12.04.2019
0 0 Atbildēt

Volx rakstīja:

topinamburs rakstīja:

Volx rakstīja:

topinamburs rakstīja:

Volx rakstīja: Aldis ir kā Rainis Kastaņjolā

tas ir, kaismīgs padomju savienības draugs, un kopoto rakstu autors, ko neviens nelasa?

Nelielies, ka esi izlasījis Pučes grāmatu. Protams, tad jau PSRS laikos viņam tik daudz pieminekļu nebūtu sacelti.

Neesmu lasījis, nelielos. Bet socdemu Rainis bija padsavienības draugs - tas jau vispārzināma lieta - šams tik pamanījās aiziet pirms tēviem, pirms viņam bija iespēja sašmucēties kā citiem lāčiem un kirhenšteiniem. 

Bet par Gobzemu - nevajag to prasto, no advokatūras izsviesto iznireli salīdzināt ar diženu rakstnieku - lai ar kādām politiskām nosliecēm.

Pirmkārt Rainis bija dzejnieks. Netiek salīdzināti neviss literārie sasniegumi, bet gan politiskā darbība. Rainis dzīvoja emigrācijā, jo pie esošās varas viņš nokļūtu cietumā/izsūtījumā. Identiski arī Aldis ziņoja par spiedienu no tiesībsargājošās sistēmas un izvēlas dzīvot emigrācijā. Gan jau arī atgriezīsies tikai tad, kad uz perona viņu sagaidīs fanātu pūļi, kā Raini. 

Starp citu Aldis arī nesen paziņoja, ka rakstīs grāmatu.

Pirmkārt Rainis bija zīdainis. Tikai pēc tam iztapa par dzejnieku un rakstnieku. Leb tavuprāt lugas raksta dzejnieks? Vēl viņš bija tulkotājs. Arī politiķis. 

PN

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 0 Atbildēt

topinamburs rakstīja:

Volx rakstīja:

topinamburs rakstīja:

Volx rakstīja:

topinamburs rakstīja:

Volx rakstīja: Aldis ir kā Rainis Kastaņjolā

tas ir, kaismīgs padomju savienības draugs, un kopoto rakstu autors, ko neviens nelasa?

Nelielies, ka esi izlasījis Pučes grāmatu. Protams, tad jau PSRS laikos viņam tik daudz pieminekļu nebūtu sacelti.

Neesmu lasījis, nelielos. Bet socdemu Rainis bija padsavienības draugs - tas jau vispārzināma lieta - šams tik pamanījās aiziet pirms tēviem, pirms viņam bija iespēja sašmucēties kā citiem lāčiem un kirhenšteiniem. 

Bet par Gobzemu - nevajag to prasto, no advokatūras izsviesto iznireli salīdzināt ar diženu rakstnieku - lai ar kādām politiskām nosliecēm.

Pirmkārt Rainis bija dzejnieks. Netiek salīdzināti neviss literārie sasniegumi, bet gan politiskā darbība. Rainis dzīvoja emigrācijā, jo pie esošās varas viņš nokļūtu cietumā/izsūtījumā. Identiski arī Aldis ziņoja par spiedienu no tiesībsargājošās sistēmas un izvēlas dzīvot emigrācijā. Gan jau arī atgriezīsies tikai tad, kad uz perona viņu sagaidīs fanātu pūļi, kā Raini. 

Starp citu Aldis arī nesen paziņoja, ka rakstīs grāmatu.

Pirmkārt Rainis bija zīdainis. Tikai pēc tam iztapa par dzejnieku un rakstnieku. Leb tavuprāt lugas raksta dzejnieks? Vēl viņš bija tulkotājs. Arī politiķis. 

PN

Piekrītu, tāpat, kā Aldis

Jurists - politiķis - rakstnieks

darklight Reģ.: 29.10.2013
5 0 Atbildēt

Jurists - politiķis - rakstnieks

Nevajag pie šī apstāties! Aldis noteikti ir arī komponists un gleznotājs. Vēl tikai nav sanācis dzirdēt viņa brīnišķīgās simfonijas un redzēt pasakainās gleznas. Bet noteikti ir! Vēl Aldis strādā pie jauna enerģijas avota, kas ļaus pilnībā atteikties no visa veida fosilā kurināmā. Drīz būs gatavs. Vēl, ļoti iespējams, Aldis ir mesija.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
2 0 Atbildēt

Aldis savas simfonijas un gleznas parādīs... rīt.

spainis Reģ.: 27.04.2006
1 0 Atbildēt

Volx rakstīja:

topinamburs rakstīja:

Volx rakstīja:

topinamburs rakstīja:

Volx rakstīja: Aldis ir kā Rainis Kastaņjolā

tas ir, kaismīgs padomju savienības draugs, un kopoto rakstu autors, ko neviens nelasa?

Nelielies, ka esi izlasījis Pučes grāmatu. Protams, tad jau PSRS laikos viņam tik daudz pieminekļu nebūtu sacelti.

Neesmu lasījis, nelielos. Bet socdemu Rainis bija padsavienības draugs - tas jau vispārzināma lieta - šams tik pamanījās aiziet pirms tēviem, pirms viņam bija iespēja sašmucēties kā citiem lāčiem un kirhenšteiniem. 

Bet par Gobzemu - nevajag to prasto, no advokatūras izsviesto iznireli salīdzināt ar diženu rakstnieku - lai ar kādām politiskām nosliecēm.

Pirmkārt Rainis bija dzejnieks. Netiek salīdzināti neviss literārie sasniegumi, bet gan politiskā darbība. Rainis dzīvoja emigrācijā, jo pie esošās varas viņš nokļūtu cietumā/izsūtījumā. Identiski arī Aldis ziņoja par spiedienu no tiesībsargājošās sistēmas un izvēlas dzīvot emigrācijā. Gan jau arī atgriezīsies tikai tad, kad uz perona viņu sagaidīs fanātu pūļi, kā Raini. 

Starp citu Aldis arī nesen paziņoja, ka rakstīs grāmatu.

Neatceros dzirdējis, ka to jefiņu kāds būtu grasījies apcietināt...

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 3 Atbildēt

Tu taka no mēness nokritis. Viņu tak vairākas reizes policija jau aizturēja un salika ntos tūkstošus sodu. Nenomaksāsi, apķīlās mantu un izūtrupēs taka aci nenomirkšķināsi. Viņš tak to sistēmu zin, tur vispār nekādu šaubu nav. A tā jā, ja varētu kko atrast, kkādus ekstra tēriņus, tad jau sēdētu KNABA kazemātos. Nu tjip kā Staķis aizbrauc uz Tamperi hoķi paskatīties. Gobzema gadījumā viņš jau būtu nošauts

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 3 Atbildēt

darklight rakstīja: Jurists - politiķis - rakstnieks

Nevajag pie šī apstāties! Aldis noteikti ir arī komponists un gleznotājs. Vēl tikai nav sanācis dzirdēt viņa brīnišķīgās simfonijas un redzēt pasakainās gleznas. Bet noteikti ir! Vēl Aldis strādā pie jauna enerģijas avota, kas ļaus pilnībā atteikties no visa veida fosilā kurināmā. Drīz būs gatavs. Vēl, ļoti iespējams, Aldis ir mesija.

Es tik zinu, ka šams baigi nometa svaru un aizraujās ar riteņbraukšanu.

topinamburs Reģ.: 12.04.2019
5 0 Atbildēt

kā lai tā maigāk pasaka... Volx, tu esi galīgi stulbs!

Volx Reģ.: 22.11.2018
1 2 Atbildēt

Aldis lūdz atsaukties tos, kas ir dzerstījies kopā ar Evertovski, Kristu Gobzemu.

Brīnums, ka neko nemin par abnormālo karstumu

t.me/aldisgobzems/7454

0pis Reģ.: 16.02.2023
0 0 Atbildēt

Saucot Gobzemu par Aldi, tiek demonstrētas draudzīgās attiecības ar viņu vai tieši otrādi - kaut cik zināmais Gobzems tādā veidā tiek deleģitimizēts par vienu no daudzajiem Aldiem?

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 2 Atbildēt

0pis rakstīja: Saucot Gobzemu par Aldi, tiek demonstrētas draudzīgās attiecības ar viņu vai tieši otrādi - kaut cik zināmais Gobzems tādā veidā tiek deleģitimizēts par vienu no daudzajiem Aldiem?

Vai tad viņš nav viens no daudzajiem Aldiem?

Evertovski, tas tu

GB12 Reģ.: 29.03.2011
1 2 Atbildēt

twitter.com/E_Stendzenieks/status/1695075099009826870/photo/1

Nu tā, taisām vaļā popkornu Šīram, Bredīpusam un pārējiem faniem vairs nebūs jāšaubās, par ko balsot

core Reģ.: 03.01.2017
1 0 Atbildēt

Mūsu varonis, viņš tomēr mūs nepameta nelaimē!

Krotow Reģ.: 09.09.2008
0 0 Atbildēt

Pag, pie mums tiesības uz debesbraukšanu jau pieder Šleseram. Stendzenieks laikam grib vārtrūmē atrauties.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
0 0 Atbildēt

GB12 rakstīja: twitter.com/E_Stendzenieks/status/1695075099009826870/photo/1

Nu tā, taisām vaļā popkornu Šīram, Bredīpusam un pārējiem faniem vairs nebūs jāšaubās, par ko balsot

Klau, debīliķi, tu esi ar Gobzemu apsēsts, ne es.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 4 Atbildēt

Pats rakstīji, ka esi pārliecināts, ka jābalso par Gobzemu. Turklāt, kad es tev jautāju, vai biji nobalsot par viņu, atbildēji apstiprinoši... Pašam kauns tagad?

imzz Reģ.: 27.02.2015
0 0 Atbildēt

Ukrainis, kurš dzīvo Imantā, cita starpā, izsaka domas par Gobzema piedzīvojumiem:

ЛАТВИЯ ЛУЧШЕ ЧЕМ ГЕРМАНИЯ и ИСПАНИЯ - МНЕНИЕ УКРАИНКИ // АЛДИС ГОБЗЕМС ТОЖЕ ВЕРНУЛСЯ.

youtu.be/ZojPO0elYoc?t=927

imzz Reģ.: 27.02.2015
0 0 Atbildēt

Pie tēvu zemes dārgās ķeries klāt,To turi ciet ar visu savu sirdi!Tev šeitan stipras saknes droši tur,Kā niedre būsi svešā malā tur,Ko mazais vējiņš iespēj samaitāt,

( sevišķi, kad nauda beidzas )

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
0 0 Atbildēt

GB12 rakstīja: Pats rakstīji, ka esi pārliecināts, ka jābalso par Gobzemu. Turklāt, kad es tev jautāju, vai biji nobalsot par viņu, atbildēji apstiprinoši... Pašam kauns tagad?

Kauns par ko? Par to, ka tu melo atkal?

NEKAD neesmu rakstījis "pārliecināts, ka jābalso par Gobzemu". Balsoju - jā, tikai kā protesta balsojumu pret tev mīļajiem noziedzniekiem, lai pierādītu, kā vēlētāju balsis tiek norautas podā un pieskaitītas režīma varnešiem.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 1 Atbildēt

iauto.lv/forums/topic/41818-14-saeimas-velesanas-latvija-2022?pnr=2 

Citēju tevis rakstīto vārds vārdā

"Tu esi pārliecinājis mani, ka vēlēšanu ignorēšanas vietā jābalso par Gobzemu. Ir ticība, ka šajās vēlēšanās būs spēkā "Trampa fenomens" - t.i. daudz cilvēku balsos par Gobzemu, lai gan publiski to neatzīs..."

Tūlīt varēsim pasmieties par to, kā tu mēģināsi izlocīties ar, piemēram, "tu mani pārliecināji" un "esmu pārliecināts" nav viens un tas pats, vai kaut kādu tamlīdzīgu sūdu... 

Ak jā, kas tur bija ar to "Trampa fenomenu"?

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
0 0 Atbildēt

Nu ja esi tik stulbs, ka nesaprati, ka ir runa par PRET valdošo režīmu balsojumu konkrētā brīdī un neatšķir to no balsošanas PAR Gobzemu un līdz ar to iedomājies, ka viņa personība man nozīmē kaut 10 daļu no tā, ko tev (tikai pretēja virzienā), nevaru palīdzēt. 

Un viss notika tieši tā, kā paredzēts - par Gobzemu nobalsoja gana daudz protesta balsotāju - vari sameklēt cik vēlētāju balsis režīmam nācās pieskaitīt sev - esmu to tepar uzrakstījis.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 1 Atbildēt

PRET valdošā režīma balsotājiem bija vairākas izvēles, ne tikai Gobzems, tā ka nevajag... bet jā, "notika tieši tā, kā paredzēts" - tu kārtējo reizi mēģināji izlocīties. Vari jau ticēt, ka veiksmīgi, kas ta' man...

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
0 0 Atbildēt

Dumjš esi, dumjš paliksi. Kas tad man. Tikai pārstāj muldēt, ka tevis pielūgtais Gobzems man jebkā ir svarīgs.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Ne jau tu būsi tas, kurš man noteikts, ko "muldēt". PN.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
0 0 Atbildēt

"PRET valdošā režīma balsotājiem bija vairākas izvēles, ne tikai Gobzems, tā ka nevajag... "

Padomā, ja spēj... Kādēļ TU (nevis es vai kāds cits) uzskatīja par vajadzīgu uztaisīt tieši Gobzemam personīgi veltītu tēmu un pēc tam mēģini citiem, kas izteikušies TAVĀ Gobzema pielūgšanas tēmā, pierakstīt īpašu attieksmi pret viņu.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 3 Atbildēt

Pats padomā, ja spēj. Tas bija vienkārši ierēkšanas topiks par vienu klaunu, Bet tas, kā tu uzvelcies, kā bullis uz sarkanu lupatu, ir smieklīgi un padara tevi par tādu pašu klaunu...

darklight Reģ.: 29.10.2013
3 0 Atbildēt

Vispār gan šoreiz jāpiekrīt Brady, ka viņš patiešām neko labu par Gobzemu nekad nav teicis. Te bija pārītis citu fanu.

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
1 2 Atbildēt

Bet ar visu analītiku tāpat nošāva greizi. Tā ir tiem, kas dzīvojas soctīklos un Youtube, azmirst, ka soctīkli nedod kopainu. Dzīve tom;er nenotiek soctīklos. Redz kur Trampa atbalstītājiem ar šķiet, ka šo ir daudz, jo ir skaļi soctīklos.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
0 0 Atbildēt

Pat ne tuvu tik greizi, ka lielākā daļa visdažādākajos jautājumos konteksta ar notiekošo politisko pārmaiņu mērogu. Soctīklus gan pavisam nevietā paiesauci, jo neko gudrāku izdomāt nespēj - ja neatceries, atgadinašu, Tramps uzvarēja ASV prezidenta vēlēšanās, nevis soctīklos.

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
0 0 Atbildēt

"Uzvarēja". Jā no diviem kandidātiem vienu izvēlējās ar nelielu balsu pārsvaru. Un pēc tam tas pats kandidāts ar nelielu balsu pārsvaru arī zaudēja.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
0 0 Atbildēt

Vai varētu teikt vēl precīzāk - noziedzniece Klintone pāršāva pār strīpu un zaudēja, dodot ceļu klaunam. Līdzību nespēj saskatīt?

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
0 0 Atbildēt

Nu tad noziedzniekam Trampam nekādu izredžu.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
0 0 Atbildēt

GB12 rakstīja: Pats padomā, ja spēj. Tas bija vienkārši ierēkšanas topiks par vienu klaunu, Bet tas, kā tu uzvelcies, kā bullis uz sarkanu lupatu, ir smieklīgi un padara tevi par tādu pašu klaunu...

Tu jau esi tas, kas ir tā uzvilcies, ka jātaisa topiku par Gobzemu un jāizdomā kaut kādus melus. Es viņa gaitām nesekoju, ko tu pats labi zini - jo savādāk jau nepostotu un neaicinātu citus lasīt ziņas, kurām TU seko.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Nu, ne jau es sāku, kā tu pats izsakies, tupi lamāties uz teju katru komentu. Tā ka, uzvilkšanos man vari nesiet, tas ir tavs lauciņš. 

Bet kārtējo reizi atgādināšu - pirms pārmet kādam melošanu, ieteiktu tomērr, Svēto Rakstu vārdiem izsakoties, izvilkt to baļķi no savas acs, un pašam beigt patoloģiski melot. Kaut gan, kāda jēga, sociopāti nekad sevī problēmu nesaskata un tu tam esi spilgts piemērs.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
0 0 Atbildēt

Precīzi uzrakstīji. Tu esi tik tālu savos melos sapinies, ka izmisīgi mēģini melošanu citiem piesiet.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Jā, precīzi. Tikai tu laikam esi tik stulbs, ka pats nesaprati, ka tas bija par tevi domāts. Un tikai tava slimajā galviņā rādās kaut kāds "izmisīgi". Es vienkārši iesmeju par tevi un ne es vienīgais šeit Un pēc tam iesmeju par to, kā tu uz to uzvelcies un sāc histēriski lamāties..

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
0 0 Atbildēt

Stulbs esi tu, nesaprotot, ka par sevu uzrakstīji, lai gan ļoti gribējās par mani. Un tikpat stulbs - nesaprotot, ka nekāda "iesmiešana" neizdodas, ja tā nav iespējama bez izmisīgas melošanas

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Turpini vien tā domāt. Ne es vienīgais šeit ieņirdzu par tevi. Bet tev, kā jau vienmēr, vainīgi ir citi - tevi, nabadziņu, apmelo, apspiež un ko tikai vēl ne. Tikai nez kāpēc tu tik izmisīgi turpini ar tiem meļiem, mēsliem un slepkavniekiem komunicēt un nu jau degradējies uz bērnudārza līmeni - tu stulbs -> par sevi uzrakstīji. Es tā "diskutēju" apmēram 5. klasē. Tu diez ko tālāk par to līmeni acīmredzami ticis neesi.

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 0 Atbildēt

Skatos, cilvēki satraukušies par veidojošos jaunkomunistu valdību un met jau acis Alda virzienā.

Aldis pašlaik ir aizņemts ar savas exsievas pielūdzējiem un risina lokālas problēmas. Nedaudz būs jāuzgaida.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
0 0 Atbildēt

Ne tur ko satraukties, ne tur ko Alda virzienā skatīties. Jāļauj izgāzties tāpat kā jau paspēja Somijā un Igaunijā un pēc tam jāskatās, ko veidot no jauna.

Jāuzgaida gan būs jebkurā gadījumā. Tikai uz skaidrību Ukrainā, nevis Aldi. Līdz tai visa starptautiskā politika ir "uz pauzes".

eidis Reģ.: 07.11.2001
0 0 Atbildēt

darklight rakstīja: Vispār gan šoreiz jāpiekrīt Brady, ka viņš patiešām neko labu par Gobzemu nekad nav teicis. Te bija pārītis citu fanu.

Es precizēšu - Brady ne par vienu neko lavu nav teicis. Vispār!

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
0 0 Atbildēt

Atkal nepārvaramē vēlme melot ieslēdzās? Vai tad nu tā būs, ka neesmu neko labu teicis, piemēram, par Floridu un Ron DeSantis?

Varētu jau vēl šo to minēt, bet tādi absolūtiski apgalvojumi ar izsaukuma zīmi galā kļūst par meliem jau ar pirmo nesakritību.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
0 0 Atbildēt

GB12 rakstīja: Turpini vien tā domāt. Ne es vienīgais šeit ieņirdzu par tevi. Bet tev, kā jau vienmēr, vainīgi ir citi - tevi, nabadziņu, apmelo, apspiež un ko tikai vēl ne. Tikai nez kāpēc tu tik izmisīgi turpini ar tiem meļiem, mēsliem un slepkavniekiem komunicēt un nu jau degradējies uz bērnudārza līmeni - tu stulbs -> par sevi uzrakstīji. Es tā "diskutēju" apmēram 5. klasē. Tu diez ko tālāk par to līmeni acīmredzami ticis neesi.

Ko nu man tur domāt, ieņirdzu par to, cik viegli tavu un citu apņirdzēju 5. klases līmeni ir izprovocēt uz tupiem meliem, jo nekā gudrāka nav ko iebilst. Komunicēt atbilstoši sarunbiedru līmenim ir prasme, nevis degradācija

GB12 Reģ.: 29.03.2011
1 1 Atbildēt

Varētu domāt, ka tev ir kaut kas gudrāks (par tupu lamāšanos), ko piebilst. Turpini tik dzīvot savā sapņu pasaulītē un glaimot sev, "prasmīgais". Realitātē tu jau sen esi nolaidies stipri zem tā līmeņa, ko mēģini piedēvēt citiem.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
0 0 Atbildēt

GB12 rakstīja: Varētu domāt, ka tev ir kaut kas gudrāks (par tupu lamāšanos), ko piebilst. Turpini tik dzīvot savā sapņu pasaulītē un glaimot sev, "prasmīgais". Realitātē tu jau sen esi nolaidies stipri zem tā līmeņa, ko mēģini piedēvēt citiem.

Varētu jau padomāt, ka nav... Ne jau ar lamāšanos tevi un tev līdzīgos var uz izmisīgajiem meliem izprovocēt

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 1 Atbildēt

Ņemot vērā to, kā melo tu, pārmetumi par melošanu ir, visai smieklīgi, lai neteiktu vairāk...

1.. 7 8 9 10 11 12 13
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti