Ko Juus sakaat par jauno OPEL MERIVA?

Norcha Reģ.: 10.06.2002

Man liekas, ka taa ir ideaala mashiina (kaa gjimenes mashiina), bet veel esmu paardomaas, vai iegaadaaties to vai nee....

Ko Juus sakaat?[addsig]

 
nuhajs Reģ.: 01.06.2006
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja: Lusja

Nepareizi ! Ja vienmērīgi brauc pa apdzīvotu vietu, piemēram, Bikstiem, Brocēniem ar 60 km/h ceturtajā pārnesumā, tad patēriņš varētu būt ap 4,5 litriem uz 100 km. Bez tam to apdzīvoto vietu līdz Liepājai nav pārāk daudz, un tas lielu ietekmi neatstāj. Bet pie 110-115 km/h nu gan nav 4,5 litri uz 100 km, bet 5,5 litri, jo 4,5 litri ir pie 90 km/h. Tas ir neapstrīdami. Savukārt, braucot ekorežīmā ar 70 km/h, ir ap 4 litriem uz 100 km.

Ko tu te tagad aģitē??? Uz 60 apdzīvotā vietā????????????

Bet to tavu ekobraukšanu reiz izdrāzīs kāds fūrists,varēsi pēc tam to savu spaini vilkt no grāvja laukā...ekonomētājs ibio

nuhajs Reģ.: 01.06.2006
0 0 Atbildēt

Magistrs rakstīja: Šortīt viens fūrists iedomājās, ka ja ieteicamais ātrums ir 70, tad visiem jābrauc uz 100. Daudz netrūka, lai viņš pāris cilvēkiem nopirktu jaunus auto.

Ieteicamais ātrums nenozīmē,ka tur jābrauc uz 70. Vari vilkties,tēlojot sēni, fūre apdzīs tevi un iesipīs pa sānu,varēsi atkal raudādams taisnot bleķus. Savus ,protams.

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

nuhajs

Lai nu ko, bet tālbraucējus es cienu, jo viņi ir visprofesionālākie no autovadītājiem. Man sievasmātei brālēns ir tālbraucējs, reiz braucu šim līdzi vienu gabalu. Tālbraucējiem pa kājām es nemaisos, un ekorežīmā es izbraucu tikai vienu reizi, izvēloties maršrutu uz Igauniju Lieldienu brīvdienās un izbraucot no Rīgas puspiecos no rīta. Man, turot 70 km/h, sanāca patēriņš 3,9 litri uz 100 km.

nuhajs Reģ.: 01.06.2006
0 0 Atbildēt

Brauc šitāds Marčiks aļa Maģistrs ,bolās...o,ierauga zīmi 70, neapjēdz tās būtību un spaida bremžu pedāli,apmierinādamies.

Un tad brīnās,ka kāds brauc garām.

Tāds bardaks,kā pie mums ar satiksmes organizāciju un visādiem ātruma ierobežojumiem, Eiropā citur nav manīts.

nuhajs Reģ.: 01.06.2006
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja: Tālbraucējiem pa kājām es nemaisos, un ekorežīmā es izbraucu tikai vienu reizi, izvēloties maršrutu uz Igauniju Lieldienu brīvdienās un izbraucot no Rīgas puspiecos no rīta. Man, turot 70 km/h, sanāca patēriņš 3,9 litri uz 100 km.

Es tev neteikšu,kur tu vari ar savu 'ekobraukšanu' doties.

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

lusja rakstīja: nejauc lūdzu savu 1,3 ar 1,7

Es nejaucu. 1,3 CDTI pa šoseju pie 90 km/h tērē 4,3 litrus uz 100 km, bet 1,7 CDTI - 4,4 litrus uz 100 km.

opel.adamauto.lv/...

nuhajs Reģ.: 01.06.2006
0 0 Atbildēt

Magistrs rakstīja: Noteikumi un zīmes ir pareizās. Tikai vajag labākus ceļus, bargākus sodus un braukšanas kultūru.

Nenodarbojies ar demagoģiju. Daudz kur ierobežojuma zīmes ir saliktas pilnīgi lieki un laikā nenoņemtas. Izskatās,ka tu vai nu neapjēdz neko no tā vai arī esi kaut kāds ierēdnītis,kuram kā liek, tā jārunā.

Bet vairāk saprāta,kā bija, kad desas mizoji Lidiņā,palicis nav.

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

lusja rakstīja:

VWfans rakstīja:

lusja rakstīja: nejauc lūdzu savu 1,3 ar 1,7

Es nejaucu. 1,3 CDTI pa šoseju pie 90 km/h tērē 4,3 litrus uz 100 km, bet 1,7 CDTI - 4,4 litrus uz 100 km.

opel.adamauto.lv/...

nepārliecināji, jo kas tev teica ka "pa šoseju pie 90km/st" lūdzu linku uz saitu kurā rakstīts par to

Ārpilsētas patēriņu vienmēr mēra pie 90 km/h, tikai linku gan nezināšu iedot.

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

lusja

Labi, mājās palasīšu.

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja:

lusja rakstīja:

VWfans rakstīja:

lusja rakstīja: nejauc lūdzu savu 1,3 ar 1,7

Es nejaucu. 1,3 CDTI pa šoseju pie 90 km/h tērē 4,3 litrus uz 100 km, bet 1,7 CDTI - 4,4 litrus uz 100 km.

opel.adamauto.lv/...

nepārliecināji, jo kas tev teica ka \"pa šoseju pie 90km/st\" lūdzu linku uz saitu kurā rakstīts par to

Ārpilsētas patēriņu vienmēr mēra pie 90 km/h, tikai linku gan nezināšu iedot.

Testi ir pie 90 un 120 eur-lex.europa.eu/... :31980L1268:LV:HTML

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

sapratāt, beigas jāpiekopē

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

lusja rakstīja:

Uggga rakstīja: sapratāt, beigas jāpiekopē

Nav pieejams latviešu valodā

Tas jau ir latviešu valodā

nuhajs Reģ.: 01.06.2006
0 0 Atbildēt

Magistrs rakstīja: Neesmu redzējis vēl nevienu vietu, kur ieteicamā ātruma zīme būtu uzlikta nepamatoti.

Cik tu gadā nobrauc? 300 km?

nuhajs Reģ.: 01.06.2006
0 0 Atbildēt

Magistrs rakstīja: ble, jāmaina klaviatūra

Pirkstus nomaini. Losi

pozitiivais Reģ.: 13.08.2003
0 0 Atbildēt

...neko nesaku

kolumbs Reģ.: 27.12.2005
0 0 Atbildēt

Izvēloties braukšanas ātrumu jāņem vērā savas spējas vadīt transporlīdzekli, pieredze, auto un ceļa stāvoklis, satiksmes intensitāte. Ja kāds grib braukt ātrāk, man tāpēc nav jāpbrauc ātrāk. Ja ātrākais braucējs ir tik kruts, ka var pabraukt ātrāk, lai to pierāda apdzenot. Apdzīt nevienam netraucēju.

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Magistrs rakstīja:

nuhajs rakstīja:

Magistrs rakstīja: ble, jāmaina klaviatūra

Pirkstus nomaini. Losi

Kad braucu ar šrotu, tad arī likās tie visi ierobežojumi nepamatoti, pārējie bremzes u.t.t. Vārēja vēsā mierā svētdienas vakarā pa Liepājas trasi braukt uz Rīgu ar 140. Pie kājas bija viss... Bet ar laiku veselais saprāts atgriežas. Citam agrāk, citam vēlāk, deksteram nekad.

Gan tad, kad braucu ar srotu, gan tagad loti daudzi LV ierobezojumi liekas nepamatoti. Un liekas ar loti lielu parliecibu - pedejos gandriz tikpat km ir nobraukti pie stures arpus LV, neka pa sejienes celiem - un bezjedzigu ierobezojumu zina mes spejam sacensties vienigi ar PL - tomer atskiramies ar vienu ipasibu

- poli visi loti draudzigi sos bezjedzigos ierobezojumus ignore, pie tam CP nebut nemegina pieradit pretejo.

nuhajs Reģ.: 01.06.2006
0 0 Atbildēt

Magistrs rakstīja:

nuhajs rakstīja:

Magistrs rakstīja: ble, jāmaina klaviatūra

Pirkstus nomaini. Losi

Kad braucu ar šrotu, tad arī likās tie visi ierobežojumi nepamatoti, pārējie bremzes u.t.t. Vārēja vēsā mierā svētdienas vakarā pa Liepājas trasi braukt uz Rīgu ar 140. Pie kājas bija viss... Bet ar laiku veselais saprāts atgriežas. Citam agrāk, citam vēlāk, deksteram nekad.

Nesapņo, tev nekāds saprāts nav atgriezies.

nuhajs Reģ.: 01.06.2006
0 0 Atbildēt

kolumbs rakstīja: Izvēloties braukšanas ātrumu jāņem vērā savas spējas vadīt transporlīdzekli, pieredze, auto un ceļa stāvoklis, satiksmes intensitāte. Ja kāds grib braukt ātrāk, man tāpēc nav jāpbrauc ātrāk. Ja ātrākais braucējs ir tik kruts, ka var pabraukt ātrāk, lai to pierāda apdzenot. Apdzīt nevienam netraucēju.

Ja tavas spējas un auto stāvoklis neļauj vadīt auto atļautajā ātrumā, tev jāsēž mājās un jātamborē micītes.

nuhajs Reģ.: 01.06.2006
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

- poli visi loti draudzigi sos bezjedzigos ierobezojumus ignore, pie tam CP nebut nemegina pieradit pretejo.

Poļu CP nav redzēti vietās,kur ir aizmirstas ceļa remonta zīmes. Latvijā ir.

nuhajs Reģ.: 01.06.2006
0 0 Atbildēt

Magistrs rakstīja: Es uzskatu, ka ierobežojumi ir pamatoti. To nepieciešamību parāda CSN statistika. Kad cilvēki iemācīsies braukt, tad var kautko mainīt. Pašlaik galvenie instrumenti ir aizliegšana un sodīšana.

Ar ierobežojumiem cilvēkiem braukt neiemācīs. Saliekot zīmes nepamatoti,cilvēki pierod,ka jebkura zīme ir stulbi uzlikta un brauc,ignorējot. Ja Vācijā uz ieks'ejiem ceļiem ir zīme '30', tad tur ātrāk nemaz nevar pabraukt. Latvijā,kur ir zīme '30' , var braukt uz 50-60 bez problēmām. Protams, ne pie skolām, bet visādās ceļu remontvietās un citās mistiskās vietās gan.

nuhajs Reģ.: 01.06.2006
0 0 Atbildēt

Magistrs rakstīja: Es uzskatu, ka ierobežojumi ir pamatoti.

Tavi uzskati parāda,ka tu priekšalicīgi esi kļuvis par opi vai arī esi kaut kāds ierēdnītis,kā teicu iepriekš,kuram jāvirina mute pareizi.

nuhajs Reģ.: 01.06.2006
0 0 Atbildēt

Pateikt,ka Latvijā visās vietās ceļu satiksme ir sakārtota, var tikai kaut kādi markičveidīgi opji ar sapūstām galvām.

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

nuhajs rakstīja:

Seene rakstīja:

- poli visi loti draudzigi sos bezjedzigos ierobezojumus ignore, pie tam CP nebut nemegina pieradit pretejo.

Poļu CP nav redzēti vietās,kur ir aizmirstas ceļa remonta zīmes. Latvijā ir.

Nu bet tiesi to jau es saku. Salidzinajumam varu pastastit, ka LV man ir meginajusi uzlikt sodu par slikti redzamu numurzimi, kas bija tikko uz gruntenes noputejusi, bet polu CP vienigi paludza izkapt un notirit ~1cm biezu sniega kartu ar ko numurs braucot bija parklajies, bez jebkada meginajuma taja sameklet manu vainu.

nuhajs Reģ.: 01.06.2006
0 0 Atbildēt

Nekad neesmu apstrīdējis vajadzību gar skolām, dzīvojamo māju tiešā tuvumā braukt lēni un uzmanīgi. Bet ja ir jābrauc uz 50 vietā,kur pilsēta sen beigusies,bet plāksnīte nez kāpēc atrodas tālāk...nu tas ir garām. Un stāv dzeltenvestotais varonis un kāš.

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti