Ko Juus sakaat par jauno OPEL MERIVA?

Norcha Reģ.: 10.06.2002

Man liekas, ka taa ir ideaala mashiina (kaa gjimenes mashiina), bet veel esmu paardomaas, vai iegaadaaties to vai nee....

Ko Juus sakaat?[addsig]

 
Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Magistrs rakstīja:

nuhajs rakstīja:

Magistrs rakstīja:

Man patīk šādos momentos praktizēt gāzes nomešanu, tā lai es paspētu veikt manevru, bet aizmugurējais atdurtos pret pretimbraucošo. Nekur jau nav rakstīts, ka apdzenot ir jāspiež pedāli grīdā.

Apdzīšana ir jāpabeidz pēc iespējas ātrāk.

Izrādās, tu piedevām esi vēl arī mērglis uz ceļiem....

Kur noteikumos tas ir rakstīts? Ja es apdzenu ar +10, tad kakova huļa man būtu jādod vēl virsū, ja aizmugurējais tā vēlas?

Rakstits tas ir CSN gramatina, kuru tev ta ka vajadzetu zinat. Un par traucējumu radīšanu apdzenošā t-līdz. vadītājam pienākas sods 30Ls + 1 soda punkts.

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Ja gribi relativi salidzinat savu agresivitati - sods un lidz ar to ari novertetatais parkapuma smagums ir tads pats, ka, piemeram, brauksana pa preteja virziena tramvaja sliezu klatni vai brauksana ar 80km/h pa pilsetu.

Badjo Reģ.: 02.08.2006
0 0 Atbildēt

nuhajs rakstīja:

Magistrs rakstīja:

Man patīk šādos momentos praktizēt gāzes nomešanu, tā lai es paspētu veikt manevru, bet aizmugurējais atdurtos pret pretimbraucošo. Nekur jau nav rakstīts, ka apdzenot ir jāspiež pedāli grīdā.

Apdzīšana ir jāpabeidz pēc iespējas ātrāk.

Izrādās, tu piedevām esi vēl arī mērglis uz ceļiem....

Un kā reiz šeit ir vietā topiks, kurš bija iauto agrāk par čomu treniņbiksēs un ar beisbola nūju pie ātrumkloķa. Tādu Mērgļģistu dēļ arī jāvadā beisbola nūja līdz.

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Magistrs rakstīja:

Seene rakstīja:

Magistrs rakstīja:

nuhajs rakstīja:

Magistrs rakstīja:

Man patīk šādos momentos praktizēt gāzes nomešanu, tā lai es paspētu veikt manevru, bet aizmugurējais atdurtos pret pretimbraucošo. Nekur jau nav rakstīts, ka apdzenot ir jāspiež pedāli grīdā.

Apdzīšana ir jāpabeidz pēc iespējas ātrāk.

Izrādās, tu piedevām esi vēl arī mērglis uz ceļiem....

Kur noteikumos tas ir rakstīts? Ja es apdzenu ar +10, tad kakova huļa man būtu jādod vēl virsū, ja aizmugurējais tā vēlas?

Rakstits tas ir CSN gramatina, kuru tev ta ka vajadzetu zinat. Un par traucējumu radīšanu apdzenošā t-līdz. vadītājam pienākas sods 30Ls + 1 soda punkts.

Interesanti kā es radu traucējumus apdzenošajam, ja pats apdzenu?

"Man patīk šādos momentos praktizēt gāzes nomešanu, tā lai es paspētu veikt manevru, bet aizmugurējais atdurtos pret pretimbraucošo." Vai vajag precizaku traucesanas aprakstu neka pats speji saceret?

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Magistrs rakstīja:

Tā nav traucēšana. Ikviens normāls braucējs ejot uz apdzīšanu ieskrienās un pēc tam nomet ātrumu līdz vēlamajam. Traucēšana būtu bremzēšana, nevis gāzes nomešana, kas būtībā ir ātruma saglabāšana, nevis bremzēšana.

Ikviens normals Magistrs pec padzisanas nomet atrumu mazliet lenak par to ka brauc apdzenamais un priecajas, ka nelauj kadam braukt par atru.

kvatra Reģ.: 13.02.2002
0 0 Atbildēt

Lohs tu magistr esi, ja dzen tad dzen, gaazes atmeteejs sranijs

Siksparnis Reģ.: 17.02.2005
0 0 Atbildēt

Magistrs rakstīja: Es jau arī dzenu , bet ja kāds grib dzīt ātrāk un sāks mani terorizēt, tad lai sūkā glušaku...

Tā jau Tu pats vari paostīt kāda cita glušaku. terorizēt nevienu nav vēlams, bet sūdus taisīt uz ceļiem arī, it sevišķi speciāli, gan nevajag.

nuhajs Reģ.: 01.06.2006
0 0 Atbildēt

Magistrs rakstīja: Es jau arī dzenu , bet ja kāds grib dzīt ātrāk un sāks mani terorizēt, tad lai sūkā glušaku...

Tādus mērģļus ārstē apdzenot pēc tam un asi nobremzējot Varēsi ilgi skaidroties pēc tam.

nuhajs Reģ.: 01.06.2006
0 0 Atbildēt

Magistrs rakstīja:

nuhajs rakstīja:

Magistrs rakstīja: Es jau arī dzenu , bet ja kāds grib dzīt ātrāk un sāks mani terorizēt, tad lai sūkā glušaku...

Tādus mērģļus ārstē apdzenot pēc tam un asi nobremzējot Varēsi ilgi skaidroties pēc tam.

Tad tev tiks dota iespēja man ieskaidrot...

Nē,jefiņ, tu varēsi skaidroties Kāpēc brauci pakaļā .

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

Katrā ziņā apdzenot vajag tikai dot virsū līdz 110, 120, 130 km/h, lai ātrāk pabeigtu manevru. Pēc tam, kad ir notikusi atgriešanās savā joslā, tad gan vajag nomest ātrumu līdz tam, ar kādu tika braukts iepriekš. Bet labāk jau no sākuma braukt ar 90 km/h, lai retāk prasītos apdzīt!

nuhajs Reģ.: 01.06.2006
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja: Katrā ziņā apdzenot vajag tikai dot virsū līdz 110, 120, 130 km/h, l

ko tu saki...rociņas nesāks no izbīļa trīcēt?? Šitāds ātrums, 130 km/h !!!!!!!!!!!!!!

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja: Katrā ziņā apdzenot vajag tikai dot virsū līdz 110, 120, 130 km/h, lai ātrāk pabeigtu manevru. Pēc tam, kad ir notikusi atgriešanās savā joslā, tad gan vajag nomest ātrumu līdz tam, ar kādu tika braukts iepriekš. Bet labāk jau no sākuma braukt ar 90 km/h, lai retāk prasītos apdzīt!

Neticami, bet ari kads pratigs viedoklis no VWfana Un varu piebilst, ka visertak to ir izdarit ar kruizkontroli.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

kā mani besī šitie pideri, kas velkas pa kreiso joslu uz 90..... ķipa neko nepārkāpj.....

nejaukt ar situācijām, kad pārredzamā attālumā ir auto kolonna.... tad besī šitie līdēji, vienas mašīnas apdzinēji uz pārējo bremzēšanas rēķina

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: kā mani besī šitie pideri, kas velkas pa kreiso joslu uz 90..... ķipa neko nepārkāpj.....

nejaukt ar situācijām, kad pārredzamā attālumā ir auto kolonna.... tad besī šitie līdēji, vienas mašīnas apdzinēji uz pārējo bremzēšanas rēķina

Nav jau ta pedeja situacija tik viennozimiga - ja aiz kada lena brauceja ir iestregusi vesela rinda neapdzineju, katram nakamajam ir arvien grutak apdzit so kolonnu, tadel ir tikai normali, ja apdzisana sada gadijuma notiek vairakos panemienos, pa vidu iekartojoties kaut kur starp sis grupas braucejiem. Es uzskatu, ka sis situacijas celonis un istie vainigie ir tie autovaditaji, kas izveloties neapdzit lenak braucosu transportlidzekli taja pat laika neievero tadu distanci, lai abus butu iespejams apdzit pa vienam. Ja kads nepiekrit - iesaku pameginat pabraukat pa Polijas celiem - tie atskiriba no parejas Eiropas ir joprojam sauri un parslogoti - tur apdzisanu uzskata par loti normalu manevru un pie jebkuras iespejas gan apdzenamais gan apdzinejs dara visu, lai pec iespejas atrak katrs brauktu ar savu izveleto atrumu un neveidotos kolonnas.

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

Neticami, bet ari kads pratigs viedoklis no VWfana Un varu piebilst, ka visertak to ir izdarit ar kruizkontroli.

Nuja, kad iziet pretējā joslā, tad gāzi grīdā un jāļauj pastrādāt turbīnai! Meriva 1,3 CDTI no 80 uz 120 km/h ceļ tīri ciešami.

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

Stasti vien fan ka ceļ.Ar tiem nieka zirgiem neko nevar pacelt.

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja:

Seene rakstīja:

Neticami, bet ari kads pratigs viedoklis no VWfana Un varu piebilst, ka visertak to ir izdarit ar kruizkontroli.

Nuja, kad iziet pretējā joslā, tad gāzi grīdā un jāļauj pastrādāt turbīnai! Meriva 1,3 CDTI no 80 uz 120 km/h ceļ tīri ciešami.

Un te jau atkal garam. Ne galigi, bet tomer... Tavu aprakstito manevru es ar savu 3.0 dizeli mierigi varetu izpildit ari diezgan blivas satiksmes apstaklos, bet ar Merivu tomer ieskriesanos vajadzetu sakt vel esot sava josla. Ir sanacis jauniba pabraukat ar 1.2 Kadetu un 1.0 Tauriju. Tad daudz ko vajadzeja iemacities, jo masina ta vienkarsi iegribas nespeja izpildit.

Velomens Reģ.: 21.10.2007
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja:

nuhajs rakstīja:

Kāpēc domā, ka stresaina?? Ja tu nespēj ātrāk bez strasa pabraukt,tad nevajag domāt,ka visiem tā ir. Un kāpēc domā,ka drāž???? Kaut kāda traumēta tev tā uztvere.

Varbūt tieši sēnes ir tie stresainākie,nevar pabraukt,jo sastresojušies.

Un par degvielas patēriņu,kāpēc arī par to domā,ka tas ir kaut kas satraucošs? Man tagad ir 3,8 litru dzinējs un 14 litri uz simtu. Ģībsti,fan.

Nu, labi, salīdzināsim. Divi vadītāji (,,sēne,, un ātrais) taisās braukt no Rīgas uz Liepāju ar 2003.gada Volkswagen-Passat 1,9 TDI. Sēne, ticis laukā no Rīgas, ieskrienas līdz 90 km/h, ieslēdz kruīzkontroli un mierīgā garā aizripina līdz Liepājai 3 stundās un 4 minūtēs, kā to paredz ,,Latvijas valsts ceļu,, aprēķins.

www.lvceli.lv/...

Apdzīt sēnem sanāk tikai 5 reizes visā garajā posmā, 15 km pirms Liepājas, pieaugot satiksmes intensitātei, viņš atmet domu dzīt vēl lielāku ,,sēni,, , kas rullē ar 82 km/h. Tādējādi pēdējos 15 km pirms Liepājas sēne nobrauc lēnāk. Pa vidam pirms Skrundas apstājies uz 10 minūtēm, sēne nonāk galamērķī 3 stundās un 14 minūtēs, iztērējis 9,9 litrus dīzeļdegvielas.

Savukārt ātrais noskaņojas braukt ar 110-120 km/h, apdzen nemitīgi (68 reizes visā gabalā), šķendējas par sēnēm, kas jāapdzen, ceļā pavada 2 stundas un 40 minūtes, bet pirms Brocēniem viņu uz 10 minūtēm aizkavē ceļu policija, kura uzliek pamatotu sodu par braukšanu ar ātrumu 118 km/h. Galamērķī ātrais nonāk tikai nieka 24 minūtes ātrāk par sēni, iztērējis 12,5 litrus dīzeļdegvielas.

Tu ņem vērā attālumu no vienas pilsētas centra līdz otras pilsētas centram. Nav īsti objektīvi. Pagājušo ned. braucu uz Liepāju (ar merivu ) No robežas līdz robežai ir tieši 200km un laika ziņā bija tieši 2 stundas. Cauri apdz. vietām uz 60km/h un pa šoseju 110-115km/h . Nu nesanāca man apdzīt vairāk par 25 auto un policijai ar nebiju vajadzīgs un apstāties ar nevajadzēja Degviela ap 11 litriem.

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

Nez visi kas ar merivam brauc ta reķina litrus???Ta jau tik maz tere ko tur vel reķinat nesaprotu

nuhajs Reģ.: 01.06.2006
0 0 Atbildēt

batka rakstīja: Nez visi kas ar merivam brauc ta reķina litrus???Ta jau tik maz tere ko tur vel reķinat nesaprotu

Nu bet...dzēšgumija pa velti sanāk un reizi mēnesī mazais ekleris Ekonomijai jābūt ekonomiskai .

kolumbs Reģ.: 27.12.2005
0 0 Atbildēt

Velomens rakstīja:

VWfans rakstīja:

nuhajs rakstīja:

Kāpēc domā, ka stresaina?? Ja tu nespēj ātrāk bez strasa pabraukt,tad nevajag domāt,ka visiem tā ir. Un kāpēc domā,ka drāž???? Kaut kāda traumēta tev tā uztvere.

Varbūt tieši sēnes ir tie stresainākie,nevar pabraukt,jo sastresojušies.

Un par degvielas patēriņu,kāpēc arī par to domā,ka tas ir kaut kas satraucošs? Man tagad ir 3,8 litru dzinējs un 14 litri uz simtu. Ģībsti,fan.

Nu, labi, salīdzināsim. Divi vadītāji (,,sēne,, un ātrais) taisās braukt no Rīgas uz Liepāju ar 2003.gada Volkswagen-Passat 1,9 TDI. Sēne, ticis laukā no Rīgas, ieskrienas līdz 90 km/h, ieslēdz kruīzkontroli un mierīgā garā aizripina līdz Liepājai 3 stundās un 4 minūtēs, kā to paredz ,,Latvijas valsts ceļu,, aprēķins.

www.lvceli.lv/...

Apdzīt sēnem sanāk tikai 5 reizes visā garajā posmā, 15 km pirms Liepājas, pieaugot satiksmes intensitātei, viņš atmet domu dzīt vēl lielāku ,,sēni,, , kas rullē ar 82 km/h. Tādējādi pēdējos 15 km pirms Liepājas sēne nobrauc lēnāk. Pa vidam pirms Skrundas apstājies uz 10 minūtēm, sēne nonāk galamērķī 3 stundās un 14 minūtēs, iztērējis 9,9 litrus dīzeļdegvielas.

Savukārt ātrais noskaņojas braukt ar 110-120 km/h, apdzen nemitīgi (68 reizes visā gabalā), šķendējas par sēnēm, kas jāapdzen, ceļā pavada 2 stundas un 40 minūtes, bet pirms Brocēniem viņu uz 10 minūtēm aizkavē ceļu policija, kura uzliek pamatotu sodu par braukšanu ar ātrumu 118 km/h. Galamērķī ātrais nonāk tikai nieka 24 minūtes ātrāk par sēni, iztērējis 12,5 litrus dīzeļdegvielas.

Tu ņem vērā attālumu no vienas pilsētas centra līdz otras pilsētas centram. Nav īsti objektīvi. Pagājušo ned. braucu uz Liepāju (ar merivu ) No robežas līdz robežai ir tieši 200km un laika ziņā bija tieši 2 stundas. Cauri apdz. vietām uz 60km/h un pa šoseju 110-115km/h . Nu nesanāca man apdzīt vairāk par 25 auto un policijai ar nebiju vajadzīgs un apstāties ar nevajadzēja Degviela ap 11 litriem.

11 litri??? Meriva??? Kāpēc tik daudz jeb kā jābrauc lai dabūt tādu patēriņu?

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

kolumbs rakstīja:

11 litri??? Meriva??? Kāpēc tik daudz jeb kā jābrauc lai dabūt tādu patēriņu?

Ja močī uz 110-115 km/h, tad tā arī - 5,5 litri uz 100 km, jo Velomena Meriva 1,7 CDTI pie 90 km/h tērē 4,5 litrus uz 100 km.

Velomens Reģ.: 21.10.2007
0 0 Atbildēt

batka rakstīja: Nez visi kas ar merivam brauc ta reķina litrus???Ta jau tik maz tere ko tur vel reķinat nesaprotu

Rēķinu VWfanam par prieku.

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

Lusja

Nepareizi ! Ja vienmērīgi brauc pa apdzīvotu vietu, piemēram, Bikstiem, Brocēniem ar 60 km/h ceturtajā pārnesumā, tad patēriņš varētu būt ap 4,5 litriem uz 100 km. Bez tam to apdzīvoto vietu līdz Liepājai nav pārāk daudz, un tas lielu ietekmi neatstāj. Bet pie 110-115 km/h nu gan nav 4,5 litri uz 100 km, bet 5,5 litri, jo 4,5 litri ir pie 90 km/h. Tas ir neapstrīdami. Savukārt, braucot ekorežīmā ar 70 km/h, ir ap 4 litriem uz 100 km.

kolumbs Reģ.: 27.12.2005
0 0 Atbildēt

Es nedaudz pārpratu - iedomājos, ka 11 L ir uz 100 km nevis visu ceļu. Ja uz visu ceļu, patēriņš ir o.k.

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti