Tunings

snow Reģ.: 03.05.2002

She var patecinat mazliet siekalas

www.abbottracing.com/2002/index.htm

 
SaaBeR Reģ.: 19.09.2002
0 0 Atbildēt
Reģ.: 28.04.2024
0 0 Atbildēt

Es aarii uztjuuneeju savu auto - ieliku tam krutas lampinjas; vinjas gan taadas mazas bet dega labi un nu tage viena izdega un kur lai tage dabuu taadu? Pasakiet kur tirgo OSRAM dargaas tjuuna lampinjas

Tullamor Reģ.: 01.11.2002
0 0 Atbildēt

Vai kāds var ieteikt, kur un kādas varētu dabūt saab logo bļambas, kuras atrodas gan auto priekšā, gan aizmugurē?

Aizmugurē pazuda kā nebijusi (laikam kāds norāvis pilsētā), bet izskatās ciešami - spīdīgais bleķis palika, nav tikai plastikāta plāksnīte, bet priekšā ir noplīsis daļēji un izskatās neglīti (sakarīgi nokasīt arī nevar)...

Mixeris Reģ.: 29.11.2002
0 0 Atbildēt

es esmu redzeejis saab saloonaa, bet tur vareetu buut pietiekami daargi. Otrs variants ir mekleet internetaa.[addsig]

Tullamor Reģ.: 01.11.2002
0 0 Atbildēt

To Mixeris

he, tur jau tā lieta, ka servisā sola ~10Ls par vienu...

Bad_MF Reģ.: 03.07.2002
0 0 Atbildēt

šrotos pameklē - ir jābūt. reklamā atrodi saabu detaļās, kuru dala un zvanies tik.

SaaBeR Reģ.: 19.09.2002
0 0 Atbildēt

K-galee jaunas blembas Saab 9k CS

Prieks: Ls 7.42 (naf uz vietas)

Aizmug: Ls 9.23 (var dabuut uzreiz)

Yukki Reģ.: 03.10.2001
0 0 Atbildēt

Kādreiz es tādu kolēģim nopirku Rumbulā, bet pēdējoreizi, kad joka pēc tur apjautājos, tad tur nebija. Bija tikai tās biezās plastmasas uzlīmes, kam diametrs ir mazāks, bet varbūt var pamēģināt.

Bet vispār šitais nav šīs sadaļas jautājums!

Bad_MF Reģ.: 03.07.2002
0 0 Atbildēt

www.cardomain.com/memberpage/465833

ņefiga sebe vecā lēdija! [addsig]

Reģ.: 28.04.2024
0 0 Atbildēt

Redzot YUKKI zilaas mantinjas ko tautaa sauc par kautkaadiem tur xenoniem , sajutos apdaliits. taapeec iegaadaajos tos. bet ko nu!!! viiri runaa ka nevarot teh.apskati iziet!! vai taa taisniibaa?

Marts.

Yukki Reģ.: 03.10.2001
0 0 Atbildēt

Apsveicu, apsveicu! Lauku zilās gaismas tūnings attīstās pilnā sparā! Vai šādas: http://www.namyung.co.kr/eagleye/htm/hid.htm?

Te vēl daži interesenti tūlīt saskries jautāt!

Bad_MF Reģ.: 03.07.2002
0 0 Atbildēt

diez vai zirneklis + paareejaa izpluude + iepluude + chips 2.3i vareetu sagrabinaat pie 200 lopiem?[addsig]

Ogotaajs Reģ.: 30.04.2003
0 0 Atbildēt

Atmosfeerniekam ir shaushaliigi gruuti jelko pacelt. Tas viss naaks ar sviedriem un asiniim Chips parasti dod kaadus +15Zs un kaadus +10-20Nm klaat, filtrs kaadus 2Hp varbuut Iepluude - izpluude... Cik pamatiigi straadaa pie taa... Nedomaaju, ka dabuusi taa easy klaat 50Hp... Ja sanaak - padalies, ar kaadiem paneemieniem [addsig]

Bad_MF Reģ.: 03.07.2002
0 0 Atbildēt

es te shodien darbaa ar dzhekinju pashtukoju uz izdomaaj taa:

1. gudrais koniskais filtrs kursh atsijaa karsto no aukstaa gaisa ar normaalu vietu kur raut iekshaas gaisu. 15hp max

2. chips 15hp

3. zirneklis savi 15hp domaaju tochna

4. paareejaa izpluude, mosh pat ar 2 trubaam, kur 1 buus rezonaators kursh imitees katalizaatoru un radiis pretspiedienu ko paraadiit. 10hp

5. ja lieks lavandoss paliek panjemt sporta sajuugu.

tas taa uzmetot aci. protams jaaskataas arii uz finansiaalo.

[addsig]

Mixeris Reģ.: 29.11.2002
0 0 Atbildēt

Atmosfeeriskajiem dzineejiem (piem karbulim) var mainiit karbuli. Uzliec Weber (zheel ka ir tikai 96, 95 un sonnet, bet nav 900) karbuli. Tas dod jau klaat nezinu cik bet diezgan. Tad naakamais jau viss notiekaas taa kaa visiem paareejiem autinjiem.

Bet ja grib nopietni pieiet tai lietai, tad Zirneklis + truba. Tas pats filtrs. Aizdedzes diafragma. Veel var vienkaarshi reguleet elektronsiko aizdedzi. Paareejaas lietas jau ir ar reekjinaashanu un mehaanisku iejaukshanos. Ja neskaita sajuuga nomainju uz sporta. Bet vispaar var dabuut vieglo spararatu. Origjinaali 20 Kg Alumiinija 10Kg. Sliipeet iepluudes izpluudes kolektorus. Taisiit lielaakus iepluudes izpluudes vaarstus. Sliipeet motoru. Mainiit virzuljus. Gredzenus. Sadaleni Klokjvaarpstu. Sakaraa ar visu sho jaudu arii pusasis.

Taa var aiziet bezgaliibaa [addsig]

Bad_MF Reģ.: 03.07.2002
0 0 Atbildēt

neenu principaa domaaju bez iejaukshanaas motoraa, vismaz nopietnas, jo tas arii tomeer pikjo konkreeti. 600$ par virzuljiem nolikt taa i kaa i. zirnekli + izpluudi domaaju mosh te vieteejaa kantorii uzmukjiit ja norma vareetu sarunaat [addsig]

Mixeris Reģ.: 29.11.2002
0 0 Atbildēt

Es par zirnekli arii kaut kad domaashu, bet ne tagad. Vispaar cik zinu NOVUM taisa zirnekljus. Bija te taa reklaama.

Un veel te yukki suudzeejas ka vinja autinjsh neiet.

Apskatiijos Maptun.

7495 SEK = 525Ls STAGE 1

Saab 9000 2.3t 170 Hp/260 Nm

1994-1998

uz

245 Hp/380 Nm

Un tiek mainiitas triis lietas. Tiek likts virsuu Maptun software. (Chips). Elektromagneetiskais vaarsts. Un visas trubas uz to vaarstu.

Un luuk. Nav nemaz tik suudiigs rezultaats

siikaak www.maptun.com

[addsig]

diggen Reģ.: 31.10.2002
0 0 Atbildēt

negribat - nepiedodiet! bet kam tas viss vajadzīgs. vai nav vienkāršāk nomainīt braucamo nekā apzināti tuvināt jau esošā Galu? vai tad es pārāk vienkārši skatos uz lietām un nevaru atrast To prizmu? [addsig]

Bad_MF Reģ.: 03.07.2002
0 0 Atbildēt

dig : es ar taa domaaju. bet labaak ir aatraakais 9000 2.3 atmosfeernieks LV nekaa "kaarteejais" turbo. un ja spees ciiniities ar turbo tas buus divtik labi jo turbo = +0.7 litraazhai vai ~ taa. ps tas nav nekaads pudeles tilpums [addsig]

raic Reģ.: 09.02.2003
0 0 Atbildēt

bad, ja gribas jaudu - nepazeelo naudu, esmu dzirdeejis ka igaunju meistari par 2 (dohc) sadaleneem prasa ap 300 lisajiem.. efekts buus kudi spaardeliigaaks par kautkaadiem tur filtriem (filtrs vispaar natuuraa ir domaats ko meiteneem lieliities ). saabam jau defaultaa ir auksta gaisa iepluude - custom "risinaajumi" driizaak tikai visu sadrsiis [addsig]

Yukki Reģ.: 03.10.2001
0 0 Atbildēt

njā, diez kurš spēs rast pareizo atbildi uz Digga jautājienu - vai labāk pagarināt klīnisko esošajam jeb nx vairāk pielikt klāt un iegādāt citu... Abas atbildes pareizas bet dažādiem cilvēkiem... tagad tikai jāsaprot pie kuriem piederēt...

raic Reģ.: 09.02.2003
0 0 Atbildēt

vajag veel iereekinaat sentimentaalo faktoru, kursh saabistiem ir visai liels to darot, rezultaats - jaapeerk veelviens [addsig]

snow Reģ.: 03.05.2002
0 0 Atbildēt

es nopirku savajo uz aklo tobish vispar neko nezinot par SAABiem.

Kad pirkshu nakosho ievakshu pec iespejas vairak infas un zinashu ko velos.

A tjuneshana ja grib kartigi to darit izmaksa dargi.Cik piemetu apmeram 5

raic Reģ.: 09.02.2003
0 0 Atbildēt

es savu arii pirkshu uz aklo [addsig]

snow Reģ.: 03.05.2002
0 0 Atbildēt

aa sedejam LU pratojam kadu auto pirkt ar chomiem ta un ta tas un tas ka rezultata pec visiem simptomiem tas sanaca SAAB zvaniju chomam uz frichiem un pasutiju.

pretendenti toreiz bija Mazda Xedos, Mitsubishi Galant ...

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti