Tunings

snow Reģ.: 03.05.2002

She var patecinat mazliet siekalas

www.abbottracing.com/2002/index.htm

 
raic Reģ.: 09.02.2003
0 0 Atbildēt

xedos ir ok, nu galants - nezinu..[addsig]

snow Reģ.: 03.05.2002
0 0 Atbildēt

isteniba par labu SAABam nospeleja turbina un iespeja izdzivot crasha ...

raic Reģ.: 09.02.2003
0 0 Atbildēt

es uzskatu, ka ja auto ir normaals (tobish nav korejieshu un nav 1x1 mteri liels un 500 kg smags), tad taa pasivaa droshiiba taada loterija vien ir.

personiigais viedoklis, kursh radies akumuleejoties pieredzei/medniekstaastinjiem/izpratnei par fiziku/utt.[addsig]

Bad_MF Reģ.: 03.07.2002
0 0 Atbildēt

jaanu, par to visu jaaintereseejas. redzees vai pietix speeka un veelmes

[addsig]

Kreboks Reģ.: 24.10.2003
0 0 Atbildēt

raic: 00:02 -> nomainīsi faņķiku - būsi guru. es jau ar gribēju to pašu pateikt - tik nokautrējos.

ps. mēs jau te neesam raduši īpaši citus uzklausīt. mums labāk tīk pēc kaucikkāda laikam pašiem pie viedokļa attapties ...[addsig]

SaaBeR Reģ.: 19.09.2002
0 0 Atbildēt
turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

:] baigi jautrais un saturīgais topiks, taču es neatradu, lietiņas, kas mani intereseja... tās ir lietiņas par ko pasapņot, tas ir nevis Zs palielināšana vai lukturu spdīguma uzlabošana, bet gan vel bezjēdzīgāki, t.i., izskata uzlabošana ar visādiem spīdīgumiem grabuļļiem un skrabuļiem, piemēram koka salonu spīdīgiem sliekšņiem (iekšpusē) utt..

standartā šitādi jaukumi pārsvarā laikam ir tikai Airo versijām, taču štuks ir atrast kādreiz zviedrijā kādu satūnētu saabu šrotā un aplasīt...

kādi varianti vispār pastāv: koka panelis, sliekšņi, izpūtējs...? kas vēl? tad es varētu sēdēt saabā un sapņot par vēl labākiem laikiem neka ir... :]

gr Reģ.: 23.07.2002
0 0 Atbildēt

-> turbopīle

900tajiem bija oriģinālais Carlsson tjūnings UK tirgum. Viens tāds ieklīdis arī mobile.de

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

paldies, gr! mobile.de neatradu, taču googlaa meklējot uz Carlsson atradu pat veselu aprakst, diezgan iespaidīgs variants, žel, ka stūri iemontējuši nepareizajā pusē, arī salons šamajam ir riktīgi foršs... !!!!!!!!!!!!!!!!

www.saabcentral.com/features/saab_900/press_reviews/carlsson.php

www.secret-secret.com/turbo/classic_900/specials/carly.html

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

rakņājoties pa arhīviem, uzdūros vienam interesantam komentaram, saab paneli kāds nelabvēlis nosaucis par "koka kluci konstantīnu" :] ir arī kaut kadi mēraparātu metāla paneļi...???

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

varbūt kāds vēlas pasapņot vai pat realizēt ko tādu...

www.abbottracing.com/2002/tuning/c900_main.htm

Loms Reģ.: 15.07.2002
0 0 Atbildēt

turbopiile

Ja tev patīk visādi spīgulji, es tev varu dot smukas stikla krellītes, bet tu man tos nesmukos zaļos papīrīšus kur virsū onkulis vai ozols....

: D : D : D

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

jā jā, smejies vien.. : D

protams, ka autiņam svarīgākais ir, lai tas ir labi kopts un normāli kustās... bet sapņiem tomēr ir jābūt krasainiem un spīdīgiem, citadi kāda jēga sapņot...

Sviestnesis Reģ.: 26.01.2004
0 0 Atbildēt

Labrīt! Taisos savam aperātam ielimēt priekšējā stiklā plēvi( augšējā daļā protams tik) pret pavasara sauli labi palīdzot itka..bet nevaru saprast, varbūt uzlimet kadu uzrakstu zem tā plēves, teiksim SAAB ??? Vai arī vienkārši melns būtu labāk??? Hmm, ko iesākt? [addsig]

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

es ar par tādu variantu esmu domajis un izdomaju, ka labākais variants, ko varētu, pleve auto krāsā tikko manāmā gaismcaurlaidības procentā, tb, ļoti caurspīdīgu un neuzkrītosu

tas rūpnieciskais variants, kas parasti nak orģinalā ar plūstošu pāreju gan jau ka ir padargi..???

Sviestnesis Reģ.: 26.01.2004
0 0 Atbildēt

Nu jaa, tas pārejošas svitras jau ir iekrasotas stiklos 9K, rupnieciski, ka saka...a 900OG ipašniekiem pašiem jaštuko..((( Teiksim "širmīšus" uz sanu durvīm priekš 900 OG, vispār nevaru nekur atrast......(([addsig]

Sviestnesis Reģ.: 26.01.2004
0 0 Atbildēt

vell runbulā tikgo kaut kadas pleves, kuras arī tonējas no tumšaka uz gaišaku, bet ta jau ir kaut kada :krutka" tad labak jau normala kantorī uzlīmēt to svitru no Jonson plēves, bus ari kaut kads funkcionals efekts, ne tik vizuals![addsig]

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

a cik tas "funkcionalais" varētu piķot???

Sviestnesis Reģ.: 26.01.2004
0 0 Atbildēt

Brivibas ielā 216 zvaniju..tur svitra stiklam aukša kopa ar uzlimesanu 6Ls....man aperātam, kad pirku, bija ar "krutku" toneti logi, majas apstaklos, nu nerunasu par to, ka bil skibi-greizi un ar škirbām tā plēve salimēta, bet turklat, virinot logu, sāka limeties nost, un arī gaismas caurlaidības efekts---tumsā sedi kā kastē, un vienādi melns, gan no āras, gan no iekšas, tagad pārlīmēju visus sanu logus ar Jonson plēvi, cita lieta, no iekšas redzi visu, no āras neko, un cilvēcīgi salīmeja arī, ne škirbu, ne nelīdzenu malu....turklāt tā plēve ari saulesstarus aiztur un siltumu nedaudz no salona.....nu uz priekšējā stikla strēmelei loģiski, ka nozīme nav tik liela, bet vismaz nelobīsies nost......[addsig]

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

pats līmēji???

Sviestnesis Reģ.: 26.01.2004
0 0 Atbildēt

.nee, tas nav nemaz tik vienkārši...līmēja servisā......atdevu 40 ls, bet tas ir tā verts!!!!![addsig]

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

tāpēc es domāju.. jo esmu redzejis paslīmētas plēves, izskatas, kā veca siltumnīca tas stikls...

a par koka salonu neesi domājis???

Sviestnesis Reģ.: 26.01.2004
0 0 Atbildēt

...par ko tik es neesmu domājis.....: ))) Ja mūsu vēlmes sakristu ar mūsu iespējām..(.......vienkārši, pavasaris ir klāt, jasak virināt logi, un nu dikti nezolīdi, ja tur "zāgis" rēgojas gar logu malām, tāpēc bij pēdējais laiks sakoplt stiklus. Tīdz koka panelim vēll man tālu...( tagad krāšu priekšejiem izsistiem skaļruņjiem un Lieldienu pasākumam... [addsig]

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

salicis te ģīmīšus, it kā tos kāds redzētu... :]

es pieņemu (ļoti ceru), ka kādā zviedrijas šrota šitās mantiņas varētu dabūt ne pa kosmiskām cenām.. augusta uz turieni esmu iecerējis braukt..

tikko atcerējos, trīs gadi atpakaļ Zviedrijā vienā meža izgāztuvē stāvēja 900 saab 85 gada normālā stāvoklī, tik dauzītiem stikliem, pieņemu, ka saimniekam bija slinkums uz šrotu dzīt (numuri noņemti), es no ta paņēmu tikai piepīpētaja degli, toreiz man pat prātā neienāca, ka pec gada nopirkšu saabu...

mixeris2 Reģ.: 30.12.2003
0 0 Atbildēt

Starp citu! Runaajot par ot ka saab sitkliiem vajadziiga pleeve, lai aiztureetu UV starojumu! Nefiga 900 ir stikli jau ar aizsargkaartu! Uzminat kaa es to zinu : ) Manai maamai ir hameleonu brilles! Vinjas reagjee uz UV starojumu un tad saak kraasoties, a saabaa vinjas nevar dabuut liidz kaartiigam tumshumam un sanaak ka taapat bliezh saule aciis! Luuk taa[addsig]

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti