kasinsh79 rakstīja: Sen jau izslimojis
Nekāda satraukuma viņam un milzu skaitam ikdienas inficēto.
Vai arī legalizēja sertifikāta esamību....
kasinsh79 rakstīja: Sen jau izslimojis
Nekāda satraukuma viņam un milzu skaitam ikdienas inficēto.
Vai arī legalizēja sertifikāta esamību....
Man tā arī ir: start-stop, 2 cilindru režīms vienmērīgi braucot, ripinoties vai no kalna dzinējs izslēdzas. Divi akulamatori, viens parasts motora telpā, otrs esot ne-parasts zem vadītāja sēdekļa.
Bet kā jau teicu, tas iekš golf 7 un tad vēl nav eTSI.
Man ir Golf 7 ar vw 1.5 tsi bluemotion. Ja pareizi saprotu, tas, ko tagad pārdod kā eTSI, iepriekš bija bluemotion.
Jauda 96 kW+DSG ar 7 ātrumiem.
Patēriņš ap 6. Dators saka, ka ilgtermiņa patēriņš 5.8. Uz garākiem gabaliem, izmantojot pie iespējas kruīzu, var palīst zem 6. Ja dinamiski un pa pilsētu daudz, zem 6 nebūs.
Dinamika - tas ir subjektīvi, bet ir o.k., pietiekoša. Var gan apdzīt, gan dinamiski pabraukt.
Par uzturēšanas izmaksām neko daudz nevarēšu pateikt, pagaidām tikai viens gads un apmēram 30 000 km aiz muguras.
Tie stāsti "nobraucu 5 gadus, neko nemainīju, tikai apkopes"
būtu jāskatās kopsakarā ar to, cik tad konkrētais stāstītājs gadā vidēji nobrauc.
Gadā var nobraukt 10 - 12 000 km un tad nekas tur nebūs daudz ko tasīt jebkurā gadījumā.
Gadā var nobraukt 40 - 50 000 km. Tad nu 5 gadu periodā šo to noteikti lietotam auto nāksies remontēt.
Kā tas PD lētums izpaudīsies, ja sprauslas izbeigsies? Vai sprauslu sēžas būs izdilušas?
Ielēju vecam dīzelim pirms TA Neste MY.
Zēmākais dūmainības rādītājs 5 gados.
Iesaku šādām izdarībām
.
" Otrais augstākais vakcinācijas rādītājs valstī šobrīd ir Rucavas novadā, kur 1.vakcīnu saņēmuši 43,97% iedzīvotāju"
www.leta.lv/home/important/77081253-5A03-442B-9BA2-CFEDCEDD33DD/
Izrādās msh reģionā aktīvākie vakcinēties gribētāji ![]()
bremzumeistars.lv/lv/aizmugures_tilti
Te var painteresēties.
Tas gan droši vien tikai pie ieslēgta motora, kad noslāpē var normāli visu atvērt?
Ja maz brauc, tad jau var nobraukt tos 10 gadus.
Bet ja brauc vairāk nekā statistiski vidēji, nu tur būs 400 000 + km (pēc sevis rēķinu).
Nu nezinu, vai ir daudz auto no pēdējās piecgades, kas bez būtiskām problēmām to noskries.
msh rakstīja: Kāpēc jāpērk mašīna lai tajā ieliktu citu motoru?
Lai nu kurš to būtu teicis
.
Tā ir laba ziņa, ka lielākā daļa pārslimo viegli un tikai 10 - 15% vajadzīga palīdzība slimnīcā.
Veiksme tiem aprakstītajiem, ka viss viegli, bet tas nenozīmē, ka nav citi, kam ir smagāka izslimošana.
Tie paši Vakcinācijas noteikumi arī paredz, ka:
8. Epidēmijas vai tās draudu gadījumā veselības ministrs ir tiesīgs izdot rīkojumu par atsevišķu iedzīvotāju grupu obligātu vakcināciju neparedzētos gadījumos un papildu vakcīnu iegādi Veselības ministrijai budžetā iedalīto līdzekļu ietvaros. Ja epidēmijas vai tās draudu gadījumā ir nepieciešama papildu obligāta vakcinācija, kas pārsniedz Veselības ministrijai iedalītos līdzekļus, lēmumu par papildu obligāto vakcināciju pēc veselības ministra priekšlikuma pieņem Ministru kabinets.
Tātad principā var tikt noteikta arī obligāta vakcinācija kādām iedzīvotāju grupām. Pašlaik noteikta nav.
Cik km gadā nobrauc?
Kādu alternatīvu risinājumu piedāvā, lai slimnīcās vietas pietiek?
Čehijas un Lietuvas skaitļi nav tādi, ko gribētos redzēt LV.
Varētu iegādāties šādu II Golfu un sākt skrūvēt.
youngtimercar.eu/car/vw-golf-ii-gti-16v-2/
Nez cik uzticams braucamais sanāktu? 4- 5 gadus noietu, braucot 30 000 - 40 000 km gadā?
msh rakstīja: Atšķirībā no tevis, kam mašīnā ir tikai rūsa, un sasniegums ir braukt ar mašīnu, kurai ārpusē rūsas nav, citi mēdz sajēgt par dzelžiem vairāk un apbrīnot tehniskos risinājumus par kuriem viņi vai nu domājuši ka tādi nav iespējami, vai kuri priekš viņiem ir dārgi vai sarežģīti. Piemēram jebkuram cilvēkam kam ir interese par mašīnām, neatkarīgi no tā, vai viņš brauc ar fofāgenu, audī vai behu [šīs grupas apbrīnotāji parasti brauc ar audī vai behām] bet rocība neatļauj mašīnā krāmēt tūkstošus, reakcija uz mana golfa motora vadību ir "jāāāā, viņam golfā ir vemsis...". Apskates rūķīši tikmēr mēdz blisināties ieraugot ka otrā golfa viduskonsolē var dzīvot klimata kontrole ![]()
Ir atšķirība auto izvēlē, vai mašīna ir pārvietošanās līdzeklis no kura tiek sagaidīta vairām vai mazāk komfortabla pārvietošanās funkcija, vai kā msh gadījumā tas konstruktors, kam veltīt laiku un enerģīju to pārbūvējot (varētu pat teikt hobijs). Bet reāli ar tādu konstruktrotu var darboties, ja pats to dara, ne serviss.
Ja es pats skrūvētu un patiktu to darīt, arī man, iespējams būtu cita auto izvēle.
Manam Golfam var kaut kādus braukšanas stila uzstādījumus pamainīt - nu tur Comfort, Sport utt.
Varbūt tur var ar kaut ko paspēlēties? Uzlikt Eco vai ko tamlīdzīgu....Man ir BlueMotion, nezinu vai tāpēc vairāk izvēles opciju.
Varbūt ar 98.būtu par kādu puslitru mazāk, varbūt arī nē.
It kā uz šosejas 98.mazāk tērējoties.....
Benzīns 95.vai 98.tiek liets?
Ja pabrauc garus gabalus, kas notiek ar patēriņu?
Man ir Golfs ar 1.5 TSI+DSG. Vidējais patēriņš ap 6. Ja daudz šoseja, var dabūt zem 6, pa pilsētu vairāk,protams. Kruīzā uz 100 km/h momentālais patēriņš lēkā 3-4-5 +2 divu cilindru režīms, bet nu tas nav faktiskais.
Puskarantīnas būtība: nesaslimt visiem uzreiz, bet pakāpeniski, lai tiem, kam smaga slimošana, slimnīcā vietas pietiek.
Neko citu pašlaik nevar piedāvāt valdības.
Jāmeklē cēloņsakarība. Kura iesaistītā vadītāja izrīcība noveda pie sekām?
Tas augstums, ka nav jābaibās no katra paugura, ir tas, kas man liekas interesants.
Domāju, ka man pilnīgi pietiktu ar mūsdienu "pilnpiedziņu", Quattro nemaz nevajadzētu.
Ziemā dīzelis nelec? Nav taisnība - jaunu dīzeļmotoru viegli piestartēt arī - 20, kā ar elektroauto? (+ VIDEO)
72
Specializētais Jaguar Land Rover auto serviss – pieredze, kurai var uzticēties ne par dīlera cenām
14
darklight rakstīja: Vakar skatījos ss-ku - viens no tiem sludinājumiem, kur man atbildēja, ka nekāda Leona vispār nav, atkal pacelts uz augšu. Visas daļas visām versijām. Kropļi, bļin, nu ko man atkal zvanīt?
Varbūt ir jēga nosūdzēt ss.lv administrācijai, ir poga pie sludinājumiem.