Kārtot: Augošā secībā
1 2
Foley 14.03.2014 21:58

Es ar savu A mersi mocījos pa domeniks, latbemam uc brendiem beigas man saremonteja vasjka no klod auto ko viens A users ieteica.

Foley 18.09.2013 22:11

Vaajprats rakstīja: Negribās izteikties slikti par pašmāju ražotāju, bet Grandeg ir aizvakardiena salīdzinājumā ar poļu ražojumiem automatizācijas, uzlabojumu, drošības un cenas aspektā. Tāpēc jau Grandega izstrādājuma īpašniekam ir šāds jautājums.

Negribu komentēt poļu bundžas bet katlam nav vajadzīga nekāda dižā automātika, galvenais lai dod siltumu kas nepieciešams.

Komfortu nodrošina mājas apkures sistēma pie kā tas katls pievinots!

Foley 14.09.2013 21:35

mincis rakstīja: Uztraukties par aizdegšanos nevajadzētu:

1. Katla automātikai ir pievienots granulu kanāla t sensors,

2. Ir iebūvēta 100% droša kanāla dzēšanas sistēma t.i. ūdens tvertnes pievienojums kanālam ar kūstošo drošinātāju, kas praksē izpaužas kā parafīna korķis. T sasniedzot apm.60*C korķis izkūst, un ūdens no tvertnes ietek kanālā un nodzēš degošās granulas. Granulu padeve paugstinoties t* kanālā tiek automātiski pārtraukta.

Nezinu par kādiem katliem iet, man ir grandeg 25kw un tur nav nekāds t sensors un nedomāju ka uguns var aiziet pretējā pusē jo tur ir noslēgta tvertne un divi nodalīti šneki.

Runājot par drošību no katla puses problēmu tur nav, galvenais lai skūrstenis tīrs un labs.

Esmu katlu atstājis uz nedēļu, mājā saregulēju lai t ir 15* varētu katlu atstāt pat 10 dienas (protams atkarībā no āra t)!

Ja ir jāizvēlas gāze vs granulas, pēdējais noteikti daudz lētāks bet par komfortu to var ļoti labi automatizēt, atliek iebērt granulas (labas kvalitātes) un iztīrīt trubas ik pēc 1t.

Foley 01.01.2013 18:19

GB12 rakstīja:

Shiirs rakstīja: es prasiju cik cena ir tam konkretajam ko vins nopirka, pajolinj.

5 kiloLs ar kapeikām... Par jaunu kaškaju tādā komplektācijā, kā es gribu jāpieliek vieninieks priekšā vēl...

Starp citu, te atklājās interesants paradokss. Par tādu naudu, cik paņēmu pasātu, pat nesanāk gadu jaunāks (kaškajus sāka ražot no 2007. gada) lietots pašā plikākajā komplektācijā ar 1,6 benzīnmotoru... Nu, un ja jāizvēlas labi aprīkots un komfortabls, kā arī labi ejošs vidējās klases sedans vai arī kāds tūkstotis-pusotrs vēl jāpiemet par pliku un nīkulīgu kompakto parketnieku... nu labi, katram savs...

Man jau liekas kaškajs ir baigais mēsls un vispār apbrīnoju kas pērk nisanus. Pasāts ir ļoti laba mašīna, darbā ir trīs tādi ar (2008/2010/2011.g) 150 un 170hp mehānika, iet ļoti labi, arī kvalitāte teicama, apdare, ērti braukt. Labāk lietots pasāts nekā jauns nisans, atlikusī vērtība arī krītas lēnāk, tā kā varu apsveikt jo esi ticis pie labas mašīnas.

Foley 24.03.2012 11:28

Pirmais rakstīja:

VWfans rakstīja: Vakar Riigaa Dzirnavu/Satekles Nestee 0,997 / 0,972. Martaa ar Nestes karti 2 sant. atlaide. Faktiskaas cenas taatad 0,977 / 0,952. Bet veel ir bonuss - pirms uzpildes ievadot RIMI karti, par katru peec tam uzpildiito litru pieshkjir 1,5 santiimus RIMI naudinjas. Taatad reaalaas cenas sanaak 0,962 / 0,937.

Tikai benzīnam, ja kas

Statoils sen vairs nav degvielas veikals, ja nu vienīgi ko iekožamu ja vikals nav pa ceļam.

Statoils ir līderis kas pirmais paceļ cenu.

Tikai neste jo tur standartā ir 1s lētāk, 1,5s iekačā rimi kartē un 2s atlaide rēķinā.

mēnesī ietaupu 7-9LVL

Nu neredzu iemeslu pildīt citur!

Foley 08.03.2012 22:37

Te būs izsoļu veikals, varat iečekot, skatos diezgan objektīvas bildes, pat mazākās švījas un punktiņi. Neko neesmu nopircis, bet sen jau skatos šo to. Reiz soliju sniega pūtēju bet rudenī cipars uzkāpa nenormāls. Tagad jāpērk sniega moči.

www.kvd.se/...

Foley 29.02.2012 21:35

ellnino rakstīja: A tie radaristi drīkst uzstādīt radarus citā vietā nevis, kas norādīta VP - fotoradaru kartē? Konkrēta vieta - uz Lubānas ielas pie kapiem - kartē tā vieta nav atzīmēta - uz Lubānas ielas vispār nav radaru punktu :/

opā, es parasti tur braucu virs 70 jo radari tur nav un šodien runājot pa telefonu lēnām braucot pamanīju un paspēju samazināt! Tikko paskatījos kartē un tur fotoaparāts nav paredzēts.

Foley 14.12.2011 20:14

ak rakstīja: Par valodas maiņu Volvo kompim Mūsa prasa kādus 60 Ls. Ja paziņojumi ir daži vien, vieglāk, googlē pārtulkot, ko kas nozīmē

Man savulaik VRV piedāvāja nomainīt valodu pa 30lvl un šis būtu vienīgais ko es šim servisam uzticētu!

Foley 09.11.2011 20:41

aizvermuti rakstīja: Četrus gadus atpakaļ Jānis ņēma kredītu... Paņēma lielu, tā – nepajokam, simt piecdesmit štukas. A ko – visi ņēma, nu un tad arī Jānis paņēma. Vai vajadzēja? – Protams, ka vajadzēja! Visi draugi, radi un paziņas paņēmuši, sapirkušies dzīvokļus un autiņus, saslējuši jaunbūves brauca viens pie otra uz sālsmaizēm un gudri sprieda par inflāciju un algu pielikumu, cik kuram nākošmēnes pieliks. Dzīve taču manāmi gāja uz augšu un pēc gada tos kredītus neviens jau vairs nemanīs uz pieaugošās algas rēķina. Televīzijā, pa radio arī taču skandēja visu laiku „Tev vēl nav kredīta Hansabankā????”, un pēc tam – „Vilinošas atlaides Volkswagen Centrā”... Nu un kurš uz šī rēķina gribētu palikt lūzeris un autsaideris? Jānis to nebūt negribēja. Viņš vēl joprojām dzīvoja īrētā dzīvoklī, par kuru maksāja arvien pieaugošu īri, kura tuvojās viņa mēneša algas apmēram, bet draudzene visu laiku skandināja, ka nav jēgas to maksāt, ja var nopirkt paši savu dzīvokli. – „Visi cilvēki kā cilvēki, mēs tik kā tādi nabagi”, viņa regulāri vakarā gultā uzgriezusi Jānim muguru bubināja. – „Apnicis maksāt par šo ūķi tādu naudu. Un mugurā arī nav ko vilkt”...

Jānis bija mārketinga projektu bīdītājs privātfirmā. Viņa draudzene strādāja reklāmas aģentūrā. Abi pelnīja neslikti, tomēr visa nauda kaut kā ātri notērējās. Šur, tur, restorāniņi, ceļojumi, draugi, pārtika, un viss. Nekrājās un neiekrājās. Bet gribējās kaut ko savu!

Kādu dienu abi bija ciemos pie draugiem, kuri bija uz kredīta iegādājušies jaunbūvi Mārupē. Tie plīstot no lepnības un svarīguma it kā nevērīgi izrādīja māju ciemiņiem, stāstot kādu dārgu itāļu santehniku un flīzes liks vannas istabā un kādu ozolkoka parketu viesistabā. Viss likās tik milzīgs, plašs un saulains. Jānim sirdī kaut kas iedrebējās. Nē tā nebija skaudība – tā bija pārliecība, ka arī viņš taču to ir pelnījis un var!

Nākamajā dienā abi ar draudzeni viņi jau sēdēja mākleru kantorī, kur pārspīlēti sasmaržojies, smalkā uzvalkā tērpies īblis ar gejiskiem žestiem un vairākiem gredzeniem uz pirkstiem, viņiem demonstrēja katalogu ar topošajām un vēl ieplānotajām jaunbūvēm „tuvākajā Rīgas apkaimē”. Viss izklausījās tik zolīdi un viegli. Aiziet uz banku, saņemt piekrišanu kredītam, noslēgt līgumu un gaidīt, kamēr uz zelta paplātītes tiek pienesta pēc svaigas krāsas smaržojoša jaunbūvīte. – „Tikai Jums jāpasteidzas” - īblis pačukstēja. „Cenas visu laiku aug un kāpj, tāpēc zaudētāji jūs nekādā gadījumā nebūsiet! Pēc pāris gadiem Jūsu īpašuma vērtība būs pārsniegusi kredīta summu un jūs jau būsit ieguvēji.” „Un Jāņa draudzene nepacietībā trīcot, iebadīja ar pirkstu lepnas divstāvu jaunbūves projektā, kaut kur uz Siguldas pusi. Atvadoties īblis paspieda viņiem roku, iekāpa Porsche Cayene un aizdrāzās pa bruģi prom. Jānis saskatījās ar draudzeni un abi ne vārda nesakot steigšus devās uz banku. Viņus apkalpoja laipna sieviete, kura izpētījusi viņu dokumentus laipni paziņoja, ka kredītu viņi visticamāk dabūs, tikai ķīliņā vajadzētu, kādu dzīvoklīti, vai zemīti, vai arī mājiņu. Jānim bija māja. Viņa vecāku māja, ko tēvs viņam bija norakstījis. Sieviete izpētījusi novērtējuma aktu, žilbinoši uzsmaidīja ar porcelāna pilnu smaidu un paziņoja, ka viņu iesniegumu izskatīšot kredītkomisija, un viņiem tiks paziņots.

Pēc nedēļas satrauktas gaidīšanas viņiem paziņoja - Jā! Abi metās uz banku un Jānis parakstīja līgumu ieķīlājot vecāku māju. Uzreiz tika noformēts atliktais kredīta maksājums uz gadu, un patēriņa kredīts, jo ir taču jāsagatavojas un jāiekārtojas jaunajā miteklī. Patēriņa kredīta pietika pirmajai iemaksai par jaunu, mirdzošu autiņu un par vairākām draudzenes kleitām. „Pie velna – dzīvojam taču tikai vienreiz!” Pēc dažiem mēnešiem viņi jau stāvēja pie savas mājas durvīm meža ielokā, blakus vēl vairākām tādām pašām mājām ap kurām laimīgi līkņāja viņu jaunie kaimiņi. „Tā ir dzīve, es dzīvoju, Jānis domās nodvesās un sajutās ļoti, ļoti laimīgs!”

Viņi jutās kā spārnos, aicināja ciemos draugus, rīkoja ballītes lepni izvadājot viesus pa savu jauno māju. „Tas nekas, ka pelēkā apdare, visu pamazām sataisīsim tā kā paši gribam”, viņš stāstīja. „Mēs speciāli tā gribējām!” Būs ko darīt gan man, gan draudzenei. Te būs zviedru santehnika, šeit esam nolēmuši būvēt kamīnu”... Draugi atzinīgi māja ar galvu un uzņēma viņus savā barā. Te nu autsaideriem vairs nebija vietas. Te valdīja tikai naudas un svaiga jaunbūves krāsojuma smarža. Jānis pārstāja sveicināties ar saviem paziņām, kuri kā viņš iepriekš dzīvoja vienkāršu dzīvi īrētos dzīvokļos un kuri nebraukāja apkārt ar jaunām automašīnām. Tagad viņš jutās pakāpi augstāks un viņam bija jātiecas uz vēl augstākām lietām. Tagad viņam vajadzēja, lai visi par viņu zin, un visi lai viņu apskauž, viņam vajadzēja glaunas drēbes, viņam pieklājās iet uz smalkākiem restorāniem ar saviem paziņām, jo vienkārši dzīvot viņam vairs nepieklājās. Viņa draudzenei tas patika. Viņa smaidīja tik bieži kā vēl nekad, grozoties pie spoguļa savās jaunajās kleitās un kurpēs. Viņi braukāja ar jauno autiņu uz Jūrmalu, uz Lietuvu iepirkties, pie vecākiem kuri nevarēja vien nopriecāties par dēla veiksmi. Bet vakaros Jānim pirms aizmigšanas atkal drusku kņudēja pakrūtē. Viņš atcerējās ciparu, kas viņam būs jāsāk maksāt jau pavisam drīz! 643 LS mēnesī! Tā bija gandrīz visa viņa alga. Priekšniecība gan bija solījusi pirms pusgada algu pielikt, un tieši tas arī bija pamudinājis viņu uz šo soli. Bet nepielika, un vēl jo vairāk paklīda runas par finansu burbuli un iespējamo finanšu krahu banku sfērā. Un tas vairs neļāva elpot ar pilnu krūti, un dzina galvā drūmas domas – „kas notiks, ja es saslimšu vai zaudēšu darbu”?!

Tas viss beidzās strauji. Priekšnieks pasauca Jāni pie sevis un paziņoja par mārketinga daļas štatu samazināšanu. Viņš kā apdullis atgriezās mājās ar aploksnīti rokās, kurā bija viņa atlaišanas pabalsts divu mēnešalgu apmērā. Galvā viņam grozījās cipari un skaitļi, bet kā cirvis virs kakla, žmiedza viens vārds „BANKROTS”.

Viņš steigšus un drudžaini sāka rakstīt pieteikuma vēstules un sūtīt savus CV uz visām malām, bet tas bija bezcerīgi. Neatsaucās pilnīgi neviens, vai arī piedāvāja minimālo algu, kas viņam galīgi nederēja. Draudzene bija mainījusies un ar viņu vairs gandrīz nerunāja. Staigāja uzmetusi lūpu, līdz kādā dienā Jānis atgriezies no Valsts sociālās aģentūras kur bija atrādīties kā bezdarbnieks, secināja, ka viņa ir savākusi savas mantiņas un klusu notinusies. Kredīts jau bija tikai uz Jāni!

Pēc dažiem mēnešiem viņam vairāk nebija ne mājas, ne jaunā autiņa, ne arī vecāku mājas. Vecāku māja bija, taču tagad tā piederēja bankai un viņa vecāki tajā tagad bija īrnieki. Lieki runāt, ka vecāki ar viņu vairāk nerunāja.

Jaunā māja izrādījās tik nevērtīga, ka viņu nevarēja vairāk pārdot pat par piektdaļu no sākotnēji samaksātās cenas. Kāpēc viņš agrāk nepamanīja, ka tā atrodas gandrīz purvā, un apkārt nav gandrīz nekādas infrastruktūras? Vai viņš varēja paredzēt, ka automašīnas vērtība gada laikā nokritīs uz pusi. Bet banka prasīja atpakaļ savu naudu. Tās viņam vairs nebija. Visu kas bija palicis vērtīgs viņš jau bija pārdevis lombardā.

Atskanēja spalgs svilpiens, un konveijera lenta apstājās. Jānis pacēla galvu un paskatījās pulkstenī virs galvas. Tas rādīja darba laika beigas. Blakus mīņājās viņa aizvietotājs. Jānis pamāja viņam un devās uz ģērbtuvēm. Izgājis laukā no fabrikas viņš ievilka plaušās vēso Anglijas novembra gaisu un kā visi devās uz krogu. Drūmās angļu ķieģeļu mājas kā dvīņi ar savām logu un durvju ailām ņirdza, viņam ejot garām. Viņš nebija dzērājs, bet alkohols palīdzēja aizmirst, ka viņam ir atņemts kaut kas svarīgs. Vēl joprojām viņu dedzināja sajūta, ka viņš ir nežēlīgi piekrāpts un izmantots. Viņš bija atdevis visu, bet neieguva neko. Nožēlojamā izmisuma un depresijas sajūta it kā jau bija notrulinājusies. Viņš bija ieguvis jaunu īrētu dzīvokli un jaunu darbu, bet viņam vairs nebija māju un cerību, ka kādreiz viss būs labi, tikai bailes, ka vecie parādi viņu atradīs arī šeit.

Vai kāds viņam pajautās vai viņš vēlas atgriezties?

Skumji, bet kaut kur dzirdēta realitāte! Bet tas bija lielāko ties ar tiem kam iepriekš nekas nebija un struji gribēja dzīvot labi. Tie paši ķieģeļu pienesēji pa 1000lvl.

Foley 30.10.2011 22:28

Pirmais rakstīja: pokui, ka daudzas ierīces nespēj parādīt to sākuma reklāmas baneri..... tas ir pārdzīvojams, jo tam pēc ieceres būtu jāveras tikai vienu reizi (ķipa dienā), bet kretinē tas, ka teimeris pārlādē visu lapu un tāpēc pazūd tā vieta cik tālu lapa bija aiztīta.....

tāpēc laipni piedāvāju....

būtu labi, ja īauto dižkoderis izdarītu vienu no divām lietām

1) paskatītos kas mēģina atvērt dinamisko dižportālu un (piemēram) mobīlajām ierīcēm nepārlādētu lapu ik pēc pāris minūtēm....

piemēram apollo (ne tuvu nav labākais piemērs) mobīlajām ierīcēm rāda citu lapu.... m.apollo.lv www.apollo.lv vietā.... vēl google ir piemērs.... nu dafigā tādu ir....

nu tie apmeklētāji vēlas izlasīt to rakstu (arī reklāmrakstu) līdz galam.... nauhj apmeklētājam ir pēc pāris minūtēm no jauna ielādētajā lapā ir jāmeklē tā vieta līdz kurienei raksts ir izlasīts???

2) neticu, ka pirmo punktu pat ar internetā atrodamo skriptu palīdzību var vispār uzkodēt , tāpēc piedāvāju - vispār naxrenizēt taimeri iekš augšējā banera un izdomāt citu veidu kā kruķīt īauto apmeklējuma skaitītājus

Labi teikts par to apmekletaju krukishanu bet vispar brinos kas perk tos uzbazigos reklamas laukumus.

Sen te nebiju bijis bet neka jauna te nav un raksti ari nekadi, laikam šim projektam ir iestajusies pedeja faze!

Foley 15.06.2011 15:29

Kutman28 rakstīja: Vai kāds ir tīrijis kartera ventilāciju?

Braucot gaitā sāk nerubīt 2 stobri,izspiežot sajūgu noslāpst piešķil pa jaunam un akal iet,reizēm 1reiz dienā,bet reizēm ,stundu no vietas čakarējas.ko darīt?

Kaimiņš ar savu volvo nojājās pa mazajiem servisiem kamēr viens ieteica noņem sadaleni iztīri ventelācijas caurumu lai kondensāts nekrājas un viss kārtībā!

Viņš tur ņēmās, sveces, vadus ko vēl ne mainīja un pēc laika atkal vecā problēma klāt.

Tas gan nezinot kas tev par mašīnu utt, tā nekonkrēti pajautāts.

Foley 10.06.2011 23:28

Centis_Nuudele rakstīja: Regulāra (apmēram reizi 2 gados) bremžu šķidruma maiņa - un nekas tur iekšā nerūsēs.

kaut kas nedzirdēts! Kāds tam iemesls lai mainītu bremžu eļļu? Varbūt tev tik ļoti tek ārā ka 2 gadu laikā visa nomainās!

Foley 10.06.2011 10:54

M77 rakstīja:

girtsm rakstīja: Ņemot vēra šādus jautājumus kādus tu uzdod, visticamāk būs daudz ja tu spēsi pats bremžu klučus nomainīt.

Ne to vien esmu darījis, bet suportiem gumijas vēl neesmu pats mainījis. Piekari esmu pārlasījis no A līdz Z, šo to no motora lietām (zobsiksnu, ūdenssūkni etc.), šo to no elektrības/elektronikas (lodāmurs un dators ir zināmas lietas).

Patīk pašam iegūt jaunu pieredzi un nesponsorēt tupus "automehāniķus", "speciālistus".

Gluži mana pieeja jo pat šķietami labi servisi taisa lielas kļūdas! Zobsiksnu gan es pats nemainu!

Bet runājot par supportu man tas darbiņš arī priekšā! Mašīna nostāvēja 7 mēnešus sķūnī un tagad bremzes sīc jo neatlaiž atpakaļ.

Bet Volviķim vienā vakarā pr. riteņa gultni var nomainīt 2x mierīgi!

Foley 19.05.2011 22:32

Starptautiskā lidosta Rīga ir īpaša vieta pasaulē kur par 1min prasa 1LVL.

Vienmēr pasažierus sagaidīju pie izlidošanas bet vienreiz muļķības pēc iebraucu leja, cilvēks iekāpa un domāju tikšu ārā 30sek laikā bet nekā, maksā 1LVL.

Šī ir vienīgā lidosta kas pat lielākajiem laika plānotājiem liek maksāt 1LVL.

Kopš tās reizes lejā vairs nebraukšu un lai VĒLREIZ kāds tur stāvošai policists cenšas mani apstrīdēt!

Es tur ierodos 1-2x mēnesī

Foley 16.04.2011 23:25

igors85 rakstīja: Sveiki, lūdzu Jūsu palīdzību tiem kas brauc vai kādreiz brauca ar Volvo s60 auto, vēlos šo auto pirkt (pašlaik skatos). Esmu definējis priekš sevis, ka vēlos automātisko pārnesumu kārbu, ka arī dīzeļi. Kam Jūs ieteiktu pievērst lielāku uzmanību?

Vai Volvo s 60 ir problēmas ar automātisko kārbu? un kā vispar šīs auto lietojams?

Lūdzu, padalaties ar domām, iespaidiem, informāciju...

Igors

Ar S60 braucu no 2007 gada. Iegādājos gadu vecu no dīlera vācija 30k km D5 186hp automāts summum komplektācija. Tagad nobraukti 123k km un lielākaii kas bijis gultņi 2 gab pa 100(80)lvl gab. pirmajā reizē servisā taisīja bet tagad pats tos mainu jo nāk kopā ar stupicu nav sarežģīti. Pats mainīju pirkstus 13lvl gab, bremžu diski kādi 20gab, aizmugurējie loki. Servisā lokus vienmēr grib mainīt ar diskiem jo viņi nejēdz kur atslogot trosīti. Detaļas pirku sps auto un pats skruvejos. Apkope viņam skaitās 3ok km intervāls bet ej uz normālu servisu, neiesaku kakta volvo servisu. Tagad nomainīju zobsiksnu, spriegotāji, ūdens sūknis viss kopā 160lvl (pie drauga servisā), ulmaņa gatve man sarēķināja kādus 200lvl, MM skanstes vēl vairāk. Lielākā vaina kas bijusi iepriekš minētie gultņi, tad vēl intercooleru šoziem iegāžoties špūrē nolauzu (MM ulmaņa gatve 90lvl). Automāts strādā lieliski nekādi gļuki nav novēroti. Kā lielu mīnusu gribu minēt apgriešanās radiuss bet citādi mašīna perfekta. Ja taisies regulāri kādu aizmugurē sēdināt ņem S80. Turpmāk pieturēšos pie šīs markas.

Lai tev veicas izvēlē un labi ripo.

Foley 07.03.2011 9:25

Nav jau tā ka te nekā nav! Horoskopi te ielikti katru nedēļu bet vai viņus kāds skatās tas ir cits jautājums!

Es te nebiju pāris nedēļas un nekā nav mainījies.

Foley 07.03.2011 9:23

Sviestc rakstīja: www.youtube.com/...

Foley 17.12.2010 12:53

Gauss rakstīja: Tad kur atrodas:

www.auto24.lv/...

Man jau liekas ka tie ir UK nummuri! Lai gan stūre kreisajā pusē!

Foley 20.10.2010 21:04

pārdod Michelin x-ice 205/60 R16 lietotas atlikums 5mm 4 gab 40LVL par visām.

bildes fotki.lv/...

dodiet ziņu

Foley 18.10.2010 20:23

Slinkums lasīt to murgu tāpēc nezinu vai iepirki sev to T55!! Ja nē, varbūt iepērc čezetu ar blaķeni!!

ads.auto.delfi.lv/...

Foley 07.09.2010 9:34

ott rakstīja: Pirms nedeļas atgriezos no Karpatiem Ukrainā. neliela, subjektīva atskaite, pirmo dienu bildes, arī pārējās foto šīs nedeļas laikā tiks publicētas manā lapā: www.offroadtt.com

nu diezgan foršs izbraukums, ko lai citu saka!

Ar kādām mašīnām braucāt, cik tādiem patēriņš, optimāls ātrums pa lielo ceļu?

Šovasar izgāzu pa austriju, venēcija, atpakaļ austrina, nedaudz vācija (kônongssee) kopā kādi 4700km 337l = 7,18l/100km ar S60 D5 4 pieaugušie pilns bagāžnieks pa lieliem ceļiem 140-160 un pat 200KM/h tas gan neliels brīdis.

Foley 02.09.2010 9:55

brmbrmm rakstīja:

Foley rakstīja: Vai kāds var pateikt kur ir rocenes regulātors kas trosīti pievelk lokiem dilstot un mainot jāatlaiž garāka??

Runa par S60 un precīzi bez spriedelēšanas kā ir citām mašīnām! Man vakar viens gribēja iestāstīt ka pie rata jāmeklē maza skrīvīte kura jāatbrīvo!

Normāliem auto troses garums regulējas salonā pie pašas roķenes sviras - pacel aukšā čeholu, paskaties. Nē, nu var jau būt, ka S60 tas notiek caur izpūtēju ar andoskopa palīdzību..

Tas ir tas ko gribēju dzirdēt, jālien pie kliķa vidus konsulē! Vakar cītīgi meklēju kamēr atradu šo specu:

www.justanswer.com/...

Foley 02.09.2010 8:59

Vai kāds var pateikt kur ir rocenes regulātors kas trosīti pievelk lokiem dilstot un mainot jāatlaiž garāka??

Runa par S60 un precīzi bez spriedelēšanas kā ir citām mašīnām! Man vakar viens gribēja iestāstīt ka pie rata jāmeklē maza skrīvīte kura jāatbrīvo!

Foley 01.09.2010 10:58

Sviestc rakstīja: Cik liecina man pieejamā Infa, tad jauna bremžu diska biezums ir 12 mm, bet minimālā pieļaujamā ir 10mm.

Bet ja disks ir sarūsējis uz darba virsmas, tad jau sanāk, ka tas nav strādājis, manuprāt tad ir jāskatās kas notiek ar pašiem bremžu suportiem, vai tur esošie cilindri nav ieklemmējuši.

Apskatījos tavu profilu, skatos rezerves daļām tirgojies!!

Vai vari piedāvāt sešdesmitajam priekšējos diskus, klučis, abus pirkstus!

Principā šodien taisos iepirkt rocenei lokus!

Foley 01.09.2010 10:07

Sviestc rakstīja: Cik liecina man pieejamā Infa, tad jauna bremžu diska biezums ir 12 mm, bet minimālā pieļaujamā ir 10mm.

Bet ja disks ir sarūsējis uz darba virsmas, tad jau sanāk, ka tas nav strādājis, manuprāt tad ir jāskatās kas notiek ar pašiem bremžu suportiem, vai tur esošie cilindri nav ieklemmējuši.

Tur jau tā lieta, ka suports normālis staigā! Nav jau tā ka sarūsējis, disks spīd bet ir nelieli ieēdumi. Viens klucis ir 4mm (iekšējais), otrs 7mm, bet tas kau normāli ka cilindra pusē dilst vairāk! Disks ir 11mm! Mašīna visu laiku braucoša, varbūt viena diena nedēļā stāv!

1 2

Lasītākie raksti

Jaunie raksti