Kārtot: Augošā secībā
1 2
arheos 26.12.2008 16:25

Bija domāts, ka degvielas sistēmā/filtrā/šļaukās var būt kaut kur gaiss nāk iekšā, tad mēdz šādi ar piedarbināšanu būt. Un par to piedegumu.. na*renizē EGR vārstu, tad būs daudz mazāks, bet uzreiz būs problēmas ar garantiju, ja tāda vēl pastāv.

arheos 26.12.2008 15:14

Var pačekot, vai degvielas filtrā nav gaisa burbuļi, varbūt kaut kur sūc iekšā. Otrais - varbūt kāda no inžektora sprauslām nešancē pareizi. Kompis tur kļūdu uzrādīs tikai ja nešancē pavisam, taču gļukojot nekādas kļūdas var arī neuzrādīt.

arheos 09.01.2008 1:36

tunos rakstīja:

Seene rakstīja: Raksti ko gribi. Tikai neaizmirsti CSDD pateikt, kadu adresi gribi - citadi atstas iepriekšējo, kas ar tavu vārdu (personas kodu) ir ierakstīta.

jo nomaljaaka adrese, jo octa un kasko leetaaka

Tu izlasīji starp rindām

arheos 05.12.2007 16:42

Auto nav manējais, tādēļ sīkāk par specifikāciju nemācēšu teikt.. Zinu tikai, ka kupejas bāka neder. Kā ir ar atbilstību 80Q un 90Q nezinu.. bāku vajag steidzami!

arheos 30.11.2007 18:01

Un te atkal nonākam pie tā paša jautājuma, ko uzdevu: kas notiks tālāk ar tūrisma ralliju, rallija kausu??

arheos 30.11.2007 17:57

siamriP rakstīja: es esmu par to, ka organizators izsniedz devaisu pirms starta un savāc to finišā...

teorētiski varētu braukt arī ar saviem devaisiem, bet tad ir grūti garantēt, ka dati ir tādi kā tiem jābūt....

pats tu vari pirkt un jūzēt kādus vien devaisus vēlies.... līdz brīdim, kamēr viņi netraucē organizatora izsniegtajam devaisam darbu

Taisnība jau vien ir, tikai vai Reds būs ar mieru likt 40x25$ = 1000$ lētākajā variantā? Jo tik daudz braucēji IR bijuši, un nevarētu teikt, ka tendence bija samazināties (vismaz līdz 4. posmam).

arheos 30.11.2007 17:42

siamriP rakstīja:

nafig tev zināt kādu softu organizators izmanto analīzei....

nju, respektīvi papildinājums iepriekšteiktajam.. ja es nopērku pats device, tad gribās, lai tās datus varu analizēt ne tikai es pats, bet arī Reds ar orgiem

arheos 30.11.2007 17:40

siamriP rakstīja:

nafig tev zināt kādu softu organizators izmanto analīzei....

tavs uzdevums ir paņemt pirms starta zobos organizatora izsniegto iekārtu, kas darbojas pēc "melnās kastes" principa... tālākais uzstādījums ir novietot to konkrētā organizatora norādītā vietā mašīnā un pēc finiša nebojātu nodot atpakaļ organizatoram....

pārējais manis rakstītais attiecās tikai uz redu.... nu moš vēl kādu, kas "cērt kauliņu"

p.n.

dalībnieks piekrīt noteikumam, ka viņš nekādā veidā nemodificēs iekārtā uzkrātos datus, ja šāda krāpšana tiek atklāta, tad dalībniekam bezierunu diskvalifikācija....

ja ļautiņš (dalībnieks) izrādās pietiekami atvancēts un spēj izmantot ierīces datus tos nemodificējot, tad karogs viņam rokā....

Skaties.. ja tūrisma rallijs būs dzīvotājs, tad tiem, kas ar to domā nodarboties regulāri.. ok. pārfrazēšu, nejaucot iekšā pārējos: es labprāt to device iegādātos pats, jo man labāk samaksāt savus 50..X bakšus VIENREIZ pašam par ierīci , kuru varu izmantot arī citiem nolūkiem, nekā, ja tas sadārdzina katru ralliju par tur n-tajiem latiem dalības maksā.. tad jau labāk tos n-tos latus ielikt amīšos vai kaut kā tā.

arheos 30.11.2007 17:15

Redaktors rakstīja: Tās melnās kastes, par kurām jūs domājat, jau sen ir Latvijā un tās Mazozoli jau izmanto. Viņas nemaz nav dārgas (ap 25USD no Ķīnas). Par to izmantošanu mēs arī domājam.

Vajag jau zinaat, kas par kasteem, kaads softs tiek izmantots analiizei.. vai arii kaa? Vakardien paserchoju par shito tematu inetaa, shis tas jau atradaas, tiesa gan cenas zinjaa ne tik draudziigs. Bet teema apspriezhama.

arheos 30.11.2007 17:12

siamriP rakstīja:

arheos rakstīja: Tēma ir ok! Pat vairāk kā ok..

Ir DaisyTrack+ sistēma, kas ļauj "novērot" objektu, GPS koordinātes u.c. dati tiek savākti un sūtīti caur GPRS tīklu uz serveri, bet tas nav gluži melnās kastes variants.

Perfekti būtu tāda sistēma - visu laiku vāc kopā GPS koordinātes (treku, ātrumu etc.), saglabā to visu kaut kādā, teiksim, SD kartē, lai pēcāk to var izkontrolēt, paralēli datus var savākt arī caur GPRSu, ko inicializē ar SMS nosūtīšanu.. Ideāli zagta auto izsekošanai, vai arī mīļākās izsekošanai Veids nav utopisks, jo ir par tādu sistēmu dzirdēts, tikai nezinu NOSAUKUMU.

šajā gadījumā pietiek ar elementāru gps antenu, kas spēj ierakstīt datus kautkādā nesējā ar pietiekami augstu frekvenci - ideāli 1hz, bet vispār jau pietiktu arī ar 0.2hz

un protams atbilstošu zoftiņu organizatora datorā - lai nav jāčakarējas, es piedāvāju to analīzes zoftiņu taisīt katram pašam, bet dzelžus iepirkt kopīgi pēc izdevīgākā piedāvājuma, piemēram 10 gabalus nopērk NSNF, 20 iauto...

kad iauto ir pasākums (līdz 30 mašīnām), tad NSNF aizdod iauto 10 iekārtas, kad NSNF ir pasākums (līdz 20 mašīnām) tad NSNF aizņemas 10 iekārtas no iauto

p.n.

varam arī 15/15 iekārtas ņemt

ja buutu kaut kaada skaidriiba par tuurisma rallija naakotni, tad es buutu gatavs pats iepirkt vienu gab., tikai nav jau skaidriibas

arheos 29.11.2007 23:23

marrutkis rakstīja: Tēma ta laba, bet kāds tas devējs...........

Tēma tika pārnesta no iauto rallija kausa topika, lai nespamotu "ne gluži pa tēmu", bet runājot par devēju - pagaidām viss ir štokos, nevajag taču bērnu spēlītes spēlēt!

arheos 29.11.2007 23:10

Tēma ir ok! Pat vairāk kā ok..

Ir DaisyTrack+ sistēma, kas ļauj "novērot" objektu, GPS koordinātes u.c. dati tiek savākti un sūtīti caur GPRS tīklu uz serveri, bet tas nav gluži melnās kastes variants.

Perfekti būtu tāda sistēma - visu laiku vāc kopā GPS koordinātes (treku, ātrumu etc.), saglabā to visu kaut kādā, teiksim, SD kartē, lai pēcāk to var izkontrolēt, paralēli datus var savākt arī caur GPRSu, ko inicializē ar SMS nosūtīšanu.. Ideāli zagta auto izsekošanai, vai arī mīļākās izsekošanai Veids nav utopisks, jo ir par tādu sistēmu dzirdēts, tikai nezinu NOSAUKUMU.

arheos 27.11.2007 20:26

nu ko jūs jaunekli izprovocējāt uz dieva piesaukšanu

gan jau takš nopirka savu sapņu auto, bet vēl jau viss tikai priekšā! un bmw ir ērts auto, tiešām..

arheos 27.11.2007 14:52

Seene rakstīja:

Magistrs rakstīja: Pēdējā gada laikā ar CP-istiem ir bijusi darīšana tikai formējot avārijas. Nevaru sūdzēties.

Uzmanīgi gan tu brauc... Man gan šogad ir tikai sanācis viņus izlamāt par nekorektiem alkoreidiem. Jāņu naktī bija labākais - savus auto bez jebkādām ugunīm (tumsā, miglā) bija novietojuši krustojuma VIDŪ un mani apturēja tā, ka aiz manis braucošais auto bija spiests apstāties UZ delzceļa pārbrauktuves. (tiem kas zin - krustojums slokā, pie robežas tukuma pusē). Rezultātā man pat nepaprasīja ne dokumentus parādīt ne trubiņa iepūst.

Droši vien uz reakciju skatījās - ja būtu pillā, tad nobremzēt nepaspētu, būtu kreš :/

arheos 27.11.2007 14:04

Es savu pirmo sodu samaksāju par neizdarītu pārkāpumu. Pie tam nekādas tur "pirmais pārkāpums, tādēļ brīdinājums" basņas.. Vai nu ments gribēja ķepā, vai ko.. uz manu mierīgo paskaidrojumu, sāka pacelt balsi un izrunāties ar frāzēm, kuras ierakstot diktafonā, varētu sūdzēt tiesā. Un iet apstrīdēt lēmumu man arī nebija iespējams, jo pazaudējot to darba dienu, būtu zaudējis vairāk naudas.. Protams, principa pēc to vajadzēja darīt, tāču tā apstākļi sakrita.

arheos 27.11.2007 13:44

Seene rakstīja:

Palaidniex rakstīja:

Seene rakstīja:

Palaidniex rakstīja:

ursis rakstīja:

... un nekaada runa par meeriishanas kjuudu nebija.

Vot kā tur īsti ir - kas nosaka mērījuma kļūdas - iekārtas mnērījuma sertifikāts vai MK noteikumi?

Mani ir paņēmuši ar 93 pie atļautajiem 70, teica ka videoradaram (Stalker 3 vai kāviņutur) kļūda esot visā atrumu diapazonā tikai +/- 1 km/h...

Kas tad īšti nosaka kļūdui aparāta specifikācija vai MK direktīva, noteikumi utt?

Kļūdu nosaka ražotājs. Un tevi vienkārši ķēra uz muļķi. Protokolā tādu kļūdu neviens neatļautos ierakstīt.

Nevis neatļautos, bet ierakstīja gan!

Mazums, ko razotājs nosaka - pieļāujamo kļūdu nosaka noteikumi vai pārbaudes mērījumu sertifikāts, jo visi šitie verķi ir regulāri jāpārbauda, vai tie strādā, pie kam vadītājam ir tiesības apvaicāties, lai CP ekipaža uzrāda aparāta pēdējo sertificēšanas dokumentu, kads tika veikt aparāta pārbaude un, ka tas ir derīgs lietošanai (bija precedenti, kad tika ņēmts uz radaru, kas nebija izgājis regulāro pārbaudi).

Gluži tā pat kā - mana auto ražotājs nosaka ka manam vāģim toip ātrums ir virs 230 km/h - bet CSN nosaka, ka top ātrums ir 50 apdzīvotā vietā un 90 ārpus tās, ja citādi ar zīmēm nav norādīts...

Nu ja ierakstīja, tad uz tiesu ar ražotāja papīru un iznākums 100% skaidrs. Tev sods atceļas un CP darbonim kabineta sekss ar priekšnieku par nekompetenci.

Un vai tev tiešām liekas, ka ātruma ierobežojums uz ceļa (normatīvais akts) jebkādā mērā ietekmē tava auto max ātrumu (ražotāja nodrošinātas tehniskās iespējas)?

nu nebūs viņiem sekss ar priekšniecību..

tagad takš nav, kas mentūrā strādātu, tādēļ pat par lielākiem pārkāpumiem tikai pakrata ar pirkstu.

un it sevišķi tas izpaužas laikā, kad valdība ar kaut kādu tur konceptuālo pieeju grib samazināt bojāgājušo skaitu uz ceļim.

bija taču kādreiz aizliegts mentiem tupēt krūmos, tiko kā pacēla haju, tā atļāva atkal līst krūmos. un policijas priekšniecība nekādas apstrīdēšanas, ka nebraucu ar tiem "+21" vairs neņem pretī..

arheos 27.11.2007 11:25

Un cilvēki vēl brīnās, kādēļ mēs esam Eiropas bojāgājušo/smagi cietušo koplietošanas satiksmē statistikas augšgalā

arheos 26.11.2007 21:56

nakujators rakstīja:

krishus rakstīja:

nakujators rakstīja: >150 km/h nav droši braukt tikai ar konservbundžām!

Alnim būs pajāt ar ko tu brauc...

Vajag uz ceļu skatīties nevis degunu urbināt un kuli kasīt...

Ja būs lemts tādā veidā aiziet, tad aiziešu. Ja atņems korkas, tad braukšu ar trambuli - pats vainīgs un nečīkstēšu.

Ir, protams, visādi smuki un ļoti funkcionālo mobilo telefonu lādētāji uz paneļa nopērkami Ja nav, tad vienmēr iespēja braukt

a ja palīdzēsi aiziet kādam, kas tur "ņipričom"?

arheos 25.11.2007 20:07

VWfans rakstīja: Lūk, pierādījums Nissan-Qashqai 1,5 dCi (105 zirgspēki) neticamajam ekonomiskumam:

www.nissan.lv/...

Vislabāk man patīk šis te: "67,35 galoni uz jūdzi!"

arheos 22.11.2007 20:12

nafigators rakstīja: Šitais bazars jau galīgi tuftā aiziet!

Kārtējo reizi nākas pārliecināties, ka latvietim vislielāko prieku sagādā ielīst svešā makā un apdirst (tāpat vien, ne jau objektīvi). Normāls, ar dzīvi apmierināts un veiksmīgs cilvēks neko tādu nedarīs. Tirš tikai skauģi un sliņķi, kas paši nevella nespēj neko sasniegt un izdarīt.

P.S. Atvainojos tiem, kuri spēj atļauties kādu luksus klases auto, bet tomēr braukā tikai ar mazo vai vidējo klasi.

(šeit kāds tāds ir?)

Morāli veselu cilvēku raksturo spēja pieņemt, ka citam var būt atšķirīgs viedoklis un izvēle. Nespriedīšu par daudzu te morālo veselību, taču izskatās, ka lielākā daļa, kuri uzskata, ka džipveidīgais vai paaugstinātas caurejamības/luksusa auto ir "nu īstākais vipendrjož" un latviešu cilvēkam nekādā gadījumā nedrīkst piederēt, nekad nav dabūjuši, braucot pa to pašu superkruto Rīgu pēc visiem noteikumiem un labākās sirdsapziņas, purnā ar citu autiņu, pēc kura savējais ir jāatdod tolmetam, jo "ņepodļežit vosstanovļeņiju", nekad nav izbaudījuši, kā ir izbraukt pusmetrīgu sniegu pa lauku ceļu ar džipveidīgo, kad visi (bez izņēmuma!) bezpiedziņas autiņi tur vienkārši paliek, tāpat kā nekad nav izbaudījuši, ko nozīmē nobraukt vairākus simtus kilometrus bez apstājas un izkāpt no auto gandrīz bez nekādas noguruma sajūtas, tā vietā taču labāk ir kratīties pēc iespējas mazākā un lētākā automašīnā.

arheos 14.11.2007 23:55

modena rakstīja: Laikām negrib lieki riskēt - tipo tur arī Kasko uz savu vārdu - un mierīgi vest, lai ja pa ceļam nozags- nebūtu lieli zaudējumi....

nevajag atstāt atslēgas uz bāra letes katrā Polijas ceļmalas krogā, tad arī pa ceļam nenozags!

arheos 11.11.2007 21:05

Viktos rakstīja:

Pirmais rakstīja:

Viktos rakstīja:

Baisulis rakstīja: Varbūt tev jūk kasko un octa?

ne, par octu es vakar samaxaaju 104 Ls, bet par kasko 770 Ls.

Tāas summas nevar sajaukt.

nu pļā, kā tevi ir apkāsuši...

izsaku līdzjūtību

par ko ?

par to KĀ Tevi ir apkāsuši!

arheos 08.11.2007 14:39

Ja uzdod jautājumu un vēlies, ka kāds tērē laiku atbildēm, tad būtu labi, ka Tu rakstītu ja ne ar latviešu diaktriskajām zīmēm, tad vismaz ar visām pieturzīmēm. Citādi brīžiem nevar saprast, ko Tu tur domā..

arheos 25.10.2007 16:37

Pamēģini noprecēt kādu beibi caur internetu, pamēģini nopirkt māju caur internetu, etc. Protams, ka to visu var, taču rēķinies, ka rezultāts, ieraugot dzīvajā, var atšķirties no priekšstata, kas ir uzrakstīts, nobildēts utt. Inets ir labs veids, kā kaut ko iegādāties, tomēr ir lietas, kuras ir jāredz, jāiepazīst, jāizjūt, jānovērtē pirms tu paraksties ar "jā" vārdu.. Tas taču nav kabatlakatiņš vai sūda ķīniešu [a]iPoda atdarinājums pa 19 bakšiem, kuru var izmest ārā, ja nepatīk.

arheos 28.09.2007 11:28

nuhajs rakstīja:

arheos rakstīja: PS. Un vēl - diemžēl šeit ir arī cilvēki, kuri palīdzēja iedzīt pa kādai naglai iauto rallija "riepās".. Ko darīt un kurp iet - paši ziniet!!!

A tu vari ar visu samierināties arī turpmāk un neko nevienam neiebilst,tik mājās podam pasūdzēties.Turpini tā dzīvot. Ja ir pasākums, kuram ir Nolikums, kurš ir LAF organizēts, kurā orgs sola un plāno, tad lai ir tā,kā solīts. Ja nav, tad lai nav vispār. Turpini tā dzīvot.

Un vēl - pilnīgs ignore tev!

1 2

Lasītākie raksti

Jaunie raksti