Kārtot: Augošā secībā
1 2
RHINO 31.03.2010 8:53

Gonzalless! Raustīšanos atirsināji?

RHINO 01.03.2010 8:47

Kā salona apgaismojums ir OK, nav jauztraucas ka kādreiz kāda dure vaļā. Migliniekos - domāju pilnīgi garām, tad labāk gabarītuguņos salikt diodes - tur es saprotu ka ir ko ekonomēt - ilgāk mežā uguntiņas spīdēs kad būsi sēņojot apmaldijies. Bet ekonomēt uz tiešo drošību, domāju lētāk ir nebraukt vispār!

RHINO 29.10.2009 12:31

dЫK cilvēks vienkārši gribēja palielīties ka kā kārtīgs latvietis nopircis pilnpiedziņas auto, Pircis no cita latvieša kurš nobraucis N gadus un nezin priekš kam tai mašīnai ir divi ātrumkloķi.

Labākais paskaidrojums ko esu dzirdējis ir, " Man am auto ir divas ātrumkārbas, bet ar to otru kautkas nav kārtībā Slēdzot baigi grab, es viņu nekad nelietoju!"

RHINO 07.10.2009 16:37

Kautkur likumā pr tehnisko apskati pie punkta par papildlukturiem bija iemesli uz kādiem drīkst atteikt tehnisko apskati un viens no punktiem bija "nepatīk izskats"!

RHINO 28.07.2009 16:39

Tur jau tā lieta ka tu lasīt esi iemācijies, bet saprast ko izlasiji vel ne Es kautkur biju dzirdējis ja izlasa teikumu un to nesaprot tad tas esot jalasa pa daļām kamēr saprot kas tur domāts

RHINO 28.07.2009 15:58

Tas ir atkarīgs no kā pirki! Ja no Pētera, tad bremzē tikai priekšējais labais, ja no Valda tad Tikai priekšējie - jo pakaļējie ir tam golfam ko Vasilijs nopirka bet ja pēkšni bremzējas tikai pakaļējie tad būsi vien nopircis golfu ar rokas bremzēm

RHINO 23.07.2009 15:45

Zinu ko tas Corvus coronus par tevi padomāja! tas latīniski skanētu: IDIOTUS ŠAUSMIGUS!

RHINO 10.06.2009 8:41

Mans darba foto ir Canons S5IS, nepilna gada laikā tuvojas 20,000 bildēm! protams, kā jau darba foto nonāk arī citu lietotāju rokās un vel jo projām strādā apsolūti nevainojami, lietošanas vide ir visnotaļ nepateicīga (lieti, putekļi, mitras telpas utt).

Mīnusi:

1. maza gaismas jūtība ( tumšās telpās baigais grauds )

2. Skopa informācija par bateriju stāvokli (pēdējā mirklī parāda ka baterijām kirdikt, vienmēr jānēsā līdzi rezerves komplekts)

3. Latvijā perifērijas gandrīz nekādas, ko nevarētu teikt par citu pasauli

Plusi:

1. Ērts rokā

2. AA tipa baterijas vai akumulatori (jebkurā kioskā var uzlādēties)

3. SD Atmiņas kartes vidēji 2Ls/Gb

P.S. Darba zirgam acīs neskatās

RHINO 09.06.2009 11:57

Storijs par fotoaparātiem!

Brālītis vairākus gadus veiksmīgi vadāja līdzi uz Dakāru digitālo fočuku līdz kamēr fočuks gļuku dēļ nonāca pie meistara! Aparātu atgriežot meistara texts vienkārši izsita visus korķus a teksts bija, " Vi boļše na pļjaž fotoaparat neberite!"

RHINO 04.06.2009 13:35

Seene rakstīja:

RHINO rakstīja:

Mefistofels rakstīja: e-bay pirki, ja ?

Es tagad pasērčoju tur točna cenas ir bik nesalīdzināmas ar Latvijas veikaliem. Vairs neredzu jēgu Latvijā pirkt.

RHINO, Ja nav žēl pa 30 Ls atdot, tad paņemšu lietotu no tevis.

Ja nē sūtīšu no ebaja.

OK sūti no ībeja un 20Ls no tevis par konsultācijām noplēsīšu lai IGO8 ieinstalētu un 20$ tu Ozim nomaxāsi lai ik pa 10 min neslēdzas ārā

Ja es maximā cīsiņus iegādāšos, arī vajadzēs tev par vārīšanas konsultācijām maksāt?

Ja tu kaut reizi būtu pircis cīsiņus tu zinātu kā tie jāgatavo, žel gan ka tu nēesi pircis cīsiņus

RHINO 04.06.2009 12:12

Mefistofels rakstīja: e-bay pirki, ja ?

Es tagad pasērčoju tur točna cenas ir bik nesalīdzināmas ar Latvijas veikaliem. Vairs neredzu jēgu Latvijā pirkt.

RHINO, Ja nav žēl pa 30 Ls atdot, tad paņemšu lietotu no tevis.

Ja nē sūtīšu no ebaja.

OK sūti no ībeja un 20Ls no tevis par konsultācijām noplēsīšu lai IGO8 ieinstalētu un 20$ tu Ozim nomaxāsi lai ik pa 10 min neslēdzas ārā

RHINO 03.06.2009 15:56

Mefistofels rakstīja: RHINO,

Šajā sarakstā ir Tavējais ?

Cik maksāja jauns ?

manējais sanāca 113$ - analogs gpscentrā maxā 150Ls

P.S. Man nevajaga viņu nogrūzt, es tikai labprāt nomainītu uz labāku ekrānu jo izmantojot kā tripmasteri reizēm saulanā laikā tā ir kā ir, un sasprindzināt redzi, kad tev hronometrs pie pakaļas tikšķ nav tas prātīgākais

RHINO 03.06.2009 10:06

Mefistofels rakstīja: RHINO,

Kāds tev precīzi modelis ir ? Pa cik esi gatavs atdot ?

tipa šitais Aluminum 4.3" LCD 372MHz CPU Win CE 5.0 Bluetooth + GPS Navigator with 2GB Maps SD Card and FM

Baterija jau nomainīta par cik? neesu īpaši domājis kādi 50Ls varētu būt

RHINO 02.06.2009 9:58

anonimikis rakstīja: Tātad, varu padalīties ar info par ķīniešu noname navigatoru. Saņēmu pirms pāris dienām. 3,5" ekrāna aparāts maksāja apmēram 80USD (piegāde cenā). Muitas nav. Ņēmu 3,5 collas, jo plānots lietot ne tikai automašīnā. Subjektīvi pēc pirmās pieredzes 3,5" ir ok, ja liek tuvāk nekā pie stikla. Pie stikla prasās tomēr nedaudz lielāks, lai gan var iztikt arī ar šito. Turpat DX ar 4,3 collu ekrāniem maksā ap 100USD.

Komplektā viss kas pienākas - baroklis no 220, auto piepīpētāja vads, usb kabelis, austiņas, auto turētājs, irbulis, 2GB SD karte un (neoficiāli) iGO 2006 softs ar USA kartēm. Interesanti, ka softs ir veikala aprakstā pieminēts, bet nekur uz kastītes vai paša GPS instrukcijā par to nekā nav. Līdz ar to oficiāli softa nav un uz nekādu supportu par to neceriet.

Pašus navigatorus ražo šitas kantoris - www.yfgps.com/... . Tā kā pilnīgs noname nava, lai gan uz aparāta un iepakojuma nav ne mazākās norādes par izgatavotāju.

Iekšā ir WinCE .Net 5.0 operētājsistēma. Attiecīgi var uzlikt jebkādu navigācijas softu, kurš zem tās strādā un ir palaižams no SD kartes. Uzliku pagaidām iGO 8. Aparāts ļauj uzlikt vienlaikus vairākus navigācijas softus un izmantot tos pēc vajadzības. Ir iebūvēts mp3 un avi/divx pleijers. Atbalsta SDHC kartes (8GB, 16GB ..). Izskatās lielā mērā analogs gpscentra izplatītājiem GOOD aparātiem, tikai par daudz pievilcīgāku cenu.

ja no DXa njem tad labāk to kam lielāka baterija un 5colju ekrāns - 5`ekrāns ir ar pretbliku tehnoloģiju un tapēc esu ar mieru savu 4,3 colligo kadam pārdot + bonusā var sarunāt gan IGO gan OZI

RHINO 25.05.2009 15:25

Proc to internetu tā kārtigāk, ja nesanāk uzmet meilu. sameklēs kadu kontaktu. Pamēģini Uscars.lv forumā pie restaurācijas tur bija pāriz adreses tepat pie ziemeļu kaimiņiem.

RHINO 21.05.2009 14:02

Sretsked rakstīja:

smaidiigais rakstīja:

Protams, tiesā tas nav pierādījums, bet redzams taču tas ir.

Nav pierādījuma??? Tad klusē un smaidi.

šādā izskatā tas nav pierādijums, bet ja šo video nodod ekspertīzei, tad tur daudz laika nevajaga lai tas kļūtu par nopietnu pierādijumu. Ceru ka policija pārsūdzēs tiesas lēmumu un nodos šo video ekspertīzei lai ta čMO vadītājs turpmāk var vadīt karoti pa zupas bļodu un neko citu!

RHINO 21.05.2009 13:55

Sretsked rakstīja:

Pirmais rakstīja:

a kuļi tu klauvēji pie loga, ja nebiji gatavs aizbraukt kur tevi pasūtīja?

Nu, tas jau nav nekas slikts-padirst.

Bet opis pārkāpa likumu, kavēja satiksmi, bez iemesla braukdams pārlieku lēni.

Te atkal tu kļūdies - opis nepārkāpa noteikumus ja viņš būtu braucis lēnāk par 20 km/h tad viņš būtu uzskatāms par šķērsli. Tas ko tu tur nepilnīgi citē attiecas uz ārpilsētu - tad gan opim būtu ik pa laiciņam jāapstājas un jāpalaiž garām rinda, precīzi neatceros bet man liekas ka kritērijs bija 7 mašīnas

RHINO 21.05.2009 10:43

Sretsked rakstīja:

Kaksis rakstīja:

Ā, značit ja izdara noziegumu neradot apdraudējumu citiem, tad tas nav sodāms.

Ja apzog dekstera māju, neradod apdraudējumu kaimiņiem, tad zaglis paliek nesodīts.

Tu esi ne tikai stulbs, bet arī izliecies.

Kādu likumu pārkāpa motociklists šajos video redzamajās situācijās ?? Atbilde ir- NEVIENU.

Bet cpists savu likumpārkāpumu ir pats nofilmējis

khe - izskatas ka tu neesi daraugos ar noteikumiem, pirmajā video: četrreiz šķersojam nepartraukto balto līniju, 2 soda punkti un 40Ls sodiņš žeēl ka sodi nesummējas, Par ātrumu nu piedodiet - elementāra ekspertīze pēc nofilmēta video var noteikt transporta lidzeklļa pārvietošanās ātrumu, tur nebūt nav vajadzīga sarkama bultiņa ar km/h klāt!

Otrajā video: Apdzīvota vieta Baloži, ātruma irobežojums 50 km/h pēc motocikla masas un tā kādā leņķi motocikls sagāzts līkumā pat ļot precīzi var noteikt ātrumu!!! Un motociklista taranēšana konkrētajā situācijā vairāk izskatas pēc nepieciešmības lai konkrētais indivīds neturpinātu starp mājām savu iesākto slepkavības mēģinājumu!

Takā nevajaga te, nedzirdēju, neredzēju un kur rakstīts ka pārkāpu noteikumus! Kā man viena laba juriste teica, "Ja cilvēks ir par stūlbu lai kaut kur citur mācītos tad dodas juristos!" un tapēc rodas situācija ka nav ekspertu kas var pierādīt pārkāpumu ja klāt nav pierakstīts ka tas ir pārkāpums

RHINO 19.05.2009 9:28

RHINO 19.05.2009 9:25

Ventilis atrodas reduktora pašā āugstākajā punktā.

to Centis Nūdele: Un prieku tev sagādā iekakāt pa vidam savu gudrību, ja konkrētajā brīdi tā apsolūti nav nepieciešama?

RHINO 19.05.2009 9:08

Nu jūs gan esat klauni! - tilts uzsprāks un vel ko neizdomās - Čirika tilts ir prasts kā pieckapeika! vienīgais kas notur lai eļļa netek ārā ir viens saļņiks, kuram arī ir jānodarbojas ar ūdens neielaīžšanu. Tiltam protams ir ventilācijas trubiņa kuru normāli būtu pagarināt vismaz līdz gaisa filtram. Nekādiem mikro caurumiņiem tur nevajadzētu būt

Ūdens tiltā saiet ja tiek nopietni slīcināts auto vai braukāts pa akmeņainām upēm kur pusasis dabū slodzīti, bet zem Bauskas ielas pārvada, vairāk kā pus stundu vailkājot parketniekus no peļkes laukā, neviena ūdens pile nebija tikusi tiltā!

RHINO 13.05.2009 9:05

Neesiet muļķi, piekniedējiet un pieskºūvējiet tos numurus tā lai tik viegli nav noņemt vai peļķē pazaudēt! Pirmkārt nebūs 5h jāpavada lielveikala stāvvietā ( tas netraucē satiksmi, tātad tiek apkalpots pats pēdējais) un nebūs jau tā dārgais laiks un bendzīns jātērē jaunu Nr zīmju iegūšanai, turklāt Nr zīme ir valsts īpašums!!!! takā labāk paņemiet vis lielākās skrūves un pieskrūvējiet to jums uzticēto valsts īpašumu tā lai nepazūd

RHINO 13.05.2009 8:49

Būtībā varētu pakaļējais tilts taisīt to peldēšanu , a būkšķis atpakaļgaitā varētu būt motora spilveni

RHINO 14.02.2009 10:46

a uz vakardienas datumu paskatiji - bet ja nopietni tad drāts pa durvju šķirbu ir viens no darbīgākajiem variantiem (ko cietāka drāts to vieglāk viņu vadīt) , pēctam protams atslēgu onkas, pusķieģelis ir stulbākais ko šitādā situācijā var izdarīt

RHINO 10.02.2009 15:09

uudza rakstīja: www.ss.lv/...

aizmirsa piebilst ka jābūt bez kreisās kājas savādāk celis traucē bet to pa papildus samaksu varot arī izšķaidīt

1 2

Lasītākie raksti

Jaunie raksti