Kārtot: Augošā secībā
< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 376 >

Tēma: Es nopirku jaunu auto un kļūdījos, bet negribu to atzīt - LOHS

Nu nez… Man vieni draugi nu jau 5. gadu brauc ar Talisman. Ir ļoti apmierināti, nekas daudz nav ne plīsis, ne gļukojis. Pat pēc nelielas avārijas, kur apdrošinātāji nolēma auto tomēr norakstīt, šie izlēma paturēt un sataisīt, jo negribēja šķirties no tās mašīnas.

Tēma: Es nopirku jaunu auto un kļūdījos, bet negribu to atzīt - LOHS

Latviešiem patīk dalīties tikai ar slikto pieredzi. Līdz ar to, ja tu meklē atsauksmes par dajebko tikai Latvijas informatīvajā telpā, tad nonāksi pie secinājuma, ka teju viss un visi ir sūds.

Tēma: Es nopirku jaunu auto un kļūdījos, bet negribu to atzīt - LOHS

Kurš tev dos testa braucienu lietotam auto uz 50 kilometriem?

Tēma: Volkswagen Passat 2011 gada atsauksmes un izmaksas 2 gadu laikā

Man šķiet, ka dārgākais, kas tam auto vispār var būt, ir DPF un spararats. Pēdējais viņiem ir slimība - visiem gadiem, visiem nobraukumiem… 

Tēma: Izraēlas, vēlāk ASV raķešu trieciens Irānai 2026. Kādas būs sekas un kā karš beigsies?

Par Dižo Vadoni izraudzīts vecā dēls. Te tev nu bija režīma maiņa…

Tēma: Izraēlas, vēlāk ASV raķešu trieciens Irānai 2026. Kādas būs sekas un kā karš beigsies?

Trampa reakcija uz šo… https://x.com/Gerashchenko_en/status/2030200819253920171

Arī viņa smukā preses sekretāre saka, ka “Whether or not this happened, frankly, it does not really matter.”

Tēma: Vēlos iegādāties jaunu Cupru Terrama vai Cupra Formentor?

Es gan saprotu - Cuprai daudz ko pasaka dizains. Arī man loģiskāk liekas, ka Formentors ar 1.5 tiktu pieskaitīts pie SEAT, bet to brendu VAGs izlēma likvidēt. Bet, nu, tas ir kaut kas līdzīgs kā, piemēram, britu zemēs ir pilns ar visādiem GR-pack Toyotām, Type-R pack Civik, bet ar mazajiem motoriem. Un brauc tas 1,5 neslikti… jā, nav vairs sporta auto, bet no normāla ikdienas lietotāja viedokļa ir OK.

Tēma: Izraēlas, vēlāk ASV raķešu trieciens Irānai 2026. Kādas būs sekas un kā karš beigsies?

https://x.com/Tony__britva/status/2029305192374550925

We stand with Iran… 😁

Tēma: Izraēlas, vēlāk ASV raķešu trieciens Irānai 2026. Kādas būs sekas un kā karš beigsies?

Nav taisnība, vismaz uz mani attiecībā. Esmu pat šeit rakstījis, ka ir lietas, attiecībā uz kurām Trampa nostāju pilnībā (nu, vai vismaz diezgan lielā mērā) atbalstu.

Tēma: Izraēlas, vēlāk ASV raķešu trieciens Irānai 2026. Kādas būs sekas un kā karš beigsies?

Apsēstais, atpisies vienreiz no manis.

Tēma: Izraēlas, vēlāk ASV raķešu trieciens Irānai 2026. Kādas būs sekas un kā karš beigsies?

Šis ir tiiiiiiik jauki… Cerams, visi režīmi, Kimu ieskaitot, sāks saprast, kādi krievi ir uzmetēji…  https://www.la.lv/draudzibas-saites-partrukusas-kremlis-nak-klaja-ar-visai-negaiditu-pazinojumu

Tēma: Izraēlas, vēlāk ASV raķešu trieciens Irānai 2026. Kādas būs sekas un kā karš beigsies?

Nesaku ne jā, ne nē. Tikai to, ka šoreiz, manuprāt, tas nebūs tik ātri, kā gribētos cerēt. Irāna ir daudz cietāks riekstiņš.

Tēma: Vēlos iegādāties jaunu Cupru Terrama vai Cupra Formentor?

Atkarīgs no tā, kādu komplektāciju gribi. Ja ar mazo 1.5 TSI, tad īpaši neatšķiras no jebkura cita VAG krosovera (Škodas vai VW). Ja kādu no niknajiem motoriem, atkarīgs no braukšanas stila. VZ un VZ5 provocē, bet attiecīgi daudz arī liesi iekšā. Un apdrošināšana nemaksās lēti. Cik man ir stāstījuši klienti, kas ar niknajiem brauc vai ir braukuši, viņi saka, ka apnīk tā visai nervozā gaita un cietā piekare, gribas kaut ko mīkstāku un relaksējošāku pēc tam. 

Tēma: Izraēlas, vēlāk ASV raķešu trieciens Irānai 2026. Kādas būs sekas un kā karš beigsies?

Zelenskis saka, ka amerikāņi lūguši Ukrainas palīdzību cīņai pret Irānas bezpilotniekiem - konsultācijas, apmācības un iespējams arī Ukrainā ražotos pārtveršanas dronus… 

 

 

Tēma: Lētākā OCTA? Kurš apdrošinātājs šobrīd piedāvā labāko cenu 2026?

Man pēdējos gadus vislabāko cenu OCTai dod Balta, KASKO - If. Nu, vismaz pēdējām 3 mašīnām (Volvo V60, Opel Insignia, tagad Hyundai Tucson)… Par If īstenībā esmu pat pārsteigts, jo man pie viņiem pirms 7 gadiem bija total loss gadījums, bilance tur nav diez ko spīdoša.

Tēma: Tramps - ASV prezidents?

Saderam, ka Putins nedarīs neko… Nu, varbūt pavaukšķēs kaut ko, bet tas arī būs viss.

Tēma: Tramps - ASV prezidents?

Rubio šodien “…We don't sanction Ukraine…”

Tēma: Tramps - ASV prezidents?

Tramps brīdinājis Ukrainu, lai nešauj pa krievu naftas vadu… Nez kāpēc šams nebrīdina savu draugu, lai nešauj pa Ukrainas civiliedzīvotājiem, kuru upuri kopš viņa nākšanas pie varas, pateicoties viņa politikai ir kļuvis stipri vairāk?

edition.cnn.com/2026/02/24/politics/us-warned-ukraine-ambassador-strikes-black-sea-oil

Tēma: EKII 2026: Tikai līdz 24. februārim iesniedz viedokli par 40 miljonu eiro subsīdijām elektroauto

Nuuu, atbalsts būs līdz 2029. gadam… Reāli gan jau nauda ātrāk beigsies, bet gan jau pēc gada vēl ne… nopērc to pašu lūzni, saved uz skati kārtībā un pabraukā… 😁

Tēma: EKII 2026: Tikai līdz 24. februārim iesniedz viedokli par 40 miljonu eiro subsīdijām elektroauto

Nu, mērķis ir esošos braucošos nolietotos (it kā) ICE aizvietot ar jaunākiem elektroauto. No tāda viedokļa viss jau laikam ir pareizi. Bet kāpēc jāgaida 1 mēnesis? Ja auto bija apskate arī pirms esošās, tad tak nav jāgaida, vai ne tā?

Tēma: EKII 2026: Tikai līdz 24. februārim iesniedz viedokli par 40 miljonu eiro subsīdijām elektroauto

Pag, tā nauda tak nāk no ES, nevis mūsu “bagātās valsts” budžeta, vai ne tā? Un tad ir jautājums, vai to vispār var kā savādāk izlietot? Skaidrs, ka pensijās, medicinā un ceļos nekā, bet citos “zaļajos” projektos, teiksim, māju renovācijā?

Tēma: EKII 3.0 Valsts atbalsts elektroauto 2026 un hibrīdiem PHEV – jaunie nosacījumi un līdzmaksājums

Jāprasa rakstisks sertifikāts, kur konkrēti atrunāts, uz ko strādā un uz ko nestrādā.

Tēma: EKII 3.0 Valsts atbalsts elektroauto 2026 un hibrīdiem PHEV – jaunie nosacījumi un līdzmaksājums

Kaut kādi šķidrumi, man šķiet, tāpat bija jāmaina.. baterijas dzesēšanas vai kas tamlīdzīgs… 

Tēma: EKII 3.0 Valsts atbalsts elektroauto 2026 un hibrīdiem PHEV – jaunie nosacījumi un līdzmaksājums

Ieteiktu palasīt noteikumus (es pētīju pirms kāda gada). Tur ir kādi 3 līmeņi tai apdrošināšanai. Pēc atsauksmēm - ja nav maksimālais, tad reāls apjājiens. Turklāt, tur ir ierobežojums uz apdrošinājuma summu, līdz ar to, var arī gadīties, ka pie kāda keisa pašam arī būs jāpiemaksā.

Tēma: Tramps - ASV prezidents?

Nemaz tik ļoti jau arī necepas. Vnk krievam tā ir tipiska laika novilkšanas stratēģija. 

< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 376 >

Lasītākie raksti

Jaunie raksti