Kārtot: Augošā secībā
1 2
Bradypus 04.06.2020 17:10

Tie labākie prāti strādā kāda uzdevumā - tas nav atvērtā koda produkts - attiecīgi arī "visi pārējie" bugus tur var meklēt tikai ar reverso inženieriju. Un jaunas versijas var viegli sagatavot ar jaunām tiesībām, kad pūlis būs pārliecināts, ka tas rīks neko nespiego. Un lukturītim nav nekāda "appa".

Bradypus 04.06.2020 13:16

Savdabīgs apgalvojums. Paņemsim tehniski.

CovidApp:

- izmanto specifisku Bluetooth kontaktu izsekošanas API, kura anonimitāte šobrīd ir izstrādātaja apzvērēta, nevis tehniski ierobežota;

- nosūta datus trešajām personām;

- darbojas fonā;

QR scan aplikācija:

- var piekļūt kamerai;

- darboja tikai pēc lietotāja pieprasījuma;

Lukturīša aplikācija:

Tādas vispār nav. Ir tikai OS funkcija ieslēgt lukturīti.

Tātad, lai arī šobrīd neviena no šīm aplikācijām neizseko lietotāju tādā izpratnē, kā daži uzskata, izteiktais apgalvojums ir absurds, jo nevar izsekot "mazāk" par to, kas neizseko. Bet potenciāls katru no aplikācijām pārvērst reālā izvērtas izsekošanas rīkā gan ir nesalīdzināms - ar CovidApp kā perfektu VDK rīku, pievienojot vien pāris lietotāja piekrišanas jautājumus, ko aplikācijas māk uzdot "smalkā drukā".

Bradypus 02.06.2020 23:52

Izskatās, ka pats nespēj ne atdalīt "komplektu", ne izprast kādu no tā sastāvdaļām. Atšķiries no tiem, kurus noniecini, tikai ar to, ka nebaidies... Diemžēl pliks baiļu trūkums nav nekas pozitīvs - diezgan destruktīva īpašība ilgtermiņā.

Pamēģini iedziļināties un izdomāt, kas 5g-fobijā(s) IR atšķirīgs no pārējām. Pateikšu pat mazliet priekšā - tieši attiecībā uz 5g praktiski nekad netiek minēta tā komponente, no kuras patiešām ir jābaidās un kas patiesībā būtu vienīgā vienojošā ar pārējām.

Vai zini kas vēl parasti iet komplektā? Akla ticība šīm lietām un valdībai.

Bradypus 02.06.2020 9:41

Kas vainas? Ļoti vienkārši - ir labi zināms, ka tādu datu nav, jo neviens neuzskaita. Kā mēs labi zinām, CP vienmēr un visos negadījumos pievieno iemeslu "nepareiza ātruma izvēle". Velobraucējus principā nekontrolē un pārkāpumus neuzskaita vispār. Tieši tādēļ ir ļoti izdevīgi pieprasīt diskusijā oficiālu statistiku, jo ar to var "norakt" jebkādu satiksmes organizācijas diskusiju, pasludinot par vainīgajiem tikai un vienīgi par ātru braucošos auto.

Bradypus 02.06.2020 9:37

Par 5G kaut ko būsi pārpratis - nezinu nevienu, kuram tas liktos problemātisks daļā par interneta nodrošināšanu datoram ;)

Bet pārējais tieši tā arī ir. Cilvēku nespēja aptvert realitāti ir biedējoša, īpaši kombinācijā ar vēlēšanos arvien lielāku varu nodot centralizētas varas rokās.

Bradypus 02.06.2020 9:25

Parādi man kādu no slavenām frāzēm, kuru lieto neizrauti no konteksta

Tagad sanāk, ka tu apgalvo, ka visi lietojamie citāti ir speciāli sacerēti universālam pielietojumam, īpaši ņemot vērā nākotnes tehnoloģiju prognozes. Pārējie, ko slavenas personas ir atļāvušās izteikt kādā saistītā runā, ir izrauti no konteksta un tajos ietvertā doma nav pat apsverama ārpus šī konteksta.

Bradypus 01.06.2020 16:14

Protams, ir daļa taisnības, tomēr tikai daļa... Diemžēl atbildi uz jautājumu "kuru tieši valstiskā līmenī interesē tevis un tavu paziņu izsekošana?" var saņemt, papētot VDK darbības vēsturi un mūsdienu analoga - VDD darbības metodes, un visbeidzot - ja pašam pietrūkst iztēles saprast, uz ko tas ved, var palasīt Orvela daiļradi. Vārds "totalitārisms" diezgan neslēpti pasaka, par ko ir runa - totālu kontroli. Un nekad nevienam totalitārajam režīmam līdz šim nav bijuši līdzekļi, lai to īstenotu. Diemžēl tieši šobrīd tehnoloģija (un tieši bēdīgi slavenais 5G) ir pārspējusi Orvela vīzijas tieši tāpat kā mūsdienu atomzemūdenes ir pārspējušas Žila Verna Nautilus.

Bradypus 01.06.2020 9:17

"Those who would give up essential Liberty, to purchase a little temporary Safety, deserve neither Liberty nor Safety."

Bradypus 01.06.2020 9:08

Var. Vajag.

1) izstrādāt un brīvprātīgi ieviest izsekošanas aplikāciju, nodrošinot labu PR, ka tā nekādu izsekošanu neveic;

2) nodrošināt aplikācijas piespiedu izmantošanu, lai aptvertu arī tos, kas brīvprātīgi neparakstās;

3) ieslēgt izsekošanas režīmu.

Bradypus 01.06.2020 0:59

Peilē gana labi, jo vienmēr atrodies vairāku torņu zonā un tie rēķina uz kuru tevi pārslēgt. Paspēlejies kādreiz ar A-GPS, dev režīmā atslēdzot satelītus, un uzzināsi, cik precīzi operators var sekot tavam gaitām. Protams, jāpiekrīt, ka operatora spēja sekot par kārtu atpaliek no labprātīgas datu nodošanas komercorganizacijām. Tik jāsaprot arī nākamo soli - vai tev seko uzmācīgas reklāmas vai tomēr jau varas iestādes - ir liela atšķirība, saņemt piedāvājumu pirkt neparasto veļas pulveri vai ar ieroci apstiprinātu pavēli.

Bradypus 01.06.2020 0:47

IMEI ir tik pat anonīms pret modeli, kā VIN

Bradypus 29.05.2020 11:46

Tātad formulas ir par tēmu, bet jautājums par to precizēšanu vairs nav?

Bradypus 29.05.2020 11:13

Tad kādēļ te kopē savas formulas? Pats kopēšanas process ir sabiedrisks process tavā izpildījumā?

Bradypus 29.05.2020 9:36

Aplikācijas pamatkoncepts - ja zinu, ka man ir Covid, vazāšos apkārt, neteikšu par to nevienam, ko satikšu, bet aplikāciju gan uzlikušu, lai anonīmi informētu garāmgājējus.

Bradypus 29.05.2020 8:31

Raimond, cik man zināms, tava formula ir līdzstrāvai. Kā tur ir ar to maiņstrāvu, ja grib rēķināt?

Bradypus 27.05.2020 23:11

Var tehniski un var vispusīgi. Tu uzstājīgi velc uz pliki tehnisko, jo nespēj vai negribi saprast plašākas kopsakarības. Un jebkuru mēģinājumu paplašināt tavu skatījumu "noļurini līdz personiska kašķa līmenim".

Bradypus 27.05.2020 15:38

Maini auto.

Bradypus 27.05.2020 10:20

Jauki, tad par ekoloģiju tomēr, nevis ekonomiku. Tikai mēģināji "pa kluso" tos zudumus kaut kā attiecināt uz ekonomiskiem argumentiem, cerībā, ka "vidējais džo" nepamanīs, ka patiesībā stum pseidoekoloģijas propagandu, kas sadārdzina enerģētiku - t.i. visu dzīvi kopumā. Un kā rāda prakse, izejot ārpus šauras nozares rāmjiem, tieši nabadzība korelē ar augstu vides piesārņojumu, lai vai kā ekopropagandisti stumtu pretējo uzstādījumu.

Bradypus 27.05.2020 9:46

Kādā nolūkā? Tie nav piemērojami biržas galā cenai, jo ir tajā jau iekļauti. Kādēļ atkal vēlies sajaukt diskusiju ar nesaistītiem faktiem?

Bradypus 27.05.2020 9:32

Atšķirt ekonomiku no ekoloģijas nespēj? Tie ir divi dažādi vārdi un jomas. Tālā AES enerģija ar visiem zudumiem ir lētāka par tuvo vēja. Vēju var stumt tikai ar ekoloģisku propagandu un tas nav ekonomiski pamatots. Tev ir svarīga šī propaganda, man - lēta enerģija visiem - sākot ar rūpnīcām un beidzot ar pensionāriem.

Jā - tuva AES būtu vēl labāka, cerams, ka Igauņu iecere realizēs ies drīz.

Bradypus 26.05.2020 15:51

Par raimi? Tālāk par teoriju un atsevišķām komponentēm netiktu. Pret dārgu iepirkumu ir vienkāršas "zāles" - to saražoto enerģiju iepirkt tikai par brīvu biržas cenu. Ak jā, viena maza problēma - ar šādu nosacījumu to vēja parku neviens un nekad nebūvēs vispār.

Bradypus 26.05.2020 10:55

Kapēc piemirstam? Tie ir iekļauti cenā - gan degvielai, gan elektrībai - gan tuvai vēja, gan tālai AES. Tas, kas tev "nepatīk" - ka citi tos nepiemirst, kad tu sāc gvelzt par elektrības ekoloģiskumu un pats piemirsti zudumus tikai vienā sev izdevīgajā pusē.

Bradypus 26.05.2020 7:29

Diezgan labi sanāk. Paskaties biržas cenas - tās ietver arī pārvades zudumus. Un skatoties uz tām, neaizmirsti, ka vēja enerģijas cena piedevām nav konkuretspējīga ar visām subsīdijām.

Bradypus 22.05.2020 17:11

Nešaubīgi. To neviens neapstrīd. HES uzkrāšana praktiski tuvu 100% lietderībai. Hidroakumulācija jāreķina, jāsalīdzina ar akumulatoru kompleksiem. Kārtējie neapstrīdami patiesie fakti, kas nesniedz atbildes uz tev uzdotajiem jautājumiem un nav saprotams, ko ar tiem vēlējies pierādīt.

1 2

Lasītākie raksti

Jaunie raksti