Kārtot: Augošā secībā
1 2
Bradypus 23.07.2021 11:33

Kapēc raksti pagātnes formā, ja reiz spēj pareizi identificēt, ka tā "cīņa" ir rakturīga komunistiskai valsts pārvaldei?

Bradypus 23.07.2021 8:45

Laikam jau neesi sapratis to kretīnu būtību. Man ir dziļi pajāt, ko viņi dara pa dienu, tad tiešām vairāk truacē velorasti. Bet nav skaidrs, kas darās to kretīnu galvās, kam šķiet, ka pa centru naktī ~2:00 ir jāmauc pilnā ručkā, pamodinot visu apkārtni. Un viņi to dara KATRU nakti ar apbrīnojamu uzcītību.

Bradypus 22.07.2021 18:34

Tieši tāpat, absolūti lielāka daļa nevakcinēto slimo vieglā vai pat bezsimptomu formā. Vakcinēšanās profilaktiski palīdz "netrāpīt" riska grupā, jo mūsu medicīnas sitēma NEKO nedara, lai identificētu un vakcinētu tieši riska grupa. Tikai melo par "pūļa imunitāti", dzenoties pēc masu, nevis mērķētas vakcinācijas. Ak jā - citur EU vismaz nemelo - praktiski visur, kur tiek prasīts, tam vakcinācijas sertifikātam ir tikai 9 mēnēšu derīguma termiņš.

Bradypus 22.07.2021 15:08

Nē, neizķēmoju - lūk viens (bet noteikti ne vienīgais) piemērs uz tiešu aicinājumu ar trīs atbalstītājiem.

i.imgur.com/6iKRegj.png

Bradypus 22.07.2021 15:02

Kur totalitārisms? Liedzot nevakcinētajiem saņemt sertifikātu līdztiesīgai dalībai sabiedrības norisēs un pakalpojumu saņemšanā. Citur, kur tiek prasīti sertifikāti, ir nodrošināta arī bezmaksas sertifikātu saņemšana nevakcinētajiem, nevis to arvien lielāka ierobežošana. Mums tā vietā ir gatavi atlaist virkni pedagogu, lai tik nepieļautu ka kāds nepakļaujas sistēmai.

Bradypus 22.07.2021 13:00

Interesanti, kā kovidšova pastardienas panikas cēlājs rādā ar pirkstu uz citiem... Kurā vietā es ceļu paniku? Nosodīt totalitārismu un tā aizstāvjus ir panikas celšana? Un kas ir "gaisa jaukšana"? Tava pareizā propagandas naratīva apšaubīšana?

Un kas tās par manām prognozēm, kas nav piepildījušās? Principā ir tieši otrādi - manas prognozes ir bijušas daudz tuvāk realitātei, nekā propagandas sludinātās.

Bradypus 22.07.2021 11:42

Tipa nedrīkst traucēt jums, mēsliem, stumt savas totalitārisma idejas? Kas slikts notiek uz tām norādot? Labi vien būs, ja nepiepildīsies - un es nekur neesmu "prognozējis", ka tā notiks - tikai norādu uz vēlmi pēc šāda virziena.

Bradypus 22.07.2021 11:36

Naivs bez gala tu esi, pelēko kardinālu smagsvaru par "puļķīti" saucot.

Bradypus 22.07.2021 11:25

Gan valdības diskusijās (nav, protams, vēl rezultējušies lēmumos - demokrātiski segregāciju nevar tā vienkārši ieviest vienā dienā, ir jāpieradina tauta un jāaudzē lojālistu atbalsts šādām idejām), gan pakalpiņu retorikā šajā forumā un citur.

Bradypus 22.07.2021 11:06

Un kā tad ir ar tiem aicinājumiem liegt nevakcinētajiem pat medicīnisko aprūpi? Tas ir OK un nekādi nav gāzes kameru virzienā?

Bradypus 22.07.2021 10:56

"Opozīcija"? Kad tu esi redzējis Lukstiņu opozīcijā? Ak jā, kad tu esi redzējis, ka jebkāda politiskā "pozīcija" spēj apdraudēt šī kunga pozīcijas?

Bradypus 22.07.2021 8:33

Vakar godīgi mēģināju reopen.europa.eu/ saprast, kas jāievēro un kas jādara. Secinājums - baigā dažādība EU ietvaros ar interpretācijām un vistupākie, kas nepārsteidz, ir mūsu kaimiņi. Lietuva ir vienīgā, kas prasa reģistrēties arī tranzīta braucienam un... Ja godīgi ieķeksē "I am transiting trough the Republic of Lithuania (with only essential stops (such as refueling or for hygiene purposes).", tik un tā formā lauks "Address of residence in Lithuania" ir obligāts un bez tā aizpildīšanas anketu iesniegt nevar.

Bet vispār vielielākā dažādība ir ar bērnu vecumu - daudzas valstis prasa sertifikātu jau no 6 gadu vecuma, toties 48h derīgu ātro antigēnu testu nodrošina drive-in režīmā testēšanas punktos 1x dienā bez maksas vai konkrētam objektam vienam apmeklējumam derīgu pat pie ieejas lielākajos. Diezgan ievērojamas rūpes, lai nevakcinetie arī varētu piedalīties dzīve, vai ne? Ne tā, kā mūsu mēslu vēlme tos nosūtīt uz gāzes kamerām.

Bradypus 22.07.2021 8:22

Nu vai par "vēlu" grūti teikt, bet ja zem tā ir Lukstiņa paraksts, es teiktu, ka Staķim ir laiks sākt baidīties. Ļoti iespējams, ka "par vēlu" ir tādēļ, lai pieļautu un pēc tam sodītu. Kas vēl interesantāk - FB šo aktīvi izplata tāds kadrs, kā Edmunds Zivtiņš... ;)

Bradypus 20.07.2021 19:49

Wāzi ieslēdzi un delīrijs sākās?

Bradypus 20.07.2021 17:23

Garš savārstījums, kura galvenā doma ir vienkārša - esi tizls, tev vajag PTAC, lai paglābtu no ļaunās Wāzes, bet tā maita - bezmaksas, tapēc PTAC nenāk palīgā. Un jebkurš, kas spēj pats kaut kur iedziļināties un pieņemt lēmumus ir "pārcilvēks", kas ar savu eksistenci vien nodara pāri "lohiem".

"Normālam ikdienas lietotājam nav vajadzības nedz lieki eksperimentēt, ne piedirst savu galvu un telefonu ar dažādu drazu." Tad kādēļ vajag to darīt ar Wāzi un pēc tam raudāt? Tajā telefonā jau ir navigācijas aplikācija, izsaiņojot no kastītes, un nav nekādas nepieciešamības "lieki eksperimentēt, piedirst savu galvu un telefonu ar dažādu drazu".

Ej tak un radi labāku produktu. Kaut vai maksas. Bet kretinē tādi kā tu, kas paši sev rada problēmas un pēc tam tajās vaino kādu citu, kam kaut kas ir bijis jādara savādāk.

Bradypus 20.07.2021 16:20

www.tvnet.lv/7296863/lizda-vaditaja-sudzas-ka-informacijas-apjoms-par-vakcinam-ir-parak-liels

Tipa tik daudz informācijas, ka pedagogiem par grūtu aptvert? Ko tad mazāk inteliģentajiem darīt? Vai arī ko gaidīt no tādiem pedagogiem?

Bradypus 20.07.2021 16:17

Saki, ka vajadzētu apvienot, lai sods sanāk mazāks?

Bradypus 20.07.2021 15:36

PN. Esmu gan zīmējis ceļus, gan "iebraucis" tos, lai tie parādītos publiski. Zinu arī, kā var "iebraukt", ceļu, kura dabā nav. Ņemot vērā šo, ir tikai normāli, ka dati ir primāri balstīti "hardcore" wazeru paradumos. Un ir tikai stulbi sūdzēties, ka navigācija ved pa svešiem pagalmiem - t.i. maršrutu, kas citiem patīk un tiek lietots. Tā kā man nešķiet pareizi izmantot šādu pieeju, jo neuzsaktu to par korektu pret šo pagalmu iedzīvotājiem, neaizraujos ar Waze izmantošanu un, ja arī izmantoju, man nerada problēmas nesekot šādiem maršrutiem. Un tādēļ neuzskatu par vajadzīgu gānīties par aplikāciju, jo kāds to nav uztaisījis man pa prātam - man ir brīva un plaša izvēle lietot citas, kas man patīk labāk. Un tu vari turpināt gānīties par "uzvārīšanās uz Lohu rēķina", bet es tikmēr apzināti ieslēgšu Waze, braucot uz kādu nomaļu viesu namu vai citu objektu, kura saimniekiem ir jāsamierinās ar citu navigācijas produktu slinkumu "aktualizēt" viņu biznesu kartē.

Bradypus 20.07.2021 15:11

Kādus vēl "varoņa nopelnus"?! Kādus vēl man "jāmet pierādījumus" kaut kādām tavām iedomām?

Bradypus 20.07.2021 15:07

Par ko satraukties? Tu esi mēsls ar savu totalitāro viedokli, nevis totālitārisms ir slikts tapēc, ka tu esi mēsls. Vai ad hominem jēdziena izskaidrošana, kad tu melo, ka es to esmu izmantojis pirmais, ir satraukšanās?

Bradypus 20.07.2021 14:48

Tu esi tik tups, ka pat nezini, kas ir ad hominem.

Tu esi mēsls, jo tavs viedoklis ir mēsls - NAV ad hominem.

Tavs viedoklis ir mēsls, jo tu esi mēsls - IR ad hominem.

Nezinu uz ko tu norādi, bet man nav "pareizo un nepareizo pakalpiņu" - laikam jau "zini" par mani kaut ko tādu, ko es pat nenojaušu.

Bradypus 20.07.2021 14:31

O, nu jau mēģini uzbrukt ģimenei, lai gan kaut ko esi ļoti sajaucis. Malacis... Jauna līmeņa ad hominem. Tikai tev ir piemirsies - ar ad hominem tu tikai pierādi, ka man ir taisnība, ja reiz tev nav argumentu atspēkot manu viedokli.

Bradypus 20.07.2021 14:13

Interesanti, no kā tev šāds secinājums? No savas dzīves uztveres nespēj iedomāties, ka kāds cits varētu domāt patstāvīgi, jo pats spēj tikai saimnieku propagandu atstrādat - tāpat, kā tavs cīņubiedrs GB12?

Bradypus 20.07.2021 14:07

Nav jau brīnums, ka nezin, ja tas tiek aprakstīts ar frāzēm "no 200 stājas vismaz 4x sliktāk kā no 100". Kas tā par mērvienību "sliktāk"? Ko tu gribi no netehniska cilvēka, kam saka "sliktāk", bet viņam ir vienalga, ka viņa dabiskā matu krāsa ir par 40% sliktāka, nekā ar jauno brīnumkrāsu. Viņš taču nav muļķis, un saprot, ka "sliktāk"/"labāk" ir tikai mārketinga triki.

Bradypus 20.07.2021 13:49

Atkal jau neizlasīji, bet zini, ko atbildēt

Un mēģini kaut kā pasniegt, ka es esmu iedomājies, ka traucēju tev "stumt". Nē, tikai vēršu uzmanību citiem uz tiem mēsliem, ko stum. Vari saukt mani par "sīku un nekaitīgu kvaukšķi", bet gan jau kādam aizķersies sapratne un tavi vadoņi saņems par vienu balsi mazāk. Un pat ja tas nav daudz, tas ir pozitīvā, nevis tavu mēslu virzienā. Tomēr, spriežot pēc tā, cik ļoti tevi tas satrauc, tu saproti, ka rezultāts varētu būt ievērojamāks.

1 2