Kārtot: Augošā secībā
1 2
Bradypus 20.01.2022 15:02

Bērna klase mācījās attālināti, jo divi skolēni bija pozitīvi. Nelietošu vārdu slimi, jo bezsimptomu. Kontaktpersonas (visa klase) drīkstēja atgriezties skolā 7 dienā veicot testu - t.i. 8 dienā pēc pēdējā kontakta. Slimie - 10 dienā pēc pozitīvā testa (jo simpromu nav) - t.i. dienu vēlāk, nekā kontaktpersonas, un bez testa. Diemžēl testa veikšana šobrīd aizņem līdz 30h un tas nozīmē, ka lielākā daļa klases atgriezās skolā 9. dienā, bet 7. visa klase nemācījās jo veica testus un 8. tā mazākā daļa, kas bija skolā klātienē kaut kā izklaidējās, mājās palikušie rullēja gurķi. Bet - pilani laime, tiem, kas 8. dienā tika uz skolu, tūlīt pēc laboratorijas testa tika veiks pūļa tests, kuru attiecīgi neveica tie, kam laboratorijas testa rezultāti bija aizkavējušies. Par to viņiem atkal būs jāveic laboratorijas testu, lai nākamnedēļ varētu iet uz skolu. Ak jā - vienīgie, kam dzīve skaista - divi "slimie", kam nekādi testi nav jāveic un sertifikāts uz pusgadu rokā.

Bradypus 20.01.2022 8:57

Kāda ir sajūta nesaprast, ka atšķirība ir tajā, ka tu dzīvo jūras krastā? Vai tomēr saproti, bet skaudība liek runāt par "plato galu"?

Bradypus 20.01.2022 8:35

Par atmiņas pasliktināšanos tieši senioriem pēc vakcīnas esmu dzirdējis diezgan daudz - un, protams, visiem ārsti apgalvo, ka tas nav nekā saistīts. Viens ļoti apzinīgs vakcīnu un esošās valdības fans ir kļuvis ikdienā pilnīgi atkarīgs no sievas - īstermiņa atmiņa praktiski nefunkcionē vispār - t.i., piemēram, nespēj aiziet uz garāžu un atcerēties, kādēļ gāja. Bet ar auto brauc - sieva saka, kur jābrauc, viņš stūrē.

Bradypus 20.01.2022 8:28

anoagask rakstīja: ceļos jau vienu gadu var neko neieguldīt, būtisku seku nebūs. bet ja atkārto n gadus pēc kārtas, tad iznāks kā rīgā.

Starp citu, valsts ceļu stāvoklis 10-15 gadu laikā ir ievērojami uzlabojies (neesmu no mini pārsēdies uz luxus SUV), tādu totāli sabrukušu ceļu posmu tomēr ir krietni mazāk, arī ārpus lielajām šosejām, kurām tiek ES naudas.

AirBaltic nevajag salīdzināt ar kaut kādu Pastu, tas ir ar Parex salīdzināms

Izskatās, ka tev nav ne mazākās nojausmas, kas ir "kaut kāds Pasts".

Bradypus 19.01.2022 15:28

Jā, konspiratīvos dzīvokļos... Bet tik vienkārša lieta, kā iespēja nepaņemt to telefonu, kas parasti tiek izmantots, līdzi vajadzīgajā brīdī, tev nav ienākusi prātā.

Bradypus 19.01.2022 15:08

Laikam jau tev ir "piemirsies", ka tā papīra koda nolasīšanas brīdī tev ir jābūt klāt un jāuzrāda personu apliecinošs dokuments.

Bradypus 19.01.2022 15:04

Jau paskaidroju. Iemācies vismaz izlasīt.

Bradypus 19.01.2022 14:06

Nez kādēļ tajā pat laikā tos, kas teica ka būs tieši tā, kā tagad ir, tu un tev līdzīgie sauca par alternatīvi apdāvinātajiem, kuri grib būt gudrāki par ārstiem. Tagad pašam kažoks uz otru pusi un izrādās, kā tie ārsti nemaz nebija kompetenti. Bet kur paliek "atsaukums" tiem, ko tu par muļķiem un sazvērestības teorētiķiem sauci?

Bradypus 19.01.2022 14:04

PN. Divi troļļi mēģina novērst uzmanību no čipošanas. Viens apgalvo, ka nav iespējams implantēt čipu, jo to nav ar ko barot. Otrs apgalvo, ka pasīvā indukcija ir uzskatām par enerģijas avotu un novērš diskusiju uz semantiku.

Un kās ir rezultāts? Kā teiktu Raimonds, "Parastais 'Džo" vairs nepamana par ko ir diskusija - t.i. par to, ka implantēti identifikācijas čipi ir reāli, jau tiek izmantoti un svarīgais ir to pielietošanas politiskie mērķi, nevis tehnoloģiju nianšu apspriešana.

Bradypus 19.01.2022 13:24

Nu jā... Neko neesi mācījies no iepriekšējās kŗizes, kuru ar sadrukātu naudu uzorganizēja. Šobrīd drukas mašīna strādā daudz intensīvāk. Un tas nekādi nav rādītājs ekonomikas veselībai.

Bradypus 19.01.2022 13:05

Malacis, aicini visus mazos uzņēmējus, kas vienkāršī grib strādāt un nopirkt kaut kādas izejvielas ārvalstīs, kļūt par nodokļu shēmotājiem. Nevis atzīsti, ka tava sociālistiskā vara ir noziedzīgs režīms, kas šādu situāciju ir radījis.

Bradypus 19.01.2022 13:03

Pirmkārt jau tev atkal nākas piemelot, lai vispār tevis teiktais pēc kaut kā izklausītos.

"Nāvīgās potes, kas pilnībā sagrauj imunitāti." ir pilnībā tavās slimajās smadzenēs radīta frāze, kam nav nekāda sakara ar teikto, ka katra vakcīna faktiski nodara kaitējumu organisma vispārējai imunitātei. Cilvēks ir diezgan izturīgs - arī smēķētāju nenogalina ne viena, ne 12 cigaretes, bet tas nav iemesls ne apgalvot, ka smēķēšana ir veselīga, ne kviekt par "Nāvīgajām cigaretēm, kas pilnībā nogalina".

Tālāk - tevis piesauktais Indietis ir veiksmīgi 12x vakcinējies ar "klasiskajām" vakcīnām un nav saņēmis NEVIENU gēnu terapijas vakcīnu, kas ir obligāta mums. Līdz ar to pilnībā nevietā piesaukts piemērs - vai nu melīgas propagandas, vai vienkārši nespējas atšķirt rezultātā.

Bradypus 19.01.2022 12:05

"Pirms kāda laika" vēl neeksistēja NILLTFN. Tā ietvaros bankām ir proaktīvi jāziņo par visu. Un LV banku nelietošana tevi izolē no partneriem. Katru darījumu, kas viekts ar ārvalstu partneri/banku VID un secīgi bankas potenciāli uzskata par naudas atmazgāšanu un tas rada ļoti lielas problēmas. Attiecīgi ar tevi, kā binesmeni, kuram ir "neobligātā" banka ārpus LV, de facto neviens sadarboties negribēs. Un rezultāts - lai arī formāli LV bankas izmantošana nav obligāta, praksē tā tomēr ir obligāta.

Bradypus 19.01.2022 12:02

Ko nu atkal muldi. Kā jau teicu - pagaidām ir iespēja neidentificēties un tikai norādīju, ka tu melo par to, ka koda prasītājs nav saistīts ar valsti.

Bradypus 19.01.2022 9:17

Vācieši vasarā nesāja uz elkoņa. Iespējams, tā ir ērti Es stūķēju kabatā, man uz elkoņa nepatika.

Bradypus 19.01.2022 9:10

Bet ko tad tu vispār gribi pateikt? Ja šādu risinājumu pats uzskati par enerģijas avotu, tad iepriekš prasti meloji, apgalvojot, ka tāds nav iespējams. Šādi čipi ir masveidā implantēti suņiem (obligāti) un arī cilvēkiem (pagaidām brīvprātīgi).

Bradypus 19.01.2022 9:08

WALA rakstīja: Kas tevi spiež vilkties tur kur kaut kas jāuzrāda ? Man darba specifika, kad dzelži jàliek/jāmaina, bet tev ta kas ?

Pie kam tiem kam jārāda ar valsti nekāda sakara ...

Ko nu atkal melo? Tie, kas pārbauda, ir ar valsti cieši saistīti - ar QR koda validācijas mehānismu, kas valstij noziņo, kur un kad tavs kods ir identificēts. Pat bankas par karšu izmantošanu neatskaitās uzreiz par katru darījumu.

Bradypus 19.01.2022 9:06

Atkal mēģini noslēpt patieso čipa jēgu. Jā, pūlim ir vienalga un tie paši sevi "čipo" tevis aprakstītajā veidā. Bet čips ir vajadzīgs tavu komunistu varai - lai nevarētu noslēpties tie, kas runā pretī - jo būstiskā atšķirība - visu, ko aprakstīji, ir iespējams NEDARĪT. Varas opozīcijai pagaidām vēl ir iespēja pārvietoties bez maršruta reģistrācijas un norēķināties ar skaidru naudu. Un neticu, ka neesi pamanījis, cik mērķtiecīgi tiek izskaustas tieši šīs iespējas.

Bradypus 18.01.2022 21:39

Vai tad vajag kaut ko vairāk? Kapēc sunim ir čips? Tapēc, lai tad, ja suns iedomātos iet kaut kur pēc sava prāta, to varētu nogādāt atpakaļ pie saimnieka.

Bradypus 18.01.2022 20:54

Nesatraucies tik ļoti, savu dabu nenoslēpsi - gan atkal izlīdīs arā un tad varēsi pierādīt kā esi gatavs "normāli" diskutēt. Tava "smadzenīte nav spējīga uztvert atšķirību", ka ar 1984 tu vari "diskutēt", jo tu uzsprāgsti, tiklīdz kāds atļaujas atmaskot tavu īsto dabu, nevis par "daudz atšķirīgāku viedokli".

Bradypus 18.01.2022 20:15

Ak to atcerējies, kā es tev nāvi vēlēju (t.i. pateicu tev, ka pasaule būtu labāka bez tādiem kā tu, pēc tam kad tu vēlēji nāvi visiem, kas neatbalsta pareizo politisko nostāju)... Malacis.

Tagad arī izdarīju pārkāpumu "iejaucotiess" jūsu privātajā sarunā publiskā forumā ar nepareizu viedokli, kad tu piebalsojot vēl vienam vakserim bīdīju domu par antivakseru diskriminēšanu.

Un protams, nobeigumā atkal personīgs uzbrukums man, tā vietā, lai pēc būtības noraidītu domu, ka tava vēlme ir apklusināt nevēlamu viedokli. Nu jā - ja es atļautos ko vairāk par režīmam naidīgu komentāru, tad jau arī tu atgrieztos pie nāves nevēlēšanas "arbeit mach frei!" izpildījumā. Vai ne?

Tā turpināt, biedri družiņik!

Bradypus 18.01.2022 19:07

Jā nešaubīgi. Un vēlams, lai to dara persona, kas atšķir vitamīnu no vakcīnas.

Bradypus 18.01.2022 17:42

Vakcīnas nestiprina imunitāti, bet gan to profilē. Kopumā vakcīnas vispārīgo imunitāti grauj, attiecīgi ir nepieciešams rūpīgi izvērtēt katras konkrētās vakcīnas nepieciešamību konkrētai personai, nevis grūst kam pagadās.

Ne velti pat likumā ir noteikts obligāts uzraksts medikamentiem: "Zāļu nepamatota lietošana ir kaitīga veselībai". Bet vakseri šo daļu ir azimirsuši. Tāpat kā to, ka zinātne nav reliģija, kam ir jātic.

Bradypus 18.01.2022 16:53

Nav neko jāglaimo - neko ārpus šeit pat acīmredzamā nemēģinu apgalvot. Vienam trollim svarīgi ar ko es guļu, otram par katru cenu jāpasludina par antivakseri un konspirāciju teorētiķi. Diemžēl ir noderīgie idioti, kas uz to uzķeras un nepamana jūsu īsto dabu - ar šādiem paņēmieniem vērsties pret "tautas ienaidnieku"

Bradypus 18.01.2022 16:25

Kur tu tur divus jautājumus no savas puses spēj izlobīt? Pats iekopēji vismaz divus manis uzdotos uz kuriem TU nespēj atbildēt.

Un jā - diskriminācija IR agresija pret tiem, kas tiek diskriminēti. Jau pašā sākumā pēc tava retoriskā jautājuma, kas, protams, tieši neveicina liegt medicīnas aprūpi nevakcinētajiem, bet tikai virza sabiedrisko domu uz to, norādīju "Kādēļ ... tikai šajā vienā gadījumā katram pašam jāatbild par sevi? Jo tā ir aktuālā totalitārisma programma, kuru tu atbalsti!"

Un jā zinu, kas ir totalitārisms - režīms, kurā vara ar jebkādām metodēm uzspiež "pareizo" kursu. Parasti "sabiedrības ineresēs", jo vienkāršs totalitārisms atšķiras no militāras diktatūras ar to, ka šādai varai ir nepieciešams pietiekams sabiedrības aktīvistu atbalsts, kas ir gatavi apspiest "tautas ienaidniekus". Lielākoties pat demokrātiskā totalitārismā pietiek ar mazākuma atbalstu, jo liela daļa sabiedrības ir pasīva un samierinās - attiecīgi ir jātiek galā tikai ar disdentiem. Nu tā, kā tu to vēlies izdarīt ar mani.

1 2

Lasītākie raksti

Jaunie raksti