Kārtot: Augošā secībā
1 2
Bradypus 15.04.2021 23:20

Tu vēlēji nāvi svešiem cilvēkiem, kam nav covid - pret viņu gribu. Es tev tikai piedāvāju pašam uzņemties atbildību par to, ko novēli citiem.

Bet protams - "virsnieka gods" mūsdienās ir aizstāts ar zemnieku izlocīšanos. Tikai nevajag to projicēt uz citiem.

Bradypus 15.04.2021 23:15

Atkal jau foršais termins "antivakseri" To tagad ir modē dalīt visiem, kas atļaujas novirzīties no propagandas naratīva.

Bet saņemies, lūdzu, un izstāstīi izvērsti, kā tiek diagnosticēta gripa un kā šobrīd ir iespējams pie šādas diagnozes tikt. Es izstāstīju, kā mana ieskatā notiek "pierakstīšana" - argumentē, kas tur ir nepareizs.

Bradypus 15.04.2021 22:52

Raimonds prasīja idejas, ko apspriest, es pateicu. Tas nekādi nenozīmē, ka tā ir pareiza un viennozīmīga - bet vienīgais, kurš vēlas kaut ko apspriest ir WALA. Paldies arī tev par "tur, iespējams, kaut kas ir" - tas vismaz potenciāli ir apspriešanas sākums. Raimonds pats vispār nespēj pat nespēj saņemties pateikt vai ideja der viņa iecerētajam mērķim - t.i. apspriešanai. Laikam jau grib pateikt, ka neder, bet nevar izdomāt kādēļ.

Bradypus 15.04.2021 22:45

Saki ka vajadzēja citēt instrukcijas?

Ej lasi: tai.mk.gov.lv/book/1/chapter/23

Bradypus 15.04.2021 22:41

Es novēlēju mēslam, nevis cilvēkam.

Savu cilvēka statusu manās acīs zaudēji vēlot nāvi citiem.

Bradypus 15.04.2021 22:37

Apgājām riņķi un atkal pie globālās sasilšanas. Ir vēl kāds cits piesārņojums tajā saindētajā vidē, jeb tikai viena dziesma unisonā ar Raimondu?

Saki, ka tā beigās izrādās vienīgā problēma?

P.S. konkrētais video ir tipisks biedēšanas propagandas video, kurā īsti nepasaka neko jaunu un neko nepareizu. Tikai pasniedz parezi sakompilētu tekstu, kas izklausās biedējošs, ja neanalizē detaļas, bet baidās. Vienkārši baidās. Nedomājot. FB jau tagad ir jauns trends parādījies - iepostot "es baidos" un slavēt vienam otru par baidīšanos.

Ar baidīšanos neko nevar atrisināt. Un kaut kādiem absurdiem "risinājumiem" arī ne. Un vēl mazāk tiem "risinājumiem" tic paši idejas stūmēji. Painteresējies cik par saviem lepnajiem īpašumiem teritorijās, kam saskaņā ar pašu sludināto jau bija jābūt zem ūdens, ir samaksājuši Gors un Obama. Ko viņi ir ieguvuši? Ekskluzīvus piekrastes īpašumus par zemu cenu - jo kāds nobijās un nolaida cenu...

Bradypus 15.04.2021 22:22

Esi palaidis garām to, ka tieši liberālie patērētāji sēž pārbijušies pagrabos. Tur, kur teikšana ir domājošiem cilvēkiem, visi ierobežojumi jau ir atcelti un Covid statistika no tā nemainās.

Bradypus 15.04.2021 22:17

Tieši tā - normāls cilvēks nāvi nevienam nevēlētu ne pie kādiem apstākļiem. Tieši tādēļ tu esi mēsls, jo tev citu cilvēku nāves ir tikai argumenti pareizā viedokļa stumšanai.

Bradypus 15.04.2021 17:46

Reforma šajā kontekstā neko nemaina. Būtiski ir lai pašvaldības ienākumi būtu atkarīgi no šīs pašvaldības darba vietu apjoma. Uzņēmēji paši sarēķinās, kur un kā tās darba vietas efektīvāk radīt, ja nolikvidēs birokrātijas šķēršļus.

Bradypus 15.04.2021 17:28

Meklēju kašķi ar to kas izplata melus. "Jebkurš iedzīvotājs" NAV 18+. Un ja reiz visi ir tik ļoti satraukušies par sabiedrības neuzticību, tad vajadzētu piedomāt pie komunikācijas. Sabiedrība ļoti labi zin, ka bērni ir izplatītāji un nemaz tik labi, ka tos bērnus vispār neviens vakcinēt netaisās.

Kādēļ ir vērts to noklusēt? Jo var taču gadīties, ka vecāki neskries pēc zaļās kartes, ja tādu nevar dabūt visai ģimenei un cerētā privilēģija kopējai iecerei tāpat nav iespējama. Jo ir zināms, ka vismaz tieši pēc vakcinācijas ir jābūt īpaši piesardzīgiem, bet pēcvakcinācijas periods bez bērniem nav iespējams. Jo var taču gadīties, ka kāds sarēķina, ka bez bērnu vakcinēšanas vispār nav iespējams sasniegt nepieciešamo pūļa imunuitātes līmeni. Plāns tak nepildīsies - jo cilvēki domās līdzi un neskries vakcināties.

Tāpēc jāmelo. Un tāpēc mēsliem laimē jākviec līdzi - "Beidzot!"

Un ar tukšumu sirdī nebūs jādzīvo - nebūsi spējigs te tos melus izplatīt, nebūs par ko satraukties.

Bradypus 15.04.2021 16:54

Jebkurš vai tomēr 18+? Atkal kārtējie Pļūta meli?

Bradypus 15.04.2021 15:41

Saki, ka vajag stundām sēdēt sastrēgumos un atņemt laiku ģimenei, lai potenciāli paaugstinātu patēriņu sabiedriskās ēdināšanas sfērā?

Vai varbūt tomēr pastāv iespēja, ka cilvēki, kam nebūs jānokurina laiks un degviela korķos, labprāt ar ģimeni ietaupītajā laikā un par ietaupīto naudu pasēdēs kopā ēstuvē, nevis vienkārši ātri parīs pusdienu komplektu tuvākajā ēdnīcā?

Neredzu nekādā veidā, kādu ekonomiku varētu sildīt tā ikdienas braukšana uz darbu, izņemot degvielas tērēšanu - un degvielas tērēšanas valstij, kam tā jāimportē nekādi nevar būt ar pluszīmi kopumā. Varbūt kaut ko esmu palaidis garām - ko vēl, izņemot pusdienas, tavā skatījumā atņem tā "pārvietošanās ekonomikas" likvidēšana? NĪ cenu burbuli urbanizācijas punktos? Pretī ir reģionu pagrimums. Kas vēl?

Bradypus 15.04.2021 15:15

Tad ir jāskaidro kritēriji un jāizglīto sabiedrība. Nevis jāaizliedz salīdzināt. Emigrē pie Kima, ja tev tev tik ļoti nepatīk sabiedriskie procesi.

Bet ar ko piedāvā aizstāt salīdzināšanu? Kā darbojas tā tava zinātniskā pieeja, kurā ir aizliegti mērījumi?

Bradypus 15.04.2021 15:11

Kā tev vēl izskaidrot? Noteikt IIN nomaksu darba vietā. Noteiktajā kārtībā grozot normatīvos aktus. Pārāk viekārši? Nav derīgi, jo risinājums ir atkarīgs no politiskās gribas, nevis fizikas formulas?

Bradypus 15.04.2021 14:54

Kaut ko būsi sajaucis. IIN nomaksas vieta ietekmē pašvaldības atbildību par darba vietu veidošanos. Pašlaik guļamrajonu pagastvečiem ir izdevīgi uzturēt relatīvi lētu un vienkāršu infrastruktūru, pārliekot industriālo slogu kādam citam - visvairāk Rīgai.

Attālinātais darbs ir pavisam cita tēma un šajā jomā es noteikti atbalstu lielāku līdzsvaru nozarēs, kur tas ir iespējams (piemēram, 2 dienas birojā rotācijas kārtībā), bet ir radikāli nepieciešams mainit domāšanu industriālajā urbanizācijā. Sākot ar valsts pārvaldes reģionālajiem birojiem - ierēdnis iet uz koplietošanas valsts birojā ar visu laika uzskaiti un valsts infrastruktūras VPN, nevis brauc uz Rīgu atsēdēt savu laiku pie datora vēsturiskajā Rīgas centrā. Un beidzot ar reģionālajām ražotnēm, lai, piemēram, aizstātu 100 darbinieku pārvietošanos ik dienu ar personīgo auto ar 1x nedēļā ar vienu fūri pārvestiem nepieciešamajiem resursiem.

Satelītservisi vienmēr seko pieparsījumam. Attiecīgi panākot bāzes industrijas decentralizāciju, veikali, ēdnīcas, frizieru un viss pārējais decenttralizēsies automātiski.

Bradypus 15.04.2021 14:01

Es tev tikko piedāvāju risinājumu šai problēmai un jautāju vai der. Tik daudz izlasīt māki? Atbildi sniegsi?

Bradypus 15.04.2021 13:57

Salīdzināt ir pareizi. Salīdzināšanu zinātnē sauc par mērīšanu - t.i. nezināma objekta parametru izteikšanu zināmās mērvienībās.

Jā, jebkurš "sārtvaidzis" var paņemt lineālu un pārliecināties, ka A4 lapa patiešām ir tik milimetrus gara, kā to viņam apgalvo. Un nav jātic uz vārda kādam citam.

Latvijas apstākļos ir brīvi pieejami strptautiski mērījumi.

Tad nu cilvēki atļaujas paši mērīt, nevis ticēt Pļūta propagandai.

Paies kāds laiks, kamēr mērījumu precizitāte iegūs vairāk ciparus aiz komata. Pamata cipari ir skaidri un nav būtiski mainījušies pēdējā gada laikā - jau pagājušā gada marta beigās iegūtie cipari bija diesgan perecīzi, bet propagandas mašīna tos līdz šai dienai negrib atzīt.

Jo visvairāk cilvēkus mulsina (un nodrošina neticību) propagandas "nelīmēšanās" ar zināmajiem faktiem un mudaki kas negrib "mērīt", bet aicina akli ticēt.

Bradypus 15.04.2021 12:40

Tik ļoti nepatīk, ka Putina "galma mākslinieki" sacer šitādus superhitus

www.youtube.com/watch?v=TbrGp2egS9I

Bradypus 15.04.2021 12:28

Jebkurš saprātīgs cilvēks - tiklīdz saprata, ka Covid izraisa koronavīruss, kas pieder pie otras lielākās respiratoro vīrusu grupas un gripa ir labākais un zināmākais piemērs epidēmijas mēroga slimošanai ar endēmisku vīrusu.

"Speciālisti" - sākumā kliedza, ka nedrīkst salīdzināt, pēc tam atzina, ka var salīdzināt. Tomēr politiskais naratīvs liek izvairīties no salīdzināšanas, jo degradē "bubuļa" statusu.

www.who.int/emergencies/diseases/novel-coronavirus-2019/question-and-answers-hub/q-a-detail/coronavirus-disease-covid-19-similarities-and-differences-with-influenza

Bradypus 15.04.2021 12:22

IIN darba vietā, lai ilgtermiņā samazinātu ikdienas braukāšanu uz darbu.

Der?

Bradypus 15.04.2021 12:17

Neko. Ej nošaujies. Pasaule bez tevis kļūs labāka.

Un nemēģini sevi salīdzināt ar citiem, par mēslu uzskatu tikai tevi. Personīgi.

Bradypus 15.04.2021 11:30

Jā, apgalvojums (fakts) ir vienlīdz patiess. Bet tā nozīme gan atšķiras. Tavs ir bezjēdzīgi patiess, jo nerada nekādus izaicinājumus cēloņsakarībai.

Mans ar pietiekami lielu varbūtību kā cēloņsakarību pieļauj iespēju "gripas vakcīna palielina iespēju nomirt, ja tomēr sanāk saslimt pēc vakcinēšanās" - un norādu, ka trūkst datu, lai pamatoti izdarītu šādu secinājumu, bet pati iespējamība būtu pieteikams iemesls izpētei.

Vai tas ir tikpat attiecināms uz Covid? Nav nekādas informācijas, tomēr neargumentētais paziņojums "vakcīna nepasargā no saslimšanas, bet atvieglo slimības gaitu" nerada uzticību, jo tomēr mediķiem ir nācies atzīt, ka ir daudz paralēles starp gripu un Covid, kā respiratorajām slimībām ar diezgan līdzīgu izplatības vektoru un slimības gaitu.

Bradypus 15.04.2021 10:35

Nav nekur tālu jāmeklē. Ja piesauc no Covid mirušo skaitu kā argumentu, bet pirms tam neesi licies ne zinis par visiem citiem mirušajiem, pietiek, lai parādītu, ka tev mirušie ir svarīgi tikai tad, ja atbilst pareizajam politiskajam naratīvam. Bet tu esi arī konkrētāk izteicies, ka citi nāves iemesli nav svarīgi - netaisos meklēt un pierādīt un līst dziļāk tavā meslu bedrē. Tu esi mēsls manās acīs un tāds paliksi - neko vairāk par ad hominem neesi pelnijis.

Bradypus 15.04.2021 10:11

Divkosis un mēsls esi tu. Kuram rūp tikai no Covid mirušie un ir pilnīgi vienaldzīgi pārējie.

www.who.int/news-room/fact-sheets/detail/the-top-10-causes-of-death.

Bradypus 15.04.2021 10:07

Atkal izvairies atbildēt par saviem vārdiem? Nosauc konkrēto projektu (ar atsauci uz visiem ES nomenklatūras numuriem), kuru mums bija jāuzmin! Vai arī atzīsti, ka pagrābi kaut kādu ziņu virsrakstu par "noraidītu ES projektu" vispār nenojaušot, ka tādu projektu ir simtiem.

Atbildot uz tavu vispārīgo jautājumu. NEKO. Jo Ekoloģijas jēdziens un Briseles komunisma celšanas vīzija ir san sapīta kopā veidā, kas ļaus apstiprināt tikai projektus, kas nevar būt "ilgtermiņā izdevīgi", ja ņem vērā, kur ilgtermiņā noved komunisma celtniecība.

Vienlaikus - jā, ir iespējams izdomāt kaut ko puslīdz radošu, kas vismaz rada pareizo iespaidu un projekta bīdītājiem nodrošina naudas plūsmu, kas beigās daļēji nonāk mūsu valsts kopprodukta bilancē, vismaz īstermiņā palēninot virzību uz nabadzību.

1 2

Lasītākie raksti

Jaunie raksti