Kārtot: Augošā secībā
1 2
Bradypus 19.10.2021 14:21

Esi pārsteigts, ka tik maz? Domāju, ka tas nav īstais cipars, ko beigās ekonomika zaudēs.

Bradypus 19.10.2021 14:09

Kur ir tavas spējas izlasīt rakstīto. Nav runa par statistiku, bet trivializētu jautājumu uz kuru tika sniegta trivializēta atbilde. Tīņa "potēšana nesamazina risku saslimt" vecmāmiņai. Atbilde ir PAREIZA, tikai tajā, tāpat kā jautājumā, ir izlaisti "liekie" vārdi.

Kliedzošākais piemērs - Polija - ar sliktu vispārējo (un mums visi kladzina tikai par to) vakcinācijas procentu viņi ir lieliskā situācijā. Mēs esam pakaļā... Analizējot datus, protams uzrādītos, ka TIK slikti ir tieši tādēļ, ka tiek vakcinētās nepareizās grupas - jā, tieši tā - palielinot tīņu izturību pārnēsāt un izplatīt vīrusu, nevakcinētās vecmāmiņas apdraudējums PIEAUG.

Slimnīcas negāž riņķī izņēmumi. Slimnīcās nospiedošaā pārākumā nonāk nevakcinēti riska grupu pārstāvji. Un jā - man ir kauns par mūsu sabiedrību - par tādiem varas lojālistiem, kas ir gatavi aizstāvēt to noziedzīgo rīcību, kas ir novedusi līdz šādam rezultātam - t.i. faktiski kārtējiem totalitārisma upuriem - jo šie cilvēki, kas tagad mirst ir sekas varas un naudas kāru indivīdu iespējai izmantot situāciju savās, nevis sabiedrības interesēs.

Vēlreiz - ar Polijas piemēru. Īpaši vecā paaudze tur ir ļoti skeptiska pret modernām lietām un reliģioza. Un tik un tā viņiem ir izdevies savakcinēt tieši riskas grupas. Varbūt ir laiks pieprasīt atbildību no tiem, kas mūs ir aizveduši tur, kur esam, nevis škelt sabiedrību un vainot nevakcinētos?

Bradypus 19.10.2021 13:36

Jā jā... Ir jānodrošina sociālistiskā izglītība - citādi grūti panākt, ka pietiek sociālistiskā elektorāta vadoņu ievēlēšanai.

Bradypus 19.10.2021 13:11

Uz tik trulu un primitīvu jautājumu atbilde "nē, nesamazina" būs pareiza. Un tu pat nespēsi saprast kādēļ.

Bradypus 19.10.2021 13:10

Loģisks un pārdomāts solis. Pie varas tikai lojālistus un ir jāpaceļ latiņa no noslēpumu pielaides liegšanas uz ātrāku un vieglāk piemērojamu filtru.

Bradypus 19.10.2021 12:09

Bet par saprātīgu samaksu varam aizbraukt un visu sačakarēt arī pie jums.

Bradypus 19.10.2021 12:07

"mani interesē kapēc redzot iepriekšējās ziepes, pie daudz lielāka finansējuma, esam dziļākā pakaļā"

ja sociālisma radītajās problēmās vaino kapitālismu un rezultātā ievieš vēl lielāku sociālismu, problēmas loģiskā kārtā eskalējas.

Bradypus 19.10.2021 11:39

Ko nu muldi. Ā nē... Nemuldi. Tu esi leftists, nevis sociālists. Jo labāk zini, kā ieviest sociāismu, ko visi iepriekšējie vienkārši darīja nepareizi un tas nebija īsts sociālisms. Ak jā - lai tavs apgalvojums būtu kaut mazliet ticams, tev ir jābūt vecākam par Bērniju un bijušam tur PIRMS viņa

Bradypus 19.10.2021 11:14

Nē, protams. Tikai izvairies atzīt, ka tas ir prasījis upurus apjomā, kam neviena pandēmija līdzi nestāv. Un gribi vēl...

Bradypus 19.10.2021 11:12

Jā... Tavos "štatos" jau nav ne miņas no sociālisma, vai ne?

Bradypus 19.10.2021 10:57

Nē, kapitālismā tāda nav. Tas NAV kapitālisms. Jā, protams, var jau klasiskajā sociķu propagandas stilā vainot visās sociālisma radītajās problēmas kapitālismu.

Kapitālismā sienāzītis spēlmanītis ziemā mirst badā. Bet sociālismā to vispirms dara strādīgā skudra. Un tikai pēc tam sienāzītis.

Bradypus 19.10.2021 10:45

"Nodokļa apjoms nosaka saņemtā servisa līmeni."

Kaut ko esi ļoti sajaucis. Nodokļa apjoms ar atkarīgs no taviem ienākumiem un nosaka ierēdņa apsaimniekojamā budžeta apjomu. Un tam nav nekādas piesaistes servisa līmenim.

Ja jau piesauc mājas dzēšanu - tev liekas, ka ugunsdzēsēji pamatā brauc pie lielajiem nodokļu maksātājiem, kam ir jaunas elektroinstalācijas, ugusdzēsības signalizācija un iespējams pat automātiskās dzēšanas sistēmas. Vai tomēr pie valsts kases tukšotājiem pabalstniekiem, kas aiz dīkdienības pīpē gultā un sprauž elektriskos sildītājus dzirksteļojošās rozetēs?

Sociālisms tāds nezbēgami ir - nodokļus var celt bezgalīgi, jo servisu par nodokļu maksātāju naudu, kas tiek atņemta ar varu, saņem elektorāts. Tikai tik lielu, lai nodrošinātu pareizo vēlēšanu iznākumu. Viss pārējais paliek ievēlētajiem.

Bradypus 19.10.2021 10:27

Nu jā, to, ka vēlēšanu sistēma jau sen ir sagrābta un reālas opozīcijas nav, tu neesi pat pamanījis. Un tos likumus, kas tiek grozīti, palielinot MK pilnvaras, apejot Saeimu, arī ne. Un Bordāna aicinājumus pieacināt armiju savas tautas savaldīšanā.

Tāpat neesi pamanījis, ka tā "kaimiņvalstu pieredze" pie mums tiek pārņemta ne jau no tiem piemēriem, kurus piesauc. Un ir arī cita "kaimiņvalstu pieredze", kuru esi piemirsis, bet kura tiek ļoti aktīvi pārņemta. Savukārt par tiem robežpārkāpējiem - arī neesi pamanījis, ka migranti kā civilokupanti ir tikuši izmantoti vienmēr, ieviešot režīmam vajadzīgo kārtību - tas ES izpildījumā nav nekas jauns.

Bradypus 19.10.2021 9:33

Tieši tā - kompensē to varu, ko pirms tam nesagrāba. "mērķis visus iedzīt alā, droši vien stipri neiedziļinoties cik katra aktivitāte reāli palielina riksu inficēt/ies" ir precīzākais situācijas rakturojums. Padomā, kas tev palīdzēja pateikt patiesību, pat ja neesi to vēl aptvēris.

Bradypus 19.10.2021 9:31

Kas tad nu... Kur tavs sociālisms pazudis?

Bradypus 18.10.2021 23:34

Vai var būt labāka reklāma, ka vēlme noslēpt un apklusināt, izmantojot varu?

Bradypus 18.10.2021 17:07

Tā jau ir - tevi un tev līdzīgos jau patiesībā neinteresē, kādēļ cilvēki atsakās vakcinēties. Jo galvenais jau ir paklausība valdībai.

Bradypus 18.10.2021 17:00

Nevaru, slēgts pasākums. Notika šodien. Nav nekāda "kursa nosaukuma" - uzņēmums uzaicinājis Stradiņu speciālistu pārliecināt nevakcinētos, ka vajag to darīt.

Bradypus 18.10.2021 16:51

Tā "leģenda" ir pieredzēta personīgi. Tika izteikts piedāvājums ierakstīt "pareizo" nāves cēloni, kas došot zināmas priekšrocības. Tas gan ļoti ātri pazuda, redzot reakciju un pieprasījumu to atkārtot rakstiski vai diktofonā. No Cipules padotā...

Bradypus 18.10.2021 16:46

Noklausījos tikko vienu pārliecināšanas kursu. Stradiņu speciālists. Ļoti šaubos, ka viņš kaut vienu pārliecināja. Sāka ar prezentāciju idiotu līmenī, faktiski jau noskaņojot pret sevi. Tikai ar moderatora palīdzību ļoti negribīgi pievērsās konkrētiem Covid jautājumiem un uz tiem sniedza tikai trīs veidu atbildes:

a) šādu jautājumu nemaz nedrīkst uzdot;

b) tā ir, bet konkrētus skaitļus es jums nevaru nosaukt;

c) tā jādara, jo to rekomendē CDC un WHO.

Izmantoja katru iespēju, lai pēc iespējas vilktu laiku un novērstos no Covid tēmas uz blakus tēmām un idiotiskiem salīdzinājumiem.

Ja kāds klausītājs vēl šaubījās, ka varbūt varētu vakcinēties, tad pēc šāda murga notiekti to nedarīs.

Bradypus 18.10.2021 13:38

Atkal kaut ko muldi. Kura ir analīze? Jautājumi uz kuriem nav sakarīgu atbilžu? Vēl viens, kurš bezjēgā lieto terminu, kura nozīmi nav sapratis. Gan ad hominem gan whataboutisms ir veids, kā apstrīdēt nevis viedokli, bet uzbrukt tā izteicējam, jo nav argumentu pret pašu viedokli. Un tieši tas, ka tu šobrīd to piesauc nevietā, liecina, ka tev nav nekādu objektīvu argumentu par Cipules lomu šajā spēlē, bet ļoti gribas kaut kā aizstāvēt - šajā gadījumā cilvēkam, kas uzdod "neērtus" jautājumus uz kuriem atbilžu tev nav. Nu vai arī tieši otrādi - ir, bet zini, ka tās jānoslēpj par katru cenu.

Bradypus 18.10.2021 13:19

Un kādēļ iestājās? Kādēļ gribēja to mandātu? Kādēļ sāka publiski runāt politiski pareizo viedokli, kad bija partijā un kandidēja? Kadēļ šī saruna ir ierakstīta - kura no pusēm to izdarīja? Vai nevar būt tā, ka bija izvēle starp aktualizētu atbildību par NMPD nolaišanu un shēmām pret pareizo politisko nostāju un šo shēmu noslēpšanu aiz Covid, kuru tagad var vainot veselības sistēmas nespējā?

Bradypus 18.10.2021 11:49

Idiotu sekta ir tā, kas tic, ka Marinka par katru cenu ir jāapklusina, lai gan tikai prasa izmeklēšanu par dokumentiem, kas viņas teikto viennozīmīgi apgāztu, ja jau viņa melo. Kādēļ varas iestādes neiet šo acīmredzamo un vienkāršo patiesības ceļu? Izcils tupums vai tomēr nedrīkst patiesību atklāt?

Bradypus 18.10.2021 11:39

tautaruna.nra.lv/nebusanas/360827-soctiklos-publice-audiofailu-ar-pavluta-un-cipules-sarunu

Kāpēc Cipule pat šādā sarunā melo, sakot, ka nav partijā? Jo nedrīkst atzīt, ka NEKO publiskajā sfērā neteica pirms sāka daudz un dikti runāt, kļūstot par partijas biedri un pašvaldības deputāta kandidāti?

Bradypus 18.10.2021 9:08

Nu cik debilam ir jābūt, lai līdz šai dienai nepamanītu, ka vakcinētajiem un nevakcinetajiem ir dažādi ierobežojumi? Nu vai arī necilvēciskam, ja esi kolaborants nevis noderīgais idiots.

1 2

Lasītākie raksti

Jaunie raksti