Kārtot: Augošā secībā
1 2
Bradypus 04.08.2020 22:51

Nē nu... Standarta maršrutos es arī nelietoju, bet - vienkārši nelietoju. Samulsināji ar to, ka CENTIES nelietot. Un man nav ierasts domāt par standarta maršrutiem, kā kaut kādu rādītāju - tie man sastāda ne vairāk kā 5% nobraukuma.

Bradypus 04.08.2020 11:57

Kāds mērķis ir censties iztikt bez navigācijām? Es tieši otrādi praktiski nekad nebraucu bez navigācijas - tieši dēļ tā, lai sastrēgumu gadījumos operatīvi, nevis gadījuma pēc, saņemtu informāciju un alternatīva maršruta piedāvājumu. Un nav nekāds "varbūt domājam apkārtceļu", jo Waze/Google to uzreiz piedāvā - atliek tikai izvēlēties, pieņemt vai nepieņemt piedāvājumu.

Bradypus 04.08.2020 8:14

" līdzbraucēji konstatē, ka vāze uzrāda avāriju"

WTF?! Tu izmanto Waze tā, ka līdzbraucēji skatās navigācijā un stāsta tev, kur jābrauc?

Bradypus 03.08.2020 16:14

anoagask rakstīja: Ja nevari atļauties jaunu dacia, vispār nevari atļauties auto

Varu atļauties, bet nenāk ne prātā tik izšķērdīgi naudu tērēt.

Bradypus 31.07.2020 15:06

Nu te mazliet vajadzētu definēt tavu izpratni par "tādiem kantoriem". Tava izpratne diemžēl samet vienā "čipošanas" katlā kaut kāda ķīniešu čipa iespraušanu vadības ķēdē ar kompleksu detaļu (piemēram, citas turbīnas) maiņu un nopietnu programmatūras pārlikšanu sertificēta tjūniga kantora izpildījumā. Nesen dzirdēju domu graudu par čipošanu (sava auto kontekstā, kuram šī operācija ir vēl priekšā) - "kad mēģini apsvērt par un pret 15 gadīga auto čipošanu padomā par to, kas tā čipošana ir - vai tiešām tu uzstāsi, ka 15 gadus vecam datoram nevajag instalēt sistēmas jauninājumus, jo ražotājs taču oriģināli tos nav paredzējis..."

Un kā saukt tos jaunos auto, kas tiek pārdoti ar atšķirīgu jaudu un cenu, bet reāli atšķiras tikai programmatūrā? Kuru jaudu tad īsti ražotājs ir paredzējis un kura no modifikācijām nav īstā?

Bradypus 31.07.2020 12:58

Īpaši Volx - ilustrācija, kā "vecs nabagvāģis" tiek aprīkots ar sporta stūri ;)

Bradypus 31.07.2020 12:40

Arī garantijas laikā var autiņus čipot un citādi uzlabot, tikai ne gluži kaktu kantoros. Tie paši Hamann vai AMG uzlabojumi ir pilnībā pieņemami gan ražotājam, gan dīlerim bez jebkādām ierunām. Tikai cipari nekādi neliecina par nabadzību. Rekur piemēram Hamann cenu lapa priekš X5 - 8K par diskiem, 3.5K par smukāku izpūtēju... Ir jābūt pilnīgam mudakam, lai šis nodarbes jebkā sasaistītu ar nabadzību. Ir tieši otrādi - ir cilvēki, kas pat par pliku smukumu grib un var maksāt vairāk, nekā tā 90K vērtā auto rūpnīcas komplektācijas cenu. www.hamann-motorsport.com/fileadmin/user_upload/assets/price-en/BMW_MwSt16/X5/BMW_X5M_F85_E.pdf

Bradypus 31.07.2020 12:31

Tur nekas nav jāiedomājas. Tev toties derētu izglītoties un uzzināt, kas ir, piemēram Hamann, AMG u.tml. kantori, kuri dara tieši to, par ko tu jautā - ĻOTI turīgiem cilvēkiem uzlabo tos 90 un vairāk K vērtos autiņus.

Bradypus 31.07.2020 9:33

Čipots nozīmē nabadzību? Kā tieši? Un kādēļ esi iedomājies, ka visiem ir tāds pat naids pret dīzeļa skaņu? Man daudz vairāk traucē lētas grabošas plastmasas salonā. Jā, sapņu pasaulē es arī gribētu apvienot benzīna klusumu ar dīzeļa tehniskajiem rādītājiem, bet tāda iespēja reālajā pasaulē nav pieejama.

Bradypus 30.07.2020 19:28

Malacis. Derētu rēķināt, kā auto īpašniekam - t.i., piemēram, ar taviem cipariem, cik tas auto izmaksā mēnesī. Ja trīs gadus nobrauc ar 4000 vērtu auto, iegulda 5000, un par 1000 atdod rezerves daļās, sanāk 8000 par 3 gadiem. Ja tajos pašos 3 gados pie 24000 (pieņemsim, ka nav jāskaita klāt līzinga procenti un KASKO) pieskaita 5000 un pārdod par 20000, sanāk... 9000 par trīs gadiem.

Bet patiesībā... Ieguldījums jaunākā auto ar "identisku defektu" prasīs vairāk naudas. Papildus būs līzinga procenti, līzinga devēja uzspiests neidevīgs KASKO un cerība, ka tie 20000 neizkūpēs ar vienu stirnu - tolmetam būs vienalga, ka auto sists, bet lielā tālākpārdošanas vērtība nokritīs momentāni.

Bradypus 30.07.2020 17:07

Gaumes jautājums. Mani arī personīgi nesajūsmina BMW. Bet tādēļ nemēģinu to ierindot vienā kategorijā ar budžeta klases KIA transportlīdzekli. Un pilnīgi garām par servisiem - BMW noteikti nav starp neuzticamākajiem auto.

Bradypus 30.07.2020 14:59

Vai tev ir kāda nojausma ar ko tas BMW no tava KIA atšķiras? Laikam jau ne - tavā nabaga domāšanā ierakstās tikai lēts izlaiduma gads transportlīdzeklim, bet nav saprotams, ka ir cilvēki, kuri var atļauties baudīt braukšanu ar auto.

Bradypus 30.07.2020 14:55

Kautko interesnti rēķini. Tipa apgalvo, ka pērkot jaunu, ieliek mašīnā mazāk, nekā pēc tam var pārdot? Kur matemātiku mācījies?

Bradypus 29.07.2020 13:53

Tu, esot apdrošinātājs, kura rīcībā ir rīks, ar ko novērst problēmas ceļojumā, sludini, ka pareizāk ir pirkt jaunu auto. Uz KASKO tev lielāka peļņa, tādēļ negribi, lai cilvēki izvēlas saprātīgus risinājumus?

Bradypus 29.07.2020 12:58

Malacis. Lētāk tak nopirkt jaunu auto, nevis apdrošināšanu, vai ne? Tā jau laikam ir, ja apkārt apdirsnātāji vien...

Bradypus 29.07.2020 10:47

Bieži. Daudz tādu.

Bradypus 28.07.2020 17:30

Kāpēc lai tu nespētu? Tāpēc, ka vispirms centies pierādīt, ka es esmu idiots, lai gan tikai teicu, ka vajag atbilstošu (ne vārda neminot par standarta) apdrošināšanu, nevis jaunu auto, ja vēlies braukt ar auto ceļojumā.

Ja atrod normālu, kompetentu brokeri - šāda polise ir vienkārši un ērti pieejama. Daudz vienkāršāk un lētāk nekā jauna auto iegāde, kas tam pašam "privātpersonu vulgaris, kurš brauc ar vecu vojādžeri, labi ja 1-2 reizes gadā izbraucot ārpus Latvijas", ko piesauc, ir vispār nesasniedzams sapnis.

Bradypus 28.07.2020 15:59

Pie cik km kļūst par lietotu?

Bradypus 28.07.2020 15:23

Ko tu tagad murgo? Man ir ceļojumu apdrošināšana (pastāvīga, nevis pirms katra brauciena pērkama), kurā ir iekļauta auto evakuācija uz Latviju no ES/EEZ. Nepasniedzu tev uz paplātes informāciju, ko tev vajadzētu zināt, ja kaut ko jēdz no savas profesijas - jo tev vajadzētu būt tam, kas klientiem spēj šādu pakalpojumu piedāvāt, nevis mēģināt pierādīt, ka nekas tāds neeksistē.

Diemžēl mana pieredze ar apdrošinātājiem tieši to arī liecina - 90% šajā biznesā ir tieši tādi lohu mednieki kā tu, kas neko vairāk par plašpatēriņa standartlīgumu nespēj piedāvāt un klientu, kuru tas neapmierina, sūta nafig.

Bradypus 27.07.2020 14:28

"Starp citu", ja spētu izlasīt rakstīto, pamanītu, ka es ne mirkli neesmu iedomājies, ka "atgriešanās mājās izdevumu kompensācija" nozīmē arī auto atgādāšanu mājās. Atgriežoties pie iepriekšējā uzaicinājuma rēķināt - nosauc lūdzu divus vidusmēra ciparus: cik apdrošinātājam izmaksā "Ceļojuma turpināšana ārpus Latvijas Republikas" un cik maksā auto transportēšana pa Eiropu. Tad pamēģini saskaitīt 2+2 un padomāt, vai ir tik nereāli ielikt auto transportēšanu ceļojumu apdrošināšanas pakā, kā tu te mēģini iestāstīt. Pateikšu priekšā - kaut vai viens neliels kaula lūzums slēpojot ir daudz dārgāks par šādu pakalpojumu. Tas, ka tu saviem klientiem tādu nespēj piedāvāt, liecina tikai par tavu kvalifikāciju, un tas, ka sauc mani par idioti - par attieksmi ar kuru izturies pret potenciālajiem klientiem - neko vairāk par auniem, kas ir laimīgi ar nejēdzīgu standartlīgumu, apkalpot nespēj un nespēsi.

Bradypus 27.07.2020 13:30

Pateikt varu. Tas, ka netaisos to darīt, lai apmierinātu kaut kāda caurkrituša apdirsinātāja ziņkāri, pasniedzot uz paplātes informāciju, kas viņam būtu jāzina pašam, ir cits jautājums.

Frāze "... brokera pakalpojums nav maksas. Brokerim par noslēgto līgumu maksā ..." izklausās perfekti raksturojoša spriestspējas līmenim - nav jābūt ļoti advancētam ekonomikā, lai pamanītu absurdu, kas tajā ir ietverts.

Lai pamanītu, ka ir dažādas komponentes pat "širpotreba" standartlīgumos, tev daži piemēri no populāriem apdrošinātājiem:

www.gjensidige.lv/atlidzibas/palidziba/autohelp24

"Transportlīdzekļa transportēšanu uz tuvāko servisu visā KASKO līguma darbības teritorijā;

Ceļojuma turpināšanas ārpus Latvijas Republikas vai atgriešanās mājās izdevumu kompensāciju;"

www.bta.lv/lv/private/octa-palidziba-uz-cela#-apdrosinasanas-noteikumi

www.balta.lv/lv/uznemumiem/kasko/palidziba-uz-cela

Ja vispār māki skaitīt, painteresējies, cik potenciāli izmaksā "Ceļojuma turpināšana ārpus Latvijas Republikas vai atgriešanās mājās izdevumu kompensācija" un cik šādu uzņēmumu pakalpojumi www.akmtrans.lv/ un iespējams būsi pārsteigts, ka ne jau tā auto atgādāšana uz mājām ir lielākais apdrošinātāja segtais risks.

Bradypus 27.07.2020 12:45

Labi palika. Atrodi jēdzīgu brokeri, kas tev noorganizēs nepieciešamo apdrošināšanu - pateikšu mazliet priekšā, tas ir maksas pakalpojums, ko sniedz kompetents apdrošināšanas speciālists.

Bradypus 27.07.2020 12:34

Kas ir "sirdsmiers un prognozējamība"? Garantēti lielāki maksājumi? Ir elementārs risinājums - brauc ar lietotu, liec krājkasītē to līzinga naudu, un ja beigās tomēr nesalūzt, tā nauda paliek pašam. Un vēl lielākam sirdsmieram - nav jāsatraucas par katru mudaku, kas stāvvietā nemāk atvērt durvis, nedauzot tās pret blakus stāvošo.

Bradypus 24.07.2020 21:29

Tā nav nekāda pilsētas leģenda. Par šādu ciparu praktiski pie jebkura dīlera var dabūt demo auto. Un tas parāda cenas līmeni mašīnai, kas ir tikai mazliet pabraukta.

Bradypus 24.07.2020 21:27

Nē nu... Ja vajag vienkārši uz Štutgarti, es ar droši vien nebrauktu ar auto. Un nav jau tā, ka nelidoju nekur - māku arī ar nomas auto braukt. Tomēr tiklīdz otrā galā ir nomas auto, sava auto izmaksas ir jārēķina arī pret nomas cenu un ierobežojumiem - ar savu auto var apceļot reģionu un atgriezties pa citu ceļu, kā arī iemest līdzi telti un ietaupīt viesnīcas cenas. Ar lidmašīnu sanāk lēti tikai tad, ja pietiek ar bagāžas minimumu, toties ar savu auto parasti atpakaļceļš sanāk caur dažiem labiem veikaliem, kas sagādā ilgtermiņa ietaupījumu.

1 2

Lasītākie raksti

Jaunie raksti