Avārijā Rīgā smagi cietis motociklists 6

 
Nozare.lv | 27.marts 2014 8:02

Vakar Rīgā vieglās automašīnas un motocikla sadursmē smagi cieta kāds 24 gadus vecs vīrietis.

Valsts policijas Sabiedrisko attiecību nodaļā aģentūru LETA informēja, ka Juglas un Murjāņu ielas krustojumā sadūrās automašīna "FIAT", kuru vadīja 1977.gadā dzimis vīrietis, un motocikls "Yamaha Slider", kuru vadīja 1990.gadā dzimis vīrietis. Avārijā cieta motocikla vadītājs, kurš guvis politraumu un nogādāts slimnīcā.

Savukārt Liepājā, Krūmu ielā, automašīna "BMW 330" notrieca 2001.gadā dzimušu meiteni, kura pēkšņi izskrēja uz brauktuves no citas automašīnas aizsega tam neparedzētā vietā. Meitene nogādāta slimnīcā ar galvas traumu un lūzumiem.

Kopumā pagājušajā diennaktī Latvijā reģistrēti 24 ceļu satiksmes negadījumi, kuros cietuši desmit cilvēki. Rīgas reģionā reģistrētas četras avārijas, kurās cietuši seši cilvēki.

Ceļu policijas darbinieki pagājušajā diennaktī Latvijā aizturēja divus autovadītājus, kuru organismā alkohola koncentrācija pārsniedza atļauto normu, un četrus, kuri bija narkotisko vielu iespaidā. Rīgas reģionā tika aizturēti pieci apreibuši autovadītāji, no kuriem trīs bija lietojuši alkoholu, bet divi - narkotikas.

 
Visi komentāri
 
LMT 27.marts 2014 15:42
0 1 Atbildēt

Apšaubu vai slaiders ir motocikls!

Vernons 27.marts 2014 16:10
4 3 Atbildēt

Un ko tas maina?

LMT 28.marts 2014 9:43
1 0 Atbildēt

Draugs, tas maini attieksmi pret motobraucējiem. Kaut kāds puišels ar tabureti nošķīlās un nu tauta runā, ka atkal trakie donori ir ielās!

Vernons 28.marts 2014 10:05
5 1 Atbildēt

Es sāku braukt ar "Gauju"! Muku no milicijas, jo nebija 16 gadu! Arī puikām ar kaut ko jāsāk! Bet CSN visās niansēs viņiem neviens nemāca! Nevienu tas neinteresē!

Black 28.marts 2014 7:15
1 0 Atbildēt

tādā aukstumā riepas ir kā no plastmasas, jāripina uzmanīgi.

Vernons 28.marts 2014 9:25
7 1 Atbildēt

Varbūt jāsabalansē attiecības starp ātrajiem un lēnajiem! Ātrumu starpība un brīdinājuma signālu slēgšana priekš sevīm, ne viss priekš citiem noved pie šādiem incidentiem!

Neiespējamā misija - brīdinājuma signāliem brīdinājuma zīmes statuss!

Tavs komentārs
 
 

Pievienot bildi Pievienot video
 
 
Stingri aizliegts iAuto.lv publicētos materiālus izmantot, kopēt vai reproducēt citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai kā citādi rīkoties ar iAuto.lv publicētajiem materiāliem bez rakstiskas EON SIA atļaujas saņemšanas.

Izceltie raksti

iAuto pirmais testa brauciens ar Latvijā tik populāro un jauno apvidus auto "Toyota RAV4" (+ VIDEO) 6

Vai tas joprojām ir tas pats uzticamais ģimenes apvidus auto, vai "Toyota RAV4" ir gājusi pārāk tālu? Jaunais "RAV4" vairs neizskatās pēc pieticīga pilsētas auto – ar 309 ZS jaudu, digitālu vadību un rekordlielu elektrisko nobraukumu. Skaidrojam, vai sestā paaudze attaisno uz to liktās cerības. Lasīt vairāk

 

ASV autobūves uzņēmumi varētu pievērsties kara tehnikas ražošanai 2

ASV valdība Donalda Trampa vadībā apsver iespēju iesaistīt lielos autobūves uzņēmumus ieroču ražošanā. Lasīt vairāk

 
 

Līdz 120 km/h - atsevišķos valsts autoceļu posmos palielina maksimāli atļauto braukšanas ātrumu 13

Atsevišķos valsts autoceļu posmos no šodienas palielinās maksimāli atļauto braukšanas ātrumu, aģentūru LETA informēja VSIA "Latvijas valsts ceļi" (LVC). Lasīt vairāk

 
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti