Iebraucot grāvī un dīķī, vakar gājuši bojā divi autovadītāji 3

Foto: iAuto.lv

Nozare.lv | 29.septembris 2016 8:56

Vakar, iebraucot grāvī un dīķī, bojā gājuši divi autovadītāji.

Ropažos, Rīgas ielā, 1996.gadā dzimis jaunietis ar automašīnu BMW iebraucis grāvī un no avārijā gūtajām traumām miris notikuma vietā.

Bet Gulbenes novada Lizuma pagastā 1959.gadā dzimis vīrietis, vadot automašīnu "Audi 80", nobraucis no ceļa, iebraucis dīķī un noslīcis.

Jelgavā, Pulkveža O.Kalpaka un Zirgu ielas krustojumā, 1954.gadā dzimis vīrietis ar automašīnu "Audi A4" izraisījis sadursmi ar automašīnu "Volvo XC80". Sadursmes rezultātā "Audi A4" uzbraukusi arī stāvošai automašīnai "Peugeot 407". Negadījumā cietusi "Audi A4" pasažiere, 1970.gadā dzimusi sieviete, kura ar traumām nogādāta slimnīcā.

Savukārt Liepājā, Ventspils ielā, 1977.gadā dzimusi sieviete ar automašīnu "Volkswagen Golf" uzbraukusi 1997.gadā dzimušai jaunietei, kura ielu šķērsojusi pa gājēju pāreju. Jauniete ar traumām nogādāta slimnīcā.

Vakar par atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanu Latvijā noformēti 224 administratīvā pārkāpuma protokoli. 

Rīgas reģionā noformēti 99 protokoli, Zemgales reģionā 55 protokoli, Vidzemes reģionā 27 protokoli, Kurzemes reģionā 22 protokoli, bet Latgales reģionā - 21 protokols.

Par automašīnas vadīšanu alkohola reibumā vakar noformēti septiņi protokoli, no tiem trīs Zemgales reģionā un pa diviem Rīgas un Vidzemes reģionā. Vēl viens šoferis Rīgas reģionā apturēts par automašīnas vadīšanu narkotisko vielu iespaidā.

Savukārt par automašīnas agresīvu vadīšanu Rīgas reģionā noformēti seši protokoli.

Kopumā aizvadītajā diennaktī Latvijā reģistrēti 89 ceļu satiksmes negadījumi, kuros cietuši 11 cilvēki un divi gājuši bojā.

Populārākie komentāri

3 Lasīt visus komentārus →
4 0 Atbildēt

Gaidām CSDD kampaņas par grāvju un dīķu ietērpšanu atstarojošos apģērbos.

Tas taču nav normāli, ka šie pēkšņi izskrien uz ceļa un apdraud gan sevi, gan autovadītājus!

Lukstiņ, saņemies beidzot un uzraksti atlūgumu!

Pievienot bildi Pievienot video

Izceltie raksti

Rolls-Royce piesaka gandrīz 6 m garo Phantom Extended Regatta (+ FOTO) 7

Rolls-Royce pieteicis ekskluzīvu flagmaņa Phantom Extended versiju Regatta, kas iedvesmota no Anglijas dienvidu piekrastes burāšanas regatēm. Lasīt vairāk

400 000 km Volkswagen Passat dīzelim ir nieks 46

Ja gribi ilgi braukt un tālu braukt, uz Volkswagen Passat TDI vari droši paļauties. Lasīt vairāk

Krievu “Cybertruck” pirmizrāde atcelta 7

Atjaunotā zīmola "Russo-Balt" pirmā krosovera, pēc amerikāņu Tesla Cybertruck līdzības veidotā modeļa C55 pirmizrāde nenotiks, ziņo auto jaunumiem veltītais krievu izdevums Motor. Lasīt vairāk

Toyota brīdina pircējus Japānā – no ASV importēto Toyota kvalitāte nav “Japānas kvalitāte” 11

Tie pircēji, kas Japānā iegādāsies Toyota automobili, kas izgatavots rūpnīcā ASV, var piedzīvot vilšanos, jo ievesto automobiļu kvalitāte var atšķirties no standartiem, pie kuriem pieraduši pašmāju produkcijas lietotāji. Lasīt vairāk

Lasītākie raksti

Jaunie raksti