Uz Latvijas ceļiem aizvadīta ļoti mierīga diennakts

 

Foto: iAuto.lv

Nozare.lv | 23.janvāris 2017 8:50

Vakar Latvijā reģistrēti 54 ceļu satiksmes negadījumi, kuros cieta divi cilvēki.

Gan avāriju, gan cietušo skaits svētdien ir bijis ievērojami mazāks nekā ikdienā.

Vakar Rīgā, Stirnu ielā, saskrējās automašīnas "Renault", kuru vadīja 1973.gadā dzimis vīrietis, un "Ford", kuru vadīja 1944.gadā dzimis vīrietis. Avārijā cieta kāda auto pasažiere, 1952.gadā dzimusi sieviete, kura ar gūtajām traumām nogādāta medicīnas iestādē.

Tāpat Rīgas reģionā ceļu satiksmes negadījumā cietis kāds gājējs.

Valsts policija (VP) pagājušajā diennaktī par automašīnas vadīšanu alkohola reibumā vai narkotisko vielu iespaidā aizturējusi 15 autovadītājus.

Rīgas apkārtnē aizturēti astoņi dzēruši autovadītāji un vēl divi, kuri bijuši narkotiku reibumā, trīs dzērājšoferi noķerti Zemgalē, bet divi - Latgalē.

Vēl 190 protokoli autovadītājiem noformēti par ātruma pārsniegšanu. Rīgā par atļautā braukšanas ātruma pārkāpšanu sodīti 95 autovadītāji, Zemgalē - 42, Vidzemē - 27, Kurzemē - 19, bet Latgalē - 7.

Kopumā policija vakar noformējusi 652 protokolus par ceļu satiksmes noteikumu pārkāpumiem, un tradicionāli aptuveni puse no tiem noformēti vadītājiem Rīgas reģionā.

Kopumā aizvadītajā diennaktī Latvijā reģistrēti 54 ceļu satiksmes negadījumi, kuros cietuši divi cilvēki.

 
Komentāri
 
Nav pievienots neviens komentārs.
Tavs komentārs
 
 

Pievienot bildi Pievienot video
 
 
Stingri aizliegts iAuto.lv publicētos materiālus izmantot, kopēt vai reproducēt citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai kā citādi rīkoties ar iAuto.lv publicētajiem materiāliem bez rakstiskas EON SIA atļaujas saņemšanas.

Izceltie raksti

Cik maksā degviela Igaunijā un Latvijā šodien? (+ FOTO) 2

Spriežot pēc ceļotāju iesūtītajiem attēliem, kas uzņemti 12.05.2026. "Neste" uzpildes stacijās Veru un Gulbenē, svaru kausi lētākās degvielas uzpildei atkal nosveras par labu Igaunijai. Lasīt vairāk

 

Pēc trim smagiem negadījumiem mediķi atgādina par aizsargekipējuma nozīmi motociklistiem 2

Pēc diennakts laikā notikušiem trim smagiem ceļu satiksmes negadījumiem ar motociklu vadītāju iesaisti mediķi aicina pievērst uzmanību aizsargķiveres un piemērota ekipējuma nozīmei. Lasīt vairāk

 

Vairāk par 1000 Zs, 15 vienības, 8 miljoni dolāru: Lamborghini prezentē Fenomeno Roadster (+ FOTO) 2

Itālijas superauto ražotājs Lamborghini prezentējis savu līdz šim jaudīgāko atvērta tipa sporta automobili – Fenomeno Roadster. Lasīt vairāk

 

Pēc sadursmes ar "BMW" motocikls paliek karāties luksofora mastā (+ VIDEO) 9

Neparastā avārija notikusi ASV, 9.maijā. Tiek ziņots, ka motocikla vadītājs ar nopietnām traumām nogādāts slimnīcā, autovadītājs neesot cietis. Lasīt vairāk

 
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti