Traģisko avāriju uz Liepājas šosejas izraisījusi autovadītāja ar viltotām tiesībām 15

Foto: iAuto.lv

Nozare.lv | 21.septembris 2022 16:29

Autovadītāja, kuras izraisītajā avārijā šovasar uz Liepājas šosejas gāja bojā divi citi transportlīdzekļu vadītāji, izmantojusi viltotas braukšanas tiesības, aģentūra LETA uzzināja Valsts policijā (VP).

VP izmeklēšanas laikā noskaidrots ka, 8.jūlijā Babītes pagastā 1987.gadā dzimusī sieviete ar viltotu autovadīšanas apliecību vadīja transportlīdzekli "Chrysler Sebring" un, veicot apdzīšanu, izraisīja sadursmi ar tajā pašā virzienā braucošu kravas auto "Mercedes Benz Actros" savienojumā ar puspiekabi un pretējā virzienā braucošu degvielas vedēju "Scania".

Transportlīdzekļu sadursmes rezultātā "Scania" iebrauca pretējā braukšanas kustības joslā, kur notika sadursme ar automašīnu "Renault Espace".

Pēc sadursmes "Scania" apgāzās un tās cisterna uzkrita virsū automašīnai "Volvo XC90". Ceļu satiksmes negadījuma vietā no gūtajiem miesas bojājumiem mira automašīnu "Renault" un "Volvo" vadītāji.

Izmeklēšana kriminālprocesā pabeigta 20.septembrī, un lieta nodota Daudznozaru specializētai prokuratūrai kriminālvajāšanas sākšanai pēc diviem Krimināllikuma pantiem - par ceļu satiksmes noteikumu pārkāpšanu, ja tā izraisījusi divu vai vairāku cilvēku nāvi, kā arī par viltota dokumenta izmantošanu.

LETA jau rakstīja, ka avārijā pieci cilvēki guva dažādas traumas un no "Scania" cisternas izlija aptuveni 20 tonnas degvielas.

Populārākie komentāri

15 Lasīt visus komentārus →
9 0 Atbildēt

Njā, šai avārijā aizgāja bojā man pazīstams cilvēks. Dēls palika bez tēva, sieva bez vīra...bizness bez stūrmaņa.

Tā bezatbildīgā zoss vēl pēc tam facebook meklēja savu noklīdušo kranci.

9 0 Atbildēt

Kārtējais traģiskais negadījums, kad pie stūres ir cilvēks, kam tur nevajadzēja atrasties. Un tādu arī paliks daudz, jo policijai nav ne laika, ne vēlēšanās nodarboties ar tādu ķeršanu. Daudz ērtāk taču sēdēt kabinetos un skaitīt x sodus vienā dienā par tikko beigušos OCTA...

4 0 Atbildēt

Traki - Chrysler Sebring vien jau ir rādītājs, kas tad zin vai arī TA tam nav viltots

Pievienot bildi Pievienot video

Izceltie raksti

Nobloķēja: Zeekr 9X īpašnieks piedzīvo nepatīkamu pārsteigumu uz robežas 9

Kāda Zeekr 9X īpašnieka ceļojums no Ķīnas uz Eiropu izvērtās negaidīti sarežģīts, kad, šķērsojot Kazahstānas robežu, automašīnas viedās funkcijas pēkšņi tika bloķētas. Lasīt vairāk

3,59 l/100 km: Renault Clio hibrīds nobrauc vairāk par 1000 km ar vienu uzpildi 15

Divi vācu auto entuziasti ar Renault Clio Full Hybrid E-Tech 160 devušies ceļā, lai pierādītu, ka ar šādu tehnoloģiju aprīkota automašīna spēj veikt vairāk nekā uzrādīts rūpnīcas tehniskajā dokumentācijā. Lasīt vairāk

Vai 2026. gadā var pirkt Ķīnā ražotu motociklu? VOGE DS900X apskats. 7

Pēdējos gados mūsu tirgū strauji ienāk Ķīnā ražoti auto. Ja no sākuma visi bija ļoti skeptiski un pret to, tad, nedaudz laikam ejot un aptaustot šīs automašīnas, ir skaidrs, ka tās ir kļuvušas daudz kvalitatīvākas, un dažas ir baudāmākas pat par citu zināmu Eiropas vai Korejas analogu. Kā arī nu jau pasaulē viss ir sajaucies tādā miču maču, ka ir Eiropas zīmola modeļi, kurus pilnībā montē Ķīnā, un otrādāk, respektīvi - Ķīnas zīmoli tiek ražoti Eiropā. Nemaz nerunājot par atsevišķu komponenšu rasolu. Lasīt vairāk

3 miljonu vērtais Pagani Huayra nobraucis jau 125 000 km - šveicietis to izmanto ikdienā 6

Kāds šveicietis savu 3 miljonu eiro vērto superauto izmanto ikdienā tieši tāpat kā vairums no mums savus Škoda Octavia, Toyota RAV4 vai Volkswagen Golf. Lasīt vairāk

Lasītākie raksti

Jaunie raksti