Jūrmalā nāvējoši notriec gājēju 11

Foto: iAuto.lv

Nozare.lv | 24.septembris 2021 10:09

Vakar Latvijā reģistrēti 111 ceļu satiksmes negadījumi, kuros gāja bojā viens un cieta 14 cilvēki, aģentūru LETA informēja Valsts policija.

Vakar ap plkst.6 Jūrmalā, Skolas ielā, automašīnas "Volkswagen Golf" vadītāja ietriecās divās stāvošās automašīnās, bet pēc tam uzbrauca gājējam, kurš ceļu satiksmes negadījuma vietā no gūtajām traumām gāja bojā. Policija turpina skaidrot notikušā apstākļus.

Ceturtdien deviņi cietušie reģistrēti avārijās Rīgā un tās apkārtnē, trīs - Kurzemē, bet pa vienam - Zemgalē un Vidzemē. No cietušajiem četri bija gājēji, bet divi - velosipēdisti.

Par automašīnas vadīšanu alkohola reibumā policija vakar aizturējusi astoņus autovadītājus: trīs - Zemgalē, divus - Vidzemē, bet pa vienam - Latgalē, Kurzemē un Rīgas reģionā.

Par ātruma pārsniegšanu autovadītājiem vakar noformēti 207 protokoli: Rīgas reģionā sodīti 69 autovadītāji, Vidzemē - 43, Latgalē - 38, bet Zemgalē un Kurzemē - pa 38 autovadītājiem. Divi autovadītāji sodīti par agresīvu braukšanu.

Kopumā policija vakar noformējusi 477 protokolus par ceļu satiksmes noteikumu pārkāpumiem.

Visi komentāri

2 4 Atbildēt

Diemžēl Jūrmala satiksmes drošības jomā paliek nedrošāka! Jaunais Dubultu satiksmes mezgls ir ar būtiskām kļūdā un diemžēl šeit notiks avārijas vairāk kā agrāk

5 1 Atbildēt

Satiksmes mezgls vainīgs pie uzbraukšanas gājējam? Tante tak neatšķir pedāļus.

0 0 Atbildēt

Vajadzēj nomērīt, cik (m) dziļa betona tran$šeja bij nupat izrakta starp brauktuvēm iepretim tai stacijai.Cik (m) plata un cik (cbm) mellnzemes tajā ietilpa.Vai nu aspĀzijas mūzejs tur stādīs kādus Baobabus, vai nu tiks risināts Jūrmalas senais jautājums par to, ka viss pilns un posmā starp ķemeriem un beberbeķiem vairs nav kur Glabāt.Jā.

ps,- vēl varētu izdevīgi apvienot gājēju pārejas pēc principa 3/1nā- šo/plānojamo, to slaveno ar lieljaudas semaforiem aprīkoto pie/domes un to plānveidīgi likvidēto pie dzintar/viadukta. Nāk gaisma$parku kūr/sezona un taa..Jā.

0 1 Atbildēt

Kāds sakars Jūrmalas "pankūkai" ar avārijām Kurzemē, Vidzemē un Latgalē? Vai minētā golfiste paspēja aizskriet arī uz tām vietām?

0 0 Atbildēt

Šī avārija nenotika Dubultu satiksmes mezglā.

0 0 Atbildēt

Vai tad, kurā vietā?

0 0 Atbildēt

Ja ir foto, lūdzu atsūtīt šeit caur ziņo

0 0 Atbildēt

Kauguros!

1 0 Atbildēt

Kārtējais kliedzošais piemērs, kā "informācijas devēji un piegādātāji" dara visu iespējamo, lai Lohiem pēc iespējas mazāk būtu saprotams, kas un kur un kā.Avārija ar to tur sievietes vadīto zaļo golfu acīmredzami nepārprotami vispār nenotika uz ielas kā tādas.

Šobrīd pieejamā informācija ārtējoreiz mudina domāt, ka kāds ir īpaši ieinteresēts šāda veida infofufelī.Kas īsti ir šis "kāds"- iespējams ,ka pat ne dzīva būtne vai fiziski taustāms objekts.Virtuālais mākonis, kura klātbūtni izjūtam ar katru dienu uzmācīgāk.Protams, nerunājot par to, cik īsti ilgi tas ievainotais vīrietis gulēja zem tā golfa.Varbūt ka Domkrats un/vai daži miesās treknāki garāmgājēji šoreiz būtu izrādījušiesies idejiski pārāki pa Zinātni un Medicīnu.Un/vai.Jā.

0 0 Atbildēt

Mēs pieprasījām info policijai pa tiešo

0 0 Atbildēt

Pie viena derētu atsvaidzināt- CIK (%tūkst uz katru 1milj gab pārkāpuma gad kumulatīvajājā ilgtspējas perspektīvā uz katriem 2milj lohu) mums ir bijis "sodīto" par ātruma un/vai elementārās ētikas pārkāpumiem tieši konkrēti Daudzdzīvokļu namu iekšpagalmos.

Kāds konkrēti tur "ātruma" režīms,k'āda t.s "kontrole un/vai uzraudzība" un kam un vai tur ir t.s."priekšroka" un "prioritāte" un taa un šhittā.Jā.

Kā un cik aktīvi ceļ-un pašvald- un valsts/policija mums šo te kutelīgo jomu tur (un /vai citur) "regulē".Jā.

Degpointa komentātors vēsta, ka vecene braukusi "milzīgā ātrumā".Kāds (pēc adbild inst vad spec domām) konkrēti būtu jēdzienam "milzīgs" atbilstošais ātrums konkrētajā notikuma vietā? Cik vispār konkrēti tajā vietā ir "atļautais" ātrums- 50,90,110 ?

Kāda mums konkrēti vadītāju kategorija jau itin ilgu laiku ir absolūtā Topā, rēķinot pēc absolūti neadekvātu darbību izdarīšanas gadījumiem? Varbūt ka Tvaika un/vai Filozofu ielas vai StrenŅču nov vadošajiem infektologiem te būtu kādi spec komentāri?

Tavs komentārs

Pievienot bildi Pievienot video

Izceltie raksti

Ne viens vien - autovadītāja nepamana, ka brauc pa pretējo joslu (+ FOTO) 5

Jūrmalā, braucot pa Dubultu prospektu virzienā uz Sloku, iAuto.lv sastop autovadītāju, kurš nav pamanījis, ka šī ir vienvirziena iela. Diemžēl šī nav vienīgā autovadītāja, kurš kļūdās Mellužu un Strēlnieku prospektu sazarojumā. Lasīt vairāk

Pārāk spožas gaismas: Tesla ASV atsauks vairāk nekā 20 000 elektroauto 9

Tesla ASV jāatsauc 20 349 elektroauto, kam būs jāsaved kārtībā lukturi, lai tie atbilstu normatīvos noteiktajām prasībām. Lasīt vairāk

Neste vairs neinformēs par degvielas cenām savā mājaslapā 23

Degvielas tirgotājs Neste paziņojis, ka informācija par degvielas cenām vairs centrāli netiek nodrošināta un publicēta mājaslapā. Lasīt vairāk

Rīgā, 11. novembra krastmalā, satiksme slēgta jau no 11. augusta (+ VIDEO) 3

Vakar Rīgas autovadītājiem ceļā nācās pavadīt ilgāku laiku, nekā ierasts. Vecrīgas apkārtnē satiksmes organizācija bija mainīta, taču informācija par to iedzīvotājus nesasniedza laikus. Pašvaldība atzīst, ka pieļauta komunikācijas kļūda. Izmaiņas saistītas ar šīs nedēļas nogalē gaidāmajām Rīgas svētku svinībām. Lasīt vairāk

Lasītākie raksti

Jaunie raksti