Smagā vadītājs ar 2,62 promilēm tika pamanīts uz autoceļa Rīga – Sigulda – Igaunijas robeža (+ VIDEO) 11

Valsts Policija | 8.maijs 2021 10:30

Pateicoties aculiecinieka operatīvajai rīcībai, policija aptur stipri iereibušu smagās automašīnas vadītāju

Pateicoties aculiecinieka operatīvajai rīcībai, izsaucot policiju, tika apturēts automašīnas “Renault” vadītājs, kurš pie transportlīdzekļa stūres bija sēdies stiprā alkohola reibumā. Valsts policija izsaka pateicību autovadītājam, kurš nepalika vienaldzīgs un ziņoja par autovadītāju, kurš ar savām darbībām apdraudēja citus satiksmes dalībniekus.

Ceturdien, 6.maijā, braucot Rīgas virzienā kāds autovadītājs pamanīja smago automašīnu “Renault”, kas nespēja noturēties savā joslā, ik pa brīdim pārbraucot viduslīniju. Aculiecinieks sekoja šai automašīnai drošā atstatumā un izsauca policiju. Zvanītājs informēja, ka, iespējams, automašīnas “Renault” vadītājs ceļu satiksmē piedalās alkohola reibumā. Izbraucot policijas norīkojumam, minētā automašīnas tika pamanīta uz autoceļa Rīga – Sigulda – Igaunijas robeža 85. kilometrā.

Apturot automašīnu, ar vīrieti uzsākta saruna, kuras laikā apstiprinājās aculiecinieka sniegtā informācija. Veicot alkohola koncentrācijas pārbaudi, konstatēts, ka automašīnas vadītājs pie stūres sēdies alkohola reibumā, proti, 2,62 promiles. Par notikušo policijā sākts administratīvais process.

Valsts policija izsaka pateicību autovadītājam, kurš nepalika vienaldzīgs un ziņoja par autovadītāju, kurš ar savām darbībām apdraudēja citus satiksmes dalībniekus.

Ja transportlīdzekļa vadītājam ir aizdomas, ka kāds no apkārtējiem autovadītājiem piedalās ceļu satiksmē alkohola vai citu vielu reibumā, aicinām nekavējoties par to informēt policiju, zvanot uz tālruņa numuru 110. Zvanītājam jāinformē policija par aptuveno ceļa posmu, kur pārvietojās aizdomīgais autovadītājs, kā arī būtu vēlams, ka tiek norādīts tā transportlīdzekļa marka un valsts reģistrācijas numurzīme.

Tāpat policija atkārtoti atgādina, ka alkohols un jebkāda veida transportlīdzekļa vadīšana ir divas nesavienojamas lietas un iereibis transportlīdzekļa vadītājs apdraud ne tikai pats savu veselību un dzīvību, bet arī rada draudus citiem ceļu satiksmes dalībniekiem. Aicinām rūpēties par savu un līdzcilvēku drošību un nekādā gadījumā nesēsties pie transportlīdzekļa stūres alkohola reibumā, tāpat nesēsties automašīnā, kur pie stūres atrodas iereibis vadītājs.

Populārākie komentāri

11 Lasīt visus komentārus →
7 0 Atbildēt

Atkal solaris paroli neatcerās un tik pļūtī?

Nedaudz žēl noskatīties, ka vecīs opaps sevi pazemo :/

6 3 Atbildēt

Dzērājs paliek dzērājs, vienalga ar ko brauc.

5 3 Atbildēt

"Par notikušo policijā sākts administratīvais process."

WTF, par vicināšanos dzērumā ar cirvi taču būtu kriminālprocess

Pievienot bildi Pievienot video

Izceltie raksti

Nobloķēja: Zeekr 9X īpašnieks piedzīvo nepatīkamu pārsteigumu uz robežas 9

Kāda Zeekr 9X īpašnieka ceļojums no Ķīnas uz Eiropu izvērtās negaidīti sarežģīts, kad, šķērsojot Kazahstānas robežu, automašīnas viedās funkcijas pēkšņi tika bloķētas. Lasīt vairāk

3,59 l/100 km: Renault Clio hibrīds nobrauc vairāk par 1000 km ar vienu uzpildi 15

Divi vācu auto entuziasti ar Renault Clio Full Hybrid E-Tech 160 devušies ceļā, lai pierādītu, ka ar šādu tehnoloģiju aprīkota automašīna spēj veikt vairāk nekā uzrādīts rūpnīcas tehniskajā dokumentācijā. Lasīt vairāk

Vai 2026. gadā var pirkt Ķīnā ražotu motociklu? VOGE DS900X apskats. 7

Pēdējos gados mūsu tirgū strauji ienāk Ķīnā ražoti auto. Ja no sākuma visi bija ļoti skeptiski un pret to, tad, nedaudz laikam ejot un aptaustot šīs automašīnas, ir skaidrs, ka tās ir kļuvušas daudz kvalitatīvākas, un dažas ir baudāmākas pat par citu zināmu Eiropas vai Korejas analogu. Kā arī nu jau pasaulē viss ir sajaucies tādā miču maču, ka ir Eiropas zīmola modeļi, kurus pilnībā montē Ķīnā, un otrādāk, respektīvi - Ķīnas zīmoli tiek ražoti Eiropā. Nemaz nerunājot par atsevišķu komponenšu rasolu. Lasīt vairāk

3 miljonu vērtais Pagani Huayra nobraucis jau 125 000 km - šveicietis to izmanto ikdienā 6

Kāds šveicietis savu 3 miljonu eiro vērto superauto izmanto ikdienā tieši tāpat kā vairums no mums savus Škoda Octavia, Toyota RAV4 vai Volkswagen Golf. Lasīt vairāk

Lasītākie raksti

Jaunie raksti