Visi komentāri - Policija septembrī pievērsīs pastiprinātu uzmanību satiksmes drošībai

Policija septembrī pievērsīs pastiprinātu uzmanību satiksmes drošībai 4

 

Foto: iAuto.lv

Nozare.lv | 31.augusts 2022 16:14

Valsts policija (VP) septembrī pievērsīs pastiprinātu uzmanību satiksmes drošībai, aģentūrai LETA norādīja policijā.

Septembrī policija pievērsīs pastiprinātu uzmanību gājēju pienākumu ievērošanai, drošības jostu un bērnu sēdeklīšu izmatošanai, elektroskrejriteņu noteikumu ievērošanai.

Tāpat policija uzmanīs to, vai transportlīdzekļa vadītāji nebrauc agresīvi un reibumā.

Ceturtdien, 1.septembrī, VP visos reģionos, tostarp Rīgas reģionā, sadarbībā ar Rīgas pašvaldības policiju (RPP) uzraudzīs, vai nepilngadīgie nelieto alkoholu un citas apreibinošas vielas.

Sākoties jaunajam mācību gadam, policija aicina vecākus pārrunāt drošības padomus ar savām atvasēm, kā arī skolotājiem ar skolēniem kopā atkārtot drošības noteikumus, lai jaunais mācību gads aizritētu bez liekām raizēm un starpgadījumiem. 

Lai skolēns varētu sevi pasargāt un netiktu apdraudēti apkārtējie satiksmes dalībnieki, vecākiem ir jāmāca savām atvasēm drošība uz ceļa. Šogad līdz 28. augustam ceļu satiksmes negadījumos ir bijuši iesaistīti 636 skolas vecuma bērni, no kuriem 333 ir cietuši un divi gājuši bojā.

Savukārt pērn šādā periodā satiksmes negadījumos bija iesaistīti 648 skolas vecuma bērni, no kuriem cieta 343 bērni un bojā gāja divi. 

Tāpat būtiski atcerēties par pareizu ceļu satiksmes noteikumu ievērošanu, piedaloties satiksmē gan ar velosipēdu, gan elektroskrejriteni. Ar elektroskrejriteni drīkst pārvietoties tikai no 14 gadu vecuma, kā arī ar to nedrīkst pārvadāt pasažieri.

Ja bērns dodas ar velosipēdu uz skolu vai treniņu, noteikti ir jāparūpējas par divriteņa drošību.

Tāpat būtiski iemācīt savām atvasēm operatīvo dienestu tālruņus.

 
Visi komentāri
 
GTD2 31.augusts 2022 17:39
3 0 Atbildēt

Pēc raksta spriežot,ka pirms tam bija vasaras atvaļinmājums un nepievērsa vērību, kas arī bija redzams uz ielām, šaubos vai kaut kas mainīsies , šo arī var nodēvēt par reklāmas rakstu

Opis 1.septembris 2022 9:27
2 0 Atbildēt

Un ko viņi darīs pārējā laikā, ja par drošību rūpēsies tikai septembrī!?

GTD2 1.septembris 2022 12:10
0 0 Atbildēt

pelnīs hotdogus

kas redzējis CE-pistu 1.septembris 2022 18:50
2 0 Atbildēt

Stāvēs kabinetos pie spoguļiem,lai rādītos 2x vairāk.

Tavs komentārs
 
 

Pievienot bildi Pievienot video
 
 
Stingri aizliegts iAuto.lv publicētos materiālus izmantot, kopēt vai reproducēt citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai kā citādi rīkoties ar iAuto.lv publicētajiem materiāliem bez rakstiskas EON SIA atļaujas saņemšanas.

Izceltie raksti

TIEŠRAIDE no "Latvijas Gada auto 2026" apbalvošanas ceremoniju šovakar 19.00 1

Šovakar, 18.decembrī, svinīgajā apbalvošanas ceremonijā kļūs zināms, kurš auto izcīnīs prestižo titulu "Latvijas Gada auto 2026", kā arī laureātus papildus nominācijās. Lasīt vairāk

 

Avārijā uz Rēzeknes šosejas gājusi bojā nepilngadīga jauniete 4

Trešdien avārijā uz Rēzeknes šosejas gājusi bojā nepilngadīga jauniete, aģentūru LETA informēja Valsts policijā. Lasīt vairāk

 

Pāris, kas nav pāris. Kas kopīgs Lynk & Co modeļiem 02 un 08? (+ VIDEO)

Šoreiz TV Autoziņās salīdzinām divus it kā nesalīdzināmus Lynk & Co modeļus - elektromobili 02 un lādējāmā hibrīda 08. 02 kļuva par pirmo Lynk elektromobili Eiropas tirgū, un tas simboliski sekoja hibrīdautomobilim 01. Lynk & Co 08 turpretim ir tehniski identisks Volvo XC40. Lasīt vairāk

 

Vai Cupra sportiskais gars joprojām ir dzīvs? Atbildi meklē Jānis Vanks (+ VIDEO) 1

Cupra zīmols savulaik bija SEAT automašīnu sporta divīzija. Kopš tas kļuvis neatkarīgs, nebūt ne visas Cupra automašīnas aprīkotas ar 300 zirgspēku motoriem, un ražošanas apjomi tikko pārsnieguši miljonu. Vai tikai Cupra nav pārāk iegājusi "meinstrīmā"? Lai to noskaidrotu, paņemsim jaunāko Formentor VZ ar nu jau 333 ZS, un noskaidrosim, vai Cupra joprojām ir ātri un vienlaikus droši? Lasīt vairāk

 
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti