Eiropas čempionāta fināls EMX65 un EMX85 klasēm jau šonedēļ

 

Foto: Publicitātes attēls

LaMSF | 23.jūlijs 2016 9:14

Jau šajā nedēļas nogalē, 23. un 24.jūlijā Loketā, Čehijā paralēli pasaules čempionātam motokrosā norisināsies arī šīs sezonas noslēdzošais Eiropas čempionāta posms EMX65 un EMX85 klasēm. Latviju šajās nozīmīgajās sacensībās pārstāvēs 9 sportisti, kuri visas sezonas garumā cīnījās par iespēju iekļūt fināla sacīkstēs.

EMX65 klasē Latviju pārstāvēs seši sportisti – Edvards Bidzāns (Bieriņi), Kārlis Alberts Reišulis (Elkšņi), Aleksis Araids (Elkšņi), Kirils Maslovs (Elkšņi), Jānis Kubuliņš (MX Ādaži) un Roberts Lūsis (Motokurzeme). Savukārt EMX85 klasē mūsu valsts vārdu aizstāvēs trīs sportisti - Patriks Ūzuls (K. Serģa motoklubs), Kristiāns Freimanis (MX Moduls) un Kristers Krists Sūna (K. Serģa motoklubs).

„Gribu izteikt lielu paldies jauniešu izlases sponsoram Izglītības un zinātnes ministrijai (IZM), kas sadarbībā ar LaMSF segusi visu deviņu izlases sportistu dalības maksas fināla sacensībām Čehijā” pateicību izsaka LaMSF ģenerālsekretārs Kaspars Kuļikovs.

LaMSF viceprezidents Fīlips Kempelis jau iepriekš atzina, ka lepojas ar jaunajiem sportistiem, jo šogad sarkanbalti sarkano karogu pārstāvēs ļoti kupls dalībnieku skaits. Paredzams, ka Latvijas sportistiem izdosies cīnīties par vietu labāko desmitniekā, īpaši ņemot vērā Edvarda Bidzāna uzvaru sēriju līdzšinējos posmos.

Noteikti jāatgādina, ka Latvijas motosporta jaunā paaudze 2016.gada sezonas laikā aizvadījusi 4 Eiropas čempionāta Ziemeļaustrumu (NE) zonas posmus, kuru laikā risinājās cīņa par iespēju iekļūt finālā. Pirmo posmu sportisti aizvadīja Polijā, otrais un trešais posms norisinājās Krievijā, bet noslēdzošais posms tika aizvadīts Latvijā, Stelpē. Konkurenci latviešiem sastādīja Polijas, Lietuvas, Igaunijas, Krievijas, Baltkrievijas, Ukrainas un Čehijas sportisti. Taču nedēļas nogales finālā vienuviet tiksies arī citu Eiropas zonu labākie sportisti.

 
Komentāri
 
Nav pievienots neviens komentārs.
Tavs komentārs
 
 

Pievienot bildi Pievienot video
 
 
Stingri aizliegts iAuto.lv publicētos materiālus izmantot, kopēt vai reproducēt citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai kā citādi rīkoties ar iAuto.lv publicētajiem materiāliem bez rakstiskas EON SIA atļaujas saņemšanas.

Izceltie raksti

Aptauja: daudzi elektroauto īpašnieki ēd aiz garlaicības 1

Kamēr elektrisko automobiļu akumulatori lādējas, ceļotāji ļaujas neveselīgām izklaidēm. Lasīt vairāk

 

Kāds ir “Gada Bezceļu auto 2026” uzvarētājs “Toyota Land Cruiser” (+ VIDEO) 4

Leģendārais apvidus auto “Toyota Land Cruiser” konkursā “Latvijas Gada auto 2026” saņēma balvu nominācijā “Gada Bezceļu auto 2026”. Lasīt vairāk

 

Par 10 500 automašīnām mazāk – Porsche lejupslīde turpinās 4

Vācijas sportisko luksusa automašīnu ražotājs Porsche arī šogad piedzīvo pārdošanas apjomu kritumu. Lasīt vairāk

 

Kā plānots iztērēt 40 miljonus eiro EKII privātā transporta atbalstam? Cik lieli būs pabalsti un kam (+ VIDEO) 21

Kāda ir plānotā 40 miljonu eiro EKII pabalstu sadale privātā transporta iegādei 2026. gadā? Kas un par ko sāņems pērkot auto 4000 eiro? 6 750 eiro, vai pat 9 000 eiro un vairāk! Lasīt vairāk

 
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti