Cross Country posmā Stendē aicināti arī iesācēji

 

Foto: Publicitātes attēls

Luīze Vīksna | 28.maijs 2019 16:01

8. jūnijā Talsu novadā, Stendē, Stendes mototrasē notiks Latvijas kausa trešais posms Cross Country. Organizators aicina piedalīties visus, arī tos, kuri ne reizi nav startējuši īstās Cross Country sacensībās.

Arī šiem dalībniekiem būs nodrošināta klase un apstākļi, lai pirmo reizi gūtu pieredzi šajā sporta veidā.

Pirmais starts solo klasēm plkst. 11.30, kvadriciklu klasēm plkst. 14.30.

Sacensību direktors Guntars Žigats (“MK Stende”) pastāstīja, ka šogad trasē veiktas izmaiņas. Pateicoties labvēlīgajiem laikapstākļiem, trase pagarināta par pusotru kilometru. “Purvā ir gara elektrolīnija, kura līdz šim netika iekļauta kopējā aplī. Tā kā purvs ir izžuvis, beidzot to varam izmantot sacensībās,” stāsta sacensību direktors, kurš atzīst, ka “trases segums meža daļā šobrīd ir ideāls, jo tas vēl joprojām saglabā mitrumu. Ja šādi laikapstākļi, kā ir šobrīd, saglabāsies, tad trase būs perfekta.” Lai motobraucējiem būtu vēl interesantāk, arī moto trasē ieviestas izmaiņas – izveidoti jauni, dažāda augstuma tramplīni. Sacensību organizatori padomājuši arī par skatītājiem – ir izveidotas jaunas skatu vietas, lai varētu  sekot sacensību norisei. Kopējais apļa garums aptuveni 9 kilometri. “Ja būs nelabvēlīgi laikapstākļi, tad trase tiks saīsināta,” stāsta Guntars Žigats.   

Sacensību direktors informē, ka šogad “sadarbībā ar interneta vietni Arenanet.lv nodrošināsim sacensību tiešraidi tiem skatītājiem, kuri nevarēs ierasties klātienē. Jācer, ka neradīsies problēmas ar interneta zonu.”

Kā Ķesterciemā, tā arī Stendē Cross Country posmā būs iespēja piedalīties absolūtajiem iesācējiem. Sacensību organizators aicina nebaidīties un piedalīties visiem tiem braukt gribētājiem, kuri ne reizi nav piedalījušies sacensībās.

Uz tikšanos Stendes moto trasē!

 
Komentāri
 
Nav pievienots neviens komentārs.
Tavs komentārs
 
 

Pievienot bildi Pievienot video
 
 
Stingri aizliegts iAuto.lv publicētos materiālus izmantot, kopēt vai reproducēt citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai kā citādi rīkoties ar iAuto.lv publicētajiem materiāliem bez rakstiskas EON SIA atļaujas saņemšanas.

Izceltie raksti

Kā plānots iztērēt 40 miljonus eiro EKII privātā transporta atbalstam? Cik lieli būs pabalsti un kam (+ VIDEO) 14

Kāda ir plānotā 40 miljonu eiro EKII pabalstu sadale privātā transporta iegādei 2026. gadā? Kas un par ko sāņems pērkot auto 4000 eiro? 6 750 eiro, vai pat 9 000 eiro un vairāk! Lasīt vairāk

 

No nogāzušās vēja turbīnas Bunkas pagastā nozagts ģenerators un krāsainais metāls aptuveni 3000 eiro vērtībā 7

Bunkas pagastā Dienvidkurzemes novadā no nogāzušās vēja turbīnas nozagts galvenais ģenerators un krāsainais metāls, aģentūrai LETA norādīja vēja parku pārvaldošā uzņēmuma SIA "Jaunmiki" īpašnieks Jānis Meisters. Lasīt vairāk

 

Izstādē "Auto 2026" Ķīpsalā dominē auto Ķīnas, bet "Auto Exotica 2026" bez eksotikas; TRĪS DAĻĀS (+ VIDEO) 9

iAuto.lv apmeklē izstādi "Auto 2026" Ķipsalā un pārliecinās, ka Ķīnas autoražotāju klātbūtne Latvijas tirgū ir ievērojami pieaugusi. Attiecībā uz piedāvājumu tie jau sāk pat dominēt – vismaz izstādē. Lasīt vairāk

 

Nissan parāda leģendārā Terrano turpinājumu; ražošana drīzumā (+ FOTO) 7

Auto China 2026 izstādes ietvaros Japānas autobūves uzņēmums parādījis apvidus auto Terrano konceptu, kas jau tuvākā gada laikā pārtaps par sērijveida produktu. Lasīt vairāk

 
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti