Jasikonis vairs neatrodas komā un pārvietots no intensīvās aprūpes nodaļas

Foto: Ekrānbilde no twitter.com/ajasikonis

Nozare.lv | 2.oktobris 2020 8:40

Paula Jonasa komandas biedrs no motokrosa vienības "Husqvarna" Armīns Jasikonis vairs neatrodas komā un pārvietots no intensīvās aprūpes nodaļas, ziņo Lietuvas Motosporta federācija.

Jau ziņots, ka Jasikonis pēc svētdien pasaules čempionātā Itālijā piedzīvotā kritiena atradās mākslīgajā komā.

Svētdien Itālijas pilsētā Mantovā notika devītais pasaules čempionāta motokrosā posms. Sacensības priekšlaicīgi noslēdza lietuvietis Jasikonis, kurš piedzīvoja smagu kritienu, kā rezultātā vēlāk tika nogādāts vietējā slimnīcā.

Lēmums par mākslīgi izraisītu komu pieņemts, jo sportists guvis galvas traumu.

Lietuvas Motosporta federācija vēsta, ka Jasikonis ir atmodies no komandas un no intensīvās aprūpes nodaļas pārvietots uz parasto nodaļu. Lietuvieša veselības stāvoklis uzlabojoties, un ārsti lemj par viņa turpmāko ārstniecības procesu. Plānots, ka Jasikonis rehabilitāciju turpinās Austrijā.

Arī otrs "Husqvarna" braucējs Pauls Jonass patlaban atgūstas no gūtā savainojuma. Paredzams, ka latvietis trasē varētu atgriezties pēdējos sezonas posmos vai nākamsezon. Noprotams, ka nākamgad Jonass brauks citā komandā.

Jasikonis šosezon kopumā iekrāja 248 punktus, kas viņam ļauj ieņemt devīto vietu kopvērtējumā.

MXGP sezonas kalendārā šobrīd ir 18 posmi, no kuriem trīs augustā notika Latvijā Ķeguma trasē.

Komentāri

Nav pievienots neviens komentārs.

Tavs komentārs

Pievienot bildi Pievienot video

Izceltie raksti

400 000 km Volkswagen Passat dīzelim ir nieks 30

Ja gribi ilgi braukt un tālu braukt, uz Volkswagen Passat TDI vari droši paļauties. Lasīt vairāk

Krievu “Cybertruck” pirmizrāde atcelta 7

Atjaunotā zīmola "Russo-Balt" pirmā krosovera, pēc amerikāņu Tesla Cybertruck līdzības veidotā modeļa C55 pirmizrāde nenotiks, ziņo auto jaunumiem veltītais krievu izdevums Motor. Lasīt vairāk

Toyota brīdina pircējus Japānā – no ASV importēto Toyota kvalitāte nav “Japānas kvalitāte” 10

Tie pircēji, kas Japānā iegādāsies Toyota automobili, kas izgatavots rūpnīcā ASV, var piedzīvot vilšanos, jo ievesto automobiļu kvalitāte var atšķirties no standartiem, pie kuriem pieraduši pašmāju produkcijas lietotāji. Lasīt vairāk

Uz Jorģa Zemitāna tilta braukšanai atvērs visas braukšanas joslas 7

No šodienas uz Jorģa Zemitāna tilta satiksmei atvērs visas braukšanas joslas, aģentūru LETA informēja Rīgas domes Arējās komunikācijas nodaļa. Lasīt vairāk

Lasītākie raksti

Jaunie raksti