Drifteri cer, ka sezona sāksies 16.maijā

 

Foto: Publicitātes attēls

Elīna Berķe | 26.marts 2020 11:49

Sakarā ar izsludināto “Covid-19” pandēmiju un ārkārtas situāciju valstī, pēc ilgām diskusijām un dažādu iespēju izvērtēšanas, Latvijas Drifta komisija ir nākusi klajā ar izmaiņām 2020. gada sacensību kalendārā. Baltijas drifta sezonas atklāšana pārcelta uz jūniju, bet Latvijas drifta sezona startēs maijā.

Ziemas periodā organizatori strādāja, lai izveidotu katrai klasei tīkamu 2020. gada sezonas kalendāru. Sezona netiek atcelta, posmi nsorisināsies, bet tiek mainīti pirmo čempionātu un kausu posmu norises datumi.

Elīne Berķe, Latvijas Automobiļu federācijas drifta komisijas vadītāja: “Sākšu ar mazliet pozitīvāku ziņu, jums visiem būs iespēja laicīgi pabeigt darbu pie savām sporta automašīnām! Šis mums visiem ir bijis grūts laiks, mirklis, kuru neviens negaidīja, lēmumu pieņemšana, darbu pārcelšana, mēs bijām 100% gatavi jaunajai sezonai, bet tagad būsim gatavi arī izmaiņām. Šī brīža cerība ir dot startu sacensībām jau maijā. Mūsu galvenais mērķis ir dot visu to labāko gan braucējiem, gan skatītājiem. Braucēju, komandu un drifta fanu drošība vienmēr ir bijusi mūsu prioritāte. Šobrīd ir ļoti svarīgi ievērot noteiktos ierobežojumus un tiem sekot līdzi, lai aizkavētu vīrusa izplatību, tikai kopā darbojoties, mums būs iespēja ātrāk atgriezties trasē, mums ir jābūt atbildīgiem pašiem pret sevi, saviem tuviniekiem un citiem cilvēkiem.”

Baltijas drifta čempionāta pārcelšana uz jūniju tika lemta vadoties pēc vispārējās situācijas valstīs, sekojot līdzi kaimiņvalstu informācijai, saprotot to, ka šis ir starptautisks pasākums, kurā katru gadu piedalās sportisti no dažādām valstīm, pie esošās situācijas, šis bija atbilstošākais lēmums.

Drifta sezonu plānots atklāt 16. maijā, nebijušā piedzīvojumā, atskatoties 10 gadus atpakaļ, kad drifts norisinājās Biķernieku Spīdveja stadionā. Sezonu plānots uzsākt ar Liqui Moly Street Klases un Semi Pro klases startiem. Street klase jau pēdējās divas sezonas aizvada savus posmus BKSB stadionā, bet Semi Pro klasei tas būs īpašs izaicinājums, tāpat fantastisks šovs skatītājiem, jo šajā reizē sacensību norise notiks tikai stadionā.

Aktuālās izmaiņas sacensību kalendāros:

LIQUI MOLY LATVIJAS DRIFTA KAUSA STREET KLASE

1.                         15. - 16.05.2020 - SEZONAS ATKLĀŠANA BIĶERNIEKI, SPĪDVEJA STADIONS

2.                         23.05.2020 - JĒKABPILS “BIRŽI”

3.                         19. - 20.06.2020 - BIĶERNIEKI, SPĪDVEJA STADIONS

4.                         10. - 12.07 - DAUGAVPILS, KARTODROMS “BLĀZMA”

5.                         07. - 08.08.2020 - IGAUNIJA, RAPLA

6.                         12.09.2020 -  SPORTA KOMPLEKSS “333”

7.                         02. - 03.10.2019 - BIĶERNIEKI, SPĪDVEJA STADIONS

LIQUI MOLY LATVIJAS DRIFTA KAUSA SEMI PRO KLASE

1.                         15. - 16.05.2020 - SEZONAS ATKLĀŠANA BIĶERNIEKI, SPĪDVEJA STADIONS

2.                         23.05.2020 - JĒKABPILS, “BIRŽI”

3.                         19. - 20.06.2020 - BIĶERNIEKI, LIELĀ TRASE

4.                         10. - 12.07 - DAUGAVPILS, KARTODROMS “BLĀZMA”

5.                         07. - 08.08.2020  - IGAUNIJA, RAPLA

6.                         28. - 29.08.2020 - RAGANAS KATLS, BIĶERNIEKI

7.                         02. - 03.10.2020 - BIĶERNIEKI, LIELĀ TRASE

LIVONIJAS DRIFTA ČEMPIONĀTS

1.                         15. - 16.05.2020 - KEHALA, IGAUNIJA

2.                         05. - 06.06.2020 - PARNU, IGAUNIJA

3.                         19. - 20.06.2020 - BIĶERNIEKI, LATVIJA

4.                         28. - 29.2020 - RAGANAS KATLS, BIĶERNIEKI

5.                         05. - 05.09.2020 - KEHALA, IGAUNIJA

6.                         02. - 03.10.2020 - BIĶERNIEKI, LATVIJA

BALTIJAS PRO DRIFTA ČEMPIONĀTS

1.                         05. - 06.06.2020 - PARNU, IGAUNIJA

2.                         19. - 20.06.2020 - BIĶERNIEKI, LATVIJA

3.                         16. - 17.07.2020 - PALANGA, LIETUVA

4.                         05. - 05.09.2020 - KEHALA, IGAUNIJA

5.                         02. - 03.10.2020 - BIĶERNIEKI, LATVIJA

 

Ø  DRIFT MASTERS EIROPAS DRIFTA ČEMPIONĀTS, DRIFT KING OF RIGA, 31.JŪLIJS-1 AUGUSTS, BIĶERNIEKU, RĪGA, LATVIJA

 

 
Komentāri
 
Nav pievienots neviens komentārs.
Tavs komentārs
 
 

Pievienot bildi Pievienot video
 
 
Stingri aizliegts iAuto.lv publicētos materiālus izmantot, kopēt vai reproducēt citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai kā citādi rīkoties ar iAuto.lv publicētajiem materiāliem bez rakstiskas EON SIA atļaujas saņemšanas.

Izceltie raksti

Ar labu nakti! - Volkswagen ID.Buzz ar nakšņošanas iespēju

Volkswagen izstrādājis risinājumu, kas elektrisko ID. Buzz ļaus izmantot arī pārnakšņošanai. Piedāvājums iekļauts “Gute Nacht” paketē, kas kopējai cenai pievieno 2600 eiro. Lasīt vairāk

 

Tikai 9 eksemplāri: Morgan piesaka Midsummer Coupe (+ FOTO) 1

Britu retro izskata sporta automobiļu ražotājs Morgan turpina sadarbību ar slaveno itāļu dizaina studiju Pininfarina, paplašinot ekskluzīvo Midsummer modeļu saimi. Pēc atvērtās versijas, kuras ražošanas apjoms tika ierobežots līdz 50 eksemplāriem, tagad prezentēts arī Midsummer Coupe prototips. Lasīt vairāk

 

Šogad Jāņu brīvdienās pieķerti vairāk dzērājšoferu nekā divos iepriekšējos gados (+ VIDEO) 5

Šogad Līgo un Jāņu dienā pieķerti vairāk dzērājšoferu nekā divos iepriekšējos gados. Likumsargi skaidro, ka daļa braucēju kļūdaini uzskata, ka alkohols ātri izgaist no organisma, bet citi cer, ka pēc svētkiem policijas klātbūtne uz ceļiem būs mazāka. Taču policija arī šodien pārbauda autovadītājus. Lasīt vairāk

 

Nepilni 50 000 eiro: Peaq, Škoda lielākais elektroauto piedzīvo pasaules pirmizrādi (+ FOTO) 10

Čehijas autobūves uzņēmums Škoda iepazīstinājis ar jauno modeli Peaq, kas kļūst par elektriskās modeļu līnijas flagmani. Lasīt vairāk

 
 

Jaunākais forumā

Lasītākie raksti

Jaunie raksti