“Biķernieku Motorsporta Festivāls” pulcēs vairāk nekā 140 dalībniekus no dažādām Ziemeļeiropas valstīm

 

Foto: Publicitātes attēls

Rallycross | 2.jūlijs 2020 8:43

2020. gada rallijkrosa sezona tiks atklāta neierasti vēlu – jūlijā, pirmajā sacensību posmā tiksimies šajā nedēļas nogalē Biķernieku trasē. Pirmais autosporta notikums Latvijā, kuru vēros skatītāji un līdzjutēji skaitā līdz 1000. Sacensības pulcēs ap 140 dalībnieku, kuri viens otram konkurenci sastādīs trīs čempionātos, 13 ieskaites grupās.

Latvijas Rallijkrosa čempionāta pirmais posms norisināsies sacensību pirmajā dienā, sestdien, bet NEZ Baltijas Rallijkrosa čempionāta un Lietuvas Rallijkrosa čempionāta posms svētdien. Kuplais pieteikumu skaits liecina par to, ka dalībniekus sagaidīs veselīga konkurence un spraigas cīņas – atslābt nebūs iespējams. Sacensībās uz starta redzēsim labi pazīstamus pašmāju spotistus, kā arī tādus, kuri Latvijas vārdu nes pasaules mērogā.

Jānis Bergs, Rallijkrosa sacensību rīkotājs: “Beidzot ir pienācis brīdis, kad varam bez vilcināšanās teikt – liekam pēdējos punktus uz “i” un tiekamies trasē! Kaut sezonu iesāksim vēlāk, esam nodrošinājuši dalībniekiem pilnvērtīgu sacensību kalendāru. Esam ļoti apmierināti ar šī brīža pirmā posma dalībnieku sastāvu, redzēsim gan pašmāju rallijkrosa braucējus, gan sportistus no citām Ziemeļeiropas valstīm – konkurence ir sīva un cīņas būs asas. Sacensību pirmo dienu, ierobežojumu dēļ, pavadīsim bez skatītājiem, bet vēlamies aicināt apmeklēt festivālu svētdienā, 5. jūlijā, iegādājoties ieejas biļetes iepriekšpārdošanā, jo norises vietā to izdarīt nevarēs! Novēlu visiem jaudīgu piekto, jubilejas sezonu!”

Šī gada pirmais posms atnesis arī jaunus pienākumus un neierastu norises formātu sacensību rīkotājam. Rallycross.lv komanda ir strādājusi, lai veiksmīgi ievērotu valstī noteiktos ierobežojumus, kā arī nodrošinātu to izpildi sacensību laikā.

Linda Medne, Latvijas Automobiļu federācijas Ģenerālsekretāre: “Katru gadu jaunā autosporta sezona tiek gaidīta ar nepacietību. Nedēļas nogalē norisināsies "Biķernieku Motorsporta festivāls", pirmais lielais autosporta notikums 2020. gadā, kurā sacensības klātienē varēs vērot arī skatītāji un līdzjutēji. Esmu pārliecināta, ka tāpat kā citi rīkotāji, arī Rallijkrosa – ir profesionāļi un sacensības tiks organizētas augstākajā līmenī, ievērojot visas noteiktās prasības, kuras saistītas ar šī brīža situāciju pasaulē. Ne tikai sacensību rīkotāji, bet arī federācija iesaistās, lai spētu nodrošināt, ka dalībnieki un līdzjutēji jūtas droši! Aicinām būt atbildīgiem, ievērot rīkotāja norādījumus, atrodoties sacensību norises vietā.”

Jaunumiem var sekot līdzi mājaslapā www.rallycross.lv, kā arī sociālajos tīklos Facebook.com/ @rallycross.lv un Instagram.com / @rallycross.lv.

Biļetes iespējams iegādāties iepriekšpārdošanā www.aula.lv. Atgādinām, ka skatītājiem un līdzjutējiem ieeja sacensībās ir svētdien, 5. jūlijā!

 
Komentāri
 
Nav pievienots neviens komentārs.
Tavs komentārs
 
 

Pievienot bildi Pievienot video
 
 
Stingri aizliegts iAuto.lv publicētos materiālus izmantot, kopēt vai reproducēt citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai kā citādi rīkoties ar iAuto.lv publicētajiem materiāliem bez rakstiskas EON SIA atļaujas saņemšanas.

Izceltie raksti

Pirmo reizi ar blakusvāģi - Royal Alloy ar 310 cm³ un 28 ZS par 9 000 EUR (+ VIDEO) 13

Royal Alloy motocikls ar blakusvāģi ir klasiska dizaina transportlīdzeklis, kas apvieno retro stilu ar mūsdienīgu tehniku. Šis modelis paredzēts nesteidzīgai ceļošanai, izbraucieniem divatā vai ar pasažieri blakusvāģī, piedāvājot unikālu braukšanas pieredzi un izceļoties uz kopējā motociklu. Lasīt vairāk

 

"Michelin" ASV slēgs riepu ražotni 2

Francijas riepu ražotājs "Michelin" ceturtdien paziņoja, ka plāno slēgt vienu no savām "BFGoodrich" rūpnīcām ASV, kurā tiek nodarbināti 1200 cilvēki. Lasīt vairāk

 

Audi uzlabo A3: modernāka kruīza kontrole un digitālie risinājumi (+ FOTO) 3

Audi A3 2024. gadā piedzīvoja modernizāciju savas paaudzes dzīves cikla vidū, taču ražotājs turpina to attīstīt ar jauniem uzlabojumiem, kas galvenokārt skar salona tehnoloģijas un vadītāja palīgsistēmas. Lasīt vairāk

 

Jāņu naktī Balvu novadā avārijā gājis bojā jauns vīrietis 11

Līgo dienā Latvijā reģistrēti 106 ceļu satiksmes negadījumi, kuros gāja bojā viens un cieta vēl 16 cilvēki, aģentūru LETA informēja Valsts policija. Lasīt vairāk

 
 

Jaunākais forumā

Lasītākie raksti

Jaunie raksti