Nokia 7 Plus “EISA Awards 2018” saņem apbalvojumu “Gada patērētāju viedtālrunis”

 

Foto: Publicitātes attēls

Nokia | 15.augusts 2018 14:45

HMD Global, Nokia tālruņu mājvieta, šodien paziņo, ka Nokia 7 Plus ir ieguvis Eiropas attēlveidošanas un skaņas asociācijas EISA Awards 2018 apbalvojumu “Gada patērētāju viedtālrunis”. “EISA Awards 2018” vērtē pasaules lielākā neatkarīgo ekspertu grupa, kurā ietilpst 53 speciālisti no atzītākajiem specializētajiem žurnāliem.

Eksperti kopīgi slavēja Nokia 7 Plus par tā pārsteidzošo dizainu, jaudīgo veiktspēju un iespaidīgām attēla veidošanas iespējām, salīdzinot to ar spēcīgo konkurenci vienā no visvairāk iecienītākajām EISA Awards kategorijām.

Juho Sarvikas, HMD Global produktu vadītājs:

"Nokia 7 Plus tika izstrādāts tā, lai sniegtu visu to, par ko mēs kā uzņēmums iestājamies. Esam patiesi lepni redzēt, kā tas rezonē ar nozares ekspertiem. Mēs tiecamies radīt viedtālruņus ar ideālu jaudu, lieliskām fotografēšanas funkcijām un stilīgu dizainu, turklāt par pieņemamu cenu. Nokia 7 Plus ir mūsu misijas iemiesojums – piegādāt ierīces, kas ir “cik jaudīgas – tik skaistas” par ārkārtīgi izdevīgu cenu. Ar Nokia 7 Plus, ko tagad atzinusi tik cienījama asociācija kā EISA, mēs pieradām, ka pasaules mēroga stilu un saturu ir iespējams radīt vienā spēcīgā ierīcē."

Nokia 7 Plus: vadošais varonis visiem

Paredzēts teksta radītājiem, lai veidotu satriecošu saturu, Nokia 7 Plus ir īsts varonis Nokia viedtālruņu piedāvājumā. Apvienojot novatorisku optisko aparatūru un attēlu apstrādes algoritmus, Nokia 7 Plus iemūžina brīžus fotogrāfijās, kas parāda to patiesumu. Dubultais aizmugures sensors ar ZEISS optiku apvieno īpaši jutīgu 12MP platleņķa galveno kameru, kas nodrošina iespaidīgu veiktspēju gan vājā apgaismojumā, gan arī īpaši spilgtos apstākļos, un sekundāro 13MP sensoru, kas nodrošina 2x optisko tālummaiņu momentus, kad vēlaties justies tuvāk. Nokia 7 Plus lepojas ar Pro kameras režīmu, kas ļauj fotografēt kā profesionālim, sniedzot ātru un ērtu manuālo kontroli pār uzlabotajiem kameras iestatījumiem, piemēram, baltā toņa balansu, fokusu, ISO, slēdža ātrumu un ekspozīciju.

Ar savu iespaidīgo 16MP priekšējo kameru, kombinācijā ar ZEISS optiku, Nokia 7 Plus pielāgojas zema apgaismojuma apstākļiem, palielinot gaismas jutību, lai garantētu perfektas  pašbildes. Uzlabota vienlaicīgi izmantojamā priekšējā un aizmugurējā kamera ļauj attēlot tā saucamās #Bothie  fotogrāfijas (režīms, kas vienlaicīgi izmanto gan priekšējo, gan aizmugurējo kameru) un saglabāt neierobežotu fotoattēlu un videoklipu skaitu, augšupielādējot tos pakalpojumā Google fotoattēli. Trīs mikrofoni uztver 360​​° Nokia telpisko audio, lai izcili atskaņotu 4K video.

Optimizēts maksimālai veiktspējai, tas nodrošina pārsteidzošu 2 dienu akumulatora darbības laiku. Pateicoties maigi izliektajai tālruņa aizmugurei un slaidajām malām, Nokia 7 Plus nodrošina ērtu un stilīgu komplektāciju ar lielu ekrānu. Spilgtais 6 collu 18:9 Full HD+ displejs padara Nokia 7 Plus par izcilu interneta un sociālo tīklu pārlūkošanai, spēlēm un izklaidei.

Dizains, inovācijas un tehnoloģijas

EISA balvas tiek izraudzītas dažādās kategorijās, apvienojot ekspertus no visas pasaules. Visiem produktiem, kas izvirzīti EISA balvai, tiek veikts visaptverošs daudzpakāpju vērtēšanas process, tostarp intensīvi testi, lai novērtētu to tehnisko sniegumu, dizainu un inovācijas. Produkti, kas iztur testus, tiek iekļauti to attiecīgajās kategorijās, kas apliecina to pasaules klases akreditācijas statusu. Nokia 7 Plus tika atzīts par vadošo viedtālruni mobilo ierīču kategorijā un saņems EISA balvu 2018/2019 gadam.

Visu balvu ieguvēju saraksts ir pieejams EISA vietnē. Uzvarējušie produkti tiks prezentēti IFA laikā, kas ir pasaulē lielākais sadzīves elektronikas gadatirgus, kas notiks Berlīnē no 31. augusta līdz 5. septembrim.

 
Komentāri
 
Nav pievienots neviens komentārs.
Tavs komentārs
 
 

Pievienot bildi Pievienot video
 
 
Stingri aizliegts iAuto.lv publicētos materiālus izmantot, kopēt vai reproducēt citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai kā citādi rīkoties ar iAuto.lv publicētajiem materiāliem bez rakstiskas EON SIA atļaujas saņemšanas.

Izceltie raksti

Spānijā dīzelis ir lētāks par 43,8 centiem!? Dīzelim Latvijā cena 2.117, bet Spānijā 1.679 EUR 25.03 12

Spānijā dīzelis ir lētāks par 43.8 centiem!? Kamēr dīzelim Latvijā 25.03.2026 cena or 2.117 EUR, tajā pašā laikā Spānijā dīzeļdegviela maksā 1.679 EUR. 95 benzīns Spānijā maksā 1.489 EUR Lasīt vairāk

 

Gatavojiet hronometrus! FIA ECO rallija kausa posms šogad notiks arī Latvijā (+ VIDEO) 2

23. martā jaunās sezonas plānus atklāja FIA Eco Rally kausa dalībnieki no Latvijas Krišjānis Caune un Edgars Svencis. Arī šajā sezonā nolemts startēt ar Hyundai Ioniq 6 automašīnu X3000 Skandi Motors Racing komandas ietvaros. Turklāt šogad viens no sacensību posmiem notiks Latvijā. Tas notiks 11. un 12. jūlijā. Lasīt vairāk

 

Spānijā degvielas cenas 24.3.2026: Dīzelis 1.845 un 95 benzīns 1.619 EUR. (+ VIDEO) 13

Spānijā 24. martā degvielas cenas ir ievērojami mazākas nekā Latvijā, kas turpina savu nerimstošo kāpumu, pieaugot arī šodien. Salīdzinājumam: Latvijā Circle K dīzelis un 95 benzīns šodien maksā attiecīgi 2.134 un 1.814 EUR, Neste prasa 2.117 un 1.797 EUR, Lasīt vairāk

 

Visā pasaulē atsauks 102 Rolls-Royce Cullinan

Atsaukums skar automobiļus, kas ražoti no 2019. gada novembra līdz 2025. gada novembrim. Lasīt vairāk

 
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti