Vēl augstāks intelekts - Huawei nāk klajā ar Mate 20 sērijas viedtālruņiem (+ FOTO)

Foto: Publicitātes attēls

Huawei | 17.oktobris 2018 9:58

Šodien ekskluzīvā atklāšanas pasākumā Londonā tālruņu ražotājs Huawei prezentēja ilgi gaidītos Huawei Mate 20 un Mate 20 Pro viedtālruņus.

Aprīkoti ar pasaulē pirmo 7 nanometru mobilo mākslīgā intelekta (MI) čipsetu Kirin 980, Huawei Mate 20 sērijas tālruņi nodrošina jaudīgu māksīgā intelekta atbalstu. Jaunie viedtālruņi piedāvās vairākus tehnoloģiskos jauninājumus, kas nodrošinās izcilu lietotāja pieredzi, tostarp revolucionāro duālo neironu procesoru, trīskāršo kameru ar Leica īpaši plata leņķa objektīvu un mākslīgā intelekta atbalstītām video uzņemšanas iespējām. Mate 20 sērijas viedtālruņiem būs pieejams Huawei SuperCharge, kas atbalsta ātru 40W uzlādi, un bezvadu atgriezenisko uzlādi, kā arī uz Android P balstītu EMUI 9.0 lietotāja saskarni.

HUAWEI Mate 20 sērijas tālruņu būtiskākās iezīmes:

●     Mate 20 sērijas tālruņi ieguvuši 7nm tehnoloģiskajā procesā ražoto čipsetu Kirin 980 ar jaudīgu uz Cortex-A76 balstīto centrālo procesoru un Mali-G76 grafisko procesoru;

●     Mate 20 sērijas tālruņi aprīkoti ar EMUI 9.0 lietotāja saskarni;

●     Jaunā Leica trīskāršā kamera ar īpaši plata leņķa objektīvu;

●     Matricveida kameras sistēma veidota ar ikonisku četru punktu dizainu;

●     Makro režīms nodrošina izcilu sniegumu pat fotografējot objektus, kas atrodas 2,5 cm attālumā no objektīva;

●     Nozarē labākā viedtālruņa akumulatora ietilpība, kas ļauj lietotājiem telefonu intensīvi izmantot vairāk kā dienu bez uzlādes;

●     Uzlabota uzlādes tehnoloģija Huawei Super Charge ātri uzlādē Huawei Mate 20 sērijas tālruņus;

●     Huawei Mate 20 Pro bezvadu uzlāde ar 15W Huawei Wireless Quick Charge bezvadu uzlādes risinājumu;

●     Atgriezeniskā uzlāde ieguvusi atjauninājumu, tagad nodrošinot bezvadu funkciju Huawei Mate 20 Pro tālrunī;

●     Tālruņu aizmugurējais panelis ir teksturēts ar Huawei izstrādāto hiperoptisko dizainu, kas nodrošina gaismas un ēnu saspēli;

„Huawei Mate 20 sērijas viedtālruņi ir radīti, lai kļūtu par uzticamu sabiedroto lietotāja ikdienas gaitās, sniedzot iespēju pilnībā izbaudīt visas iespējas, ko sniedz pasaule mums apkārt, apvienojot to ar augstāku intelektu, nepārspējamu baterijas ilgumu un jaudīgu kameras veiktspēju,” stāsta Huawei Consumer Business Group izpilddirektors Ričards Ju.

Nozares vadošās tehnoloģijas un izcils bateriju darbības laiks

Jaunajā 7 nanometru ražošanas tehnoloģijā izstrādātais Kirin 980 ietver 6,9 miljardus tranzistoru vienā kvadrātcentimetrā. Salīdzinājumā ar Kirin 970, jaunākais čipsets aprīkots ar centrālo procesoru, kas ir par 75% jaudīgāks nekā tā priekštecis, par 46% jaudīgāku grafisko procesoru un par 226% jaudīgāku neironu procesoru. Ievērojami uzlabota arī fizisko komponenšu efektivitāte: centrālais procesors ir par 58% efektīvāks nekā tā priekšgājējs, grafiskais procesors - par 178% efektīvāks, savukārt neironu procesors - par 182% efektīvāks nekā iepriekš.

Kirin 980 ir pasaulē pirmais komerciālais čipsets, kurā iestrādāti Cortex-A76 kodoli. Čipsets izstrādāts, izmantojot inovatīvu trīspakāpju uzbūvi, un tas sastāv no diviem lieliem, diviem vidējiem un četriem maziem kodoliem. Unikālā uzbūve ļauj centrālajam procesoram ļoti efektīvi sadalīt tālruņa resursus sarežģītu, vidēji sarežģītu un vienkāršu uzdevumu izpildei, nodrošinot neredzētu efektivitāti, uzlabojot čipseta veiktspēju un vienlaicīgi nodrošinot ilgāku baterijas darbības laiku. Tāpat Kirin 980 ir pirmais čipsets, kas aprīkots ar duālo neironu procesoru, nodrošinot vēl neredzētas mākslīgā intelekta iespējas, lai atbalstītu jebkuras mākslīgā intelekta lietotnes.

Huawei Mate 20 Pro tālrunis ir pirmais, kas atbalsta 4.5G LTE Cat. 21 standartu, ļaujot lietotājiem sasniegt lejupielādes ātrumu līdz pat 1.4 GB sekundē. Tāpat Mate 20 Pro viedtālrunis atbalsta pasaulē ātrāko Wi-Fi savienojumu, un tas ļauj lejupielādēt 2GB video materiālu vien 10 sekunžu laikā. Papildu tālrunis atbalsta dubultjoslas (L1+L5) GPS pozicionēšanas tehnoloģiju, savukārt MI GPS Satellite Selection tehnoloģija uzlabo pozicionēšanas precizitāti jebkādos apstākļos.

Papildu izcilajai veiktspējai, jaunie Mate 20 sērijas tālruņi piedāvā arī ievērojamus uzlabojumus baterijas darbības laika ziņā. Huawei Mate 20 Pro aprīkots ar 4200mAh akumulatoru, un tas atbalsta 40W Huawei SuperCharge ātro uzlādi, kas var uzlādēt līdz 70% akumulatora 30 minūtēs. Ātrās uzlādes tehnoloģija ieguvusi TÜV drošības sertifikāciju.

Tāpat Huawei Mate 20 Pro atbalsta arī bezvadu uzlādi ar 15W Huawei Wireless Quick Charge, nozarē ātrāko bezvadu uzlādes risinājumu, kā arī Wireless Reverse Charge bezvadu atgriezenisko uzlādi, kas ļauj lietotājiem maksimāli izmantot ierīces ietilpīgās akumulatoru priekšrocības, dodot iespēju uzlādēt arī citas ierīces, kas atbalsta bezvadu uzlādi.

Matricas kameras sistēma

Balstoties uz Huawei P20 sērijas fotokameras sistēmu, Huawei papildināja Huawei Mate 20 ar jaudīgu papildinājumu – 16mm Leica Ultra Wide Angle Lens. Tās plašāka perspektīva veido attēlam telpas un trīsdimensionāla efekta sajūtu. Jaunās kameras sistēma atbalsta arī makro attālumu, kas rada skaidrus objekta attēlus, kas atrodas līdz pat 2,5cm attālumā no lēcas. Pievienotā ultra-platleņķa lēca un makro atbalsts papildina kameras sistēmas iespēju klāstu, padarot to par patiesi vispusīgu fotokameru, kas ir gatava uzņemt ikvienu darbību. Huawei Mate 20 Pro ir aprīkots ar 40 megapikseļu galveno kameru, 20 megapikseļu ultra-platleņķa kameru, kā arī 8 megapikseļu priekšējo telefoto kameru. Kopā trīs lēcas atbalsta plašu fokālo garumu klāstu (16-270mm lēcas darbības ekvivelents), ļaujot tām sasniegt profesionālo fotokameru rezultātus.

Tāpat jaunajiem Mate 20 tālruņiem pieejams MI portreta video režīms. Izmantojot MI, Huawei Mate 20 viedtālruņi var atšķirt cilvēkus figūras un samazināt piesātinājumu krāsām ap tām, lai dramatiski izceltu attēlā redzamo personu. Savukārt MI Spotlight Reel funkcija identificē klipus ar kopīgu motīvu un automātiski izveido 10 sekunžu videoklipus, kas pilnībā izgatavoti no dažādiem ar tālruni uzņemtajiem foto.

Huawei Mate 20 Pro atbalsta 3D sejas atpazīšanas tehnoloģiju. Šī tehnoloģija ir spējīga ātri un droši atpazīt lietotāju 0,6 sekunžu laikā, kļūdu pieņemšanas koeficientam esot zemākam par 1/1,000,000. Izmantojot īpašu kameras atpazīšanas tehnoloģiju, tālrunis ir spējīgs atpazīt lietotāja seju, uzmanību pievēršot pat smalkākajām sejas īpatnībām.

EMUI 9.0 saskarne ikdienas uzlabošanai

Jaunie Huawei Mate 20 sērijas tālruņi aprīkoti ar EMUI 9.0 lietotāja saskarni, kas balstīta uz Android P, ar pašmācošiem MI algoritmiem, integrētu un detalizētu resursu sadales sistēmu un optimizētu Android vidi.

EMUI 9.0 saskarne iekļauj vienotu, ergonomisku dizainu un racionalizētu iestatījumu izvēlni. Jaunais žestu navigācijas atbalsts ļauj lietotājiem bezrūpīgi mijiedarboties ar ierīci, izmantojot tikai pieskaršanos un vilkšanu pa ekrānu. Tāpat saskarne piedāvā jaunas MI iespējas, kas ļauj Mate 20 sērijas tālruņiem veikt dažādus jaunus un uzlabot iepriekš redzētus uzdevumus, sākot no uzlabotas objektu atpazīšanas līdz ēdiena kaloriju uzskaitei. Savukārt izmantojot 3D reāllaika objektu modelēšanu lietotāji var izveidot jautrus digitālos tēlus, kam likt dejot vai komunicēt ar draugiem.

Viens no Huawei vienotās ekosistēmas stūrakmeņiem ir Huawei Share 3.0 tehnoloģija. Tā piedāvā revolucionārus uzlabojumus tālruņu savienojamības ziņā, ļaujot lietotājem dalīties ar failiem starp viedtālruņiem un datoriem inovatīvā, ērtā un ātrā veidā. Šī tehnoloģija pilnībā izmaina veidu, kā cilvēki var dalīties ar attēliem un video materiāliem, jo ļauj ar viena pieskāriena palīdzību izveidot savienojumu starp tālruni un datoru vēl vienkāršākai failu apmaiņai.

Futūristisks dizains

Huawei Mate 20 Pro viedtālruņiem ir izteiksmīgs FullView 6.39 collu displejs, kas savienojumā ar korpusa krāsojumu rada neatkārtojamu dizainu.

Pateicoties Huawei dizaineriem, kuri notvēruši dabas bagātīgās krāsas un elementus uz tālruņa virsmas, Huawei Mate 20 Pro ir pieejams piesātinātās krāsās – melnā, pusnakts zilā (Midnight Blue) un krēslas (Twilight) tonī. Ierīces korpuss veidots ar plūstošu izliekumu  un dizainā nemanāmi iestrādātām šuvēm, tāpēc tālruni būs patīkami gan turēt rokās, gan uz to skatīties.

Jaunais, neredzētais matricveida kameru izvietojums piešķir Huawei Mate 20 sērijas tālruņiem izskatu, kas līdzīgs sporta auto priekšējiem lukturiem. Izkārtoti kvadrātveida matricā, viens sensora un trīs kameru izgriezumi ir iekļauti pulētā metāla rāmī, veidojot avangarda izskatu, kas ir gan drosmīgs, gan atšķirīgs.

Huawei Mate 20 tālruņu aizmugure ir teksturēta ar Huawei izstrādāto hiperoptisko dizainu, kas nodrošina drošu un patīkamu iegulšanu rokā. Teksturētā virsma ļauj ierīci vieglāk satvert un palīdz novērst pirkstu nospiedumu palikšanu uz korpusa, kas ļauj tālrunim saglabāt savu spodrināto izskatu pat tad, kad tas tiek nemitīgi lietots. Šāds dizains pieejams jauno ierīču pusnakts zilajiem (Midnight Blue) un smaragdzaļajiem (Emerald Green) modeļiem.

Pieejamība un cena

Jaunie Huawei Mate 20 sērijas telefoni būs pieejami sākot no oktobra beigām 27 valstīs un reģionos, tai skaitā arī Latvijā.

Latvijā iepriekšpārdošanā tālrunis būs pieejams sākot no 17. oktobra. Oficiāli pārdošanā Huawei Mate 20 Pro tālrunis nonāks 1. novembrī, kad tas būs pieejams pie operatoriem LMT, Tele2 un Bite veikalos, kā arī Lattelecom, Euronics un RD Electronics veikalos. Tālruņa ieteicamā pārdošanas cena ir 999 EUR.

Atklāšanas pasākumā Huawei izziņoja arī Huawei FreeBuds 2 Pro austiņas un viedpulksteni Huawei Watch 3 aksesuārus.

 

 
Komentāri
 
Nav pievienots neviens komentārs.
Tavs komentārs
 
 
Pievienot bildi Pievienot video
 
 
Stingri aizliegts iAuto.lv publicētos materiālus izmantot, kopēt vai reproducēt citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai kā citādi rīkoties ar iAuto.lv publicētajiem materiāliem bez rakstiskas EON SIA atļaujas saņemšanas.

Izceltie raksti

Drošības nolūkos - Scania elektriskais kravinieks saskrienas ar Golf (+ VIDEO)

Zviedrijas kravas automobiļu ražotājs Scania veicis drošības testu, kura laikā elektriskā kravinieka akumulatora bloku taranē Volkswagen Golf. Lasīt vairāk

 

Renault sāk pieņemt 2021. gada Grand Scenic pasūtījumus 4

2021. gada Renault Scenic ir pieejams pasūtīšanai arī Baltijā Lasīt vairāk

 

Sabiedrībā atpazīstamu juristu Augstākā tiesa soda ar 500 euro naudas sodu par policista aizskārumu 11

2016.gadā iAuto tika ievietots raksts ar video, kur sabiedrībā atpazīstamu juristu Edgaru Džeriņu aiztur ceļu policists un sastāda protokolu. Izrādās, ka juristu tiesa 2020. gada 1. oktobrī sodīja ar 500 euro naudas sodu par policista aizvainošanu. Lasīt vairāk

 

Krustojums Rīgā, kura vidēji 64 autovadītāji dienā brauc pie sarkanās gaismas 56

Braukšana pie luksofora aizliedzošā signāla kļuvusi par hronisku pārkāpumu, tāpēc vairākās vietās Latvijā uzstādītas ierīces, kas spēj to fiksēt. Lasīt vairāk

 
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti