Pārāk straujš izvairīšanās manevrs beidzas ar saslīdēšanu un kūleni, atsitoties pret apmali (skatīt no 0:29).
- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam
Pārāk straujš izvairīšanās manevrs beidzas ar saslīdēšanu un kūleni, atsitoties pret apmali (skatīt no 0:29).

Gods un slava pārējiem braucējiem. Visi, kā viens, stājas malā un steidz palīgā.
Testi notika Bulgārijas Razlivas pilsētas apkārtnē kalnainā apvidū, kur pilnībā varēja izbaudīt jaunās Toyota Hilux gaitas īpašības. Lasīt vairāk
Fiziski aktīvos un tālākos pārgājienos katram gramam mugursomā ir nozīme. Standarta lietas, kā labi apavi, jaka un ūdens pudele, ir skaidras ikvienam, taču ir specifisks, kompakts aprīkojums (ultralight un viedie risinājumi), kas reāli izglābj situāciju, kad jāmēro lieli attālumi fiziski smagos vai bīstamos apstākļos. Lasīt vairāk
Ievērības cienīgs ķēriens Valsts robežsardzei. Augšdaugavas novadā vakar diennakts laikā izdevies aizturēt piecas personas, kuras nodrošināja nelegāli robežu šķērsojušo cilvēku pārvadāšanu. Tik daudz pārvadātāju parasti izdodas notvert nedēļas laikā. Lasīt vairāk
“Ne tikai mums, bet visā nozarē tjoprojām rūkst kvalificētu elektriķu, servisa pieņēmēju un arī mehāniķu, atzīst Mārtiņš Logins, Autoeksperts servisa vadītājs.To pieprasa arī uzņēmuma jaunā filiāle pie lidostas Rīga. Lasīt vairāk
Nja, te jāsecina, ka "kūleņotājam" acīmredzami ir pārāk maza
pieredze ziemas braukšanā - īpaši viņam nav sapratnes par braukšanu pāri tiem šķietami nevainīgajiem sniega "minivalnīšiem". :-( Savulaik identisku joku nostrādāja divas
dāmītes ar "mazo" Lexus uz Valmieras šosejas, ceļa apstākļi bija identiski klipā redzamajiem. Es toreiz braucu ar apmēram 90, ceļš tukšs, drusku pēc 7 no rīta, tamais Lexus
mani apdzina, ne visai ātri, jo mana Volvo 240 garumu "pieveica" diezgan garā gabalā ... Un, atgriežoties labajā
ceļa pusē, dāma pie stūres izdarīja to pašu kļūdu, kas klipā-
pārāk strauji vēlējās tur tikt, tikai apmēram 10-15 metrus man priekšā. Nu un, kad to auto pirmoreiz sanesa, vēl šķērsojot valnīti pa vidu ceļam, es jau ierāvu automātu pārnesumu zemāk, un bremzēju ar motoru, kad Lexus'a pakaļa aizgāja pa labi, jau bremzēju "ar kāju"... izrādījās, ne velti, dāma laukam "atmeta gāzi", Lexus "vēzējās" vēl reizes 3, aizvien plašāk, līdz tā lēni un smuki novēlās pa nogāzi ceļa labajā pusē...Vis dāmām pašām beidzās laimīgi,
vien izvilkt no tās lejas viņas nevarēju - sniegs tur bija
saputināts pāri ceļiem. Tā ka pa šādiem ceļiem jābrauc,
visu laiku piedomājot, ko dari, kā darīsi, no kā jauzpasējas :-)