Amerikāņu auto kluba dibināšanas sapulce 25

 
27.novembris 2003 10:25

4. decembrī plkst. 18.oo Rīgas Motormuzeja kafejnīcā notiks Amerikāņu auto kluba dibināšanas sapulce. Tiks apspriesti visi ar to saistītie jautājumi, nākošā gada plāni un arī Ziemassvētku ballītes, kas notiks 19.decembrī Babītē, norises plāns.

Gaidam visus interesentus ar saviem priekšlikumiem un idejām.

V8 (Dins)

 
Visi komentāri
 
106307. viesis 27.novembris 2003 10:58
0 0 Atbildēt

Lai labi izdodas!

Latvijas Volvo klubs

106309. viesis 27.novembris 2003 11:00
0 0 Atbildēt

a kur tur Babiitee buus?

106311. viesis 27.novembris 2003 11:05
0 0 Atbildēt

Babiitee ir liela pirts ar zaali un guljvietaam-veelaak buus publiceeta karte un laiks.

106313. viesis 27.novembris 2003 11:10
0 0 Atbildēt

a kur atrodas taa pirts? driikst uzzinaat?

106320. viesis 27.novembris 2003 11:30
0 0 Atbildēt

es nezinu preciizu adresi-neesmu tur bijis-to viens no muuseejiem organizee

106345. viesis 27.novembris 2003 13:13
0 0 Atbildēt

COOOL!!!

106398. viesis 27.novembris 2003 16:23
0 0 Atbildēt

kaarteejais klubs! gan jau atkal nospraags tikpat aatri cik izveidojaas... nav pirmaa reize

106413. viesis 27.novembris 2003 19:02
0 0 Atbildēt

V 8, galvenais dibinot klubu nenemt piere taadus komentetajus ka pedejais viesis, jo daudziem te esosiem nemaz savas masinas nav :) Amerikanu auto itsevisti vajadzigs klubs, vini vairaak ne ka citi atskiras no parejiem.

the Scirocco club

106427. viesis 27.novembris 2003 21:21
0 0 Atbildēt

V8 turies :)

106434. viesis 27.novembris 2003 22:10
0 0 Atbildēt

Vai Craislers Vojager ir Amerikas cienīgs auto?

106444. viesis 28.novembris 2003 3:48
0 0 Atbildēt

Man prieks, ka beidzot bus viss oficiali!!! Lai mums izdodas!!!

106454. viesis 28.novembris 2003 9:03
0 0 Atbildēt

to VIESIS

27.11.2003 16:23

Pirmkārt klubs neoficiali existe jau divus gadus.

ir nemainigi 50 dalībnieki

un neviens netaisaas uz kluba reekina papildinaat savu gimenes budzetu!!!

turklāt klubs bus trijās daljaas: organizacijas, auto īpasnieki un 'vienkarshi fani kuriem vairs nav vai vel nav USauto

106455. viesis 28.novembris 2003 9:13
0 0 Atbildēt

Tankists Voyager arii Aafrikaa ir USA auto:)

106457. viesis 28.novembris 2003 9:13
0 0 Atbildēt

to TANKISTS

Vai Craislers Vojager ir Amerikas cienīgs auto?

?????????????????????

tu ko? protams ka CHRYSLER jeb kursh ir US auto

kā arī ford eskort US version,

ford Mercur-scorpio,

ford probe

ford mustang

eagle talon

pontiac LE mans-tipa opel kadet :)

un visi parejie kas ir domāti amerikas tirgum!!!!

jaa aizmirsu lexus, infinity, acura...

106481. viesis 28.novembris 2003 12:07
0 0 Atbildēt

Chrysler Voyager liek Austrija priekš Eiropas.

Ar USA tam sakars praktiski nekāds.

Man arī tāds ir.

106494. viesis 28.novembris 2003 14:12
0 0 Atbildēt

kaa gribiet bet klubaa taadus njem pretii ar atplestaam rokaam :)

106543. viesis 28.novembris 2003 17:32
0 0 Atbildēt

Ok, bet vai USA Auto klubā būs vieta arī kādam sacensību organizatoram? dragracing@one.lv

106591. viesis 28.novembris 2003 23:47
0 0 Atbildēt

KRUTA ''SEN GAIDĪTIE LABUMI''

106634. viesis 30.novembris 2003 13:51
0 0 Atbildēt

diez vai kaads gribees dragreisot.....kompaanija paaraak zoliida lai nodarbotos ar taadaam fignjaam-biki paspolee un viss

106731. viesis 1.decembris 2003 10:45
0 0 Atbildēt

pasaakumos jau buus dazhaadas sacensiibas,bet ne tik izteiktas kaa dragrace-nee nu ja kaads grib paspoleet-luudzu......

106840. viesis 1.decembris 2003 21:10
0 0 Atbildēt

Taadadinj,ja man patik amiisju auto ap 65-70 gadu,un atbalstu savu draugu,bet izskatas ka nekad man nebuus amisju auto...kaut man vinji patiik.Es varu buut kluba biedrs?

Gaz-53 :) man ar jaabuut sapulcee?..vai labak nee?

grutiibas ar atkljuusanu - jo pats zini tikai kaada iemesla deelj es kaut kur netieku.

Ja es varu but kluba biedrs-balso par mani:) jau ieprieks thx

URSIS - nelauj ielogoties...

106962. viesis 2.decembris 2003 16:38
0 0 Atbildēt

baigi forshi, ja tikshu no lekcijaam laiciigi tad noteikti ieradiishos.

black dodge avenger 2.5

107012. viesis 3.decembris 2003 8:51
0 0 Atbildēt

nu ko?ievelkam elpu un........

:D:D:D

199966. viesis 1.maijs 2006 18:34
0 0 Atbildēt

Patīk tas,ka d.i.r.s.ē.j.i nekad neraksta ar savu nuku,bet slēpjas! Gļēvuļi!

Patiesībā tādiem gnīdām gribētos tā vienkārši Pa Purnu!

268094. viesis 5.aprīlis 2009 12:13
0 0 Atbildēt

tad kāda ir fiška no jebkura kluba!?!? vienkārši savācas cilvēki ar vienādām mašīnām pirtī vai nezin kur un dzer..vai tas ir klubs!? padomājiet....

Tavs komentārs
 
 

Pievienot bildi Pievienot video
 
 
Stingri aizliegts iAuto.lv publicētos materiālus izmantot, kopēt vai reproducēt citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai kā citādi rīkoties ar iAuto.lv publicētajiem materiāliem bez rakstiskas EON SIA atļaujas saņemšanas.

Izceltie raksti

Pirmo reizi ar blakusvāģi - Royal Alloy ar 310 cm³ un 28 ZS par 9 000 EUR (+ VIDEO) 3

Royal Alloy motocikls ar blakusvāģi ir klasiska dizaina transportlīdzeklis, kas apvieno retro stilu ar mūsdienīgu tehniku. Šis modelis paredzēts nesteidzīgai ceļošanai, izbraucieniem divatā vai ar pasažieri blakusvāģī, piedāvājot unikālu braukšanas pieredzi un izceļoties uz kopējā motociklu. Lasīt vairāk

 

"Michelin" ASV slēgs riepu ražotni 1

Francijas riepu ražotājs "Michelin" ceturtdien paziņoja, ka plāno slēgt vienu no savām "BFGoodrich" rūpnīcām ASV, kurā tiek nodarbināti 1200 cilvēki. Lasīt vairāk

 

Audi uzlabo A3: modernāka kruīza kontrole un digitālie risinājumi (+ FOTO) 3

Audi A3 2024. gadā piedzīvoja modernizāciju savas paaudzes dzīves cikla vidū, taču ražotājs turpina to attīstīt ar jauniem uzlabojumiem, kas galvenokārt skar salona tehnoloģijas un vadītāja palīgsistēmas. Lasīt vairāk

 

Jāņu naktī Balvu novadā avārijā gājis bojā jauns vīrietis 11

Līgo dienā Latvijā reģistrēti 106 ceļu satiksmes negadījumi, kuros gāja bojā viens un cieta vēl 16 cilvēki, aģentūru LETA informēja Valsts policija. Lasīt vairāk

 
 

Jaunākais forumā

Lasītākie raksti

Jaunie raksti