Nodod tiesai bijušo policistu kukuļošanas krimināllietu 6

 
17.decembris 2003 0:04

Rīgas apgabaltiesai nodota krimināllieta, kurā par kukuļņemšanu grupā un dienesta stāvokļa ļaunprātīgu izmantošanu apsūdzēti divi bijušie Jūrmalas kriminālpolicisti, bet viens jau pensijā esošs bijušais policists apsūdzēts par starpniecību kukuļošanā, aģentūru BNS informēja Ģenerālprokuratūras preses sekretāre Dzintra Šubrovska.

Abi policisti pavasarī Kauguros aizturēja automašīnu "Mercedes-Benz" vadošo Sergeju S., kurš, pēc viņu domām, atradās narkotiku reibumā. Policisti vienojās, ka aizturētā Sergeja vietā Narkoloģijas centrā urīnu pārbaudei nodos viņi paši, lai urīnā nekonstatētu narkotiku pēdas. Pēc tam par šādu nodomu policisti informēja savu bijušo priekšnieku, kurš piezvanīja aizturētā mātei un par policistu "sniegto palīdzību" pieprasīja 300 latu. Vispirms policisti no aizturētā Sergeja mātes saņēma 30 latu, bet pēc divām dienām ar bijušā priekšnieka starpniecību saņēma vēl 150 latu, teikts apsūdzības rakstā. Krimināllikums par kukuļņemšanu, ja to veikusi valsts amatpersona, paredz brīvības atņemšanu uz laiku no astoņiem līdz piecpadsmit gadiem, konfiscējot mantu. Par dienesta stāvokļa ļaunprātīgu izmantošanu mantkārīgā nolūkā krimināllikums paredz brīvības atņemšanu uz laiku līdz astoņiem gadiem vai naudas sodu līdz simt piecdesmit minimālajām mēnešalgām, bet par starpniecību kukuļošanā krimināllikums paredz brīvības atņemšanu uz laiku līdz sešiem gadiem. RĪGA, DEC 16, BNS
 
Visi komentāri
 
108793. viesis 17.decembris 2003 8:21
0 0 Atbildēt

Gudri bet stulbi.

108806. viesis 17.decembris 2003 9:09
0 0 Atbildēt

Bet Sergrjs S. ir pozitīvais tēls kurš vienreiz zem kaifa iebrauks cilvēku pārpildītā pieturā.

108807. viesis 17.decembris 2003 9:10
0 0 Atbildēt

sedees menti taa ar vajag vinjiem

108814. viesis 17.decembris 2003 9:35
0 0 Atbildēt

Narkomaniem tiesibas vajag njemt nost, un tadus policistus, kas narakshus ruchij araa - vajag sodit.

108837. viesis 17.decembris 2003 11:09
0 0 Atbildēt

Džeki teiks, ka nekādas kukuļņemšanas nebija. Viņi vienkārši piedāvāja Sergejam nopirkt urīnu par 300 Ls ! :-)

108847. viesis 17.decembris 2003 12:01
0 0 Atbildēt

Normaals bizness, uriins par Ls 300. ;)) Mani tikai interesee kursh idiots par to zinjoja policijai ?!?!? Nevar buut ka pasham Sergejam S sagribeejas paseedeet par kukuljoshanu ?!?!?!

Tavs komentārs
 
 

Pievienot bildi Pievienot video
 
 
Stingri aizliegts iAuto.lv publicētos materiālus izmantot, kopēt vai reproducēt citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai kā citādi rīkoties ar iAuto.lv publicētajiem materiāliem bez rakstiskas EON SIA atļaujas saņemšanas.

Izceltie raksti

Pirmo reizi ar blakusvāģi - Royal Alloy ar 310 cm³ un 28 ZS par 9 000 EUR (+ VIDEO) 10

Royal Alloy motocikls ar blakusvāģi ir klasiska dizaina transportlīdzeklis, kas apvieno retro stilu ar mūsdienīgu tehniku. Šis modelis paredzēts nesteidzīgai ceļošanai, izbraucieniem divatā vai ar pasažieri blakusvāģī, piedāvājot unikālu braukšanas pieredzi un izceļoties uz kopējā motociklu. Lasīt vairāk

 

"Michelin" ASV slēgs riepu ražotni 2

Francijas riepu ražotājs "Michelin" ceturtdien paziņoja, ka plāno slēgt vienu no savām "BFGoodrich" rūpnīcām ASV, kurā tiek nodarbināti 1200 cilvēki. Lasīt vairāk

 

Audi uzlabo A3: modernāka kruīza kontrole un digitālie risinājumi (+ FOTO) 3

Audi A3 2024. gadā piedzīvoja modernizāciju savas paaudzes dzīves cikla vidū, taču ražotājs turpina to attīstīt ar jauniem uzlabojumiem, kas galvenokārt skar salona tehnoloģijas un vadītāja palīgsistēmas. Lasīt vairāk

 

Jāņu naktī Balvu novadā avārijā gājis bojā jauns vīrietis 11

Līgo dienā Latvijā reģistrēti 106 ceļu satiksmes negadījumi, kuros gāja bojā viens un cieta vēl 16 cilvēki, aģentūru LETA informēja Valsts policija. Lasīt vairāk

 
 

Jaunākais forumā

Lasītākie raksti

Jaunie raksti