Visi komentāri - Aģenta 007 “Spectre” filmas mašīnas izmaksā 37 miljonus (+ foto)

Aģenta 007 “Spectre” filmas mašīnas izmaksā 37 miljonus (+ foto)

 
iAutolv | 2.oktobris 2015 11:44

Kārtējā sērija par supervaroņa Džeimsa Bonda piedzīvojumiem iznāks uz ekrāniem 2015.gada 6.novembrī. Tagad kļuvis zināms, ka filmā ar kopējo budžetu 270 miljoni dolāru, 37 miljoni dolāru atvēlēti epizodēm ar automobiļu piedalīšanos.

Nav noslēpums, ka šādu epizožu uzņemšana, it īpaši gadījumos, kad jāfilmē pakaļdzīšanās, no filmas budžeta prasa prāvus līdzekļus – bieži vien tās ir sarežģītas scēnas, kur jāpiesaista profesionāli kaskadieri un dārga filmēšanas tehnika, turklāt Džeimsa Bonda filmās tie vienmēr būs ekskluzīvi automobiļi. Viens piemērs – "Spectre" vajadzībām "Aston Martin" izstrādāja un uzbūvēja 10 unikālus superauto "DB10" eksemplārus, no kuriem septiņi tika iznīcināti triku uzņemšanas laikā.

“Spectre” filmas "DB10" pamatā ir "Aston Martin V8 Vantage" platforma ar pagarinātu un platāku riteņu bāzi, bet motortelpā iebūvēts 4,7 litru astoņu cilindru dzinējs, kura jaudu ražotājs neatklāj (rūpnīcas versijā motora jauda ir 436 ZS).

Filmas epizodēs piedalās arī citi ne mazāk ekskluzīvi spēkrati, tajā skaitā "Range Rover Sport SVR", "Land Rover Defender" un "Jaguar C-X75".

 
Komentāri
 
Nav pievienots neviens komentārs.
Tavs komentārs
 
 

Pievienot bildi Pievienot video
 
 
Stingri aizliegts iAuto.lv publicētos materiālus izmantot, kopēt vai reproducēt citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai kā citādi rīkoties ar iAuto.lv publicētajiem materiāliem bez rakstiskas EON SIA atļaujas saņemšanas.

Izceltie raksti

Labais piemērs – Jūrmalā atjauno maksimālo ātruma ierobežojumu 70 km/h uz Dzintaru gaisa pārvada (+ VIDEO) 6

Kāpēc daži par šiem Ceļu satiksmes noteikumiem aizmirst — īpaši tie, kas ierobežo ātrumu no pašvaldības vai Latvijas Valsts ceļu puses? Lasīt vairāk

 

Sanfrancisko pazūd elektrība: Waymo robotakši stāv krustojumos, Tesla brauc tālāk 6

Elektrības padeves traucējumi, ko nedēļas nogalē piedzīvoja ASV lielpilsēta Sanfrancisko, atklāja atšķirības starp divām pašbraucošo auto pasaules filozofijām. Lasīt vairāk

 

Kur ir mana laiva? Braucam ar KGM elektrisko pikapu (+ VIDEO) 4

Pilnībā elektriski pikapi Eiropā pagaidām ir eksotika. Vai nu tādu nav vispār vai tie ir ļoti dārgi. Šajā brīdī uz skatuves parādās korejiešu KGM jeb bijušais Ssangyong ar 100% elektrisku pikapu par mazāk nekā 50 000 eiro. Lasīt vairāk

 

“Latvijas Gada auto” konkursā uzvarējusi iepriekš laurus neplūkusi auto marka 29

Jaunāko automobiļu konkursā "Latvijas Gada auto 2026" galveno titulu ieguvis automobilis, kā marka konkursa 27 gadu vēsturē uzvarējusi pirmo reizi – tas ir spāņu apvidus automobilis “Cupra Terramar”. Tāpat svinīgajā ceremonijā tika paziņoti uzvarētāji vēl 11 atsevišķajās nominācijās. Lasīt vairāk

 
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti