Visi komentāri - "Škoda Octavia RS" pirmoreiz kā 4x4 (+ foto)

"Škoda Octavia RS" pirmoreiz kā 4x4 (+ foto)

 

Foto: Publicitātes foto

iAuto | 11.novembris 2015 15:07

Čehijas autobūves kompānija "Škoda" laidīs klajā jaunu "Octavia RS" versiju pirmoreiz šajā modelī apvienojot pilnpiedziņu ar dubultā sajūga transmisiju.

"Octavia RS" 2,0 TDI DSG 4x4 aprīkota ar 2,0 litru TDI dīzeļdzinēju, kas attīsta 184 ZS jaudu un komplektā ar DSG pārnesumkārbu var nodrošināt paātrinājumu līdz simtam 7,6 sekundēs. Sedana maksimālais ātrums būs 228 km/h, bet vidējais degvielas patēriņš – 4,9 litri uz 100 km.

"Octavia RS" 2,0 TDI DSG 4x4 būs pieejama arī universāla modelim. Šajā gadījumā dinamikas rādītāji ir mazliet pieticīgāki (7,7 sekundes un 224 km/h), bet degvielas patēriņš – par kripatiņu lielāks (5,0 litri uz 100 km).

Abu modeļu komplektācijā arī sporta piekare, XDS+ elektroniski vadāms diferenciālis, progresīvā, elektromehāniskā stūres iekārta un bagātīgs palīgasistentu klāsts.

"Octavia RS" 2,0 TDI DSG 4x4 sedana versija maksās 34 890 eiro, universāls – 35 550 eiro. Abus "Škoda" jaunumus pie markas dīleriem var pasūtīt jau tūlīt.

Foto: Publicitātes foto

 
Komentāri
 
Nav pievienots neviens komentārs.
Tavs komentārs
 
 

Pievienot bildi Pievienot video
 
 
Stingri aizliegts iAuto.lv publicētos materiālus izmantot, kopēt vai reproducēt citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai kā citādi rīkoties ar iAuto.lv publicētajiem materiāliem bez rakstiskas EON SIA atļaujas saņemšanas.

Izceltie raksti

Enefit elektro uzlādes stacijā Viļņā sadeg trīs elektromobiļi 7

Otrdien, 23. decembrī, pie kāda lielveikala Viļņā aizdedzies Volkswagen Up! elektromobilis, kas bija atstāts pie Enefit uzlādes stacijas. Lasīt vairāk

 

Circle K stacijās visā Latvijā pieejama arktiskā dīzeļdegviela 4

Circle K ir uzsācis visu degvielas uzpildes staciju Latvijā apgādi ar dīzeļdegvielu, kas iztur salu līdz -30 °C, lai, iestājoties nakts salnām, visiem autovadītājiem būtu pieejama dīzeļdegviela, kas piemērota lietošanai mīnus grādos. Lasīt vairāk

 

Nosaka Baltijas aizsardzības līnijas izveidei pirmās nepieciešamās teritorijas 10

Valdība pirmdien apstiprināja Baltijas aizsardzības līnijas izveidei nepieciešamās teritorijas, līdz ar to zemes īpašniekus par atsavināšanu sāks informēt jau šogad. Lasīt vairāk

 

Mercedes būvēs greznu ēku kompleksu Dubaijā 5

Laikos, kad savā pamatnozarē autobūvē Mercedes nemaz tik spīdoši neiet, vācu uzņēmums nolēmis pievērsties nekustāmā īpašuma biznesam. Lasīt vairāk

 
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti