Jaunajam "Toyota Prius" pietiks ar 3 litriem (+ foto)

 

Foto: Publicitātes foto

iAuto | 20.novembris 2015 7:21

Losandželosas autoizstādē savā galīgajā noslīpējumā skatāms jaunās paaudzes "Toyota Prius" hibrīds, kas pēc ražotāja datiem, uz 100 km patērēs vien trīs litrus degvielas.

Savā ceturtajā paaudzē Prius saņēmis uzlabojumus gan aerodinamikas, gan tehniskajā jomā, sasniedzot apskaužamu efektivitāti degvielas patēriņa ziņā. Ražotāja informācija liecina, ka 100 kilometru distancei jaunajam "Prius" pietiks ar 3,0 litriem, kas ir gandrīz par litru mazāk nekā iepriekšējās paaudzes modelim. CO2 izmešu daudzums sarucis no 89 gramiem līdz 70 gramiem uz vienu kilometru, bet aerodinamikas koeficients tagad ir cW 0,24.   

100 km/h jaunais "Prius" sasniedz 10,6 sekundēs, bet no 80 km/h līdz 120 km/h paātrinās 8,3 sekundēs. Maksimālais ātrums – 180 km/h.

Hibrīdautomobilis aprīkots ar jaunas konstrukcijas niķeļa-metālhidrīda akumulatoriem, kas ir kompaktāki un jaudīgāki, turklāt tagad novietoti uzreiz aiz aizmugures sēdekļa atzveltnes, neatstājot ietekmi uz bagāžas nodalījuma tilpumu.     

Foto: Publicitātes foto

Foto: Publicitātes foto

Foto: Publicitātes foto

Foto: Publicitātes foto

 
Komentāri
 
Nav pievienots neviens komentārs.
Tavs komentārs
 
 

Pievienot bildi Pievienot video
 
 
Stingri aizliegts iAuto.lv publicētos materiālus izmantot, kopēt vai reproducēt citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai kā citādi rīkoties ar iAuto.lv publicētajiem materiāliem bez rakstiskas EON SIA atļaujas saņemšanas.

Izceltie raksti

BMW Ķīnas tirgum – i3 sedans ar pagarināto bāzi un 1000 km sniedzamību (+ FOTO)

Vācijas autobūves uzņēmums BMW Auto China 2026 izstādē nodemonstrējis elektriskā i3 sedana versiju ar pagarināto riteņu bāzi. Garumā tas pārsniedz 5. sērijas sedanu, sola īpaši ātru uzlādi un sniedzamību līdz 1000 km. Lasīt vairāk

 

FM: PVN likmes samazināšana degvielai būtu konfliktā ar ES noteikumiem 2

Pievienotās vērtības nodokļa (PVN) likmes samazināšana degvielai būtu konfliktā ar Eiropas Savienības (ES) noteikumiem, aģentūrai LETA pauda Finanšu ministrijā (FM), komentējot Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) Saeimas frakcijas vadītāja Harija Rokpeļņa pieļauto iespēju virzīt PVN likmes samazināšanu degvielai. Lasīt vairāk

 

Šauras acis, platas nāsis: BMW prezentējis modernizēto 7. sērijas modeli (+ FOTO) 16

BMW publicējis attēlus un informāciju par jaunāko 7. sērijas modeli, kas piedzīvojis “apjomīgāko modernizāciju”- ja pieturas pie minheniešu pašu apzīmējuma. Lasīt vairāk

 

Starp pilsētas auto un kompaktklasi: Hyundai piesaka kompakto Ioniq 3 (+ FOTO) 2

Hyundai jaunums novietosies pa vidu mazajiem pilsētas auto un kompaktklasei — ar 4,16 metru garumu un 1,51 metra augstumu tas nav nedz pavisam mazs, nedz arī tipisks hečbeks. Lasīt vairāk

 
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti