Jaudīgākais Ford Mustang saņems 800 Zs; saimei var pievienoties četrdurvju modelis 5

 

Ford Mustang Shelby GT500 Foto: Publicitātes attēls

iAuto | 23.oktobris 2018 14:56

Ford dīleru konferences ietvaros atklāta jauna informācija par Mustang saimes jaunākajiem modeļiem.

Konferences dalībnieki uzzināja, ka visjaudīgākā Mustang modifikācija – Shelby GT500 – tiks aprīkota ar astoņu cilindru kompresormotoru, kas attīstīs aptuveni 790 – 800 Zs, kas Ford kupejai ļaus konkurēt ar 807 Zs Dodge Challenger SRT Hellcat Redeye. Par Shelby GT50 motora sadarbības partneri izvēlēta 10 pakāpju automātiskā pārnesumkārba. Savukārt mustanga modeļu saimei varētu pievienoties četrdurvju kupejas modelis, kas iecerēts kā Audi A7 un Porsche Panamera konkurents. Šo jaunumu plāno apgādāt ar astoņu cilindru turbo motoru.

Ford Mustang Shelby GT500 pirmie attēli tika parādīti aizvadītajā nedēļā. No parastā Mustang tas atšķiras ar priekšējās daļas dizainu, spliteri, platākām riteņu arkām, ventilācijas spraugām motora pārsegā un oglekļa šķiedras antispārnu.

Tika publicēti arī hibrīda un pilnībā elektriskās Mustang modifikācijas tīzeri, savukārt The Future Is Built reklāmas video var redzēt Mustang ar izgaismotu logotipu, taču bez tradicionālā radiatora režģa.

 

 
Visi komentāri
 
kasinsh79 24.oktobris 2018 12:40
1 3 Atbildēt

Un kur braukt ar tādu?

s 24.oktobris 2018 15:54
4 0 Atbildēt

Kā kur?

Pa taisnu cela posmu, jo viss mazākais līkums tam nebūs pa spēkam..

kasinsh79 25.oktobris 2018 10:36
0 1 Atbildēt

Un atkal te jāpiekrīt Atim Jansonam kādā intervijā (testā), ierindas autobraucējam "da jebkas" virs 150zs - totāli lieki vējā izmesti ZS un arī nauda. Jo, ikdienā pielieto pat ne visu to jaudu. 800zs LV ir gana liels stulbums, lai neteiktu vairāk.

s 25.oktobris 2018 20:25
3 1 Atbildēt

Nezinu, kas tas par pidaru ir tas Atis Jansons, katrā ziņā viņš gvelž muļķības.

ņemot vērā to, cik daudz lohu ir uz ceļiem un neceļiem, sevišķi tie kuri šēž astītē aiz kāda lēnāka "objekta" un nespēj sadūšoties veikt apdžišanas manevru, tādējādi izveidojot aiz sevis garu rindu, kurā atkal brauc citi lohi, kuri neprot ne spogulī paskatīties (iespējams tādēl, ka motors par vāju, lai droši varētu apdzīt un tiklīdz pamana brīvu brīdi, tā "sauj" ārā), ne distanci/intervālu ievērot, tad tādam normāla izmēra ģimenes auto (kurš ir pilns ar ģimenes sastāvu, tie 150zs ir mazāk nekā "tukšam vw polo ar 1.2 atmo motoru.

Tas Atis, vai kā viņu tur sauc, ir kārtējais lohs, kurš ar savu stulbību cenšas iegūt popolaritāti, jo visādiem iepriekš uzskaitītajiem lohiem, idiotiem un šeņotājiem šī viņa frāze, ļoti kairina vienu vietu...

P.s.

Kādā sakār Tu vispār šeit piemini LV? Tā itkā LV būtu sūperauto un sašķūnētu žiguļ/piekares/veidīgu/mēslu meka!?

kasinsh79 25.oktobris 2018 21:39
0 2 Atbildēt

Nezināt Ati Jansonu nozīmē tādu kā tumsonību, cienītais Personība. Autoritāte utt.

Tavs komentārs
 
 

Pievienot bildi Pievienot video
 
 
Stingri aizliegts iAuto.lv publicētos materiālus izmantot, kopēt vai reproducēt citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai kā citādi rīkoties ar iAuto.lv publicētajiem materiāliem bez rakstiskas EON SIA atļaujas saņemšanas.

Izceltie raksti

Krievijas lielākais kravas auto ražotājs KAMAZ sācis “buksēt” 7

Ar problēmām saskaras ne tikai KAMAZ, bet arī AvtoVAZ. Smago automobiļu tehnikas ražotājs to risina, paziņojot par pāreju uz četru dienu ražošanas ciklu. Lasīt vairāk

 

Modernizētais Xiaomi SU7 lētāks nekā Tesla Model 3 3

Ķīnas tirgū kļuvis pieejams modernizētais Xiaomi SU7, kas šajā reģionā konkurē ar Tesla Model 3. Lasīt vairāk

 

Cik maksā degviela pirms samazinātās akcīzes? Cenas 28.3.2026: Dīzelis 2.117 un 95 benzīns 1.797EUR (+ VIDEO) 14

Saeima ir pieņēmusi lēmumu uz trim mēnešiem samazināt akcīzes nodokli dīzeļdegvielai. Lēmums stāsies spēkā ar 1. aprīli, tādēļ iAuto.lv apbraukā uzpildes stacijas, lai pārliecinātos par to, kādas ir cenas pirms lēmuma stāšanās spēkā. Lasīt vairāk

 

Spānijā dīzelis ir lētāks par 43,8 centiem!? Dīzelim Latvijā cena 2.117, bet Spānijā 1.679 EUR 25.03 36

Spānijā dīzelis ir lētāks par 43.8 centiem!? Kamēr dīzelim Latvijā 25.03.2026 cena or 2.117 EUR, tajā pašā laikā Spānijā dīzeļdegviela maksā 1.679 EUR. 95 benzīns Spānijā maksā 1.489 EUR Lasīt vairāk

 
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti