Ford Mustang Mach-E kļūst par „Gada elektroauto” 2

 

Foto: Publicitātes attēls

iAuto | 10.jūlijs 2021 12:48

ASV izdevums Car and Driver izvēlējis Ford Mustang Mach-E par „Gada elektroauto”. Tas noticis, izvērtējot 10 kandidātus un veicot testus vairāku tūkstošu kilometru garumā.

Neskaitot Ford kupeju, Car and Driver kandidātu sarakstā bija iekļauti arī Audi e-Tron, Kia Niro, Nissan Leaf Plus, Polestar 2, Porsche Taycan 4S PBP, Tesla Model 3 Performance, Tesla Model S Long Range Plus, Tesla Model Y Performance, Volkswagen ID 4 un Volvo XC40 Recharge. 

Labākais tika izvēlēts pēc trīs nedēļu ilgiem testiem, ieskaitot vienu pārbraucienu 1600 kilometru garumā. Programma paredzēja mērījumus, subjektīvus braukšanas iespaidus un attiecīgo modeļu praktiskās lietderības un braukšanas īpašību tiešos salīdzinājumus.

Uzvarētāju Car and Driver raksturoja šādiem vārdiem: "Mustang Mach-E ir ideāls transportlīdzeklis, lai elektromobilitātes skeptiķus pārvērstu par kvēlojošiem elektromobiļu piekritējiem. Krosovers ir piemērots amerikāņu autovadītāju gaumei, dizains un izmēri šķiet pazīstami, turklāt uzlādes ātruma un gaitas rezerves jomā tas atrodas priekšgalā.”

 
Visi komentāri
 
Conqueror 10.jūlijs 2021 13:58
0 0 Atbildēt

, mustang rullē

WALA 12.jūlijs 2021 9:19
0 0 Atbildēt

Kamēr jau jauns eMustang varetu but ok, bet nu konstruktīvais idiotisms jau piem. dzesēšanas sistēmā šim verķim ir vienkārši nepārspējams ... pēc 2-3 gadu ekspluatācijas Mustangs kā mazs kucēns sāks apčurāt visus parkinga stūrus ...

Tavs komentārs
 
 

Pievienot bildi Pievienot video
 
 
Stingri aizliegts iAuto.lv publicētos materiālus izmantot, kopēt vai reproducēt citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai kā citādi rīkoties ar iAuto.lv publicētajiem materiāliem bez rakstiskas EON SIA atļaujas saņemšanas.

Izceltie raksti

"Spried ar Delfi" piedalās iAuto.lv redaktors M.Ozoliņš un Latvijas Valsts ceļi vadītājs M.Lazdovskis (+ VIDEO)

Ik gadu pavasarī uz Latvijas ceļiem parādās ne tikai motociklisti un lielāks atļautais braukšanas ātrums uz šosejām, bet arī strādnieki, kas remontē ceļus. Kur šogad gaidāmas lielākās izmaiņas? Kā sokas ar Latvijas ceļu tikla modernizēšanu? Lasīt vairāk

 

7 miljoni eiro un dīzeļdzinējs – britu atbilde krievu tankam Armata 12

Lielbritānijas jau nākamgad saņems pirmos kaujas tanka Challenger 3 eksemplārus. Aptuveni 7 miljonus eiro vērtais un ar 1200 Zs dīzeļdzinēju aprīkotais britu ražojums tiek uzskatīts par Rietumu atbildi Krievijas T-14 Armata tankam. Lasīt vairāk

 

Audi beidz A1 un Q2 ražošanu (+ FOTO) 11

Audi atvadās no abiem kompaktajiem modeļiem, lai dotu vietu citiem – elektriskās piedziņas automobiļiem. Lasīt vairāk

 

Volkswagen paziņo par Golf Hybrid un T-Roc Hybrid 7

Vācijas autobūves uzņēmums pastāstījis par diviem jaunumiem, kas pircējiem kļūs pieejami 2026. gada ceturtajā ceturksnī. Lasīt vairāk

 
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti