Visi komentāri - Hyundai iepazīstina ar visjaudīgāko Elantra (+ FOTO)

Hyundai iepazīstina ar visjaudīgāko Elantra (+ FOTO) 4

 

Foto: Publicitātes attēls

iAuto | 15.jūlijs 2021 5:03

Dienvidkorejas autoražotājs Hyundai prezentējis Elantra N, sportisku sedanu, kas iegūs motoru ar 280 Zs jaudu.

Elantra N apgādāts ar 2,0 litru benzīna turbomotoru, kas attīsta 280 Zs un 392 Nm, bet īpašajā režīmā N Grin Shift – pat 290 Zs. Spēka agregāts var strādāt savienojumā ar sešu pakāpju mehānisko vai astoņu pakāpju robotizēto pārnesumkārbu. Pēdējā  kombinācija 100 km/h ļauj sasniegt tikai 5,3 sekunžu laikā.  

No standarta Elantra sportiskais N modelis atšķiras ar aerodinamisko virsbūves elementu komplektu, lielu aizmugurējo spoileri un difuzoru, kā arī 19 collu alumīnija riteņiem ar Michelin Pilot 4S riepām un sarkanām bremžu skavām. Jāpiemin arī agresīvāka dizaina bamperi, diožu svītra, kas savieno aizmugures lukturus, kā arī divas apaļas izplūdes caurules, kas izvadītas abos flangos.

Automašīnas salonā iebūvēti sporta sēdekļi, stūre ar braukšanas režīma slēdžiem, digitālais informācijas panelis un uzlabota multimediju sistēma, kas parāda arī telemetrijas datus.

Sagaidāms, ka tirgū Hyundai 30 gadu vēsturē jaudīgākais un ātrākais modelis varētu nonākt tuvāk šī gada beigām.

 
Visi komentāri
 
LMT 15.jūlijs 2021 8:38
4 1 Atbildēt

Kam tādu ērmu vajag!

reku 15.jūlijs 2021 14:31
0 0 Atbildēt

Visu nosaka cena,ar kautko taču ir jābrauc.

eidis 15.jūlijs 2021 12:59
1 2 Atbildēt

Manuprāt diezgan glīts un svaigs sanācis

iKo 15.jūlijs 2021 22:50
1 0 Atbildēt

Šausmīgi lēns.

Tavs komentārs
 
 

Pievienot bildi Pievienot video
 
 
Stingri aizliegts iAuto.lv publicētos materiālus izmantot, kopēt vai reproducēt citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai kā citādi rīkoties ar iAuto.lv publicētajiem materiāliem bez rakstiskas EON SIA atļaujas saņemšanas.

Izceltie raksti

88 gados nebijis notikums: Volkswagen slēdz Drēzdenes rūpnīcu 26

Vācijas autobūves uzņēmums Volkswagen šonedēļ pārtrauks darbu vienā no savām rūpnīcām. Lasīt vairāk

 

Pāris, kas nav pāris. Kas kopīgs Lynk & Co modeļiem 02 un 08? (+ VIDEO)

Šoreiz TV Autoziņās salīdzinām divus it kā nesalīdzināmus Lynk & Co modeļus - elektromobili 02 un lādējāmā hibrīda 08. 02 kļuva par pirmo Lynk elektromobili Eiropas tirgū, un tas simboliski sekoja hibrīdautomobilim 01. Lynk & Co 08 turpretim ir tehniski identisks Volvo XC40. Lasīt vairāk

 

Vai Cupra sportiskais gars joprojām ir dzīvs? Atbildi meklē Jānis Vanks (+ VIDEO) 1

Cupra zīmols savulaik bija SEAT automašīnu sporta divīzija. Kopš tas kļuvis neatkarīgs, nebūt ne visas Cupra automašīnas aprīkotas ar 300 zirgspēku motoriem, un ražošanas apjomi tikko pārsnieguši miljonu. Vai tikai Cupra nav pārāk iegājusi "meinstrīmā"? Lai to noskaidrotu, paņemsim jaunāko Formentor VZ ar nu jau 333 ZS, un noskaidrosim, vai Cupra joprojām ir ātri un vienlaikus droši? Lasīt vairāk

 

351 211 eiro: Porsche gatavo kolekciju modeli par godu Ferdinandam Aleksandram Porše (+ FOTO) 2

Vācijas sportisko luksusa automobiļu ražotājs Porsche paziņojis par jaunu īpašo modeli, kas tiks saražots 90 vienībās un piedāvāts kolekcionāriem par nedaudz vairāk kā 350 000 eiro. Lasīt vairāk

 
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti