Visi komentāri - 300 īpašie Subaru BRZ Final Edition Vācijas tirgum (+ FOTO)

300 īpašie Subaru BRZ Final Edition Vācijas tirgum (+ FOTO)

 

Foto: Subaru

iAuto | 7.jūnijs 2024 14:19

Japānas autobūves uzņēmums Subaru pieteicis versiju BRZ Final Edition, kas paredzēta Vācijas tirgum un tiks izlaista 300 eksemplāru skaitā.

Kā vēsta uzņēmuma preses relīze, BRZ ar klasisko sporta auto shēmu, kas paredz bokserdzinēju priekšā un aizmugures riteņu piedziņu, kompaktiem izmēriem un labām braukšanas īpašībām par pieņemamām cenām nodrošināja unikālu kombināciju Vācijas tirgū.

Tagad klāt Final Edition, kas atšķirsies ar OZ Racing Ultraleggera vieglmetāla riteņu diskiem Race Gold krāsojumā, sporta izplūdes sistēmu ar iegravētu BRZ logotipu, īpašiem grīdas paklājiņiem un Final Edition  emblēmām.

Salonā sporta sēdekļi ar ādas/Ultrasuede zamša pārklājumu, septiņu collu, individuāli pielāgojama digitālā mērinstrumenti, multivides astoņu collu skārienekrāns, sešu skaļruņu audio, divas USB pieslēgvietas, viedtālruņa integrācija, izmantojot Apple CarPlay un Android Auto.

Motortelpā 2,4 litru četrcilindru bokserdzinējs ar 234 ZS un maksimālo griezes momentu 250 Nm, kas pieejams pie 3700 apgriezieniem. Jauda tiek pārvadīta ar sešpakāpju manuālās vai sportiski noskaņotas sešpakāpju automātiskās pārnesumkārbas palīdzību.

Pirmajā gadījumā Fina Edition cena 41 990 eiro, otrajā – 44 990 eiro.

 
Komentāri
 
Nav pievienots neviens komentārs.
Tavs komentārs
 
 

Pievienot bildi Pievienot video
 
 
Stingri aizliegts iAuto.lv publicētos materiālus izmantot, kopēt vai reproducēt citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai kā citādi rīkoties ar iAuto.lv publicētajiem materiāliem bez rakstiskas EON SIA atļaujas saņemšanas.

Izceltie raksti

Elektriskais Mercedes CLA jaunā versijā 8

Mercedes-Benz paplašina sava elektriskā CLA klāstu ar ceturto piedziņas versiju – jauno CLA 250, kas aizpilda nišu starp līdzšinējiem modeļiem CLA 200 un CLA 250+. Lasīt vairāk

 

Start-Stop sistēma ASV tirgū zaudē savu nozīmi 12

Tehnoloģija netiks aizliegta, taču savu nozīmi tā ir zaudējusi, pateicoties ASV valdības lēmumam, kas vairs neatbalstīs tos ražotājus, kas šādu sistēmu uzstāda savos automobiļos. Lasīt vairāk

 

Šorīt visā Latvijā sniegs un apledojums apgrūtina braukšanu, īpaši sarežģīti braukšanas apstākļi ir Talsu un Saldus apkārtnē 3

Šorīt visā Latvijā sniegs un apledojums apgrūtina braukšanu pa valsts galvenajiem un reģionālajiem autoceļiem. Sniegotos ceļa posmus tīra un kaisa ar pretslīdes materiāliem. Lai uzlabotu braukšanas apstākļus, ceļu uzturēšanas darbos iesaistītas 210 ziemas dienesta tehnikas vienības. Lasīt vairāk

 

Lielākā atlīdzība par elektroskrejriteņu izraisītu CSNg – 5500 EUR 2

Kopš izmaiņām OCTA likuma regulējumā, kas nosaka, ka OCTA ir obligāta elektroskrejriteņiem, Latvijas Transportlīdzekļu apdrošinātāju biroja (turpmāk – LTAB) apkopotā statistika liecina, ka septiņos mēnešos, apdrošinātāji un LTAB Garantijas fonds saņēmuši 24 OCTA atlīdzību pieteikumus par ceļu satiksmes negadījumiem (turpmāk – CSNg), kurus izraisījuši elektroskrejriteņu vadītāji. Lasīt vairāk

 
 

Jaunākais forumā

Lasītākie raksti

Jaunie raksti