"Heavy Cranes" investē vairāk nekā četrus miljonus eiro jaunākās paaudzes mobilā ceļamkrāna iegādē

 

Foto: Ekrānbilde no Youtube.com

Nozare.lv | 24.marts 2022 11:05

Latvijā bāzētais uzņēmums SIA "Heavy Cranes", kas nodarbojas ar augstas sarežģītības celšanas projektu izpildi, investējot vairāk nekā četrus miljonus eiro, sadarbībā ar "Citadele Leasing" Igaunijas filiāli papildinājis tehnikas parku ar jaunākās paaudzes "Liebherr" mobilo ceļamkrānu, aģentūru LETA informēja bankas "Citadele" pārstāvji.

Tostarp "Citadele Leasing" ceļamkrāna "LTM 1650 - 8.1" iegādei piešķīrusi aizdevumu 2,8 miljonu eiro apmērā.

Jaunais ceļamkrāns būs otrais mobilais lieljaudas ceļamkrāns uzņēmuma rīcībā un galvenokārt tiks izmantots atjaunojamās enerģijas projektu, piemēram, vēja ģeneratoru parku izveidē un apkalpošanā, kā arī, veicot jebkurus citus darbus, kur nepieciešamā celtspēja var sasniegt līdz 700 tonnu.

"Heavy Cranes" valdes priekšsēdētājs Aleksandrs Lukašuks atzīmē, ka karš Ukrainā licis vairākām Eiropas valstīm atkārtoti deklarēt plānotās investīcijas atjaunojamās enerģijas jomā, turklāt arī Latvijā plānots būvēt lielu vēja ģeneratoru parku.

Lukašuks skaidro, ka jaunā ceļamkrāna galvenā priekšrocība ir mobilitāte - to pārvietot uz objektu iespējams triju dienu laikā, kamēr uzņēmuma lielāko ceļamkrānu pārvietošanai un transportēšanai ir nepieciešams laiks līdz pat divām nedēļām. 

"Heavy Cranes" rīcībā ir deviņi ceļamkrāni, kravas helikopteri, kas ir pieejami ar partnera starpniecību, un citi tehnikas vienības elementi, kurus apkalpo aptuveni 30 cilvēku komanda.

"Heavy Cranes" 2020.gadā strādāja ar 1,383 miljonu eiro apgrozījumu un guva 111 885 eiro peļņu, liecina "Firmas.lv" informācija.

"Heavy Cranes" ir izveidots 2018.gadā, atdaloties no SIA "Arsava", lai fokusētos uz darbu eksporta tirgos - galvenokārt Skandināvijā, Lietuvā un Igaunijā. Uzņēmuma vienīgā īpašniece ir Inga Lāce. 

Savukārt "Citadele Leasing" ir bankas "Citadele" grupas uzņēmums ar filiālēm Igaunijā un Lietuvā. Kompānijas nosaukums līdz 2021.gada februārim bija SIA "UniCredit Leasing".

 
Komentāri
 
Nav pievienots neviens komentārs.
Tavs komentārs
 
 

Pievienot bildi Pievienot video
 
 
Stingri aizliegts iAuto.lv publicētos materiālus izmantot, kopēt vai reproducēt citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai kā citādi rīkoties ar iAuto.lv publicētajiem materiāliem bez rakstiskas EON SIA atļaujas saņemšanas.

Izceltie raksti

Paziņoti konkursa „Latvijas Gada motocikls 2026” rezultāti

Lai apzinātu un veicinātu Latvijas motopasaules aktivitātes, informētu klientus un pievērstu uzmanību motociklam kā transporta, atpūtas, sporta un izklaides veidam, tiek rīkots konkurss „Latvijas Gada motocikls 2026”. Tas notiek no 2014. gada un, ņemot vērā C19 ierobežojumus, 2026. gadā pasākums norisinājās 11. reizi. Lasīt vairāk

 

Igauņi pārbūvē arī Tallinas-Pērnavas šoseju par četru joslu ceļu (+ FOTO) 37

Tie, kas pēdējo mēnešu laikā devušies uz Tallinu pa autoceļu caur Pērnavu, būs pamanījuši vērienīgus pārbūves darbus vairākos ceļu posmos. Kas īsti tur notiek? Lasīt vairāk

 

No 77 250 eiro - jaunais Audi A6 Allroad sasniedz pircējus (+ FOTO) 5

Pircēju izvēlei nodots piektās paaudzes modelis, kas pieaudzis izmēros, kļuvis vēl daudzpusīgāks, taču vēl joprojām būs pieejams ar gandrīz 300 Zs jaudīgu dīzeļdzinēju. Lasīt vairāk

 

iAuto testā “Porsche Cayenne Electric” - visu laiku ātrākais sērijveida Porsche ar 1156 zirgspēkiem (+ VIDEO ) 8

Jaunās paaudzes “Porsche Cayenne” nu pievienots “Electric” nosaukums un tas arī kļuvis par jaudīgāko sērijveidā ražoto "Porsche" modeļi, attīstot līdz 1156 zirgspēkiem lielu jaudu. Lasīt vairāk

 
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti