Neuzmanīgs velosipēdists, nepievēršot uzmanību satiksmei dodas pāri ielai un tiek notriekts. Par laimi visiem, iztiek bez nopietnākām sekām.
- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam
Neuzmanīgs velosipēdists, nepievēršot uzmanību satiksmei dodas pāri ielai un tiek notriekts. Par laimi visiem, iztiek bez nopietnākām sekām.

No video apraksta- Riteņbraucējam nekas nenotika, tikai noberzta potīte un ceļgals. Medicīniskā palīdzība nebija nepieciešama.
Nākamreiz šitā var nepaveikties! Neesi Uupis, skaties divreiz pirms šķērso brauktuvi!

Kāds verdikts? Es tak rakstīju, ka velodandālim paveicās, es karājos drošības siksnās, bet viņš aizbrauca tālāk, jo bremzēšanas asistents to idiotu izglāba!
Bet, ja asistenta nebūtu, paskaidrojumā rasktītu, ka ieraudzīju , kad atsitās. Viss, lieta izbeigta, jo nav noziedzīga nodarījuma sastāva. Verdikts= velosipēdists izdarīja pašnāvību, lieta slēgta!
Vācijas autobūves uzņēmums Volkswagen šonedēļ pārtrauks darbu vienā no savām rūpnīcām. Lasīt vairāk
Eiropas Komisija varētu atcelt likumu, kas paredzēja jaunu automašīnu ar benzīna un dīzeļa dzinējiem aizliegumu no 2035. gada. Lasīt vairāk
TV Autoziņu ziemas testos esam devušies gan ar pikapiem, gan elektromobiļiem, taču mikroautobusu un minivenu reiss gan notiks pirmo reizi. Lasīt vairāk
4.studijā vērsās Ilona, kura ikdienā dzīvo ārzemēs, bet ik pa laikam atbrauc uz Latviju. Vienā no šīm reizēm viņa nolēma aizvest mantas uz noliktavu Baznīcas ielā 12a. Lasīt vairāk
Kāpēc auto īpašniekam, kurš nav izmantojis stāvvietu, tik un tā var nākties par to samaksāt? (+ VIDEO)
12
Degvielas uzpildei pietiek ar 90 sekundēm priekš 800 kilometriem, kad to sasniegs elektrouzlāde? (+ VIDEO)
25
Reakcijas laiks 2-3 sekundes un tad seko pati bremzēšana!Automātiskā bremzēšanas sistēma šādos gadījumos strādā ātrāk par cilvēka reakciju. Velosipēdists - totāls idiots bez pašsaglabāšanās instinkta! Ar kapuci uz acīm redzes leņis nekāds! Karošc pilnīgs Uupis.