- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam
Šodien, 23. martā, dīzeļa cena Latvijā pārsniedz 2 EUR! Cenas 23.3.2026: Dīzelis 2.057 un 95 benzīns 1.797 EUR. Dīzelis dārgāka par 52 centiem, bet 95 benzīns par 26 centiem kopš 1. marta. Tas sanāk +31.20 EUR klāt pie vienas mana dīzeļa auto uzpildes!
ASV prezidents Donalds Tramps pirmdien paziņojis, ka pēc "ļoti labām un produktīvām sarunām" ar Teherānu devis rīkojumu apturēt iespējamos triecienus Irānas enerģētikas infrastruktūrai.
Valdībā otrdien atbalstīja Finanšu ministrijas (FM) sagatavoto fiskāli neitrālo likumprojektu par akcīzes nodokļa samazināšanu dīzeļdegvielai par aptuveni 15%, lai mazinātu straujā degvielas cenu kāpuma ietekmi uz tautsaimniecību un iedzīvotājiem.
Latvijai, domājot par enerģētisko drošību, arvien būtiskāk kļūst stiprināt trīs galvenos virzienus – starpsavienojumu attīstību, vietējo ražošanas jaudu palielināšanu un pieejas maiņu dabasgāzes izmantošanā. Lasīt vairāk
Piedāvājam atjaunoto Born – Cupra pirmo pilnībā elektrisko modeli, kas tagad ieguvis visaptverošu atsvaidzinājumu. Born akcentē Cupra identitāti kā pārliecinošu, noteikumus izaicinošu zīmolu, apvienojot jaudu, atpazīstamu dizainu un inovatīvas tehnoloģijas. Maksimālais nobraukums ar vienu uzlādi pārsniedz 600 kilometrus (WLTP), bet jaudīgākās versijas jauda sasniedz pat 240 kW (326 ZS). Lasīt vairāk
Pateicoties jaunajai megavatu uzlādes sistēmai (MCS) eActros 600 varēs uzlādēt gandrīz divas reizes ātrāk nekā līdz šim. Lasīt vairāk
Krievu jaunuzņēmums Russo-Balt (Руссо-Балт) paziņojis, ka 2026. gada vasarā parādīs savu pirmo krosoveru. Lasīt vairāk