Ziema

gr Reģ.: 23.07.2002

Nu ko kolēģi ziema sākusies. Manuprāt SAAB kā īstenam ziemeļu autiņam ar jaudīgu apsildes sistēmu tā ir stihija.

 
1.. 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ..67
Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

Tad jau tiešām suņu laikam un marta zaķiem par godu būs jauns topiks jātaisa - "hormonu vētras", "meklēju partneri", "Man pumpas" vai kā citādi.

Pie viena varēs aprakstīt pāreju uz vasaras riepām, cīņu ar iesnām, ledu un cīruļputeņus aprīlī utml.

Galdnieks Reģ.: 17.12.2001
0 0 Atbildēt

es domaaju ka ar Saabiem brauc normaali cilveeki.. izraadaas ka kļuudijos.. iauto nav juusu iipashums un saab zona ne tik.. taa kaa nedirshat virsuu useram un aleluja..

[addsig]

user Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

bla galdniex !!!

es jau vienreiz izgruzijos [addsig]

Lablaixx Reģ.: 08.10.2002
0 0 Atbildēt

Galdniek, cik gan daudz tev veel naaksies vilties savaa dziivee....[addsig]

Galdnieks Reģ.: 17.12.2001
0 0 Atbildēt

Neziniite.. paarlieku liela nervozitaate veicina aadas novecošanos..

utt...

negribu tev atbildeet priv, tapeec ka man besii iauto priv pasta uzbuuve

visa pamatā jautrība un darbdienas beigas..

see ya.. [addsig]

user Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

man ar ir jautri

[addsig]

user Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

b.ļe nevaru normāli neko pateikt, jo stulbā vecene piezvanīja, nesparot, ka pasūtīju !!!!!!!!!!!

u piep.išas visu laiku

[addsig]

user Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

b.la Galdniek, ko pied.irsi SAAB zonu???

tā moš ir Tava???

p a u t s[addsig]

Galdnieks Reģ.: 17.12.2001
0 0 Atbildēt

nevaig labaak.. man bail no saabiem tagad... it sevishkji no 900 GL [addsig]

Mixeris Reģ.: 29.11.2002
0 0 Atbildēt

paldies galdniek, ka tev ir repsekts pret manu saabu! Dievinu GL un braucu ar GL HA HA

Hirsch Reģ.: 20.06.2002
0 0 Atbildēt

To Galdnieks: Negribu tevi jel kādā veidā pamācīt un kur nu vēl nedod dievs aizskart tavas personīgās jūtas utt. Bet nav ētiski "braukt virsū" nepazīstamiem cilvēkiem, piemēram, Nezinītei.

Katram tomēr ir savādāka humora izjūta un man Nezinītes (zinot viņu) komentāri nemaz neliekas aizskaroši. Tā kā proties lūdzu.

Galdnieks Reģ.: 17.12.2001
0 0 Atbildēt

paraadi kaut vienu vaardu kur es kautko sliktu pateicu.. .. [addsig]

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

pavasaris! [addsig]

user Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

to Hirsh:

nu jā nezinīte man normāli uzbrauca virsū!!! tas neparādījās diskusijās tika itāp';ec, jo viņa brauc virsū privāti tā teikt - pa tjiharomu varētu jau to meilu nopublicēt, bet tas nebūtu pareizi no manas puses, jo, acīmredzot, ja viņa to ir sūtījusi man privāti, tad vēlas, lai citi to nezinātu !!!

TO ALL SAABisti:

bet nesaprotu vienu:

kāpēc nevienā citā zonā nav tākā SAAB zonā, nezu kādu apsvērumu dēļ SAAB zonas " iemītnieki" uzskata, ka SAAB zona pieder tieši viņiem !!! a varbūt man arī ir SAAB???

tas ir vortāls iAuto, no kura pat daļa nepieder JUMS, tā nu tas ir.

Ja jums tiešām gribas, lai JŪS būtu neaizskarami un savas SAAB "pasaules" valdnieki, tad lūdzu, iegādājieties sev serveri, vai izmantojiet kādu jau esošu, izveidojiet paši savu forumu, kuram piekļuve tikai autorizētiem lietotājiem, paši administrējiet un uzturiet to un viss, uz priekšu !!!!

TIKAI NEKAD NEIEDOMĀJIETIES, KA ŠIS IR JŪSU VORTĀLS.

today that's all....

[addsig]

Hirsch Reģ.: 20.06.2002
0 0 Atbildēt

Labi OK Miers virs zemes Viens ne tā saprata, otrs ne tā izlasīja

Gribu zināt tikai to, pēc kā tiek spriests, ka mēs (SAABisti)iedomājamies, ka SAAB zona ir domāta tikai SAABistiem?

Galdnieks Reģ.: 17.12.2001
0 0 Atbildēt

da kaads tur pavasaris... uz Mulzkalnu jaabrauc!!!

Pavasaris buus kad uudens no peļķeem smelsies mutē un kājās gumijniekus jaavelk buus..

[addsig]

Hirsch Reģ.: 20.06.2002
0 0 Atbildēt

P.S. Nezinītei laikam točno ir PAVASARIS

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

Piedod useri, negribēju, lai Tu publiski padarītu sevi smieklīgu, tādēļ ieteicu nepietaisīt visus topikus ar vienu un to pašu linku privāti. Neizdevās! Sorre!

Pavasaris![addsig]

Lablaixx Reģ.: 08.10.2002
0 0 Atbildēt

Nu USER,Tava verbaali oraalaa caureja liecina,ka tu maigi izsakoties esi

duraks...

Nu un tagad puut valaa visu ko esi samaacijies...[addsig]

user Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

nu jau nu jau, ko es varu teikt, visu ko esmu samāčijies nav liela nozīme man tagad pateikt, starp citu es vēl nevienu rupju vārdu neesmu pateicia, atšķirībā no SAABistiem, konkrētāk- lablaix vai kā viņu tur sauca...

starp citu atļaušos piezīmēt, ka tas nav īpaši labs stils...

man nav nekas pret SAAB un SAABistiem tikai, godīgi sakot, šī zonā tiešām ir īpaši unikāla, jo tajā sapulcējusies pāris cilvēki kaut ko savā starpā aprunā utt.... un iedomājas, ka šajā zonā viņi ir visaugstākie utt....

kaut gan lielākādaļa topiku - ne pa tēmu... tāpēc nepiesienieties citiem - ne jau jūs esiet tie, kas nosaku kurš ko un kad uzrasktīs sorry - bet dzīvē ir savādāk...

novēlu jums visiem to'pēc iespējas ātrāk saprast un varbūt mainīsiet savu skatījumu uz dživi [addsig]

Lablaixx Reģ.: 08.10.2002
0 0 Atbildēt

user;Tu toch esi duraks

tas tak nav rupjsh vaards.

Paaugsies lielaaks tad jau sapratiisi..Es gan gribu ,ka tu esi pret saabiem[addsig]

Andelmanis Reģ.: 11.12.2002
0 0 Atbildēt

Ja jau SAAB zona ir izveidota, tas ir normaali, ka seit pulceejas tiesi SAAB domubiedri. Un, no malas raugoties, nemaz neliekas, ka te kaads tiek briesmiigi izstumts, ja runaa par teemu. Turklaat SAAB zona, manupraat, ir soliidaakaa iauto zona, kur cilveeki viens otru ciena, atskiriibaa, piemeeram, no BMW zonas, kas ir vaarda tiesaa noziimee pied...sta liidz nemanai katraa topikaa.

SAABisti, visu cienju!

Andelmanja "skats no malas"

Galdnieks Reģ.: 17.12.2001
0 0 Atbildēt

un p|dars esi tu.. [addsig]

Galdnieks Reģ.: 17.12.2001
0 0 Atbildēt

tas NEBIJA domaats andelmanim.. ;D[addsig]

user Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

mjā....

strauji kritās domas par SAAB useriem....

to Galdniex: es tagadesmu tajā pašā ēkā kurā Tu [addsig]

1.. 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ..67
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti