Ziema

gr Reģ.: 23.07.2002

Nu ko kolēģi ziema sākusies. Manuprāt SAAB kā īstenam ziemeļu autiņam ar jaudīgu apsildes sistēmu tā ir stihija.

 
Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

Ko daram ar jauno topiku? Šodien sākas!

Reģ.: 20.05.2024
0 0 Atbildēt

NU snedurochka, nu dedmoroz, nu pogodi, shitaadaas shaiziites tagad aaraa tiek sastraadaatas

kas tas par pavasari? agonija

SILVERS Reģ.: 25.10.2002
0 0 Atbildēt

U PRIRODI NET PLOHOJ POGODI !

ARA BAIGAIS LABAIS.

Reģ.: 20.05.2024
0 0 Atbildēt

Taisniiba jau vien ir...forsha sajuuta.....dabas jocinji, kurus ietekmeet un paartraukt nau muusu speekos....praataa 2 gadi apakalj lieldienas, uuuh tas gan bij kirdikt

neko, riit varees slidinaaties uz velna paraushanu

bizenajs, slinkums ielogoties

diggen Reģ.: 31.10.2002
0 0 Atbildēt

pofig ja sābā - uzkurini un slido. man darbā mājas saimniex - latvietis praktiskais - vakar atslēdza apkuri. a la pavasaris. baigi eleganti - nasvīst nikādā pohā. rīt drošvien būs leduspuķe un zīlīte paģērēs speķi. vot būs līvi !

slinkums izlogoties.

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

Uz kuru kalnu svētdien?

diggen Reģ.: 31.10.2002
0 0 Atbildēt

vajadzētu kaut kur centrā. lai visiem ērti......))

sama Reģ.: 10.03.2003
0 0 Atbildēt

Ērti ir tad, kad esi pa vidu, kad brauc uz pēcpuses vagoniņā no kalna, vienīgais lai būtu mīksti, tad viss ir ok...

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

Sniega cepure SAABai bija varena [addsig]

SILVERS Reģ.: 25.10.2002
0 0 Atbildēt

kur pazudis pavasaris??????????? un vispar;ko te dara ziema ?????

Reģ.: 20.05.2024
0 0 Atbildēt

Jebkuraa gadiijienaa vasarenes rulzzzzzzz

--------------------------------

mana draudzene neziniite

SILVERS Reģ.: 25.10.2002
0 0 Atbildēt

nav nekada vaina .asfalts tapatas slapjs. varbut arpus rigas ir savadak.

bizenajs Reģ.: 20.09.2002
0 0 Atbildēt

nu vecmiilgraavii un shoriit arii pie Kredoka maajaam celjsh bija balts un ljooti slidens, lielaas shtraases rulleejamas....[addsig]

Reģ.: 20.05.2024
0 0 Atbildēt

man šipi

slinkums ielogoties

bizenajs Reģ.: 20.09.2002
0 0 Atbildēt

a man labi[addsig]

primo Reģ.: 22.07.2002
0 0 Atbildēt

lietpratēji teic, ka pavasaris būs ilgs un saulainas dienas mīsies ar jaukiem sniegputeņiem un jautri kraukšķošām peļķēm rītos. atlidojušie gājputni labprāt pulcēsies putnu barotavu tuvumā, tā priecējot savu labvēļu acis.

šogad iztiksim bez apnicīgās vasaras ar tās nomācošo karstumu, odiem, dunduriem, peldēm ūdenstilpnēs, kas pati par sevi ir bīstama nodarbe, sviedriem, pārkarsušiem auto motoriem u.c. vasaras trūkumiem, jo šīgada pavasars septembra vidū nemanot pāries īsā rudenī, un jau oktobra pirmajos datumos sāksies tik ļoti gaidītā ziema ar sirdij tuvajiem rakstītiem dūrainīšiem, ziemenēm, košām leduspuķēm un visu pārējo, no kā tik ļoti šobrīd negribas šķirties.

esat stipri garā, tautieši. ziema atkal svinēs uzvaru

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

primo,

meklēju bagāžnieku trim velosipēdiem - jādodas tak atkal pie Tevis uz Valmieru . Noskatīju gan to, kas aizmugurē nevis uz jumta. Kāpēc uz jumta būtu labāks?

vai arī ja Tev ir taisnība - mainu trīs velosipēdus pret ragaviņām[addsig]

Hirsch Reģ.: 20.06.2002
0 0 Atbildēt

Vai tik primo nav kāds gaišredzis!

Kredoks Reģ.: 25.09.2001
0 0 Atbildēt

Mosh toch i ?!?[addsig]

primo Reģ.: 22.07.2002
0 0 Atbildēt

atbildu : jā, ir

nez. trīs riteņus pieņemšu apmaiņā pret stūrējamām ragavām - 1gab. nez - tā ir laba apmaiņa.

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

pr

OK - apmaiņas akts lai notiek 20tajā pēc maratona [addsig]

primo Reģ.: 22.07.2002
0 0 Atbildēt

precizējam

manas apzeltītās ragavas (apzeltījums slēpts grūti pieejamās vietās) pret 3 (trīs) riteņiem (var būt rūsējuši, bet jāspīd) 20 apr. pēc mortāla vai maradora, vai kāviņsauc.

tā ir izdevīga apmaiņa

diggen Reģ.: 31.10.2002
0 0 Atbildēt

eleganti! braucu šorīt pa rīgas bruģi ar savām 195 vasarenēm un jūtās kā ūdens sporta treniņā. apmēram azimutu ieturēt izdevās. no sarkanā gan bailes bija jo to var konstatēt un pat piebremzēt.

lai dzīvo mūžīgā ziema brīvajā latvijā. ura.[addsig]

Reģ.: 20.05.2024
0 0 Atbildēt

diggen:

Tev jau laikam ziema īsti nepatīk - to traktoru tak ir ari jaiedarbina ....

MTZ

diggen Reģ.: 31.10.2002
0 0 Atbildēt

tā jau ir. es ar uztraucos nepajokam. tapēc arī nemaz neslāpēju - tik zupiņu pieleju kad uz beigām iet.

ja ārā nekas nemainīsies es nemaz netikšu pie sējas darbiem. tad gan žēl - naudiniex pagalam. laikam rudenī braukšu atkal ar volgu.[addsig]

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti