Atkal un atkal par degvielu.

irbux Reģ.: 27.09.2004

Tātad sākumam salīdzinājums:

Valsts Benzīns 95 Benzīns 98 Dīzeļdegviela

Igaunija 0.51 0.53 0.45

Latvija 0.47 0.48 0.44

Lietuva 0.53 0.55 0.49

Krievija 0.20 0.21 0.16

Tātad šajā mazajā eksperimentā ir novērots, ka no Baltijas valstīm mums ir lētākais benzīns, bet tie, kam 0.47 ir par dārgu, jāsāk meklēt kāds draugs pie Latvija - Krievijas robežas.

 
anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

benzīnam pieliks akcīzi no 1.jūlija

kaut kādus 20LVL uz tonnu.

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

modena rakstīja:

Seene rakstīja:

Pirmais rakstīja: piesakam karu ēģiptei, padosimies un mums būs soļara par 10 saņiem litrā....

Droši - un par minimālo algu tad arī varēs lieliski dzīvot

"For 26 years, the minimum wage of Egypt has stayed exactly the same. Despite a rise in the price of food and other commodities, the minimum wage remains steadfast at 35 Egyptian pounds per month, or about $6."

Nez no kurienes šie rauj naudu telefoniem, internetam....

Laikam esi pārāk labos apstākļos dzīvojis... Nespēj iedomāties, ka ir cilvēki, kam tādas lietas pat sapņos nerādās?!

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

P.S. "With an Internet penetration rate of 15.4 (!) percent, Egypt is ahead (!) of most of Africa"

druknais1 Reģ.: 04.06.2006
0 0 Atbildēt

Kādu ķīmiju varētu lietot, lai dīzeļdegviela iet caur degvielas filtru. It kā pildamies oficiālā iestādē, bet tai degvielai ir tieksme biezēt.

Chankaishi Reģ.: 11.07.2007
0 0 Atbildēt

Pielej benziinu kaadu litru, pusotru uz baaku. Varbuut nedaudz vairaak. Vasaras degviela tavaa kantorii, taapeec ar biezee.

Crankshaft Reģ.: 31.10.2004
0 0 Atbildēt

druknais1

Kādu ķīmiju varētu lietot, lai dīzeļdegviela iet caur degvielas filtru. It kā pildamies oficiālā iestādē, bet tai degvielai ir tieksme biezēt

...........................

Degvielai biezēt vai parafīnam "krist" ārā? Tās ir divas

dažādas lietas vispār

Chankaishi

Pielej benziinu kaadu litru, pusotru uz baaku. Varbuut nedaudz vairaak. Vasaras degviela tavaa kantorii, taapeec ar biezee.

............................

Vispār jau benzīna klāt liešana nav tā labākā doma, ir

dīzeļos sastāvdaļas, kurām tas benzīns ne visai patīk

Drīzāk jau petroleju, tas ir daudz drošāk attiecībā uz

dzinēja detaļu saudzēšanu.

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

modena rakstīja:

Seene rakstīja:

Pirmais rakstīja: piesakam karu ēģiptei, padosimies un mums būs soļara par 10 saņiem litrā....

Droši - un par minimālo algu tad arī varēs lieliski dzīvot

"For 26 years, the minimum wage of Egypt has stayed exactly the same. Despite a rise in the price of food and other commodities, the minimum wage remains steadfast at 35 Egyptian pounds per month, or about $6."

Nez no kurienes šie rauj naudu telefoniem, internetam....

Laikam esi pārāk labos apstākļos dzīvojis... Nespēj iedomāties, ka ir cilvēki, kam tādas lietas pat sapņos nerādās?!

Visdrīzāk tu nespēj realitāti apjēgt... viņiem nesen bija "twitter" "revolūcija"... atgādināt kādus rīkus viņi tai izmantoja?

No otras puses, tie kuri knapi pārtiek no minimuma, nevar atļauties iet nedēļām ilgi protestēt...

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

modena rakstīja:

Visdrīzāk tu nespēj realitāti apjēgt... viņiem nesen bija "twitter" "revolūcija"... atgādināt kādus rīkus viņi tai izmantoja?

No otras puses, tie kuri knapi pārtiek no minimuma, nevar atļauties iet nedēļām ilgi protestēt...

Bija, bija... Bet kā tas maina faktu, ka internets ir pieejams 15,4% iedzīvotāju? Jā, lieliski, ka pietika arī ar šiem nedaudzajiem, kas spēja kaut ko mainīt, bet pats arī pareizi atbildēji - tā lielā tautas daļa, kas mēģina kaut kā izdzīvot, nevar atļauties protestēt. Ja pats būtu uzmanīgāk pasekojis informācijai par Ēģiptes notikumiem, varbūt būtu pamanījis, ka viens no "revolucionāriem" intervijā pieminēja faktu, ka zemnieks atvedot pārdošanai kravu ar tomātiem, saņem par to dažus dolārus!

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

2 Seene

Nu un?

tu faktu no baumām spēj atšķirt? zini ar ko viens no cita atšķiras? tirgus salīdzinošu analīzi veici? vai tikai kailas emocijas?

Tu domā kā tirgojot to iekš Rimi par 0.99Ls/kg, viņi tos tomātus iepirka tur pa 0.50 Ls/kg?

Es Serbijā par 0.04Ls/kg arbūzus pirku biezos laikos... pie tam viņš tos noteikti kā ar peļņu tirgoja... līdz ar to rodas jautājums - kas šajās baumās ir krava, un ja viņš piemēram to atveda ar tačku - cik tad par tādu tačku serbs dabūtu no arbūzu pārdošanas... kaut 100 kg = 7,7$... par 50kg - tie būtu 3.85$....

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

speciāli priekš dekšveidīgiem... izskaidrojums, kas man nepatīk mūsu degvielas cenas un tas veidošanā....

ka teikt līdzīgs piemērs...

www.oilru.com/...

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

modena rakstīja: 2 Seene

Nu un?

tu faktu no baumām spēj atšķirt? zini ar ko viens no cita atšķiras? tirgus salīdzinošu analīzi veici? vai tikai kailas emocijas?

Tu domā kā tirgojot to iekš Rimi par 0.99Ls/kg, viņi tos tomātus iepirka tur pa 0.50 Ls/kg?

Es Serbijā par 0.04Ls/kg arbūzus pirku biezos laikos... pie tam viņš tos noteikti kā ar peļņu tirgoja... līdz ar to rodas jautājums - kas šajās baumās ir krava, un ja viņš piemēram to atveda ar tačku - cik tad par tādu tačku serbs dabūtu no arbūzu pārdošanas... kaut 100 kg = 7,7$... par 50kg - tie būtu 3.85$....

Viss ir slikti tikai Latvijā. Par to jau sen nav šaubu. Vai pats Ēģiptē esi biji? Ne jau kādā kūrortā, bet īstajā Ēģiptē. Es esmu...

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

anonimikis rakstīja: benzīnam pieliks akcīzi no 1.jūlija

kaut kādus 20LVL uz tonnu.

Ja šis paredz izlīdzināt akcīzi ar Lietuvu/Igauniju, tad jāizlīdzina arī ceļa nodokļa neesamība ar šīm valstīm vismaz bencīnautiņiem jau noteikti...

Jo tur viss vienkārši - variāk brauc, vairāk maksā...

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
0 0 Atbildēt

Palaidniex rakstīja:

anonimikis rakstīja: benzīnam pieliks akcīzi no 1.jūlija

kaut kādus 20LVL uz tonnu.

Ja šis paredz izlīdzināt akcīzi ar Lietuvu/Igauniju, tad jāizlīdzina arī ceļa nodokļa neesamība ar šīm valstīm vismaz bencīnautiņiem jau noteikti...

Jo tur viss vienkārši - variāk brauc, vairāk maksā...

mums jau nav ceļa nodoklis - mums ir Auto nodoklis - tikai par to, ka auto IR

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

smaidiigais rakstīja:

Palaidniex rakstīja:

anonimikis rakstīja: benzīnam pieliks akcīzi no 1.jūlija

kaut kādus 20LVL uz tonnu.

Ja šis paredz izlīdzināt akcīzi ar Lietuvu/Igauniju, tad jāizlīdzina arī ceļa nodokļa neesamība ar šīm valstīm vismaz bencīnautiņiem jau noteikti...

Jo tur viss vienkārši - variāk brauc, vairāk maksā...

mums jau nav ceļa nodoklis - mums ir Auto nodoklis - tikai par to, ka auto IR

Bieži cilvēki smejas, kad es saku, ka mums kopējais nodokļu slogs (ja visu godīgi maksājam) ir ap 70%. Mana grāmatvede arī pasmējās - "slikti rēķini, ja tik maz sanāk". Pie mums par nodokļu NEMAKSĀTAJIEM sauc tos, kas cenšas kaut kā izgrozīties ar minimālajiem ~30% - kas pēc visiem ekonomikas pamatlikumiem ir pieņemamais (t.i. tāds nodokļu slogs, kas neizraisa iedzīvotāju nepamierinātību) līmenis valstīm ar vidējām sociālajām un infrastruktūras garantijām...

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja: [

Viss ir slikti tikai Latvijā. Par to jau sen nav šaubu. Vai pats Ēģiptē esi biji? Ne jau kādā kūrortā, bet īstajā Ēģiptē. Es esmu...

ar deksi kapronu pīpe?

kur es rakstīju ka pie mums viss ir slikti?

un kas man no tās īstas Ēģiptes? viņi kļūs gudrāki? taj tautai trīs reizes deva labu iespēju un viņi visas iespējas patirsa... nav lemts šiem labi dzīvot... vnk nav lemts - izņēmums ja kāds tos nahaļavu uzturēs...

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

smaidiigais rakstīja:

Palaidniex rakstīja:

anonimikis rakstīja: benzīnam pieliks akcīzi no 1.jūlija

kaut kādus 20LVL uz tonnu.

Ja šis paredz izlīdzināt akcīzi ar Lietuvu/Igauniju, tad jāizlīdzina arī ceļa nodokļa neesamība ar šīm valstīm vismaz bencīnautiņiem jau noteikti...

Jo tur viss vienkārši - variāk brauc, vairāk maksā...

mums jau nav ceļa nodoklis - mums ir Auto nodoklis - tikai par to, ka auto IR

Nav tik vienkārši - noņemot no uzskaites uz laiku nodoklis nav jāmaksā, neskatoties uz to, ka auto joprojām IR...

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

modena rakstīja:

Seene rakstīja: [

Viss ir slikti tikai Latvijā. Par to jau sen nav šaubu. Vai pats Ēģiptē esi biji? Ne jau kādā kūrortā, bet īstajā Ēģiptē. Es esmu...

ar deksi kapronu pīpe?

kur es rakstīju ka pie mums viss ir slikti?

un kas man no tās īstas Ēģiptes? viņi kļūs gudrāki? taj tautai trīs reizes deva labu iespēju un viņi visas iespējas patirsa... nav lemts šiem labi dzīvot... vnk nav lemts - izņēmums ja kāds tos nahaļavu uzturēs...

Nu ko darīt, ja iesaisties diskusijā no vidus un negribi izlasīt iepriekš runāto. Ēģipte tika pieminēta, gribot lai šeit būtu tāda pat degvielas cena, kā tur. Tas jau nekas, kas par mūsu minimālo algu sanāk daudz vairāk degvielas arī par mūsu cenām...

bogy Reģ.: 14.10.2004
0 0 Atbildēt

druknais1 rakstīja: Kādu ķīmiju varētu lietot, lai dīzeļdegviela iet caur degvielas filtru. It kā pildamies oficiālā iestādē, bet tai degvielai ir tieksme biezēt.

1. ar lukoil benzīntanku dīzeli šādas tieksmes nav novērotas.

2. wynn's piedeva.

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

Nu ko darīt, ja iesaisties diskusijā no vidus un negribi izlasīt iepriekš runāto. Ēģipte tika pieminēta, gribot lai šeit būtu tāda pat degvielas cena, kā tur. Tas jau nekas, kas par mūsu minimālo algu sanāk daudz vairāk degvielas arī par mūsu cenām...

par mūsu minimālo diez vai kāds spēj par auto aizdomāties... līdzīgi kā Ēģiptē... bet ja divi miljoni tikai Kairā spēj apmaksāt mobilos un mobilo internētu - tad nu diez vai tur it tik traki. Pie tam ja maki lasīt - tad izlasi - toreiz ne vārda nebija par tēmu -paaugstiniet minimālo algu... vienīgais sauklis- nost ar Mubaraku...

Crankshaft Reģ.: 31.10.2004
0 0 Atbildēt

modena

par mūsu minimālo diez vai kāds spēj par auto aizdomāties... līdzīgi kā Ēģiptē... bet ja divi miljoni tikai Kairā spēj apmaksāt mobilos un mobilo internētu - tad nu diez vai tur it tik traki.

---------------------------

Vispār viņiem tur ir interesanti - mobilie sakari jau pasen

ir izvēlēti par prioritāro virzienu, jo vadi / kabeļi izmaksā

dārgi, jāapkalpo utt.. Mans kādreizējais kolēģis tur vairākus gadus nostrādāja vietējā autorūpnīcā, ne jau par "ēģiptieša algu", protams. Tad nu viņš stāstīja, ka lietots telefons tur maksājot vidēji 5-8 USD, pārdodot burtiski visur. Vietējās SIM kartes arī neesot dārgas,

zvans uz Eiropu maksājot vidēji 7-8 santīmi par minūti,

vietējie zvani un uz kaimiņvalstīm ap 2x lētāki. Tā ka

droši, ka turienes "vidusšķira" mierīgi to var atļauties

2 miljoni ... apžēliņ, Kairā vien ir ~7 miljoni iedzīvotāju, kopā ar piepilsētām kādi 17-18 miljoni, praktiski 1/4

valsts iedzīvotāju. Gan jau pāris miljonus no tā pūļa var savākt Un tie diez vai ir tie, kuri prasīja minimālās algas un Mubaraka padzīšanu

ttt Reģ.: 18.02.2004
0 0 Atbildēt

Statikā šodien dīzelītis Ls0.899

sarashkins Reģ.: 01.08.2009
0 0 Atbildēt

Nav ko cepties - labi dzīvojam!

Benzīna cena Latvijā - sestā zemākā ES www.financenet.lv/...

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

www.itar-tass.com/...

deksters drīkst uzrakstīt leišiem vēstuli, lai šie beidz raudāt un sāktu vairāk pelnīt

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

sarashkins rakstīja: Nav ko cepties - labi dzīvojam!

Benzīna cena Latvijā - sestā zemākā ES www.financenet.lv/...

salīdzini cenas bez nodokļiem... "gudrīti".... tur mums 13. zemāka.

un kas attiecas uz DD cenu, tad šiem pat kauns bija teikt, kurā vietā atrodas Latvija... iztika ar formulējumu - atbilst vidējām...

sarashkins Reģ.: 01.08.2009
0 0 Atbildēt

Subjektam, kas savu žulti pārdozējis, vieglu ironiju uztvert ir pagrūti.

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti