Atkal un atkal par degvielu.

irbux Reģ.: 27.09.2004

Tātad sākumam salīdzinājums:

Valsts Benzīns 95 Benzīns 98 Dīzeļdegviela

Igaunija 0.51 0.53 0.45

Latvija 0.47 0.48 0.44

Lietuva 0.53 0.55 0.49

Krievija 0.20 0.21 0.16

Tātad šajā mazajā eksperimentā ir novērots, ka no Baltijas valstīm mums ir lētākais benzīns, bet tie, kam 0.47 ir par dārgu, jāsāk meklēt kāds draugs pie Latvija - Krievijas robežas.

 
uge Reģ.: 27.04.2004
0 0 Atbildēt

Veci, piedod. Bet vai tad ir jāpriecājās ka Tu, es vēl varam to ninīti ieiliet. Pats zini kur tas nodoklis nonāk. Tavi teksti ir tādi ka tas viss ir zebest.

uge Reģ.: 27.04.2004
0 0 Atbildēt

Es daudz pīpēju un degvielu daudz izmantoju. Ir sanācis kādā tusiņā no kāda pīpīti kontrabandas nopīpēt. Degvielu nav sanācis kontrabandas liet. Mēs neviens neesam ideāli. Tu Dekster maisi ūdeni. Nu nav Latvijā ideāla valdība kura cenšās labu Tev un man darīt.

uge Reģ.: 27.04.2004
0 0 Atbildēt

Labi. Turpinam diskusiju rīt, vai saskrienamies aci uz aci un parunājam. Es neesmu politiķis. Mazā jāliek gulēt.

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

Sretsked, beidz vienreiz murgot un tēlot aunu!

Godmaņa 1. valdīšanas laikā ne katrs valsts uzņēmums maksāja nodokļu, bet privātie vispār neko nemaksāja. Taču visas slimnīcas, skolas, pažarnieki un policisti strādāja, pie kam algu saņēma regulāri... un ne jau to mazāko.

Tagat viss ir tik tāl izzagts, ka naudas nav vairs vispār nekam. Vienīgais kam pietiek ir savējiem silē ko ieliet, i ta kviec ka maz sanāk, toties barokļu ir savairojies vismaz 10 - 20 reizes vairāk.

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

Varam arī satikties,iedzert kafiju vai zāļu tēju un parunāt par šo tēmu.

O...jūtu tiks likti pamati jaunai partijai, vēsturisks mirklis.

CRDI Reģ.: 10.01.2008
0 0 Atbildēt

Kanibaals rakstīja:

Sretsked rakstīja:

Varam arī satikties,iedzert kafiju vai zāļu tēju un parunāt par šo tēmu.

O...jūtu tiks likti pamati jaunai partijai, vēsturisks mirklis.

Kura turpinās līdzšinējo LV grūšanu bezdibenī.....

STALINS Reģ.: 12.11.2003
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja: ...... Tās valsts,kurā viņi strādāja, tās vairs NAV. Tās valsts nauda aizgāja visādām Kubas revolūcijām,Kambodzas bērniem utt. Un atomieroču ražošanai.

Nulles punkts sākās 1991.gadā, tad sākas atskaites punkts mūsu valstij.

Kas Tavā izpratnē ir valsts? Primāri? Juridisks veidojums vai cilvēku kopums?

Nenoliedzot Tavu spēju ieskatīties lietu saknē, dažreiz, pirms kaut ko saki, der padomāt.

druknais1 Reģ.: 04.06.2006
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

uge rakstīja: Tu esi prasta slaucama govs.

Tāpēc,ka nestresoju par benzīna cenu un nežēlojos?

Sūkā ledu,ambīli.

Cilvēks iedomājies ka ir dievs, nebūtu pēdējais laiks griezties pie psihiatra!? Man jau principā pie kājas, bet tev dekster visi 100% nu ritīgi nav, jeibogu nav...

druknais1 Reģ.: 04.06.2006
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja: Nu,pastāsti,kas mainīsies,ja tu te netā sūkstīsies kaºtējo reizi,ka cena ceļas?

Tas TIEŠĀM ir smieklīgi.

Pats vari saskaitīt cik reizes esi sūkstījies, ritīgs gurinietis...

druknais1 Reģ.: 04.06.2006
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

druknais1 rakstīja:

Sretsked rakstīja:

uge rakstīja: Tu esi prasta slaucama govs.

Tāpēc,ka nestresoju par benzīna cenu un nežēlojos?

Sūkā ledu,ambīli.

Cilvēks iedomājies ka ir dievs, nebūtu pēdējais laiks griezties pie psihiatra!? Man jau principā pie kājas, bet tev dekster visi 100% nu ritīgi nav, jeibogu nav...

Tev droši vien nav zināms ,ko par tādiem,pie psihiatra sūtītājiem-amatierīšiem, saka paši psihiatri ?

Varbūt vari padalīties ar informāciju?

druknais1 Reģ.: 04.06.2006
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

druknais1 rakstīja:

Sretsked rakstīja: Nu,pastāsti,kas mainīsies,ja tu te netā sūkstīsies kaºtējo reizi,ka cena ceļas?

Tas TIEŠĀM ir smieklīgi.

Pats vari saskaitīt cik reizes esi sūkstījies, ritīgs gurinietis...

Redzi, es tā kā nesūkstos,mani besī kretīni,kas,neko daudz nejēdzot, sēj visos pārējos paniku.

Kurš tad bija tas, kurš aicināja visus uz ceļiem līdzi paķerot fočikus?

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

teorētiski neviens nevienam neaizliedz tirgot degvielu lētāk...

druknais1 Reģ.: 04.06.2006
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

druknais1 rakstīja:

Cilvēks iedomājies ka ir dievs, nebūtu pēdējais laiks griezties pie psihiatra!?

Tev droši vien nav zināms ,ko par tādiem,pie psihiatra sūtītājiem-amatierīšiem, saka paši psihiatri ?

Varbūt vari padalīties ar informāciju?

Viņi ir primārie psihiatru klienti

Druknais,ja tagad būtu jācīnās par Latviju,kā to mūsu senči darīja 1918-1919. gados, tu droši vien sēdētu mežā,trīcētu un adītu zeķi,kopā ar visiem pārējiem skepses nomāktajiem jefiņiem.

Adīt neprotu, bet mežā sēdētu gan, ko es maisīšos pa kājām tādam cīnītājam kā deksters ( lasīt - komandoss )....

druknais1 Reģ.: 04.06.2006
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

druknais1 rakstīja:

Sretsked rakstīja:

druknais1 rakstīja:

Sretsked rakstīja: Nu,pastāsti,kas mainīsies,ja tu te netā sūkstīsies kaºtējo reizi,ka cena ceļas?

Tas TIEŠĀM ir smieklīgi.

Pats vari saskaitīt cik reizes esi sūkstījies, ritīgs gurinietis...

Redzi, es tā kā nesūkstos,mani besī kretīni,kas,neko daudz nejēdzot, sēj visos pārējos paniku.

Kurš tad bija tas, kurš aicināja visus uz ceļiem līdzi paķerot fočikus?

nu,tas bija un ir konkrēts ,reāls piemērs darbībai.

Tu neatšķir tukšu blēšanu par, ai ai , degvielas cenu pacelšanos no pārkrautu baļķvedēju izķeršanu ??

Ar kaut kādiem reāliem rezultātiem ar vari padalīties?

druknais1 Reģ.: 04.06.2006
0 0 Atbildēt

Visā visumā par dzīvi nesūdzos, vienīgi mazdārziņā vajadzētu kādu kraviņu kūdras. Kādas iespējas, čeku man nevajag.

druknais1 Reģ.: 04.06.2006
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

druknais1 rakstīja: Visā visumā par dzīvi nesūdzos, vienīgi mazdārziņā vajadzētu kādu kraviņu kūdras. Kādas iespējas, čeku man nevajag.

Čeku nemaz es tev izsniegt nevaru.

Pavadzīmes,dod savus rekvizītus,samaksāsi ar pārskaitījumu.

Atvaino, bet tikai priekšapmaksa

Kāpēc tautiešiem neuzticies, cik tad tur tā kraviņa maksā, man jau nevajag veselu šalandu. Vienu gazika kraviņu.

druknais1 Reģ.: 04.06.2006
0 0 Atbildēt

Tev ir problemātiski notirgot vienu gazika kravu kūdras? Nu nevajag man vairāk. Tu man kūdru, es tev naudu, kur tā problēma? Kāda starpība, esmu glumš, vai esmu neglumš, jebšu tu klientus šķiro pēc deguniem?

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

druknais1 rakstīja: Visā visumā par dzīvi nesūdzos, vienīgi mazdārziņā vajadzētu kādu kraviņu kūdras. Kādas iespējas, čeku man nevajag.

caur Pirmo var dabūt....

Pirmajam pagalmu rudenī nobēra.... gali vēl palika

Gauss Reģ.: 15.09.2010
0 0 Atbildēt

druknais1 rakstīja: Tev ir problemātiski notirgot vienu gazika kravu kūdras? Nu nevajag man vairāk. Tu man kūdru, es tev naudu, kur tā problēma? Kāda starpība, esmu glumš, vai esmu neglumš, jebšu tu klientus šķiro pēc deguniem?

Gaziku Bauskas purvā uzlādē par vienu trīsgraudnieku traktoristam (arī sargam, viņi pēc tam dalās ). Kas tad tur ir - pāris grābieni ar lielo kausu un gaziks pilns. Pavasarī braukšu ar skāniju, tad laikam kādu piečuku katram vēl būs jāiemaksā.

Gauss Reģ.: 15.09.2010
0 0 Atbildēt
Gauss Reģ.: 15.09.2010
0 0 Atbildēt

Vadonis nodarbojas ar paškritiku?

Gauss Reģ.: 15.09.2010
0 0 Atbildēt

Nē nu ir jau cilvēki, kuri visu pērk caur veikala vadītāju, firmas direktoru. Nu ķipa, lai kurtāk izskatītos, lai pirkstiņus pavicinātu. Nu tādi kā deksters, ar olas formas galvu un bez matiem...

Es kā cilvēks vienkāršais meklēju kur lētāk, kur labāk man. Neeju es pie augstākās kastas, bet pie vienkāršās tautas. Pieeju pie sarga, pie strādnieka un viss notiek... Padomju kultūrai ir ļoti spēcīgas saknes...

Gauss Reģ.: 15.09.2010
0 0 Atbildēt

Kā es varu būt zaglis, ja valsts pieder mums? Ja mēs (kā tu saki) esam valsts?

Sanāk, es pats apzogu sevi?

Kā tas īsiti ir, speciālist?

Gauss Reģ.: 15.09.2010
0 0 Atbildēt

Eu, speciālist, parādi man kaut vienu lietu, ko es esmu nozadzis!

Ja nevari, tad esi mīkstais, bļauris, nekas vairāk...

Un nevajag te dirst par godīgiem biznesiem, nodokļu nomaksām u.t.t. No tā tev vispār nav nekādas sajēgas, jefiņ! Turpini pildīt saimnieka pavēles un nelien nesaprotamās lietās.

Nu tā, iesākumam pietiks...

Gauss Reģ.: 15.09.2010
0 0 Atbildēt

deksters nemaksā nodokļus!!!

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti