Atkal un atkal par degvielu.

irbux Reģ.: 27.09.2004

Tātad sākumam salīdzinājums:

Valsts Benzīns 95 Benzīns 98 Dīzeļdegviela

Igaunija 0.51 0.53 0.45

Latvija 0.47 0.48 0.44

Lietuva 0.53 0.55 0.49

Krievija 0.20 0.21 0.16

Tātad šajā mazajā eksperimentā ir novērots, ka no Baltijas valstīm mums ir lētākais benzīns, bet tie, kam 0.47 ir par dārgu, jāsāk meklēt kāds draugs pie Latvija - Krievijas robežas.

 
anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

modena rakstīja: 2 Crankshaft

No visa tava komentāra varu secināt ka tu esi teorētiķis, nevis praktiķis.

Kur es teicu ka viņi maina standartus?

Viņi to vienkārši neievēro - jo kontroles nav, līdz ar to fig pieradīsi. Ir tikai atbilstības deklarācija.

Ja jau lidostā var notirgot degvielu, bez blīvuma norādes, to ko var sagaidīt priekš parastiem mirstīgiem?

no tava komentāra var konstatēt, ka tu esi lohs. ja pietiek ar vienu komentāru, lai iztirstu tādus apgalvojumus.

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

anonimikis rakstīja:

modena rakstīja: 2 Crankshaft

No visa tava komentāra varu secināt ka tu esi teorētiķis, nevis praktiķis.

Kur es teicu ka viņi maina standartus?

Viņi to vienkārši neievēro - jo kontroles nav, līdz ar to fig pieradīsi. Ir tikai atbilstības deklarācija.

Ja jau lidostā var notirgot degvielu, bez blīvuma norādes, to ko var sagaidīt priekš parastiem mirstīgiem?

no tava komentāra var konstatēt, ka tu esi lohs. ja pietiek ar vienu komentāru, lai iztirstu tādus apgalvojumus.

nav ko pa tēmu ierakstīt? tad PN!

ja esi "gudrs" lai citus par lohiem saukt - nopamato pozīciju, nevis aizej nost no temata pie personīgiem apvainojumiem. citādi vel viens savoks uzradās...

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

modena rakstīja:

Ja jau lidostā var notirgot degvielu, bez blīvuma norādes, to ko var sagaidīt priekš parastiem mirstīgiem?

Lūdzu faktus. Par to,ka lidmašīnās tiek ielieta nekontrolēta degviela.

ja esi dumjš- ko man tev teikt.. tu pat nezini par ko es uzrakstīju - tikai baigi pieprasi faktus...

Un atbilde uz tavu "gudro" jautājumu - ir jautājums - kurš tad kontrole? Ja kontrolētu laboratorija - tad piegādes dokumentos būtu norādīts degvielas blīvums... bet visur ir tikai atbilstības deklarācijas.

Protams ka priekš lidmašīnām neviens galīgo suslu nevedīs, taču viss balstās uz rūpnīcas godīgumu un paškontroli - jo ir taču rakstiskās garantijas

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

modena - sanāk - ka rūpnīcas paškontrole, un rūpnīcas Brenda prestižs ir ne nū nemaksājošs un bezvērtīs mēsls, ka uz lidostu var piegādāt jebko, tikai samelojot vajadzīģo papīru?

Ņu, ņu...

Šādi domājot biznesu neuzbūvēsi. Var īslaicīgi uzvārīies kādu apčakarējot, bet ilgtermiņa biznesu šādi neuzbūvēsi. Un šādas domas parasti nāk prātā tam, kurš pats savādāk rīkoties nespēj...

Gauss Reģ.: 15.09.2010
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja: Modena, nopērc pižiku.

Ārā tomēr ir auksts.

PS. Atbilstības sertifikāts kāreiz nozīmē to,ka degviela atbilst attiecīgām kvalitātes prasībām un,domāju, Rīgas lidostā lej to pašu pēc kvalitātes,ko Frankfurtē vai Vašingtonā.

Nelej gan to pašu, nav izdevīgi vest no Frankfurtes.

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

Palaidniex rakstīja: modena - sanāk - ka rūpnīcas paškontrole, un rūpnīcas Brenda prestižs ir ne nū nemaksājošs un bezvērtīs mēsls, ka uz lidostu var piegādāt jebko, tikai samelojot vajadzīģo papīru?

Ņu, ņu...

Šādi domājot biznesu neuzbūvēsi. Var īslaicīgi uzvārīies kādu apčakarējot, bet ilgtermiņa biznesu šādi neuzbūvēsi. Un šādas domas parasti nāk prātā tam, kurš pats savādāk rīkoties nespēj...

tavs mājiens ir garām... citādi es šo tēmu te neceltu...

pie tam tu jau nezini kam pieder degvielas piegāde lidostai... un nezini cik bieži tie kantori mainās... jo šo biznesu vieni un tie paši ilglaicīgi nevada....

pie tam jau jautri, kad vieni no citiem to pārpirkuši - bez izkārtnes ilgu laiku palika iepriekšējas....

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

izskatās ka kāds pēc e-suicīda nāca pie prāta...

www.tvnet.lv/...

kalfonso Reģ.: 27.03.2002
0 0 Atbildēt

modena rakstīja: izskatās ka kāds pēc e-suicīda nāca pie prāta...

www.tvnet.lv/...

ne esi, ne būsi

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

varbūt kāds zin izmaksas starpību starp teiksim DD ar 10 un 50 mg sēra uz litru?

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

energy.eu/...

izsita pēdējo instrumentu... vairs nav cenas bez nodokļiem...

un vispār kruta - pirms jauna gada starpība ar Vāciju bija 18 eirocenti... tagad 12 eirocenti... www.transport.eu/...

vistīrākais lohotrons...

bet vairāk uztrauc tas, kā Lietuvā DD cena ar visu ceļa nodokli ir ZEMĀK..... par 7 saņiem....

www.degalukainos.lt/...

psc kaut kāds.... te vairs nav runa par peļņu 2-3 saņiem uz litra....

sarashkins Reģ.: 01.08.2009
0 0 Atbildēt

modena rakstīja: energy.eu/...

izsita pēdējo instrumentu... vairs nav cenas bez nodokļiem...

Es ar visas acis izskatīju šo meklēdams..

Pēdējā infa, ko varēju atrast bija šī: tv.ex.lv/...

sarashkins Reģ.: 01.08.2009
0 0 Atbildēt

modena rakstīja:

bet vairāk uztrauc tas, kā Lietuvā DD cena ar visu ceļa nodokli ir ZEMĀK..... par 7 saņiem....

www.degalukainos.lt/...

DD cena tai linkā - 3,85 LTL x 0,204 = 0.7854 Ls, tajā pašā Lukoilā (tikai LV) DD cena šodien 0.849 - 0.856 - Jā, starpība 7 santīmi...

sarashkins Reģ.: 01.08.2009
0 0 Atbildēt

Lai gan, es domāju, ka tajā linkā bija novecojusi informācija, jo šeit: www.lukoil.lt/... ir minēta DD cena Panevëžys ~ 4,12 LTL, kas ir Ls 0,84048 - tikai santīmu lētāk kā pie mums.

sarashkins Reģ.: 01.08.2009
0 0 Atbildēt

modena rakstīja:

www.degalukainos.lt/...

Vispār, tur tak skaidrā lietuviešu valodā ar sarkaniem burtiem rakstīts \"Pasirinkta data nesutampa su šiandiena, todël matomos degalø kainos nëra naujausios.\"!!!

Un ja atver vaļā kādu konkrēto staciju, tad ir arī pareizā cena 4,11 - 4,12 www.degalukainos.lt/...

sarashkins Reģ.: 01.08.2009
0 0 Atbildēt

Un, lūk, arī iemesls, kāpēc Lietuvā ir lētāks dīzelis: \"benzīnam degvielas akcīze Lietuvā ir par 3,7 santīmiem augstāka, savukārt Igaunijā tā ir par 2,8 santīmiem augstāka. Turpretī dīzeļdegvielas akcīzes Lietuvā ir par 2,2 santīmiem zemāka, savukārt Igaunijā par 4,2 santīmiem augstāka.\" bnn.lv/...

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

mums DD ir 1 santīms atlaide no valsts puses... bet tas tik un tā neliedza vietējiem spekulantiem bezkaunīgi uzskrūvēt DD cenas...

un ja skatās par 1000l... tad Vācijā tas bez nodokļiem tik un tā maksā lētāk... pie tam ka tur tirgo kvalitatīvāku un izmaksas dārgāk ražota degvielu..

tirgus loģika ir vienkārša- ir pieprasījums, paaugstina cenu, nav pieprasījuma - cena krītas... pie mums viss vienos vārtos- viss kalpo par iemeslu cenu kāpumam... savukārt muļķi kārtējo reizi ievel tos, kuriem dzīves motīvs - "ka var (muļķiem nesolīt?"... un dziļš pofigs par ekonomiku un tautu..

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

sarashkins rakstīja: Lai gan, es domāju, ka tajā linkā bija novecojusi informācija, jo šeit: www.lukoil.lt/... ir minēta DD cena Panevëžys ~ 4,12 LTL, kas ir Ls 0,84048 - tikai santīmu lētāk kā pie mums.

man gan gribās kaut ko skarbāk par tevi teikt..... bet īsumā izskatās ka tev problēma ar plašāku skatienu uz lietam...

tas pats tavs links,... www.degalukainos.lt/...

tikai cena 3.85 liti par litru, jo ir DUS no tā saraksta un ar TO cenu. Mēģini nākamreiz papētīt visu sarakstu un postēt tos linkus, kuri attiecas uz konkrēti minētu cenu, nevis citus DUS...

sarashkins Reģ.: 01.08.2009
0 0 Atbildēt

modena rakstīja:

tas pats tavs links,... www.degalukainos.lt/...

tikai cena 3.85 liti par litru, jo ir DUS no tā saraksta un ar TO cenu.

Varbūt, tev pašam ir problēma piefiksēt, kad ir atjaunota informācija? Tas 3.85 varētu būt kaut kādiem tankiem, kam tur uzrādītas vecas cenas.

tajā pašā linkā www.degalukainos.lt/... redzu tikai 4.07 (Atnaujinta: 2011-02-09 15:05:10), kas ir ~ Ls 0.83. Tas ir par 1 - 2,5 sant lētāk kā pie mums, un, ņemot vērā, ka pie mums DD akcīze ir par 2,2 sant vairāk, var teikt, ka Latvijā un Lietuvā DD cenas Lukoilā ir +/- vienādas.

Un vispār, kas tas par kreiso saitu degalukainos.lt? Kāpēc lai es ticētu tai informācijai? Aizbrauc, nopērc Panevëžys DD par 3.85 un tad te bārsti pamācības.

Gauss Reģ.: 15.09.2010
0 0 Atbildēt

Kādos traukos labāk glabāt dīzeli. Man te piedāvā pāris tonnas no trubas. Vajag kautkur nobēdzināt. Nevaru izšķirties par parastajām 200 litru dzelzs mucām vai viena kubametra plastmasniecēm.

sarashkins Reģ.: 01.08.2009
0 0 Atbildēt

Gauss rakstīja: Kādos traukos labāk glabāt dīzeli. Man te piedāvā pāris tonnas no trubas. Vajag kautkur nobēdzināt. Nevaru izšķirties par parastajām 200 litru dzelzs mucām vai viena kubametra plastmasniecēm.

Re kur: www.baltsport.lv/...

sleepnis Reģ.: 02.05.2003
0 0 Atbildēt

Kāda vaina parastājām 200niecēm? Galvenā priekšrocība, ko redzu, var saviem spēkiem pārvietot no viena šķūnīša stūra uz otru. Sūknīti var uzlikt uz plakanās virsmas. Vēl tikai sienā caurumu, lai var izbāzt šļauku pie tās vietas, kur vieglāk piebraukt. Un viss tīri smuki, bez laistīšanās.

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

sarashkins rakstīja:

modena rakstīja:

tas pats tavs links,... www.degalukainos.lt/...

tikai cena 3.85 liti par litru, jo ir DUS no tā saraksta un ar TO cenu.

Varbūt, tev pašam ir problēma piefiksēt, kad ir atjaunota informācija? Tas 3.85 varētu būt kaut kādiem tankiem, kam tur uzrādītas vecas cenas.

tajā pašā linkā www.degalukainos.lt/... redzu tikai 4.07 (Atnaujinta: 2011-02-09 15:05:10), kas ir ~ Ls 0.83. Tas ir par 1 - 2,5 sant lētāk kā pie mums, un, ņemot vērā, ka pie mums DD akcīze ir par 2,2 sant vairāk, var teikt, ka Latvijā un Lietuvā DD cenas Lukoilā ir +/- vienādas.

Un vispār, kas tas par kreiso saitu degalukainos.lt? Kāpēc lai es ticētu tai informācijai? Aizbrauc, nopērc Panevëžys DD par 3.85 un tad te bārsti pamācības.

paspaidi uz cities DUSiem... neesi aprobežots.... un ja esi - re kur konkrētie...

Lukoil

Panevëžys, Ramygalos 186

A98 -.--

A95 4.39

D 3.89

E85 -.--

LPG 2.39

Atnaujinta: 2011-02-11 12:05:08

Statoil

Panevëžys, Basanavičiaus g. 63

A98 4.45

A95 4.33

D 3.99

E85 -.--

LPG 2.37

Atnaujinta: 2011-01-23 12:05:04

Orlen

Panevëžys, Nausodës k.

A98 4.41

A95 4.27

D 3.94

E85 -.--

LPG 2.39

Atnaujinta: 2011-02-11 12:05:09

Orlen

Panevëžys, Senamiesčio g. 115

A98 -.--

A95 4.25

D 3.92

E85 -.--

LPG 2.39

Atnaujinta: 2011-02-11 12:05:09

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

priekš šaragina ieliku screenu no lapas iekš savas fotogalerijas...

sarashkins Reģ.: 01.08.2009
0 0 Atbildēt

modena rakstīja:

paspaidi uz cities DUSiem... neesi aprobežots....

Davai tu ar paspaidi! Un dari to vairākas reizes pa dienu.

Cik noprotu mūsu pārpratuma iemesls ir fakts, ka tur tās cenas mainās samērā bieži - rītā viena, vakarā jau cita. Brīdī, kad es skatījos, cenas bija tādas kā iepriekš minēju - tas attiecībā uz Panevëžys Lukoil tankiem.

Man ir vēl dažas piebildes:

1. Nevarētu teikt, ka tu pats būtu īpaši vērīgs - minētā Statoil cena ir no 23. janvāra (Atnaujinta: 2011-01-23 12:05:04)

2. Kā jau teicu, aizbrauc uz vietas un nopērc to DD, nevis uzticies visam, kas kaut kur rakstīts.

3. Nevajag visus uzskatīt par galīgiem lohiem. Man žēl, ja tev ikdienā tikai ar tādiem ir darīšana.

sarashkins Reģ.: 01.08.2009
0 0 Atbildēt

speciāli mordenai - šitam arī ticēsi?

Apoil

Kretinga, Klaipëdos g. 155

A98 -.--

A95 3.28

D 3.28

E85 3.28

LPG 3.28

Atnaujinta: 2011-02-11 12:05:04

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti