xenon

grosis Reģ.: 08.06.2004

Kaadas ir apm. izmakasas xenona gaismu ieriikoshanai.......

 
1.. 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ..19
kristapza Reģ.: 12.05.2002
0 0 Atbildēt

MarC, uz kadam spuldzeem? ja H4, tad njemu.

MarC Reģ.: 05.01.2005
0 0 Atbildēt

Taatad. Man ir lietots (apm. 6men.) xenona komplekts; bloki OSRAM, Output 35W @ 85V RMS. Lampinjas; Types D2S EAGLEYE H1.

Veelos par visu komplektu 80Ls

MarC Reģ.: 05.01.2005
0 0 Atbildēt

piedodiet, atvainojiet. Es tomeer gribeetu 90Ls

ZingZeng Reģ.: 13.08.2002
0 0 Atbildēt

Vai man var kads paskaidrot kada marutka pec +10 gadu vecai masinai ir nepieciesams taisit tadas investicijas ka xenonus + ja vel visa brauksana notiek pa apgaismotu pilsetu ?

Neredzu tam pasakumam nekadu jegu.

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

kaada atskiriiba cik veca masiina, no taa jau redze tumsaa laikaa neuzlabojas... piemeeram, cik esmu peetiijis 900 OG (visiem) ir baigi vaajais apgaismojums..

ZingZeng Reģ.: 13.08.2002
0 0 Atbildēt

Pile, tevi saprotu, tu brauc ar og 900 un daudz arpus pilsetam, bet te runa iet par ridziniekiem ar 9K.

KurBads Reģ.: 24.07.2001
0 0 Atbildēt

nuuu - piile - es gan par sava 89.g. spozajam aciim godigi sakot pats biju nedaudz parsteigts - baigi normalaa gaismaa, jo seviski talajiem ... nezinu, varbuut lukturi ir kaut kad mainiiti, lai arii nekas tads acis nekriit ...

Yukki Reģ.: 03.10.2001
0 0 Atbildēt

ZingZeng rakstīja:Vai man var kads paskaidrot kada marutka pec +10 gadu vecai masinai ir nepieciesams taisit tadas investicijas ka xenonus + ja vel visa brauksana notiek pa apgaismotu pilsetu ?

Neredzu tam pasakumam nekadu jegu.

Pareizi, priekš kam +10g auto vajadzīgas labas bremzes un riepas, drošības jostas, ja tas tāpat netiek kustināts ātrāk par 78km/h un PARASTI pietiek ar lēnu bremzēšanu? Priekš kam vispār kautko uz ceļa kautko redzēt, pietiktu ar sveču gaismām, nesaprotu, ko tie autoražotāji vispār tā cenšas, ja ZZ brauc tikai pa apgaismotu pilsētu. ZZ, no skata inteliģents cilvēks, un nesaprot ieguldījumu pasīvajā drošībā, jocīgi.

Yukki Reģ.: 03.10.2001
0 0 Atbildēt

ZingZeng rakstījaile, tevi saprotu, tu brauc ar og 900 un daudz arpus pilsetam, bet te runa iet par ridziniekiem ar 9K.

Kas rīdzinieki ar saviem 9K ārpus pilsētas vispār nebrauc? OK, viņi nebrauc, viņi lido, bet tam ir nepieciešamas labas gaismas! Usjok?

Ai, ko es te aģitēju, MarC, Ls 10 man par Reklāmu

ZingZeng Reģ.: 13.08.2002
0 0 Atbildēt

Man 99 ari ir loti labas gaismas.

9k un 9-3 gaismas vispar bija vienkarsi perfektas, bet uz og 900 gan drankigas, bet tadel ka stikli bija pienaini un tos nevareja atjaukt lai iztiritu.

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

KurBad.. man reflektori tiiri dzidri (sobrid gan viens sadauziits), bet redzamiiba uz sosejas taalumaa tikai peec stabinjiem tur kur tie ir... jaa taalaas labas daudz maz, bet Tuvaas galiigi.. intensiivaa satiksmee ljoti gruuti naktii...

ZingZeng Reģ.: 13.08.2002
0 0 Atbildēt

Yukki, jums tas gaismas vajag tikai tadel ka acis nav radusas pie tumsas .

Iegadajies maju kaut kur lauku teritorija un rulle uz centru, pieradisi, i xenonus nevajadzes.

ZingZeng Reģ.: 13.08.2002
0 0 Atbildēt

turbopiile rakstīja:KurBad.. man reflektori tiiri dzidri (sobrid gan viens sadauziits), bet redzamiiba uz sosejas taalumaa tikai peec stabinjiem tur kur tie ir... jaa taalaas labas daudz maz, bet Tuvaas galiigi.. intensiivaa satiksmee ljoti gruuti naktii...

Varbut ta ir spuldzes un regulesanas vaina.

uculs Reģ.: 14.10.2002
0 0 Atbildēt

ZZ, vai nu tev ir kaķa redze vai zemas prasības, bet man labi ir tikai tad, kas gaisma sniedzas tālāk par manu redzi. Tas ir gaišs ir vēl arī tur, kur es neredzu, nu kā dienā, viss pārējais ir traucējoši. Un kāds sakars mašīnas vecumam ar gaismu. Vai tad vecai uguņus nevajag?

turbopiile, nomaini lampas un dzīve kļus gaišāka, tas no pieredzes.

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

a kaadi ir spuldzeem varianti??? vai var arii kaut ko speeciigaaku ielikt standartlampaa??

ZingZeng Reģ.: 13.08.2002
0 0 Atbildēt

Panem Philips +50%.

Man majas ir jaunas rallija spuldzes, kuras nelieku, jo bails ka sakusis vadi, bet varu tas tev uzskinkot, tiesa uz tam ir rakstits "not to be used on EU public roads"

uculs Reģ.: 14.10.2002
0 0 Atbildēt

Ielikt var, bet maz labuma. Pamatā žilbināsi tikai pretimbraucošos. Var likt tās +30 vai +50, bet es tur nekādu atšķirību neredzu ne no iekšpuses uz ceļu skatoties, ne skatoties uz lampām. Ja gribi reālu uzlabojumu ir vai nu j;amaina lampas, pret jaunām (jaunu reflektors un stikls), vai jāliek papildnieki.

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

itkaa man E&S vadus saminiija bet ar bail..

tiesaam, praatiigaak laima likt taalos papildus... un piemetinaat arii skats labaaks...

ZingZeng Reģ.: 13.08.2002
0 0 Atbildēt

Ucul, ja tu neredzi atskiribu, tad kaut kas nav kartiba, jo +30 salidzinot ar +50 ir ka diena pret nakti.

uculs Reģ.: 14.10.2002
0 0 Atbildēt

Nezinu, kas nāk iekšā oriģinālajās lampās no rūpnīcas, bet kad viena izdega tās vietā ieliku +50. Nu neredzu es atšķirību nevienā virzienā. Un es neteikšu, ka manam ir slikti uguņi, bet vienalga gribas labākus.

MarC Reģ.: 05.01.2005
0 0 Atbildēt

Juus mante visu biznesu jaucat

Taatad,veelreiz. Man ir lietots (apm. 6men.) xenona komplekts; bloki OSRAM, Output 35W @ 85V RMS. Lampinjas; Types D2S EAGLEYE H1.

Veelos par visu komplektu 90Ls

ZingZeng Reģ.: 13.08.2002
0 0 Atbildēt

Labi, jau labi, tirgojies vesels

deadtet Reģ.: 07.07.2002
0 0 Atbildēt

MarC rakstīja:Juus mante visu biznesu jaucat

Taatad,veelreiz. Man ir lietots (apm. 6men.) xenona komplekts; bloki OSRAM, Output 35W @ 85V RMS. Lampinjas; Types D2S EAGLEYE H1.

Veelos par visu komplektu 90Ls

Nju tirgot ta tirgo,bet kaadas taas spuldzes? Tip tuvaas gaismas H4, MB manam var iestelleet?

Yukki Reģ.: 03.10.2001
0 0 Atbildēt

deadtet rakstīja:

MarC rakstīja:Juus mante visu biznesu jaucat

Taatad,veelreiz. Man ir lietots (apm. 6men.) xenona komplekts; bloki OSRAM, Output 35W @ 85V RMS. Lampinjas; Types D2S EAGLEYE H1.

Veelos par visu komplektu 90Ls

Nju tirgot ta tirgo,bet kaadas taas spuldzes? Tip tuvaas gaismas H4, MB manam var iestelleet?

Vēsi pārbūvējot lukturi no H4 uz H1 vai nopērkot no MarC augstprieguma blokus un veikalā H4 lampas, proties lasīt sludinājumus, ne tikai jautājumus čirkāt

gr Reģ.: 23.07.2002
0 0 Atbildēt

Man Philips Vision + baigi izdeg, ik pēc 2-3 mēneši?

Gaisma gan daudz stiprāka!

1.. 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ..19
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti