GNBF II

Kredoks Reģ.: 25.09.2001

Turpinajums Gandrizneiespejamambetfaktam!

 
1.. 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ..27
turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

uz turieni.. brauciens uz Liepāju.. 12 stundas uz kravenieka pramja.. un 3 stundas līdz Helsinborgai kur šis brīnums nopērkams.. cena SEK ir mazliet mazāk par 300 latiem..

Arnijs Reģ.: 01.06.2002
0 0 Atbildēt

turbopiile rakstīja:nu kā.. divas durvis.. sedans.. 86 gads.. turbīna.. kaut kur man bija bildes.. atradīšu ielikšu.. bet nu jau tas ir labi vien pajaukts..

Bet sho web.inter.nl.net/users/turbo-team-europe/special.htm paskatiijies?

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

mans nav sudraba..

bet tas sarkanais, kas tajā linkā, kā reiz ir sarkanā bulta...

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

turbopiile rakstīja:mans nav sudraba..

bet tas sarkanais, kas tajā linkā, kā reiz ir sarkanā bulta...

apskatīju vēl.. nē nav.. limited ir 3 durvju.

Yukki Reģ.: 03.10.2001
0 0 Atbildēt

GNBF mani šodien mēģināja nobraukt zils čehs tumšās apaļās saulenēs!

Kredoks Reģ.: 25.09.2001
0 0 Atbildēt

Kas vel ar manu auto shodien brauca Es biju bez sauleneem

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

Kredoks nav zils!

bizenajs Reģ.: 20.09.2002
0 0 Atbildēt

a mani shodien TA izmeta!!

ispuuteejs esot nepareizais, neesot rezonatori a taisnas trubas, lai gan salikti ir rezonatori! nu ko, buus vien jaamet kaut kaads vecs bundulis virsuu, jaaiet tehniskaa un tad jaapaarmetina, bljad, nu njemshanaas ne pajokam!

mixeris2 Reģ.: 30.12.2003
0 0 Atbildēt

Man shodien bizenaaj vienu bunduli atvediis

Pirms liks virsuu sarkanajam varbuut vari meegjinaat tehnisko iziet ???

ZingZeng Reģ.: 13.08.2002
0 0 Atbildēt

Biz, kur gaji - Riga vai kur citur ?

Man pec Gaizina ari katalizatora vieta ir taisna truba, jo katalizators tika ar akmeniem smagi nodauzits un bija ara metams.

bizenajs Reģ.: 20.09.2002
0 0 Atbildēt

ZingZeng rakstīja:Biz, kur gaji - Riga vai kur citur ?

Man pec Gaizina ari katalizatora vieta ir taisna truba, jo katalizators tika ar akmeniem smagi nodauzits un bija ara metams.

Riigaa, de nee, jamie par katalizatoru un troksni neteica neko, vienkaarshi paspiidinaaja ispuuteejaa (metode ta kaada!!!) un pateica, ka neder

Arnijs Reģ.: 01.06.2002
0 0 Atbildēt

bizenajs rakstīja:a mani shodien TA izmeta!!

ispuuteejs esot nepareizais, neesot rezonatori a taisnas trubas, lai gan salikti ir rezonatori! nu ko, buus vien jaamet kaut kaads vecs bundulis virsuu, jaaiet tehniskaa un tad jaapaarmetina, bljad, nu njemshanaas ne pajokam!

Nu vieniigajam kriteerijam buutu jaabuut Db, kas naak pa trubu aaraa. Ak jaa, un katalizatora esamiiba. Par paareejo var diskuteet.

bizenajs Reģ.: 20.09.2002
0 0 Atbildēt

Arnijs rakstīja:

bizenajs rakstīja:a mani shodien TA izmeta!!

ispuuteejs esot nepareizais, neesot rezonatori a taisnas trubas, lai gan salikti ir rezonatori! nu ko, buus vien jaamet kaut kaads vecs bundulis virsuu, jaaiet tehniskaa un tad jaapaarmetina, bljad, nu njemshanaas ne pajokam!

Nu vieniigajam kriteerijam buutu jaabuut Db, kas naak pa trubu aaraa. Ak jaa, un katalizatora esamiiba. Par paareejo var diskuteet.

es labpraat iepaziitos ar valsts prasiibaam ispuuteeja sakaraa ja kaads piepaliidzeetu ar normatiivajiem aktiem

skirem Reģ.: 24.03.2004
0 0 Atbildēt

bizenajs rakstīja:a mani shodien TA izmeta!!

ispuuteejs esot nepareizais, neesot rezonatori a taisnas trubas, lai gan salikti ir rezonatori! nu ko, buus vien jaamet kaut kaads vecs bundulis virsuu, jaaiet tehniskaa un tad jaapaarmetina, bljad, nu njemshanaas ne pajokam!

Viņi izmeta tevi par ko- par CO2 vai par skaņu?

Arnijs Reģ.: 01.06.2002
0 0 Atbildēt

bizenajs rakstīja:

Arnijs rakstīja:

bizenajs rakstīja:a mani shodien TA izmeta!!

ispuuteejs esot nepareizais, neesot rezonatori a taisnas trubas, lai gan salikti ir rezonatori! nu ko, buus vien jaamet kaut kaads vecs bundulis virsuu, jaaiet tehniskaa un tad jaapaarmetina, bljad, nu njemshanaas ne pajokam!

Nu vieniigajam kriteerijam buutu jaabuut Db, kas naak pa trubu aaraa. Ak jaa, un katalizatora esamiiba. Par paareejo var diskuteet.

es labpraat iepaziitos ar valsts prasiibaam ispuuteeja sakaraa ja kaads piepaliidzeetu ar normatiivajiem aktiem

Bet lūdzu!!! www.csdd.lv/documents/normativiedokumenti/noteikumi/mk/8atgaze.pdf

Arnijs Reģ.: 01.06.2002
0 0 Atbildēt

%20 beigaas jaaizmet aaraa!

Bet peec tur raxtiitaa, nu NEDRIIKSTEEJA vinji nekam tur piekasiities

mixeris2 Reģ.: 30.12.2003
0 0 Atbildēt

Peec shitaa dokumenta izlasiishanas es tev biz ieteiktu pakasiities, bet pirms tam nomeeriit troksnju liimeni Novumaa!

skirem Reģ.: 24.03.2004
0 0 Atbildēt

mixeris2 rakstījaeec shitaa dokumenta izlasiishanas es tev biz ieteiktu pakasiities, bet pirms tam nomeeriit troksnju liimeni Novumaa!

Tieši tā, es gan neesmu tavu dzirdējis,bet mana 3" JT izplūde pēc papīriem ir 76 dB.

Arnijs Reģ.: 01.06.2002
0 0 Atbildēt

Turbiina jau pati par sevi ir vislabaakais klusinaataajs, taa, ka visticamaak, ka viss ir normas robezaas

bizenajs Reģ.: 20.09.2002
0 0 Atbildēt

TA izgaaju nedaudz "piepaliidzot' E&S. tas kas skatiijaas arii raustiija plecus un teica to pashu ko Skirem....

co normaa, skanju nemeeriija, nezinu, buutu mehs, buutu kasiijies, es jau nesmu nekaads taads, kas ljaujaas abizhoties, bet nu tas kekss klaastiija, ka tas kas man virsuu staav, nav rezonators, man apnika striideeties, ko gan atlika dariit, kliegt, ka jams muljkjis??? saukt mainjas vecaako?? ai da nu. viss kaartiibaa, a vot naakoshgad toch, aibraukshu uz NOVUM, nomeeriishu skanju, ja viss kaartiibaa, lai dod papiiru, un tad ja kaadam kas nepatiks, varees tapot sevi

bizenajs Reģ.: 20.09.2002
0 0 Atbildēt

Arnijs rakstīja:

bizenajs rakstīja:

Arnijs rakstīja:

bizenajs rakstīja:a mani shodien TA izmeta!!

ispuuteejs esot nepareizais, neesot rezonatori a taisnas trubas, lai gan salikti ir rezonatori! nu ko, buus vien jaamet kaut kaads vecs bundulis virsuu, jaaiet tehniskaa un tad jaapaarmetina, bljad, nu njemshanaas ne pajokam!

Nu vieniigajam kriteerijam buutu jaabuut Db, kas naak pa trubu aaraa. Ak jaa, un katalizatora esamiiba. Par paareejo var diskuteet.

es labpraat iepaziitos ar valsts prasiibaam ispuuteeja sakaraa ja kaads piepaliidzeetu ar normatiivajiem aktiem

Bet lūdzu!!! www.csdd.lv/documents/normativiedokumenti/noteikumi/mk/8atgaze.pdf

nu blee, aazis tas kekss!!! ja es buutu shito ieprieksh lasiijis, es laikam nakshnjotu Anteneas ielaa vai arii buutu dabuujis TA

ZingZeng Reģ.: 13.08.2002
0 0 Atbildēt

1994.g., bet tomer interesanti. Varbut to varetu attiecinat ari tagad pret 9-3 un 9-5

www.saabnet.com/tsn/models/1994/pr8.html

Yukki Reģ.: 03.10.2001
0 0 Atbildēt

Gandrīz Neiespējami Bet Fakts - uz pāris stundām biju aizšāvis uz Odesu! Skaisti un iesakāmi ikvienam! "Atskaite" vēlāk

bizenajs Reģ.: 20.09.2002
0 0 Atbildēt
TheGirL Reģ.: 12.10.2002
0 0 Atbildēt

bizenajs rakstīja: saab.kiev.ua/card.php?id=4&fl=1&fn=1&stat=

pasūtīju sev 9-3 Aero izcili zilā tonī ar xenon, atpakaļgaitas sensoriem, lietus sensoriem, un visādām citām figņām, bet .. neiepatikās, ka paneļa izvēle tikai starp koku un koku. Nu negribu es auto ar koka paneli!!!! Tāpēc pārdomaju!

1.. 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ..27
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti